Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ked mali take "osobnosti" na fotenie, tak by sa mali spravat na urovni...
Odpovedať
to hej :-D riadne celebrity 8-) ale uz som tam viac nevkrocila...a takisto kamosky... Nasla som nastastie salon, kde sa aj chovat vedia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze uz mas satky?
Odpovedať
ano, mam x-) a Ty?
Odpovedať
Profilova fotka
ano mam ich rezervovane, ale pridu az v maji.... myslim biele, ja som skusala sampano farbu, a moje bielucke pridu uz coskoro 8-)
Odpovedať
pozrela som si v Tvojom albume :-) Peknucke su ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, dakujem, dakujem ;-)
Odpovedať
Baby, mam otazku: my teda este s priatelom nejak oficialne spolu nebyvame, obcas spime jeden u druheho a tak..Neviem kedy je najlepsie zacat riesit spolocne byvanie, a tak. Ako ste na tom vy? My hladame nejaky spolocny byt. Na zaciatok dvojizbak, ale zatial bezuspesne :-(
Odpovedať
Ahojky, zuzumajko, my este tiez spolu oficialne nebyvame, ale priatel ma byt a tam budeme byvat po svadbe...Ale ja sa tam "roztahujem" uz niekolko rokov :-D Travime tam vikendy, som tam kazdy den len nie vzdy tam zostanem spat...
Odpovedať
Profilova fotka
zuzumajko, my uz spolu zijeme vyse roka u milacikovych rodicov ale pomalicky si staviame vlastny domcek a to jednoducho preto, ze spoluzitie s rodicmi nie je najidealnejsie :-N. Cely problem je v tom, ze v tej ich dobrote a neustalej snahe nam pomahat mi idu az nervy 8-(. Zo zaciatku to bolo mile ale teraz to uz narusa nase sukromie. Takze prajem vela stastia v hladani Vasho hniezdocka lasky :o)
Odpovedať
Ahojte, ani my spolu nebyvame, ani sa nevidime kazdy den, stretavame sa cez vikendy... Drahy je z CR, on byva tam, ma tam 3-izbovy byt, ktory rekonstruujeme a ja sa tam budem po svadbe stahovat.... A mooooc sa uz tesim, aj ked viem, ze to bude asi zo zaciatku tazke (takmer v cudzom prostredi bez rodiny a priatelov!, ale verim, ze to spolu zvladneme :-) Suhlasim s mandm, ze spoluzitie s rodicmi v jednom dome nie je najidealnejsim riesenim ;-) myslim, ze mladi by mali byt zvlast a rodicia takisto... Z mojej skusenosti nepoznam ani jeden pripad, kedy si mladi s rodicmi byvajuci spolu pod jednou strechou na 100 % rozumeli :-)
Odpovedať
hm, tak my teda obaja byt nemame, ja byvam este u rodicov (zbytocne sa stahovat sa mi nechce) a on byva v podnajme. Hladame nejaky byt :( a vy baby sa kedy k sebe nastahujete? Az po svadbe natrvalo?
Odpovedať
Článok sa načítava...
No my sa k sebe natrvalo nastahujeme az po svadbe :-) Ale od augusta by som postupne chcela stahovat veci, lebo po svadbe ideme na svadobnu cestu a potom hned zacinam v CR v novej praci, tak aby som to vsetko stihla bez stresov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky baby ako som tak citala predosle komentare ohladom obsluhy v salonoch tak niekde to je naozaj bieda dokonca som sa stretla s tym, ze jednej babe predavajuca v salone povedala, ze prenu nema saty lebo je tucna a pritom mala normalnu postavu a vobec som si na nej nevsimla aby mala nejake tuky navise. To je sila take predavacky dokazu teda poriadne znechutit ak by to urobila nejaka mne tak .... asi by mala pohovor so svojou sefovou a ak by tam sefovala ona tak bieda no v kazdom pripade by som viac neprisla. Ak ide o smrad tak okrem toho, ze su satky napachnute od cigariet tak niektore dokonca smrdia za potom a to je uz napzaj humus! Inac vytvorila som si 3albumy tak ak chcete kuknite mozno vas nieco inspiruje :oD Prajem vam baby pekny den papa Anka
Odpovedať
zuzumajko my z drahym bývame už 5 rok spolu v BA v podnajme a tiež momentalne hladame vlastne bývanie a poviem ti že je to bieda a hlavne teraz ked je ta kriza!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som s mojim 1rok a 5mesiacov spolu a z toho 7mesiacou byvame spolu v jednej domacnosti sami a je nam fajn zatial v Irsku ale ideme uz na sk tak sa tesime.
