Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
nezrutime :-D len to prilis prezivame :-D jejda, vdaka za to ze nevysilujem iba ja..a pritom sa mi zdalo ze to mam celkom na haku v posledne dni a pride si ta nocna mora...tak asi nemam :-p :-N Kazdopadne, mam pocit ze uz sa to prilis blizi..7 mesiacov ubehne ako voda :-. neviem ako mi to uslo od zasnub, co bolo v septembri..proste lala a skok do februara..neverim :-| BTW. Kedy objednavate zakusky? a kdev BA? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ty kokso to uz len 7 mesiacov :-)
Odpovedať
mirka12011 • Dnes o 16:01 no tak som sa rozhodla, bo na vačšine svadieb to tak bolo tak tak som si to pravila aj ja :O)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa len pytam dobry napad ;-)
Odpovedať
zuzumajko • Dnes o 16:22 no jasne daj, treba sa pochválit a okrem toho možeš niekoho inšpirovat, napr. mna ešte som nevymyslela pierka pre svedkov a rodičov zatial mam len pre hosti :-D to aj ja mám rezervovane saty a skusala som aj tak ešte :-D potom bol svadobny salon v BA a bol tam aj salon z ktoreho si požičiavam satočky tak som si ich znovu obkukala a omakala :-D drahy sa na mne smial ja som zatial mala len pekne sny teda ešte sa netýkali svadby aspon myslím, ale určite to určite štelen príde.
Odpovedať
devlin • Dnes o 16:57 mojaaaaa, to fakt otrasny sen!! Inak tvoji rodičia chceli aby si mala sobáš v kostole? Teda rodicia nenamietali že budete na urade? Naši boli uplne v pohode, ale frajerova mamina sa tak jemne pýtala a moj drahý povedal že nie bo on tu inštituci cirkev nemá rad. Bo ona asi dúfala že budeme v kostole mat zmiesany sobaš,ako jeho bratranci bo ja niesom ani pokrstena a drahy absolvoval všetko - ale ako dieta a z donutenia.
Odpovedať
mirka12011 • Dnes o 19:14 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzumajko kde mas v blave svadbu??
Odpovedať
Profilova fotka
babky uz sa tesite na svadbu alebo mate strach? ja mam zmiesane pocity uz :-|
Odpovedať
chelonka, nie, my nie sme moc "na kostoly" ;-) nechapem, preco sa mi to snivalo...vcera som sa hrala s oznamkami, tak asi sa mi to nejak poplietlo v hlave :-S :-p U nas je to rovnako. Ja nie som ani pokrstena a drahy bol prinuteny do vsetkeho... |-| =-) ja sa tesim na svadbu, ale aj sa trosku bojim..chcem, aby bolo vsetko tip-top
Odpovedať
verca201 mame ju v modrom kostoliku :-D svad. hostinu mame vo vinarskom dome v pezinku :-D baby, ja zacinam byt inak aj apaticka, ze nech to uz dopadne ako chce, chcem to mat za sebou..je to normalne? mam pocit ze uz sa vobec na to netesim, ze sa skor desim... :-| devlin ja som to tiez skusala s tymi oznamkami, dost si ma inspirovala. ale mam problem, lebo to robim v coreli a tam akoby tie typy pisma nedetekovali interpunkcne znamienka :-( nevies poradit ako na to?
Odpovedať
ja sa zatial len teším na svadbu žiadne ine pocity zatial niesu
Odpovedať
Článok sa načítava...
devlin • Včera o 20:08 ani ja niesom na kostoly ako niektoré sa mi pacia ako architektonicka pamiatka ale to je všetko. ked sme boli v lete na dovolenke boli sme kuknut aj jeden kostol na ostrove Korcula - bol pekny, ale prečo sa tam hlavne bola bol dovod že tam boli dva originaly obrazov od zmameho maliara TIZIANA. Boli perfetne. No a ako niekto uctieva kostoly, že tam nesmies ist v kratkych nohaviciach a pod lebo je to zneuctenie a pod. Tak to som si teda na tej dovolenke neuvdomila, bolo teplo a mala som tak male kratasky a tričko a čo sa nestalo - nabehla tam zmnou taká zmníška, čo sa tam stara o ten kostol. Mniška na mna zacala vypravat miestnym jazykom dost rozhorčeným hlasom - potom ma napadlo čo to odmna scela. a na tej dovolenke som bola ešte vo vela kostoloch. z jedného sa počas rokov 1985 -1990 stala politicka veznica, normalneho z vnutra prerobili - vyrobili tam samotku, a z vnutra ho úplne znicili.
