Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Caute baby, aj mi planujeme svadbu na 19.9.2009.V Nitre. Zatial mam len fotografa, toho som zarezervovala vcera. Ale bol to problem, lebo ten co som ho chcela, bol uz obsadeny a rozmyslala som, ci nemam zmenit termin. Tak uz je asi naozaj najvyssi cas na planovanie vsetkeho okolo toho.
Odpovedať
Cafte baby :-) No to teda je najvyssi cas ;-) Ja som dnes pozerala obrucky x-) Take su kraaasne...Len draheee strasne... :-S Ale tak je to na cely zivot, nie? (dufam :-D ) Musim sa este s drahym poradit, kedze kupuje on.. Co mate nove? Ja stale sliedim po poharoch, ale nic ma nechytilo za srdce... :-|
Odpovedať
Devlin drahe? :( My si dame urobit podla nasho nakresu, takze uvidime v akych cenovych relaciach sa to bue pohybovat :) Mne uz sa zacina aj snivat o svadbe :( ze nieco rachne a tak :D ako ste na tom so svadobnymi salonmi? Zhanate uz dake saty, ci este nie? ja pojdem tak buduci tyzden omrknut, pobehat, preskusat niektore..neviem ci nie je skoro..
Odpovedať
Ahojte žienky, ako sa nám to tu pekne rozrástlo. To je super. Zuzu: šatky som len pozerala cez výklady, lebo nemám veľa času na skúšanie a behanie po salónoch.Pomaly si ale začnem zháňať infošky ohľadom salónov a krajčírstiev, lebo u mňa zjavne hrozí, že si ich dám šiť a musím nájsť aj dobrú krajčírku, ktorá ušije 4 družičkám šaty.Budú z rovnakej látky ale každá iný strih. Ale ešte sme neboli ani látku pozrieť.Mne sa každý smeje, že to preháňam a že mám ešte rok, a tak.Tak ma potom chytí depka a nemám chuť svadbu vôbec riešiť. Akurát včera mi prišiel podväzok a košíček pre flowergirl a zasa ma všetci vysmiali. Tak som povedala, že si tú svadbu zorganizujem sama a nebudem nikomu nič oznamovať. Obrúčky budú ako vianočný darček a zvyšok až po novom roku. Inak, počula som, že niektoré salóny majú rezerváciu na šaty na náš dátum už teraz...tak neviem.
Odpovedať
ako ze rezervaciu na datum? to som nepochopila
Odpovedať
Asi som sa zle vyjadrila...mne málokedy ľudia rozumejú :-D Myslela som, že už niektoré nevesty majú rezervované šaty na 19.9.2009.
Odpovedať
Zuzumajko, bohuzial, drahe... :-| Ja cakam na november, pridu nove kolekcie a nabehnem do salonov ;-) Uz mam dva vytipovane, kde chcem skusat. Prave si chcem objednat vankusik na prstienky a kosik pre druziku x-) Lucil, uz aj viete ake obrucky chcete?
