Menu Forum

Svadba 18. júla 2009. Kto sa vtedy vydáva?

1. aug 2009  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
cheerlady
Registrovala sa 24. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 428 príspevkov. Má 9 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
cheerlady
Registrovala sa 24. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 428 príspevkov. Má 9 priateľov.
 no tak asi je nam to sudene fotky nikomu neukazovat emoticon ja budem chciet zmenit licenie pier,spravila mi ich na moj vkus na skuske dost tmave emoticon
dnes som skusala satky emoticon ale neviem,ci si ich nemam o pol cm dat posunut emoticon
14. júl 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ewinna
Registrovala sa 27. februára 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 136 príspevkov a 1 album. Okres Hlohovec.
fotoportrét
fotoportrét
ewinna
Registrovala sa 27. februára 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 136 príspevkov a 1 album. Okres Hlohovec.
 jáááj...no neviem, ako si sa v tom cítila, podľa toho sprav....ja si idem už zajtra pre ne, dúfam, že budú dobré, skúšala som ich naposledy pred 2 týždňami a to som mala ešte také mini bruško, teraz trošku podrástlo, nie moc, ale už nikoho nepresvedčím, že som sa len viac najedla.... emoticon
páni, ale to letí, ešte 3 dni slobody a potom už budeme vydaté paničky!!!!! emoticon
15. júl 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cheerlady
fotoportrét
fotoportrét
cheerlady
 no tak som sa rozhodla,ze dnes este skocim do svadobky a budem dufat,ze mi to tam este posunu emoticon
waaw,ty uz budes mat zajtra saty emoticon ja az v piatok emoticon inak vcera sme sa prave rozhodli,ze z piatka na sobotu nebudem spat u nasich ale normalne s drahym pokope emoticon uz sa tesim na to rano,ked sa zobudime a povieme si: dobre rano,zlatko,dnes sa berieme emoticon
15. júl 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinka1510 (33 r.)
1
Registrovala sa 19. februára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov a 2 albumy. Má 11 priateľov. Haniska pri Košiciach, okres Košice-okolie.
  • Svadba bola 18. júla 2009
    V Košiciach, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
martinka1510 (33 r.)
1
Registrovala sa 19. februára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov a 2 albumy. Má 11 priateľov. Haniska pri Košiciach, okres Košice-okolie.
  • Svadba bola 18. júla 2009
    V Košiciach, okres Košice
 Tak dievcata, nas velky den sa neskutocne rychlo priblizuje, chcem Vam vsetkym popriad nech Vam vyjde tak ako ste si ho naplanovali a tak ako si ho predstavujete. vsetkym 18. julovkam prajem do zivota vsetko dobre a hlavne poriadnu zabavu.
15. júl 2009 o 12:52  •  Svadba bola v júli 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cheerlady
fotoportrét
fotoportrét
cheerlady
 pomooooooooooooc,videli ste predpoved pocasia???!!! emoticon sobota cely den strasne burky!!! emoticon
15. júl 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ewinna
fotoportrét
fotoportrét
ewinna
 cheerlady, môže kludne pršať ale až od takej 18tej!!!! to mi vadiť už dúfam nebude....len nech na fotenie vydrží pekne.....
aj ja sa pripájam, všetkým 18.júlovkam, nech vyjde ich deň podľa predstáv a nech si ho poriadne užijú.,... emoticon
15. júl 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cheerlady
fotoportrét
fotoportrét
cheerlady
 ewi ved ani mne to vadit nebude vecer,len ma bude najviac stvat to pocasie na foteni emoticon ale este sa to hadam nejak utrasie emoticon
15. júl 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ewinna
fotoportrét
fotoportrét
ewinna
 aj ja si myslím, že nebude pršať na fotenie a ani po obrade, ale až k večeru a to už môžu aj traktory padať!!!!!!!!!! emoticon
16. júl 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborao (32 r.)
6
Registrovala sa 2. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 450 príspevkov a 4 albumy. Má 26 priateľov. Bahrajn.
  • Svadba bola 8. augusta 2009
    V Marianke, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
barborao (32 r.)
6
Registrovala sa 2. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 450 príspevkov a 4 albumy. Má 26 priateľov. Bahrajn.
 ahojte o dva dni vydate zienky! pridavam sa k vam kedze mame nas civilny sobas 18. Jula (o dva dni) v Anglicku.