Odpovedať
zuzumajko • Včera o 21:23 ja som tam bola na 2 svadbách a bolo to tam pekne a dost rýchle na to že to bolo v kostole, vieš oni nemali omsu iba sobaš tak sme tam boli chvilu cca 15 min - ako čas obradu. zuzumajko • Včera o 21:23 ja som to robila vo worde aj v exceli a tiež som s tým mala problem. ale spralvila som to tak , že som hladala podobne písma ktoré maju aj diakritiku a použila som teda písmo iného fontu. A vyzera to celkom fajn a neni to ani okate že tam sú nietkore písmena ine. devlin neofotis si svoje a nedas id do albumu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej, som rada, ze nie som sama kto ma zo svadby tak trosku zmiesane pocity. ;-) Vlastne este do nedavna to bolo celkom ok ale potom prisiel draheho brat, ze sa rozhodli nas predbehnut a bude sa zenit o 2 mesiace. Tym padom sa o nicom inom nerozprava len o ich svadbe a nasej svadbe a vo mne to vyvolava nervozitu :-N Aj sa tesim aj mam z toho trosku strach. Len aby to vsetko dobre dopadlo |-|
Odpovedať
Zuzumajko, ja som to robila v Power Pointe a potom som to hodila do Wordu. Ja mam tiez pismo, kde nie je diakritika. Kamoska ma naucila, ako na to, ale viem to len v Power Pointe...Vedela som si tam doplnit makcene a dlzne. chelonka, ja mam velmi leskly papier, neda sa mi to poriadne odfotit...Su fakt uplne jednoduche, stavila som na papier.. sranda s tou mniskou :-D
Odpovedať
a este k tym pocitom, ja mam zmiesane pocity odkedy som sa dozvedela, ze kamoska, ktora sa chcela vydavat buduci rok zacala rychlo riesit svadbu po tom, co sme im oznamili, ze sa budeme brat. Dokonca ma chcela predbehnut a dat si to na zaciatok septembra, ale uz sa to nedalo, takze teraz to ma tyzden po mne... 8-( :-N No comment. Trochu mi to pokazilo radost... :-|
Odpovedať
devlin: jaj tak neva, vidis man Power Point vobec nenapadol. ty kokso to je čo za kamošku?? nebodaj ti zacala závidiet tak ta chcela tronfnut a mat to skor jak ty.Ona je tiež z LV? nepovies meno :-D mandm: ja fakt nechápem nietorých ludí jak chcú byt sredobodom pozornosti, to ja devlinina kamartatka. zacala jej zavidiet, tak isla ostošeto organizovat.
Odpovedať
chelonka, je z LV, mozno ju aj poznas :-D 8-) Radsej nepoviem meno...Mozno cez IP ak chces :-p Zostala som uplne sokovana, ked som sa dozvedela, ze sa idu brat. Lebo sme sa ich pytali, kedy sa zoberu a oni, ze az buduci rok, nie su financie atd. a ked sme im oznamili, ze my sa budeme brat v septembri, zostala ona ako keby facku dostala... Zase nejaka dobra kamoska to nie... Volakedy davno bola..Je trapna, co uz...Ty si kam chodila na zakladnu? V Power Pointe sa mi to super robilo, pekne sa to tam da rozlozit a potom som to skopcila do Wordu a vysli mi 4 na stranu..
Odpovedať
devlin napís meno cz IP jaj no to dievča je teda iny pripad :O) ja som chodila na 6 záklandu a ty?