Odpovedať
Ahojte baby, tak ja sem málo chodím, ale teraz mám príležitosť. vybrala som si san patrick model barbados. Tak ich omrknite na nete a dajte názor. Inak nemáme ešte ostatné veci, ale v utorok by sme sa mali ísť popozerať po nejakých oznamkách. Tak sa tu zatiaľ majte a plánujte. Caute.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky baby co by ste povedaly na to keby vase svadobne saty ktore by ste si objednaly by ako prva bez vazho suhlasu a vedomia skusala vasa starsia vydata sestra?
Odpovedať
Irish bola by som stastna, ze su take nadherne ze neodolala ;-) :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
suem - premna to vela znamenalo aby som bola prva ved je to tak ci tak moj velky den. Ked ona mala svadbu tak mi tie svoje nedala vyskusat hlavna vec, ze kamoskam dala ale to je jedno boly jej. Vies mna to velmi trapy a som s toho smutna pretoze sa k tomu vsetkemu aj v nich pofotila takeze o to viac ma to hneva, ze v mojich satach sa bude ukazovat inym pritom som chcela byt prekvapenim v moj svadobny den. Je mi z toho uplne na nic.
Odpovedať
Irish to mi je luto ;-( Nevedela som ze to sestra spravila s umyslom ublizit ti. Len som myslela ze sa jej tak pacili ... No co, koza je to ta tvoja sestra, ked sa este aj vyfotila a ukazuje foto. Tak nech ta tesi, ze ti ich neskutocne zavidi, ale jedno ti nevezme: Nevesta v nich budes IBA TY!!! :-) ;-) :-) A keby 100x ukazala svoje foto v nich, ty v nich budes najkrajsia, jedinecna a budes velkym prekvapenim. Lebo nevestu nerobia len saty, ale aj ostatny styling a stastie v ociach a to ona isto nemala. Hlavu hore a tes sa, bude to Tvoj Velky Den.
Odpovedať
Profilova fotka
Hm .... neviem teda o co jej slo ked ich videla na fotke tak povedala, ze su krasne ale to som si vtedy nemyslela ze ich vycapy na seba! Mna to tak nastvalo, ze som sa rozhodla, ze ich predam ved ak chces tak sa kukni v bazare aspon budes vediet o ake saty ide. Jaj roztrhla by som ju ako zabu...
Odpovedať
Irish, fiha...No tak to je sila. :-S :-x Co tym sledovala preboha? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
devlin - to ja neviem ale velmi sa ma to dotklo pretoze satky su moje visnivane krasne siroke na moj velky den len premna - ona uz svoj mala. Ani ja som ich este do teraz na sebe nemala pretoze som stale v irsku mamina ich mala len vyzdvyhnut a odlozit a nie brat este aj sestru s manzelom a synom skusat si ich a este sa aj fotit a ukazovat sa v mojich satach. Ja neverim v povery ide o to, ze ja som sa neodvazila opytat sa ci mozem vyskusat ja jej saty lebo som vedela, ze je to jej den a ked som jej povedala do telefonu, ze ona mi saty ako svojej sestre ani neukazala a nie to mi dala este aj skusit tak mi povedala, ze to bolo ine lebo ona mala saty z pozicovne a tie co skusala su uz moje kupene. CO mi tym chcela povedat? Ze sa bala aby som tie jej neposkodila? Takze do mojich sa mohla natisnut aj ked ma uplne inu postavu ako ja? Rozhodla som sa ich predat co by si urobila ty? Dokonca aj samodrzky co som si kupila dvoje mi ich otvorila ja nechapem preco mi to urobila.
Odpovedať
chapem Ta, mna by to tiez nastvalo..a riadne :-| Neviem, co by som urobila...Si si ista, ze ich chces predat? Kedze su to Tvoje vysnivane? Co ked budes neskor lutovat? Tazke rozhodnutie... Na druhej strane, vydavat sa v nich budes len Ty..Sestra si mohla aspon tie fotky odpustit... Prinutila by som ju vymazat ich! A riadne jej prehovorila do duse...A tie samodrzky..no comment tiez. Su to Tvoje veci, takze nejaky respekt by som ocakavala. Asi ziarli, aj ked je to trochu cudne.
Odpovedať
Profilova fotka
No asi ano ked by som mala porovnat tie saty co mala ona a tie co mam ja tak su ovela ovela krajsie tie moje. Ved ak chces poslem ti foto ake mala ona a tie moje si uz asi videla vsak. A ak ide o prinutenie vymazat tie foto no ja som tuna v irsku ona moze povedat ze ich vymazala a urobit to nemusi a navise ona je uz raz taka.
Odpovedať
Ok, posli :-) Poslem Ti do IP moj mail... To je pravda, ze nezistis, ci to vymazala.. Vies si predstavit, ze by si sa mala vydavat v inych satach?
Odpovedať
Profilova fotka
Juj to neviem a moje satky si vydela?
Odpovedať
jj, uz som Ti aj odpisala na mail :-)
Odpovedať
Profilova fotka
devlin - dobre idem sa kuknut som zvedava ako nikdy hehe
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?