Tak, vsetko nachystane? Verim tomu, ze nam vyjde krasne pocasie v kdektorej casti sveta/Slovenska sme!! emoticon
16. júl 2009 o 12:23  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ewinna
fotoportrét
fotoportrét
ewinna
 barborao: no už skoro všetko nechystané, zajtra posledné naháňačky, roznosiť výslužky, večer pocty, medzitým niečo nachystať a šup už je sobota!!!! páni, strašne to ubehlo....
tak nám držím palce, aby vyšlo všetko a aj to počasie!!!! emoticon emoticon emoticon
16. júl 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cheerlady
fotoportrét
fotoportrét
cheerlady
 caffte,tak ja my sme boli dnes v kostole "nacvicit" priebeh obradu a poviem vam,ze mi uz pekne "lepilo"a to bol prazdny kostol! emoticon ja idem zajtra na nechty,pre satky,pre kolace,odniest na nmiesto hostiny a potom este upravit popolnocky a drahemu k nim kupit koselu - naposlednu chvilu emoticon a spravit z rozmarinu pierka pre starych a vydatych/zenatych, vecer vyzdobit kostol...uff... emoticon zacinam mat stresy ako to vsetko stihnem,ale hadam ano emoticon jejda,pride mi to take neuveritelne,este nedavno sme sa len rozhodli a uz je to tu!!! emoticon emoticon emoticon
barborao a vy uz vsetko vybavene? emoticon
16. júl 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ewinna
fotoportrét
fotoportrét
ewinna
 ahoj, no my máme dnes pekne behací deň....je toho ešte veľa, čo musíme urobiť....aj mne to strašne rýchlo ubehlo, je to naozaj neuveriteľné emoticon
tak ti držím palce, aby ste to všetko vybavili a postíhali.... emoticon
17. júl 2009 o 06:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ewinna
fotoportrét
fotoportrét
ewinna
 cheerlady, držím palce, aby vyšlo všetko podľa vašich predstáv, aby to bol tvoj najkrajší deň v živote....
takže veľa sa usmievaj a všetko bude ok, aj to počasie.... emoticon emoticon emoticon emoticon
18. júl 2009 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cheerlady
fotoportrét
fotoportrét
cheerlady
 ewi,no tak ja uz som hore,spala som 6hodin emoticon ako prve som sa pozrela von a zatial to vyzera dobre,este dokonca pofukuje emoticon ale tuk,tuk,tuk emoticon emoticon uz teraz mam stiahnuty zaludok,prave sa snazim nasilu do seba dostat termix emoticon tak prajem vsetkym nech im tem ich den vyjde tak ako si ho ani nepredstavovali, nech je pre nich ten najkrajsi a najromantickejsi emoticon emoticon emoticon
18. júl 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborao (32 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
barborao (32 r.)
6
 gratulujem vsetkym 18. Julovym!!! Ako sa citite ako Mrs. teda ako Panie? emoticon
20. júl 2009 o 14:49  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cheerlady
fotoportrét
fotoportrét
cheerlady
 holky,idem popridavat fotky - zatial len amaterske emoticon
20. júl 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborao (32 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
barborao (32 r.)
6
 no krasa! gratulujem cheerlady! ja som tiez niake pridala zatial len do pripravneho albumu
21. júl 2009 o 17:19  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jojo
9
Registrovala sa 24. novembra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 23 príspevkov a 2 albumy. Má 4 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
jojo
9
Registrovala sa 24. novembra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 23 príspevkov a 2 albumy. Má 4 priateľov. Okres Bratislava.
 Ahojte dievčatá, teda vydaté žienky!!! emoticon
Jeeej nejako som sa pozabudla, ten predsvadobný a posvadobný zhon ma nejako zmiatol so sebou a nestihla som sa ani ozvať. emoticon Ale už som zase tu, týždeň pred svadbou sme už dovolenkovali, robili posledné prípravy, týždeň po svadbe sme dávali zase veci doporiadku a minulý týždeň sme už boli v robotke a normálne som mala problém aklimatizovať sa. emoticon Ako Vám dopadlo počasíčko? Pridala som zopár fotečiek do svadobného albumu, ale zatiaľ len amatérske, však keď sa Vám bude chcieť tak mrknite. emoticon
Papapa
1. aug 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to