Odpovedať
teda baby.. chvilku sa tu neukazem a uz nestiham citat co vsetko ste popisali :-) kedze nemam vela casu tak to nestihnem ani citat.. tak len aby ste vedeli ze som na vas nezabudla :) tak sa teste dalej :-)
Odpovedať
nevadi hlavne že sem prides raz za cas
Odpovedať
Profilova fotka
devlin kasli nanu to su chore mysle, ja tiez poznam takych ludi a tak ti poviem ja som neplanovala ani svadbu po vsetkom co sa stalo...
Odpovedať
mirka, snazim sa :-| Dost ma to zaskocilo a nechapem....Niektori ludia su uplne na hlavu...Co sa stalo? =-)
Odpovedať
Devlin no, ja s tym photoshopom asi kamoska nikdy nebudem :-( nech sa snazim akokolvek, stale hladam funkcie ktore su v coreli :-D :-D 8-) inak diskusia o svadbe po tom ako ste oznamili tu vasu: to je nejaka davova psychoza? lebo nam sa deje to iste! dokonca dva pary ]-( akonahle sme oznamili nasu svadbu, uz aj jedna kamoska zacala planovat tu ich - frajer ju poziadal asi o mesiac po ohlaseni nasich zasnub o ruku, maju svadbu 8.8 (lebo ze "ked vy taky pekny datum, nebudeme sa opicit, dame si iny pekny datum" =-) no na hlavu) ]-(
Odpovedať
AHOJTE BABENKY, nainfikovali ste ma, že si robíte samé oznamko. Začala som aj ja ale...... kúpila som na skúšku jeden papier (vizitkový) ale moja tlačiareň sa voči nemu búri a nechce ho zobrať. Myslím, že gramáž papiera je 2,6 g. Ako ste oznamka tlačili??? Treba niečo nainštalovať resp. nastaviť gramáž papiera alebo ako??? :-| A tie naše prípravy.... zháňame informujeme, ale nikam sme sa nepohli. Vlastne....máme obehaných niekoľkých fotografov a jedného sme si aj rezervovali, ale je dosť drahý, tak asi že sa poobzeráme po niečom lacnejšom...i keď lacné nie je vždy dobré..... ;-) Bola som aj skúšať šaty, ale neviem si vybrať :-( V KE je výstava svadba 1.3. tak zrejme začnem riešiť šaty po výstave... ale čo ak mi tie najkrajšie vyfúknu?.... To aj vy ste s výberom šiat mali taký problém??? :-) A drahému sme našli dnes jeden oblek......pááááááni, ten bol super a nie je čierny :-) ináč....vaše polovičky budú mať akej farby oblek???
Odpovedať
beatuschka no tak ja si to budem tlacit v práci :-D , ale tam kde budem text - tak to bude také niečo ako pauzovaci jemne ozdobny papier. instalovat nemusíš nič, možno nastavit - len či sa to da v tvojej tlaciarni, treba prestudovat návod k nej. noo moj drahý bude mat čierny jemne pružkovany oblek a don francuzku kravatu s vetou takej jemne sivo-striebornej farby. Moj drahý si oblek požičiava, a košelu a kravatu z vestou a manžetovými gombíkami má už kúpene - sme kupili na svadobnom veltrhu.
Odpovedať
Chelonka Tak to máš fajn, tlačiť svadobné oznamka v práci :-) takú výhodu by som i ja prijala ;-) Aký to je ten pauzovací papier?? Prvýkrát o ňom počujem toť teraz :-|
Odpovedať
Zuzumajko, ja som spominala Power Point :-) Nie Photoshop.. Moja tlaciaren brala papiere bez problemov... A drahy bude mat tmavy oblek, ale to zacneme riesit az neskor...Ako ste ich prinutili do toho tak skoro??? :-D :-p
Odpovedať
no pauzak vyzera podobne ako papier na pecenié, ale iba podobne, a ja mám nieco medzi tým, su to také polopiesvitne papiere, bývaju biele, modre hrozne vela druhov je to. Mohla si to vidiet na sv. oznameni kde na spodu maju foktku a na vrchu maju taký polopriesvitný papier kde je text.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?