Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
verca201 jasne mozes co chces ;-) no ako si dopadla?
Odpovedať
Profilova fotka
pierka uzzz coze sak ja ani svad.oznamenia neviem ake :-( no mne treba cca 120 pierok ale ta ja viem komu ake :-| ja uz asi pojdem ich objednat ;-) len musim mat jasno komu ake pierko mne uz s toho zacne sibat asi a to som skoro na zaciatku :-D
Odpovedať
Devlin, no jo, kupili sme - nebudeme mat rozmarin, len stuhy. Kupili sme pocet + 10 navyse (pre partnerov) a bolo to fakt za dobru cenu. A hlavne, chceli sme aby mali rodicia ine a starejsi a svedkovia ine. Takze sa nam to splnilo a zda sa mi ze za 80 pierok sme dali 20 eur a nejake drobne. co nam prislo ako dobra cena. Netrapime sa tym, ze pride menej ludi, lebo sme to riesili ci sa nam to oplati vyrobit (uz sme mali firmu pri Nitre) alebo teraz kupit. A vyslo nas to lacnejsie asi o 10 eur. :-D netrapi ma ci pride menej alebo nepride :-D Budeme mat dostatocny pocet :-) A hlavne, keby aj nebolo, da sa dokupit uz aj u tych u ktorych sme to chceli robit, ale to uz bude o inej sume aj :-)
Odpovedať
devlin nemusis este riesit pierka.. podla mna to je posledna vec ktora je dolezita.. to staci neskor.. ale ak mas moznost kupit tak si kupis.. ak si chces robit tak mozes zacat a kazdy den ked urobis min jedno tak nemas take stresy ;-) :-) a s tym skusanim ponahlam preto ze mam zajednane saty co sa mi pacia ale som ich este neskusala.. a kedze mame taky zaujimavy datum tak sa bojim ze mi ich niekto zajedna.. takze oni mi zasa nemozu drzat tie saty aby neprisli o kseft.. takze preto :-( ale zajtra sa tam zastavim a skusim sa dohodnut.. tak uvidime :-)
Odpovedať
ahojteee aj my sme boli na veltrhu a sme tam kupili dost veci, ale pierka sme nekopovali - bo ich budem robit jaa tak som si nakupila stuhy a pod :O) ozaj baby pierka sa dávaju len rodičom, svedkom , staresimu a chlapom? alebo sa pierka dávaju aj ženám????? - ako hostom
Odpovedať
pierka sa davaju vsetkym svadobnym hostom. ale starejsi a svedkovia by mali mat ine. My sme sa rozhodli, ze u nas budu mat rozdielne pierka rodicia, starejsi a svedkovia :) su tam inak robene tie stuhy a tak :) Ja som dost negramotna co sa tychto veci tyka, tak vam mozem len tisko zavidiet ze si viete take veci urobit sami :-)
Odpovedať
aha takže všetkým bo som bola už na dost svadbách a iba na jednej som sa stretla stým, že mali všetci pierka, inak mali vždy iba rodicia, svedkovia a starejsii a muži.
Odpovedať
to fakt? =-) haluz. Ja som bola tiez na dost svadbach a nestretla som sa s tym ze pierka mali len niektori.. :-D to je teda fakt haluz! :-)
Odpovedať
Mimam, ja som skusala saty s relativne "cerstvym" piercingom a niekedy to bolo fakt zaujimave :-D :-p Aj ked ani nie tak pri stahovani ako pri tych spodnickach a obliekani do siat ;-) Baby, aj mne sa nieco mari s tymi pierkami, ale zase si pamatam, ze aj ako malej mi pripli pierko na svadbe pred x rokmi 8-) Mozno to tak volakedy davno bolo, ze pierka mali len rodicia, svedkovia, muzi a niektori to asi stale dodrziavaju... =-) Tot moja hypoteza :-) Ako sa to vlastne robi, tie pierka? Je to tazke? Rozmyslam, ci by som to zvladla...Ked som uz oznamka zmakla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
devlin ahoj ty si taka sikovna ze si si sama spravila oznamka mozes mi poradit ako si to vykuzlila??? to by bolo super si ich spravit sama.. na jaky papie to budes tlacit.. alebo budu len do mailu.
Odpovedať
Profilova fotka
mirka12011 ahoj.. dneska sme boli rezervovat hotel dali sme aj zalohu. tu je uz vsetko lepsie obsadene a to je este 8 mesiacov to je strasne.. kedy idete objednavat oznamenia.. aky mate postup.. ja uz mam hotel , kostol a vyzdobu. co mam dalej .. vobec neviem si zviolit postup.. baby ak je tu niekto z BA mozete mi poradit kde maju nejaky dobry salon na saty ale zase aj za normalne ceny...
