Svadba 18. júla 2009. Kto sa vtedy vydáva?

Profilova fotka
Bude sa niektora vydavat v tento datum?Odvsadial...
Odpovedať
Ahoj...ano bude...Ako si natom s prípravami???
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte dievcata!!! :) Hlasim sa aj ja medzi Vás. :) My mame tiež svadbu 18.7.2009. :) Naše prípravy bežia v plnom prúde. :) V novembri sme vybavili termin u knaza, zajednali salu, teda penzion, aby sme mali kde ubytovat pozvanych hosti, ktori pricestuju z daleka, potom sme si v decembri zajednali fotografa a kameramana, bola som si v svadobnom salone vybrat saty, teda vybrala som si a zaplatila zalohu a v januari sme si zajednali ludovu hudbu s DJ. Takze v podstate to hlavne a najdolezitejsie, s cim mohol byt problem uz mame zajednane. :) Minulý týždeň sme kúpili drahúšikovi oblek, vestičku s viazankou a vreckovkou a ešte sme aj objavili krásne topánky, drahému boli veľmi pohodlné, tak sme ich aj kúpili. :) A postupne, pomalicky dokoncievame ostatne veci, teda tie drobnosti. :)
Odpovedať
fiha, jojo ty uz mas prakticky vsetko vybavene :) nas caka tiez termin 18.7.09 v pripravach sme sice nepokrocili tak rychlo ako ty, ale snad je este cas :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, vidim, ze som riadne pozadu s pripravami :-S vsetko mame zatial len tak zbezne vybavene, ale hlavne, ze mam dvoje saty zarezervovane :-)
Odpovedať
Ahojte julove :), my sme si vcera boli po obrucky. Musim sa na ne trochu zvyknut... Inak mam pocit, ze je to este straaaaasne daleko.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, znova sa hlasim, teraz uz zhaname take drobnosti a doladujeme malickosti. :) Ako napr. svadobne pohare, darceky pre hosti, podbradnicky, svadobny slnecnik a vejarik na fotenie, svadobny album, taky zabavny, kde budem vsetko znacit, no take prkotinky, drobnostky. :) Inak na poslednu chvilu som minuly tyzden vyberala nove svadobne saty, lebo tie co som mala objednane boli v katastrofalnom stave, hned som zmenila salon a zajednala som si nove a zaroven mi drahusik kupil topanocky, teda dvojo, jedny take slavnostne a druhe balerinky na tancovanie. :) Tento vikend ideme vyberat obrucky, nech aj to mame, nech nestresujeme na poslednu chvilu. :) Este priebezne napisem, co nam pribudlo. :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babeny, no tak ja sa pripajam k tomuto terminu,ale takpovediac neplanovane - chceli sme totiz svadbu niekedy na zaciatku septembra, ale dnes sme vybavovali salu a vsetky terminy uz maju obsadene.najneskorsi volny pred septembrom je prave tento.a v zime svadbu mat nechceme,takze ak nam zajtra na fare povedia,ze maju volne,tak to bude prave tento ;-) nas problem so salou je totiz ten,ze nas bude asi 110 a do ziadnej inej by sme sa nezmestili :-| takze ked sa nam to zajtra ptvrdim,tak zacnem pekne stresovat :-o
Odpovedať
Ale no cheerlady, nestresuj...ved do jula casu tak akurat :), som /sme/v ocakavani konecnej podoby nasich oznameni... som zvedava, co z toho bude...a inak uz aj tak nebude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,tan uz je to potvrdene! nas datum je prave 18.7.2009 :-D velmi sa tesime,uz beham po salonoch :-D mame vybavenu salu, faru, kadernicku+vizazistku a poobjednavanych par drobnosti ako pierka, lupienky, podbradniky, pohare, krabice na zakusky, vankusik.a jedna kocka odtialto mi usila podvazok ;-) buduci tyzden zajedname fotografa+kameramana a dj-a a to najhlavnejsie by hadam bolo..no a este si samozrejme musim vybrat satky :-D mam pocit,ze je to uz za chvilu,ale este chvalabohu trosku casu mame ;-)
