Svadba 18.6.2011

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Juchuuu som strasne stastnaaa.. dnes sme si boli potvrdit termin, takze je to 18.6.2011.. Takze kocice kto sa prida ku mne a k tomuto magickemu datumu :-p ???
Odpovedať
Profilova fotka
@ninocka84 no, ako som pisala, nemozem si velmi vyberat, ale som rada, ze som aspon jedny nasla, ktore mi pristali, tak som nevahala ani chvilu... nie su sice celkom podla mojich predstav, ale sedia mi a vyzeram v nich celkom fajn :-) a ani nestali vela :-D a ty si nieco kupila? my okrem toho takmer vsetko, co sme chceli - brat oblek, svokra kostym, drahy oblek, vestu, kosele, akurat topanky nenasiel, tak musime niekde tu popozerat.
Odpovedať
Profilova fotka
@kitty88 my sme kupili saticky, mne a mojim sestram obom. tak isto aj svadobne maminky su oblecene a zenich obuty. takze maximalna spokojnost :) potom zavesim aj fotecky ake saty som kupila. no mala som sakra problem najst pekne vhodne saty. som mala problem aby ma vobec nieco oslovilo :( tak som rada ze sme obe uspesne pochodili :)
Odpovedať
no baby tak uz len tyzden...uz mate vsetko pokupene?? my este nemame pre priatela koselu a kravatu...a este ani alko nemame kupene... no tento tyzden este budu fofry :-) sa tesim...vo stvrtok vecer odchadzame z ba do zv a piatok mame pernejsi ako v sobotu...lebo musime ist po zakusky a tortu, po kyticu lebo sa uz v piatok fotime takze bude sranda...uz sa tesime... 8-) len aby to pociasie bolo aspon take aby neprsalo...to by sme boli asi vsetky najstastnejsie, co ;-) a ak vas este daco napdlo take co nesmie chybat...tak sem stym ;-)
Odpovedať
@bubu18 No vidim, ze predsvadobna horucka je uz v plnom prude :-) Mna sa stale vsetic pytaja ci som v pohode a ci je vsetko ok a mne to este asi nejako nedochadza, ze o takomto case o tyzden budem kracat na obrad :-) Neviem, ci sa nejake stresy dostavia... uvidim
Odpovedať
Profilova fotka
kocky tak ja som po rozlucke, pekne poslusne do 4tej rana ... resp. do svitania :) ani som necakala zeby mohla byt taka skvela.my mame pokupene vsetko uz.. aspon myslim :) tiez cestujeme z ba na oravu, ale ideme uz v stredu vecer, stvrtok po saty a este asi zbehnem so sestrou na trh do noveho targu kupit topanky :D potom kadernicka nafarbit a upravit vlasky :) no a rozvoz vysluzok po susedoch a rodine ktora nejde na svadbu. no a v piatok vyzdobit okolie hotela a par detialov este doladit..ak vsetko pojde podla planu tak si vecer aj oddychneme este :) ja sa bojim iba toho ze nebudem moct spat v noci pred svadbou. inac kocky spite noc pred svadbou s drahym alebo osobitne? lebo ja som aj tuto noc spala iba 4 hodky a vlastne vzdy ked je prec tak sa neviem vyspat.. tak budeme spolu .. vsak podla mna aj predsvadobna noc si buduci mladomanzelia mozu uzit :-D
Odpovedať
@ninocka84 ja som mala vcera tiez rozlucku zo slobodou..ak si bola v meste tak sme sa mozno aj niekde stretli...lebo sme putovali po viacerych kluboch..a domov som prisla o pol stvrtej a bolo uplne super, ze som si lahla k svojej polovicke :) no my vo stvrtok ked prideme do zv tak rovno do hotela kde budeme mat svadbu...tam sme ubytovany...my by sme sa tiez uz normalne nevyspali, keby sme boli kazdy inde...tak sme to vyriesili takto...a vcera som doslata od kamaratok darcek na svadobnu noc...a nikde nie je zakazane, ze ho nemozem mat na sebe uz v predsvadobnu noc 8-)
Odpovedať