Odpovedať
Jééj baby, vy máte tú organizáciu už dobre rozbehnutú.... :-) Ja zatiaľ iba browsujem tu na mojej svadbe, prípadne na podobných stránkach... (táto je najlepšia... :-D) Šaty som síce ešte obzerať nebola... ale v auguste a septembri sa vydávali moje dve super kamošky... - a s nimi som obehala pomerne dosť svad.salónov... takže viem, kde sa oplatí ísť a kde radšej nie... :-p Celkovo ani nemám chuť kukať nejaké šaty na nete... - lebo viem aký chcem štýl šiat... a darmo budem mať nejaký presný typ vysnívaný... ak ho nebudem vedieť zohnať, resp. mi nesadne... Po skúsenostiach s týmito mojimi kamoškami viem, že treba iba skúšať, skúšať, skúšať... a nenechať sa odradiť menej príjemnými tetami v svad.salónoch... Ináč s nimi som bola 1x skúšať v januári min. roku... a všade im hovorili : "A to načo tak skoro idete skúšať"... - dokonca v jednom salóne chlapák nám ani nechcel dovoliť skúšať šaty... že "najprv si iba vyberte čo by ste asi tak chceli" (čo už samozrejme má každá žena vysnívané od detstva!!!) - naveľa, naveľa nám nakoniec "dovolil" vyskúšať jedny šaty aj tam... - ale už sme tam viac nevkročili!!! Nakoľko my sme s drahým naše rozhodnutie mať svadbu ešte nikomu z rodiny neoznámili... tak nás to asi ešte tak poriadne "nechytilo"... Ale spávať rozhodne môžem dobre... netrápi ani diplomovka, ktorú by som už mala písať!!! (resp. ešte skorší termín poslednej štátnice a ešte skorší termín odovzdania seminárky!!! :-D ) Asi sa viac venujem práci... ale nejak mám pocit, že zatiaľ všetko stíham!! :-S Asi začnem niečo "vážnejšie" riešiť až po novom roku - keď to už bude vedieť aj rodina... a nebudem si musieť dávať pozor na to, čo hovorím!! x-)
Odpovedať
no ahojte babulenky.. vidim ze sa nam to tu krasne rozrasta co som teda fakt happy :) a myslim si ze nas neostane malo ked tak pozeram ten datum je viac a viac oblubeny.. nieco ako 7.7.2007 chichi :-D poznam vela ludi uz co rozmyslali nad tymto datumom.. takze som rada ze ho mame aj my.. sice lepsie by vyzeral asi 20.09.2009 ale kedze to je nedela a viem ze vela ludi v ted den by uz prist nemohlo tak to radsej nechame tak. a inak s tym casom je to fakt hrozne.. nic clovek nestiha.. a vidim ze to je trend pretoze sa to netyka len mna ale ako tak pozeram tak vsetkych.. ten cas akoby utekal cim dalej tym rychlejsie =-) a ani sa nenazdame a bude tu nas datum :-) :-D
Odpovedať
Ahojte žienky. Tak to je tu ale debata.Super. Devlin: obrúčky rozhodne biele zlato a jednoduché.Už máme kvázi vybraté, ale ešte okukáme aj niečo iné. Veď uvidíme ako nám to vypáli.Ja momentálne sústrdím pozornosť na diplomovku, lebo konzultantka na mňa tlačí.A robí dobre, lebo inak by som sa nerozhýbala. :-D Chcela by som ju dokončiť v januári a potom sa len učiť na štátnice. Inak, pekne veľa sa nás bude vydávať v ten deň. To jed super. Po celej republike bude počuť len svadobné zvony.Super. :-D
Odpovedať
Ahojte! Chcem sa vás všetkých opýtať ako to všetko berú vaši milovaní? Toľko rokov sa úspešne vyhýbali nejakým vážnym rečiam o svadbe... :-D (aspoň ten môj...) Ale musím ho pochváliť, že mi teraz dosť pomáha so všetkými prípravami... (ťuk-ťuk-ťuk :-N - nech to nezakríknem...)
Odpovedať
Hehe, ten moj to berie v pohodicke :) mna vsetci poznaju ako Moniku z priatelov, ze vsetko organizujem a na vsetko si robim zosity a ine hluposti, cize vie ze ina nebudem :D A viac menej mu to teraz aj vyhovuje, lebo mu vzdy ukazem co som vybrala (samozrejme, ukazem mu veci co sa mi pacia a on odobri vzdy to co sa mi paci) a dohodneme sa. On je teraz dost "busy" v praci, takze je to okej pre mna (a) ako vy ostatni?
