Svadba 18.6.2011

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Juchuuu som strasne stastnaaa.. dnes sme si boli potvrdit termin, takze je to 18.6.2011.. Takze kocice kto sa prida ku mne a k tomuto magickemu datumu :-p ???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoojte baby.. ako to ide s prípravami?? My sme na tom cekom fajn, miesto hostiny, kostol, vyzdoba kostola, obrucky, oznamenia, hudba, kameram, fotografka, svadobne satky, popolnocne saty...toto vsetko uz mame vybavene.. tento tyzden si mam ist pre svadobne pohare, tak sa velmi tesim ze ako budu vypadat :) dnes som si objednala cokoladovu fontanu, tak uz na nu budem netrpezlivo cakat.. Este ma caka jedna skuska, a ked urobim tu tak sa pustam do vyroby ozdob na flase.. a stuh na auta :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dadla99 teda vy ste na tom viac ako fajn :) ja este som stale bez siat, bez obrucok. dnes mi prisli kaly na vyzdobu tak sa aspon z toho vytesujem ze zas o malinky krocik dalej. no spolieham sa na to, ze ked sa dostaneme do polska tak to vsetko vybavim.. lebo inac neviem :-D tu coko fontanku tiez chcem ist vybavit no aj s cateringom ovocia. to musim zistit ci su schopni v hoteli nieco take pripravit. nas toho este dost toho caka.. dufam ze to bude raz dva :)drzim palce nech sa vyzdoba flias a auta podari ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@ninocka84 jeej kaly??? umele? aj ja tuzim po kalach.. kyticu chcem mat rozhodne z kál a nejake male frezie okolo nej.. a tak isto aj vyzdobu hotela a kostola. Mam velmi rada ten kvet, len skoda ze sa neda vysusit, ale neavadi.. pofotim si ju :)) No so satami som sa poponahlala bola som nejak zaciatkom januara, lebo som mala obavy, ze potom by uz bola vacsina obsadena :o) a ty budes mat aj svadobne z Polska? nasi sa tam chystaju na spolocenske saty a obleky.. Vcera som zacala s tymi stuhami na auta svadobcanov, ale celkom mi to aj ide :D
Odpovedať
Profilova fotka
@dadla99 jj umele kaly chcem do vaz na stoly podavat plus mi este nejake ostanu tak ich nejako urcite vyuzijem :) mam ich 35 a su krasne. som si ich naaranzovala do vazy doma a uzasne vyzeraju. jedna kocka tu v bazare ich predava :) saty si chcem kupit alebo pozicat v polsku, vychadza to tam lacnejsie. spolocenske saty aj oblek tiez jednoznacne tam. tak isto tam zlato je lacnejsie, nasi boli v jablonke tj par km za hranicou a videli tam kadejake obrucky,no po prepocte najdrahsie vysli do 400eur. saticky mam referencie do piekielniku ze sa oplati ist. inac s tymi kalami sa zamyslam nad nimi ze si ich dam potom naviazat ako budem mat aj svadobnu kyticu a ostanu mi tie umele ako pamiatka namiesto zivej kytice :) ja chcem kyticu tiez zive kaly no konvalinky drobne okolo.. to sa mi paci.. tak uvidime to tiez chcem riesit v jablonke :) kedze pochadzam z trstenej tak sa mi to velmi tam oplati.tie stuhy robis podla nejakej predlohy? nam auta zdobit netreba lebo budeme mat obrad v hoteli kde budu hostia aj spat. a iba par ludi pojde s nami z domu po odobierke :) tak iba svad. auto vyzdobime.
Odpovedať
Profilova fotka
@ninocka84 nooo inak s tymi kalami vo vaze to nemusi byt zly napad.. a su tie kaly take nejake ako gumene?? ze vypadaju uplne ako zive? a za kolko si kupila jednu, ak mozes prezradit.. :) no my mame Polsko dost daleko, ale chodime tam sem-tam na nakupy aj my a chystame sa aj teraz niekedy v aprili-maji ked uz budu mat letne vecicky. No obrucky to je fajn cena, to sa fakt oplati... My sme si objednali asi dva tyzdne dozadu tu u nas v Lucenci a stoja okolo 600 euro.. (bielo-zlte zlato no a ja mam v obrucke jeden briliant) dost drahe, ale budeme mat aspon pamiatku :) tie stuhy som videla niekde tu na nete plus moja vlastna fantazia... uz toho tolko vidim, ze neviem kde som co videla :) my mame sobas v dedine odkial pochadzam ja a potom sa ide cca 11km do hotela na hostinu, takze ja tieto veci potrebujem.. a vyzdobu na moje svadobne a priatelove svadobne auta si tiez robime sami, pretoze podla mna tie ceny za ozdoby suuu az prehnane.. takto som si kupila organzu a mam par postahovanich obrazkov a podla toho to zbucha priatelova mamina, ona je velmi sikovna.. :) oznamenia sme si tak isto sami robili, uz ich len dat talcit a hotova vec !!! vy kedy budete posielat oznamenia a pozvanky, cca???? ja netusim.. :) a aku budes mat vyzdobu? ja maslovo - zlato - slabuuucko hnedu...