@kitty88 za 250 eur nikde na svete nenajdeš fotoknihu, len nejaku zošitovu haraburdu :-)
Odpovedať
Ahoj holky, nerada Vam se lezu, ja se vdavala 18.6.2010 (uzasne datum). No a tak bych Vam vsem chtela poprat, aby se kazde z vas svatba vydarila stejne jako nam a at mate jen krasne vzpominky ;-) Nase svatba byla jednim slovem uzasna a to preju i VAM :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my se taky bereme 18.6.2011 a vsechno uz je skoro pripraveno :D dneska jsme byli koupit uz i konecne oblek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
esteze mam tento web.. lebo som nejak zabudla na to ze mi treba balerinky.ale uz sme to poriesili a mam uz doma. v H&M som si kupila uplne obycajne biele :) @bubu18 no mozno aj hej my sme ich tiez par vymietli :-D najprv sme boli na veceri, potom kino a potom vymetanie barov do rana :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ako zeny? mate vsetko nachystane? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ne :-) Chybí mi obalit polystyrenová písmena, udělat vázičky, dodělat svatební noviny, nastříhat pruhy látky na stůl (mám takovou konopnou, do hájenky), vymačkat konfety ve tvaru srdíčka na pohazování, vyrobit různé popisné cedulky, rozepsat svatební kolonu, dát pokyny fotografovi... Ještě bude veselo :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
fuuu jake otlaky som si ja dnes spachala... viete poradit ako ich dat co najrychlejsie do poriadku?:(
Odpovedať
@ninocka84 no ja viem, ze rychlo to slo ked si to prepichnes aspon u mna...ale zasa to nie je najlepsi sposob... :-| ja som si dala ze budem chodit len v sportovych sandaloch co viem ze mi nic nespravia na nohach...ja mam problem zasa s modrinami na nohach..robia sa mi moc rychlo aj ked sa len torska buchnem a kedze mam kratke saty bude to vyzerat zaujimavo asi si budem makeapovat aj nohy :-D a dnes si priatel kupil koselu a vsetok alkohol...a este nam treba spravit pierky, obalit cokoladky co budeme davat pri redovom tanci...nacvicit nas tanec (to bude asi najvacsi problem :-D ) kupit sponky do vlasov a na pierka, strihat stuhy budeme az v piatok v miestnosti kde bude svadba...a tak.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bubu18 no prepichla som uvidime.. kriste ale 6 otlakov som si urobila.. teda slusne bolestive.. joj trubka som.. snad sa mi to da doporiadku.. to som sa v nedelu este kvalitne na rukach doskriabala, som zbierala ceresne :D davaj bacha na nohy, neotlkaj sa velmi :) super ze uz takto pekne dokoncujete pripravy, ja idem zajtra na gelove nechtiky, tak si tam aspon oddychnem a v stredu uz cestujeme na oravu. stvrtok nafarbit, piatok nazdobit a sobota sa spusti cely ten kabaret :) sponky si kupujes? mne kadernicka zakazala robit si starosti, ze ona vsetko zabezpeci :) zatvar. spendliky musime tiez este nasit na pierka, ale tak to uz pojde rychlo snad :) to s tym tancom poznam doverne..tiez nas to este caka.. no nejako to snad uhrame :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak aj my mame svadbu 18.6. cize uz coskoro, takmer vsetko nachystane este musim spravit stuhu na auto :) ale pierka menovky atd. to uz mam teda dufam ze som na nic nezabudla, jaj a dnesna perlicka od buducej svokry : "ved ja mam pocit ze nic netreba vybavovat" ved nie ked vsetko som vybavila ja s nasimi a priatel. Jeho rodina takmer nic, neviem ake mate skusenosti vy...