Odpovedať
Článok sa načítava...
no cafte babule.. moj milacik sa tesi na svadbu a bol to jeho napad takze ja som ho vobec tlacit nemusela.. a myslim ze to je rozhodnutie oboch ludi, pretoze ak jeden nechce tak je to vsetko zbytocne. tiez si myslim ze tento datum bude taky isty ako 7.7.2007 aj 6.6.2009 takze uz teraz je zajednanych vela parov na tento datum. my obaja chodime spolu po obchodoch a vyberame.. aj mu ukazujem stale nejake obrazky a tato jedina vec mu zacina vadit myslim lebo hovori ze uz som mu ukazala milion obrazkov a fotiek co som tu nasla a ze to je jedno vie ze to zorganizujem dobre pretoze mna tieez bavi vyrabat rozne veci a organizovat.. mam to odmalicka.. takze som nieco ako ty zuzumajko :-D a celkom sa z toho tesim, robim si radost ked sa tomu mozem takto venovat.. nie narychlo vsetko.. a az sa zacinam obavat ze sa na tie pripravy tesim viac ako na samotnu svadbu :-N ;-) :-) ale viem ze az pride ta chvila tak sa budem kochat svojim vysledkom a potom uz si uzijem aj ten krasny den :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky! Dovolíte mi pridať sa k vám - septembrovým s magickým dátumom? S drahým sme sa preň rozhodli len pred mesiacom. Pôvodne sme sa chceli brať až v roku 2010, ale akosi nemôžeme vydržať, tak sme to posunuli.... Prosím vás, čo všetko už máte k dnešnému dňu rezervované? Lebo ja mám len v hlave plány, koho a na čo si objednám, ale v skutočnosti ešte nič nemáme....stíham to všetko? Pekný večer prajem
Odpovedať
martinka 15: My máme sálu, starejšieho, DJ-a, fotografku...- video nechceme... ale baby tu už majú určite zabezpečené viac vecí... niektoré už začínajú skúšať šaty :-) ... a tak podobne... myslím, že podstatné je zabezpečiť služby - ktoré sú vychytené dosť dlhú dobu dopredu... ostatné veci si stihneš kúpiť aj neskôr... ;-) ale to záleží na Tebe... aký si typ... a aké máš povinnosti bud. rok (napr. písanie diplomovky a štátnice...) :-| zuzumajko, mimam: asi všetky rady organizujeme... ;-) preto si tu zakladáme tie albumy... a potom sa ich snažíme dať do skutočnosti... :-D (už s akým výsledkom to je otázne...)... A môjho drahého som k tomuto kroku nijak nenútila... :-) Len proste po 8 rokoch chodenia nadišiel ten čas... ;-) Aj keď priznajme si to - ak by nám babám na svadbe absolútne nezáležalo... ktorý z chlapov by do toho išiel z vlasntej iniciatívy... :-D Zvlášť ak spolu už pred svadbou žijete... a má všetko to "pohodlie" vyplývajúce zo spoločného života a pritom je bez záväzkov!! :-D som iba realistka!!!
Odpovedať
Profilova fotka
uf, baby, ked to tu tak citam, tak mam pocit, ze to nejak s tymi pripravami na nas den flakame... :-N my mame zatial len vybraty datum a rezervovanu salu... myslela som, ze to nateraz staci ale ako vidim, vsetci sa ponahlaju tak aby sme nahodou nezaostali :-D
Odpovedať
baby, no co ja mam echo z nejakych tych salonov, tak je vraj hlupost rezervovat si saty teraz. Okrem Nicole caka kazdy salon na nove saty tak okolo januara. Cize nova kolekcia 2009 zacne byt dostupna tak 9 mesiacov pred svadbou. To nam snad postaci, nie? :) My mame uz zajednaneho starejsieho odo dnes :D tak sa tesim ze opat nieco urobene :)
Odpovedať
mandm: ktoru salu? nech viem kam nevolat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
