Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka tak mu zavolaj uz teraz a povedz jednoducho ze ho chces a nech si ta napise, lebo 19.9.09 bude plno...
Odpovedať
ok, ok asi to aj urobim, idem mu zavolat :D
Odpovedať
Profilova fotka
daj potom vediet, lebo sa divim nakolko ja som mala december a problem zhanat tu v PO kameramana, fotografa a najhorsie to bolo zo salou, tak jednoducho nech nevymysla a nech zobere pero a pise :-p
Odpovedať
Cafte baby, jasne, treba vsetko rezervovat cim skor! Nechapem toho fotografa...Ja som mala problem zohnat nejakeho dobreho uz v septembri minuleho roku :-D 8-) Inak, ako ide pripravy? Ja som sa rozhodla, ze u nas pierka vobec nebudu...To je asi najhorucejsia novinka z priprav :-D
Odpovedať
devlin a koho mas fotografa? jak to že si zrusila pierka??
Odpovedať
Nejak sme dosli na to, ze je to uplna zbytocnost u nas :-D :-p Mas IP :-)
Odpovedať
caute baby, tiez sa pripajam k nazoru ze fotografa treba rezervovat cim skor (ak vobec este nejaki dobri su volni na nas termin). My sme mali tiez v septembri velky problem niekoho este zohnat...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som rezervovala fotografa myslim ze uz bol januar, ale mal tiez zazrakom moj termin volny lebo je fakt dobry, krasne fotky ma, a tiez pozeral, ze ostatne terminy ma obsadena a tiez kameraman, toho som nasla az od druheho kameramana, cim skor, tym lepsie, a co sa tyka pierok, je to zbytocne aj podla mna, ved si ich ani nikto nevsima, no co uz s nimi ja ich mat asi aj tak budem, ked dozijeme hahaha
Odpovedať
a prečo by si namala dožiť ???? aj my budeme mať pierka, ja ich máš už hotove pre hosti. ale budu ich mať len muži
Odpovedať
Profilova fotka
no to len tak nikdy nevies co sa stane :-| uz si mu volala?
Odpovedať
áno priatel :O)
Odpovedať
Profilova fotka
takze uz ste si ho zajednali?
Odpovedať
Článok sa načítava...
hej hej, on bol v podstate zajednany len to nebolo také na 100 %
Odpovedať
Profilova fotka
no tak vidis, nerozumiem je sice este dost casu hej, ale praveze 19.9.09 je plno vsade, neviem ci si to neuvedomoval alebo coo ]-(
Odpovedať
ahojte, tak sa opat hlasim a dakujem za mile privitania medzi vami :-) tak som sa vcera "zmobilizovala" a uplne necakane som si kupila popolnocne saty ;-) su moc fajn, super sa v nich citim a moje zlaticko skonstatovalo, ze v nich vyzeram ako bohyna plodnosti :-D tak sa celkom tesim a buduci tyzden by som chcela nabehnut na svadobne saty... len problem je, ze sa mi nic nepaci, ale snad nieco vyberiem :-N tak pekny vikend vam vsetkym a vela trpezlivosti pri pripravach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babenky neviete nejaku www stranku kde si mozem objendat svadobnu bizuteriu, dala som si do googla a tie stranky co mi naslo tak nic moc...
Odpovedať
Ja som to najprv tak automaticky brala, ze pierka budu a vcera sme boli vybavovat vyzdobu a kyticu a tak, presli sme si vsetko podrobne a fakt nam netreba pierka.. Ani by sme ich nemali kedy davat, nebudem hadam hosti pred uradom nahanat :-D
Odpovedať
bodovka85 treba ist a skusať tie saty, pretože aj ja ked som chodila po salonoch žiadne sa mi nepáčili a hlavne ked vyseli na vešiaku, potom ma jedna presvedli, že nech si len presa vyskusam a potom som pomaly začala meniť názor
Odpovedať
to je pravda, mne tiez sadli najviac tie, ktore ma predtym az tak neoslnili... ;-) a ake mate skusenosti zo salonov, baby? ja ked som videla, ako to v niektorych maju nechutne na tych vesiakoch natrieskane, no blee..ani som nemala chut skusat..Dokonca v jednom smrad od cigariet... Najviac sa mi paci, ked to maju pekne na figurinach, clovek ma aj chut to skusat, nie ked je to spresovane, pokrcene, ani nevies, ako to ma vlastne vyzerat :-| A kombinacia ciste a vonave saty plus figuriny ma dostala :-D
Odpovedať
no to aj ja kde som bola a aj som si zajednala šaty tak tie šaty velmi velmi pekne vonali tie čo som vetdy skusala boli úplne nove a krasne vonaveee:D a s tvom salone tam mali od tých šiat taku velmi jemnu ale prijmnu vonu
Odpovedať
Profilova fotka
ale baby ved ziadne satky by nemali smrdiet, ved by ich mali vzdy cistit a starat sa o nich... :-|
Odpovedať
hej hej , ale ako čítaš niektorý niesu normalny a fajčia v tých priestoroch, alebo sa stáva že ich nečistia po vrátení, ale čistia ich pred pozičaním
Odpovedať
Profilova fotka
no take pozicovne ako nekomentujem, to ako moze niekto fajcit pri satach? ved je to bez logiky :-|
Odpovedať
ved to... do takych salonov som len vosla a vysla... ;-) alebo sa mi stalo, ze mi jedna zenska povedala, ze v akej cenovej relacii chcem saty, lebo oni maju len od 10-15 tis. a vyssie ]-( =-) no comment takyto pristup
Odpovedať
čooo to jaka trapna a drza!
Odpovedať
presne...velmi si fandili a pritom saty otras :-S
Odpovedať
Profilova fotka
delvin to si zazila v Blave?
Odpovedať
mirka, nie, v Banskej Bystrici
Odpovedať
Profilova fotka
aha... tak ked bola taka mudra, tak to musi mat velku klientelu...
Odpovedať
kolekciu im nafotila Belohorcova, Veresova a Cibulkova, tak nevladzu so sebou :-S viacere baby sa uz na to stazovali... neviem, co si o sebe myslia
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?