Odpovedať
ahoj, julove nevesty 8-), nejako nemame cas alebo co...ako pripravy? mam obdobie, ze sa aj celkom tesim a snazim sa trosku uzemnit tych, ktori stresuju viac ako ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teenushka, nejak to tu zaspalo alebo su vsetci taki zaneprazdneni :-S ja mam tiez obdobie, ze sa tesim :-D vlastne este som ani nejak extra nestresovala, asi to este len dojde :-D :-D my mame uz skoro vsetko okrem topanok, menoviek, zasadacieho poriadku (pokusala som sa ho s maminou zostavit, no po 2hodinach som to vzdala :-D ), kvetinarstva. a urcite sa este nieco najde na doladenie, ale to budem riesit az po statniciach - po 22.6. ;-) sa tesim,ze uz nebudem musiet mysliet na skolu a na pracu a budem si uzivat zaverecne pripravy naplno :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, tak som tu znova, hlasim sa! :) Super mame takmer vsetko, dnes sme boli objednat este kolaciky pre draheho rodinku na vysluzky. :) Takze dalsia starost dole z hlavy. :) Este musime dokupit darceky pre hosti, zabalit ich do vrecusok a o dva tyzdne este vyzdvihnut svadobne vinko v Limbachu, nalepit etiketky a uz by malo byt vsetko hotove. Ostatne veci su uz len take, ktore budeme riesit posledny tyzden pred svadbou. :) Takze zvladame to zatial s prehladom a bez stresu, nakolko to vsetko vybavujeme a riesime cez telefon, lebo byvame v BA a svadbicku budeme mat na Horehroni. :) Cheerlady - no ja som zasadaci poriadok robila zatial sama, este zatial nevieme, ci pridu vsetci hostia, ktorych sme pozvali, tak cakame do buduceho tyzdna na odozvu a potom si sadneme s maminou a urobime ho, dufam, ze to nedopadne tak ako u vas, lebo potom to chcem dat uz vytlacit, nech je to nakomplet. :) Ozaj a drzim palceky nech dobre dopadnu statnice, nech sa mozes naplno venovat svadobnym pripravam a vychutnat si ich. :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jojo no my este tiez nevieme finalny pocet ludi - tento tyzden sme odvolali jeden par - kamosku s kamosom (jej frajerom),lebo sme zistili,aky v skutocnosti su ]-( ale asi sa aj dobre stalo...neznasam falosnych ludi a pretvarku ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no takze zoznam sa nam upravil na asi konecny pocet 101 :-D + kameraman s fotografom a DJ-om ;-) jojo my sme sa preto nevedeli dohodnut na zasadacom poriadku, ze nebudeme mat spojene stoly, ale budu spravene skupinky - pri jednom stole 8-12 ludi. takze to musim nejako nakombinovat, aby sa nikto naurazil vedla koho sedi :-D vcera sme sa rozpravali s jednym kamaratom a ze nam so zenou uz chystaju nejake prekvapko - asi spravia nejaku scenku alebo co, a hovorili, ze budeme mat co robit,aby sme sa od smiechu nepototo... :-D :-D tak som zvedava,dufam,ze bude dobra zabava :-D
Odpovedať
ahojte nevestičky, tak pripájam sa do debatného krúžku, aj ja sa vydávam 18.7.2009, už máme skoro všetko, len doťahujeme drobnosti, teda ja ešte nemám popolnočné šatičky a ani niečo pohodlnejšie na nôžky, ale to možno zajtra vybavím...už sa to blíži, začínam pociťovať mierny stres...vy nie?