beruska9: mladost ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,aj ja sa budem vydavat v den magickeho datumu :-) a uz sa hrozne tesim. Niektore sa pytali co vsetko maju zabezpecit,alebo co vsetko uz maju,tak vam napisem co vsetko mam ja. Takze uz mame salu,vsetko ohladom varenia a obsluhy,menu este nie je. Dalej mame hudbu,fotografa,kameramana a po Vianociah sa chystame za knazom. No a mimochodom kazdy mesiac si dokupujem cosi do vyzdoby,mam servitky a nadherne sviecky,balony a girlandy,kazdy mesiac obetujem nejaku korunku. No ten osial zacne tak na jar. =-)
Odpovedať
Ahojte, ja zaklad mam, teraz uz ani nie je velmi co vybavovat...Uz len drobnosti...Do marca chcem zajednat aj saty, dohodnut sa na vyzdobe atd...Potom uz len v juni zacnem znovu
Odpovedať
ahojte, my mame zatial: salu, fotografa, kameramana, DJ a starejsieho, datum dohodntuy s knazom a samozrejme kostolik zarezervovany na dodhotnutu hodinu.. myslim, ze toto zatial takto v predstihu staci.. som tomu rada, lebo uz ked sme tieto veci vybavovali, ludia mali septembrove terminy plne.. ostatne veci budem riesit tak 4 mesiace pred svadbou... teraz sa sustredit na pracu a skolu... majte pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčence! Tak sa vám chcem pochváliť, že dnes sa mi podarilo vybaviť sálu a kameramana....hudbu dohodnem v decembri a fotografa asi tiež.....Už sa taaak teším, lebo hlavne o sálu som bála...ale tetuška ma ukľudnile, že je to voľné....No ale už vlastne nie je:-)))) Rozmyslenú mám aj agentúru na výzdobu a šaty si tiež myslím, že ešte počkajú. Som zvedavá na tie nové kolekcie:-) Vy nie? Zatiaľ papa. Pekný dník všetkým
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som uz videla nove kolekcie siat na rok 2009 a teda vsetko krasne saty a s vleckamiiiiiiiii. No ja si neviem predstavit svadobne saty bez vlecky :-)) A nasla som jeden salon v Kosiciach,lebo ja som odtial,ktory vsetky vlecky zo siat odstrihuje :-( teeeda pokazia krasu siat alebo krasu svadobnej fotografie. baby ked si to tak vezmete,uz je pred nami len 10 mesiacov do svadby a to je uz dost malo,cize treba mat radsej vsetko uz vybavene. To hlavne presne to o com tu piseme.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte všetky, aj ja sa budem vydavat v tento den. Ako tak čítam ste už riadne popredu my mame zatial rezervovanu len restauraciu vo Zvolene. Asi si budeme musiet pohnut!Chceme ale ist na svadobny veltrh a trochu sa rozhladiet.Šaty si nie a nie vybrat som strasne nerozhodna ked môžem som na nete a hladam tie pravé!!! :-) ale môžem sa pochválit že obrúčky budeme mat hotove už budúci týžden neviem sa dočkat ake budu lebo som podobny obrazok nikde nenašla tak ten dufam že nas klenotnik dobre pochopil :-N :-N Potom vam napišem ako to dopadlo.Zatial sa majte pekne.
Odpovedať
Cafte baby, no, aj ja sa musim pochvalit, tiez uz mame vybrate obrucky :-) Tak sa tesiiim x-) Z bieleho zlata... anahareo: a ake ste si vybrali vy? :-)
Odpovedať
Zdravim vsetkych, dovolim si pridat sa do vasej debaty. My sme sa rozhodli pre tento datum asi pred tyzdnom, tak zatial len pozeram tu na stranke co a kedy asi treba zariadovat. Ale uz pokukujem po jednej restike, len sa stale neviem rozhybat zacat s vybavovanim. Predsa len sa mi to zda skoro, ale ako tu tak citam tak to bude asi jeden z vychytenych datumov buducorocnych svadieb, tak by som sa nemala dat obehnut, ze :-) prajem pekny vecer Iva
Odpovedať
Ahoj vivana, no, najvyssi cas zacat... ;-)
Odpovedať
to devlin: najvyssi? ... hadam nieeee.... ved to je skoro rok :-)
Odpovedať
len aby som to nezariekla, coo? veru vstupim si do svedomia a pojdem konecne cez vikend do tej restiky zistit ci maju vobec volny a realny tento termin ... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?