Odpovedať
Profilova fotka
no obsadene ja mam problem z fotografom :-( snad zozeniem nejakeho hoc aj z okolia, oznamenia na nich mam cas este cca 2 mesiace :D mas knihu svadobny bedeker? tam mas priblizny rozpis kedy co vybavovat, hoc s datumom 19.9.2009 ide o zivot :D ale pomoze ti co a kedy objednavat...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mirka12011 no nastastie fotografa mame jedneho znameho takze v pohode.. svadobnu knihu bedeker nemam kde sa da kupit alebo kde ju mozem zohnat???ja mam niekedy pocit ze je toho tak vela ze nic nestihnem este mam v juni aj statnice takze bude veselo...
Odpovedať
chelonka no ja som sa zasa na svadbach stretla s tym..a to ich tiez nebolo malo, ze dostavali pierka iba muzi.. vsetci..baby nie..okrem jednej svadby, kde dostali aj baby pierka..a aj to bolo v cechach. devlin no ved uz som sa rozhodla ze sa tam zajtra zastavim a dohodnem sa s nou ze kedy by som mohla dojst..vzhladom na ten moj maly "handicap" mi snad dovoli prist trosku neskor.. :) mirka a kolko chces do foto vrazit? lebo podla mna ti dobri su uz chyteni.. o tych "mensich" nie je tak pocut ale urcite sa este najdu nejake terminy.. a na veltrhu co? ;-) verca klud, nestresuj, este je dost casu so vsetkym.. sice.. zalezi od toho aku tu svadbu chces mat.. ak ti zalezi aj na malych detailoch tak to je potom uz riadny cas zacat.. ak si vybavis sobas, salu, foto, video a hudbu, potom si mozes povedat ze sa uz stresovat nemusis.. ostatne veci je potom moznost urobit pocas bud. mesiacov..postupne..a este sa z toho stihnes aj tesit :) a tu na tejto stranke si pozri svadony planovac, mas tam pisane co treba vsetko urobit a ani bedeker potrebovat nebudes ;-)
Odpovedať
verca, bolo to celkom lahke, za take dva vecery som to mala hotove :-) Ale ja nemam fotku, len ozdobne pismo a jeden ornament. Tlacila som to na vizitkovy papier, fakt sa mi pacia. A robila som to v PowerPointe a potom skopcila do Wordu, vysli mi 4 oznamka na stranu a 8 pozvanok ku stolu... x-) Velmi sa z nich tesim x-) x-)
Odpovedať
devlin pierka určite zládneš, je kopa roznych typov, podla toho či tam chceš mat nejaku bud zivu, alebo umelu kvetinku, alebo nejaku kombináciu stužiek. ja som si už nakupila stužky a už mám aj prvé napady a už sa ich chystam robit, preto som tu dala otázku či pierka aj ženám hostkam - neviem totiž kolko ich mam urobit. aj ja si budem oznamká robit sama, teda už skoru su elektornicka verzia už je hotova aj ozdobny papier už mám , len ešte to musime dotiahnut do konca - text :O) - oznamka bola asi prava vec čo som robila. ja si aj vankusik budem robit sama tiež mám už aj látku kupenu, len ešte nemam - nit - tu sa chystam dnes :O)
Odpovedať
chelonka, mozno sa do toho aj pustim :-) Chcela by som len take jednoduche...asi cisto biele... Aj ja som sa venovala najskor oznamkam. A celkom ma to bavilo ;-) No ale na vankusik by som si netrufla... :-N si teda riadne sikovna ;-) Moj uz je odlozeny v skrini 8-)
Odpovedať
pusti sa do toho určite je to jednoduche ajja si spravim len také jednoduche, ale dvojfarebne. No či som šikovna, možeš potom zhodnotit, ked budem mať vecičky hotove - ked budu v albume :-D
Odpovedať