Odpovedať
Profilova fotka
ewinna,vitam ta v debatnom kruzku :-D no ja uz zacinam pocitovat stresy,lebo este nemame dost drobnosti, ale uz sa do toho pustam ;-) zajtra idem vybrat cukrarke ako bude vyzerat hlavny torta, musime este vybrat etikety na vinko, dat tlacit svadobne menu, drahemu kupit topanky a mne asi popolnocky (lebo tie,co mam sa mi nejak prestali pacit :-| ), kupit spodne pradielko a este lupienky (tie,co mam mi asi nebudu stacit), papierovy ohnostroj, musim skocit s mamou do kvetinarstva kvoli vyzdobe a vybrat svadobnu kyticku, no je toho este hooodne :-N ale tesim sa na to :-D ozaj a este musim spravit menovky a dokoncit zasadaci poriadok - pre 100ludi je to fuska :-N ja som doteraz nemala moc casu kvoli statniciam,ale uz sa do toho pustam :-D
Odpovedať
cherrlady ďakujem. jáj a ja zisťujem, že nemáme ešte dosť veľa vecí, dúfam, že to čo najskôr vybavím, nech mám pokoj v svadobný týždeň, aby som nebola zbytočne nervózna... :-S
Odpovedať
nevestičky, kde ste? dnes som si kúpila peknú bižu k svadobným šatám, aj popolnočné šatičky....tak sa vytešujem!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ewinna,no asi tu budeme len my dve,ostatne sa nejak vyparili :-( no ja uz mam objednanu kyticku, drahy ma kupene topanky, mam spraveny zasadaci,teraz idem spravit menovky. bola som sa pytat u jednej cukrarky,co mi doporucila znama, na svadobnu tortu a ta mi zaspievala 166eur za 3-poschodovu tortu!!!!! :-o tak som sa s nou velmi rychlo rozlucila ]-( no este musim spravit SPZky s nasimi menami,lebo som sa neskoro spamatala a uz mi to nestihne prist na objednavku,takze to vyskusam spravit sama ;-) a popolnocky som sa rozhodla,ze si necham tie,co mam 8-) o kolkej mate obrad? :-) my az o 17:00
Odpovedať
no my už tortu zajednanú máme, urobí nám ju naša zlatá suseda, poschodovú a zadarmo, menovky sú hotové, zasadací nerobím. ŠPZ musím aj ja vyrobiť, ale len jednu časť, no keďže mi vypadla tlačiareň, musím vymyslieť náhradný plán, ešte dať gravírovať poháre(jaj na to som dnes celkom zabudla), kytička je dávno objednaná, topánky kúpené, drahý nemá košeľu ani kravatu a ani popolnočné, ale to je otázka jedného doobedia.... ale teda, poviem ti, dnes som už mala pekné nervy, už ma to začína chytať, ešte toto, ešte tamto...už aby bolo aj po... neviem, mám začínam maž z toho zmiešané pocity...a bola by som zabudla ešte ozdobiť autá...páni, musím si to zapísať!!! :-| my máme obrad o 16,30 aj s omšou... :-) takže my budeme v tom najlepšom x-), keď vy budete začínať!!!!
Odpovedať
jééj, nie 15,30!!!! už som z toho jeleň!!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no si mi pripomenula,ze aj masle na auta musim uviazat,nech sa tam potom uz len priviazu ;-) moj drahy tiez este nema koselu po polnoci,ale to je rychlovka :-D no ja este nervy nemam,len uz som si musela spravit zoznam,co nam vsetko este chyba,lebo ma nieco napadne,potom na to zabudnem a potom zas ine ma napadne,no hroza :-S my mame obrad bez omse,nech to nie je zbytocne dlhe. dnes som sa objednala na skusku make-upu a ucesu - v piatok o 11:30 :-D
Odpovedať
ja na skúšku make-upu nejdem, na účes idem až v pondelok, a ako vyzdobíš auto? z organzy budeš niečo viazať? daj tip, ja mám predstavu, len neviem ako to na auto prichytíme... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no hlavne,teda nase auto :-D vyzdobim tak ako to mam v albume - objednala som si od jednej holky tie ruze na prisavkach a len sa to tam pricucne ;-) no a na auta rodicov dam na klucky velke masle z organzy a na ostatne nech si poprivazuju bud na antenky stuzky alebo na klucky. skus si objednat tiez nejake kvietky,ma vselijake od vymyslu sveta a nevyjde to ani draho - ja budem za ne platit okolo 16eur ;-)
Odpovedať
a dáš mi na ňu kontakt? lebo práve rozmýšľam, kde tie prísavky kúpim... ak máš kontakt, prosím pošli... ďakujem!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vola sa dzula ;-) napis jej a ona ti poposiela fotky co vsetko ma a ake rozne variacie sa daju urobit :-D
Odpovedať
Ďakujem, našla som ju a to si kupuješ, či prenajímaš....lebo tam píše aj o prenájme... ;-)
Odpovedať
nič, musím ísť, idem si dať skrátiť šaty, keby niečo píš do IP, hneď ako budem môcť, odpíšem....ahoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ona ich aj prenajima ale pisala mi,ze si ich mozem aj kupit,ked chcem. ja si ich iba poziciam ;-)
Odpovedať
som späť...len ktovie, či to dovtedy príde?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?