Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Baby, topanky mam aj ja x-) Irish, tak to mas uz celkom dobre vybavene ;-) Nejake ine tipy na salu nemas? mimam, neviete sa rozhodnut ohladom saly?
Odpovedať
Profilova fotka
mimam - to mas tiez celkom fajn ja som si kupila aj sasmodrzky a teraz na dalsi tyzden si idem onjednat svadobne saty + 5kruh, podväzok, zavoj, rukavicky, korunku, nausnice tak sa tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
devlin - no dnes som rozpravala z maminou o hostoch, programe, vyzdobe, satach, sale .... a je to fajn maka mi vybavy salu ktoru chceme :-) tak ma napadlo pisala si o oznamkach ja napriklad mat nebudem ludi pozvem telefonicky alebo osobne je ich iba 50 tak to je fajn a napriklad menovky tiez nechcem mat na stole ked bude hrba jedla aby nezavadzaly tak budem mat program a chalan ktory sa on bude s mojou segrou starat bude aj uvadzac takze ja si urobim zasadaci poriadok ocislujem len stoly a v svadobny den on ich podla zasadacieho uvedie a usadi :oD myslim, ze to je celkom dobre a navise usetrim korunky aj na oznamkach aj na menovkach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ak mate nejake dobre napady piste pomozeme si navzajom aby naz velky den bol dokonaly :-)
Odpovedať
irish, fiha, takze to budete mat netradicne :-) Ja zatial ratam s tym, ze si urobim aj menovky, oznamko ma bavi, tak uvidime, ako ;-) Sice pozvanych bude malo, ale mnohym poslem len oznamko, bez pozvanky. A napady nemam asi teraz nijaka, zase ma zdolala choroba.. :-(
Odpovedať
Caute baby no som tu uz aj ja. ja mam zatial salu, fotografku, kameramana, hudbu a potom uz len take drobnosti ako cokoladova fontana. no a menovkz, menu a oznamka si vymyslam a asi aj vyrobím sama. :-)
Odpovedať
Ahoj mojko, odkial mate fontanu? Tiez si ju chceme kupit... ;-)
Odpovedať
kupila som ju cez internet na cokoladovafontana.sk
Odpovedať
ok, dakujem, pojdem kuk :-)
Odpovedať
nemas zaco rada pomozem
Odpovedať
Profilova fotka
devlin - a kolko ludi planujes?
Odpovedať
Profilova fotka
mojko - tak to si sikovna ked mas uz tolko splasene :-) ak ide o cokoladovu fontanu pripravte sa baby na to ze si aj zanu na svadbe uctuju len za to ze ju zapnes do eslektriky co je podla mna riadna blbost aby si to novomanzelia malycvakat ked maju zaplatenu salu a vlastne vsetko.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Zatial to vyzera tak ze budeme mat okolo 75 az 80 ludi. A ty kolko planujes?
Odpovedať
irishgirll - ja co som sa pytala v sale tak nam to uctovat zatial nemaju v plane no a aj keby tak mi to nevadi lebo salu mame zadarmo.
Odpovedať
no zaspali sme dnas nejako sa to tu nehybe
Odpovedať
Cafte, my budeme mat malo ludi, tak do 50, mozno do 45 ;-) Na tu elektrinu sa budem musiet spytat..To ma ani nenapadlo,ale aj keby, ved to bude mala suma :-)
Odpovedať
Baby, odo dnes za osem mesiacov uz budeme nervozne :-D konkretne ja budem asi na ceste do kostola prave :-D My budeme mat okolo 75 hosti +-. Zavisi od poloviciek priatelovych bratrancov a sesternic. Su strasne pocetna rodina, tak dufam ze to zvladneme do tej 80tky a uz sa to nepohne. Ako ste na tom s pripravami? Mojko2223 vitam Ta medzi nami :-D Inak sa mi zda ze sem zaciname pisat cim dalej tym viac :-D uz sa to blizi :-D zelam pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
mojko - ja budem mat na svadbe okolo 50 nechcem vela :-) a mozem vediet kde mas salu? Predpokladam, ze niesi z Humenneho. Kamoska za tu fontanku platila mala ju zapnutu preto len 20 minutiek. A hybe sa ja tu chodievam kazdy den na kontrolu ci niekto pisal a ak ano odpisujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
devlin - kamoska na 20 minut platila 500sk to nieje vela chcela som tym len povedat ze si uctuju kazdu blbostinku :-| a citam, ze budeme mat podobne ludi ja som napocitala 49 ale neviem ci vsetci pojdu lebo moja tetuska ktoru mam velmi rada caka babo a to bude drobne na svadbe a ak nepojde tak ani tie najmensie 2deti nepojdu tak bude menej musim sa jej este opytat a podla toho rozpocitam.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzumajko - no az ta tvoja spravicka ma kus znervoznila :-D ja sa radsej nedivam ako ten cas leti lebo sa nenazdam a uz budem navlecena do tych najkrajsich saticiek a ocino ma bude sikovat k oltaru uz dnes som s toho unesena co ako bude :-) no 80ludi je dost to ano ak by som ja mala celu rodinku vziat tak to by bolo okolo 100 ked nie viac ale ty to mas aj tak este fajn moja sestra mala okolo 150 to bolo hrozne hlava na hlave a tak ja som sa rozhodla pre mensiu.
Odpovedať
Irishgirll ja som z Prešova a salu mame u Bergera
Odpovedať
zuzumajko- dakujem za privitanie
Odpovedať
caute baby, my mame tiez tento datum nasej svadbicky a ked to tu tak citam, co uz mate, zacinam mat z toho dost velky stres. my nemame este absolutne nic, v marci sa chystame za knazom a mam akurat pokyny, co vsetko budem potrebovat vybavit, zariadit od kolegyne, ktora to absolvovala pred 2 rokmi.
Odpovedať
Ahojte baby, tak som sem zasa nakukla a vidim ze uz sa to plni. Ja tiez mam v tento den. Chcem sa spytat mate spraveny nejaky rozpocet uz na celkovu svadbu?
Odpovedať
Cafte baby, no, my rozpocet nemame, vieme zhruba ceny a vsetko sa vybavuje postupne, takze to hadam bude fajn. Mame vyplatene nejake zalohy, takze vsetko len orientacne... ;-) Tiez ma vcera napadlo, ze sa nam to bliiiizi 8-)
Odpovedať
Caute baby, ja som sa tiez snazila si nejak stanovit zakladny rozpocet, ale no chance. Mam odhady kolko nas bude stat sala, lebo mam referencie od troch ludi, ale stale to nemame potvrdene od nich. Este sme sa im neozvali. Devlin za co ste davali zalohy? My zatial len za miestnost.
Odpovedať
zuzu, DJ a kameraman...salu az o par mesiacov vraj staci...teda vlastne uz coskoro, vzdy zabudnem, ze uz je januar :-N
Odpovedať
aha :D my mame len salu zaplatenu, lebo ostatne mame po znamosti. Chystate s aniekto na svadobny veltrh do PKO? :D
Odpovedať
Ja sa chystam, hadam to vyjde ;-)
Odpovedať
áno my sa chystáme na veltrh
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?