Vau baby! Až vám závidím, ako to tu čítam... vy ste už plne v prípravách... a ja teraz kóooooooopa práce!!! Do konca marca nemám šancu!!! ;-( :-( (a hneď je jasné, že som účtovníčka! :-D )... Ja sa s mojím drahým na veľtrh iba chystám... do Bystrice. Tak uvdidíme... šaty som ešte skúšať nebola... ale aj to asi začnem na veľtrhu... + sme chceli nejaké obrúčky vybrať... ale to už vidím, že sa mi nič nebude páčiť... :-S Na obrázku je všetko pekné... ale v reáli... keď to má človek na ruke... tak to až tak dobre nevyzerá! :-| Myslím, že tie pierka sa odvíjajú od toho, odkiaľ ste (z akého kraja)... U nás sa na svadbách tiež dávajú pierka iba mužom... - väčšinou krušpánová vetvička s kusom bielej stužky (samozrejme ženích, starjejší a otcovia majú iné)(stredné Slovensko) ale bola som na svadbe v Sládkovičove, kde som dostala pierko aj ja... s takou voňavou rastlinkou... - ako sa volá?! ( však som to teraz vedela! :-N Starnem!) ... Ale strašne sa mi to páčilo! Hlavne kvôli tej rastlinke - tak mi to celú dobu vyvoniavalo popod nos... - veľmi sa mi to páčilo a chcela by som aj ja! Len neviem odkiaľ to mám zohnať! Lebo u nás som to nikomu známemu v záhrade nevidela... (u nás skôr ten krušpán!)- A práve to sa mi páčilo, že to bola iba jednoduchá stužka na tej vetvičke... žiadne zložité uzly a neviem čo... - také jednoduché...a bolo to super! ;-)
Odpovedať
Jasné! Rozmarín!!! Však to Zuzumajko písala! :-D :-D
Odpovedať
A proste tá vôňa mi celú dobu navodzovala takú "super povznášajúcu" náladu... :-D
Odpovedať
Ahojte dievčatá aj my budeme mať svadbu 19.9.2009 :-).Veľmi sa tešíme.
Odpovedať
Profilova fotka
si sa pridala k nam hihihi
Odpovedať
aaaa ja už mám pierka pre hosti hodotveeee ale ešte niesu v albume, rozhodla som sa že ich budeme davať len mužom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka preco?
Odpovedať
Hihi chelonka dobry napad :-D Aj ja si asi odfotim tie nase a hodim do albumu :-D Inak, ja sa asi nezmenim - mam uz rezervovane saty a este idem skusat :-D Ale do toho isteho salonu, tak uvidim ci sa mi este nejake budu pacit viac ako tamtie alebo ostanem pri nich... BTW. Baby, mne sa dnes v noci snival hrozny sen o svadbe :-D musim sa podelit :-D Ze som uplne zabudla na to ze sa vydavam a v den svadby mi to bolo oznamene, ze ty trdlo, vydavas sa! A ja ziadnu vizazistku ani kadernicku som nemala, saty neupravene na moju velkost, :-. ledva som dobehla do kostola o pat minut 15:00 a neoblecena nic.,..proste hrozna hroza, normalne som sa zobudila..fakt to bolo ako nocna mora =-) Len som to musela niekde povedat/napisat aby sa to nestalo :-D Tak sa nesmejte, lebo doma by mi povedali ze som melodramaticka :-D co sice zcasti som, ale.. ;-) Prajem pekny den :D co chystate na valentina? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzumajko i ty mas take sny, mne sa cca kazdy den sniva nieco zo svadbou, len tuto noc, musim poklopkat nie :-) mne sa zvycajne sniva, ze nic nestiham co sa tyka vybavovaciek, ale podstatu uz mam tak snad tie sny prestanu ;-) a ked sa ti sniva ze nestihas to ako o skole bolo sa ti snivalo ze ta skusali a nic si nevedel, zvycajne to znamenalo, ze si naucena, tak by si to mala stihat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
verca201 svadobny bedeker posielaju z Bratislavy, tak ti hned dojde daj si do googla, ja som si dala do googla svadoby bedeker a hned mi dalo ich stranku aj objednala som si ho je to super pomocnik, ja uz fotografa aj kameramana tiez mam tak som rada. Statnice jej tak to budes mat fakt zabavne aj moja segra ma statnice...
Odpovedať
Ahojte baby, som rada, ze nie som sama, co ma nocne mory o svadbe ;-) Aj dodnes rana sa mi snivalo, ze nasi mi vybavili sobas v kostole a ja som cela zurila, lebo to nikto nevedel, neboli tam ani hostia, ani zenich, lebo vsetci boli na urade!!! :-S :-D :-p Zvyklo sa mi snivat aj o satach, ze nemam saty a uz mam ist na sobas, ale odkedy mam zarezervovane tie moje, uz to prestalo :-D To je chore!!! Sme maniacky??? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no mozno sa zrutime nervovo :-| ale nie coste myslim, ze je to normalne, je to, alebo malo by to byt raz za zivot a kazda chce, aby to bolo krasne, tak sa nedivim ani :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?