Odpovedať
Profilova fotka
@fiofi podobne :) len u nas je to preto tak, lebo svadba je u nas a nie u nich.. hlavne sa so svokrusou nepovad a maj ju rada. vies na co mas dve usi ze? jednym dnu druhym von ked ti robi prieky a tara ;) hlavne je ze ste to zvladli a nejako t o uz dopadne.. teda nejako skvele :)
Odpovedať
Profilova fotka
holky jak to vidíte s počasím? :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@jana.vichova ja sa modlím že sa to zlepší...neviem ináč ako bude obrad a fotenie :(
Odpovedať
Profilova fotka
@ninocka84 já obřad mám v kostele, ale představa že bude mokro a právě i to focení a to byla minulá sobota tak pěkná:(
Odpovedať
Profilova fotka
@jana.vichova no a to my sme mali povodny termin 11.6 len sme to kvoli jednej rodine prelozili lebo nas pytali... joj dufam ze sa to zmeni... a dufam ze sa mi otlaky vyliecia do soboty. :((
Odpovedať
Boze mna z toho pocasia porazi na jednom pisu, ze polooblacno a na druhom je taky mrak a dazd, ze to mozeme rovno zabalit. Toto je fakt, ze zle ]-( A hrozne ma to hneva....... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
baby nestresujte, ja si myslim, ze v sobotu bude pekne. a keby aj nebolo, je to jedno ... nasi ma utesuju, ze aj im prsalo, vraj to prsalo stastie a su spolu uz 30 rokov, takze ziadna tragedia ... aspon nebude tak sparno :-) My mame uz skoro vsetko, zajtra zacneme odvazat veci na miesto hostiny, ako kolace, vinko a tak ... doobeda budem este behat po meste, zistila som, ze nemam spodne pradlo :-D aj farbu na vlasy si musim kupit, poobede pojdem na gelove nechty, vecer ma kamoska nafarbi, vo stvrtok budem zdobit nase pohare a dorabat zasadaci poriadok, pojdem vecer pre saty a v piatok budem pekne relaxovat doma a prijmat dary 8-) ale stale nie som nervozna, nechapem to ... zaludok mam sice trochu stiahnuty, ale myslela som, ze ten stres bude ovela vyraznejsi ... ci este nemam kricat? ved do svadby daleko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
chcem tvoj klud a pokoj aky mas .. :) ja sa obavam ze aj ked tiez mam vsetko takto naplanovane ze sa to i tak dosere.. zaludok mam uz jak oriesok. stiahnuty.. uff.. uz nech je po celom humbuku ..
Odpovedať
baby kluuuud. ziadne stresy. ja v podstate mam uz vsetko okrem prezlecenia po polnoci. ale ziadna tazka hlavav z toho. vytiahnem nieco zo skrine...dnes som konecne odobierku daku spachala este doviazat stuzky na flase a perka a bude to. dnes farbenie vlasov, zajtra nechty posledne solarko a nacvik sobasu.stvrtok nieco doma popratat a vecer pre prvu varku zakuskov a nachystat si stoly a snad spoved. v piatok urobit vyzdobu, a kolace dalsie a treba vysluzky porobit a uz zacat znasat do restiky veci a vecer prifrcia svokrovci a ostatna rodina mojho nastavuceho tak ich ubytujeme a potom budu chodit s darmi a v sobotu to vypukne:o)len nech neprsi lebo v tom pripade budem asi bez fotiek :o) hlavne to chce klid...
Odpovedať
Profilova fotka
@barbora_ba mám žaludek jak na vodě, počasí nám to cel pos...., holky, to snad nemůžeme mít takovou smůlu, ne?...prosím alespon o polojasno, oblačno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
len nech neprsi len nech neprsi prosim len nech neprsi.. nech aj snezi len nech neprsi :D
Odpovedať
aj ja sa modlim aby neprsalo este vcera bola super predpoved a dnes to uz co je?stale dufam ze nebude prsat ze sa strasne mylia....prosim, pjosim
Odpovedať
nechci, aby prselo :-(((((
Odpovedať
@montmark ja som za zimu za zamracene pocasie len nie dazd ale nevyzera to dobre :-) najlepsie je, ze sme chceli ist z hotela na obrad peso :-) Nemame nic vymyslene na alternativu dazdu.... Uplne ma to ser...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?