Odpovedať
Profilova fotka
@dadla99 jj presne su take gumene ze vyzeraju ako zive. fakt su prekrasne. 1,5eura stala jedna tak mi to neprislo az take prehnane drahe. a daju sa aj pripadne osprchovat keby sa zaprasia. takze to je fajn. no vy hej vy mate blizsie potom skor madarsko. tam sa neoplati na take cacky macky chodit? hm ked mas v obrucke briliantik a kombinaciu zlata tak to nie je az taka zla cena na slovensko. mne postaci swarowskeho krystalik ja som z tych menej narocnych vo vsetkom :) chceme mat z bieleho zlata, take matne s lesklym pasikom. este neviem ake tam udru do oka no par sme si ich na veltrhu poskusali a vieme co sa nam aspon hodi na ruku. tiez tu cerpam vela inspiracii, tie kaly som videla prave tu a preto ma to uputalo. stoly budem mat pasy, tak to chcem spravit tak ze po tri vazy na kazdy stol v kazdej po 3 kaly a na striedacku s vysokymi zelenymi svieckami. vyzdobu budem mat tym padom zeleno bielu :) oznamka uz mam nachystane do tlace, este si upresnujeme pocty, no v ba je tlaciaren kde nam to na takom perletovom papieri vytlacia do 24 hodin jedno oznamko za 49 centov. no a posielat ich ideme v priebehu marca. caka nas jedna rodina seslost tak ratam s tym ze tam ich vela rozdam a nemusime posielat a tak isto kamaratom budeme davat osobne.
Odpovedať
ahojte, tak aj my sme trosku postupili v pripravach :-) boli sme s rodicmi na skuske svadobneho menu, no mnam, fajne, som spokojna s vyberom :-D , ja uz mam rezervovane saty aj s doplnkami, oznamenia su uz skoro hotove- my ich ideme rozdavat v priebehu aprila, uz aj tak cela rodina vie, ze bude svadba a kedy, zrusili sme kameramana, nebudeme mat ziadneho, akurat dnes sme si objednali obrucky, uz sa tesim ako male dieta, nas vysli obrucky na 35 euro obe :-D , budeme mat z ocele :-D baby viete mi prosim poradit, potrebujem nejake basnicke crevo :-D chcela by som k oznameniam davat taky listok, ze nechceme, aby nam kupovali kytice, ale aby nam par alebo rodina dali jednu ruzu, z ktorej si vytvorime jednu velku kyticu, nemam zdania ako to mam dat dokopy, dakujem :-)
Odpovedať
Ahojte baby, tak aj ja som v skupine 18.06.2011:)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ja som este stale bez siat.. ale tak snad o 2 tyzdne uz budu nejake snad objednane... snad sa podari ist vybavit aj obrucky, kedze v polsku bol lov neuspesny.. no postastilo sa kupit drahemu krasny oblek aj s hodvabnou koselou s manzetami. este nejaku mu musime ulovit na prezlecenie po polnoci :) a topanky a on je odbaveny :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ja som v tejto skupine tiež :-) svadbu máme 18.06.2011 o 16tej v kostole obci Gajary ( to je pri Malackách).
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, chcem sa opytat ide si niektora sama doma vyrabat menovky na stoly??? Ja si chcem, len este neviem ako :D nevie mi niektora poradit??? :D
Odpovedať
@dadla99 ahoj my si robime doma menovky aj oznamka...a menovky si mozes urobit aj vo worde, a potom si to vytlacis alebo das vytlacit na papier aky chces...tam si mozes dat rozne farby, druhy pisma a tak a je to najjednoduchsie... a uz mame aj my obrucky (titanove) doma ...a aj saty mam objednane a mali by mi dojst v polke aprila...tak sa neviem dockat x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@dadla99 tiez ideme sami robit menovky. na jablckach budeme mat spendlikom pripnute. chceme vytlacit na zeleny papier papieriky v tvare listkov a na nich mena nejakym ozdobnym pismom :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dadla99 ja som si tiez robila menovky sama, su to srdiecka, ktore budu potom "zapichnute" do hrotov vidlicky :-) a vypisovat ich budem rucne nejakym peknym farebnym perom... mam ich aj v albume, mozes mrknut ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak strihame meter.. rovnych 100 dni :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ninocka84 tešíím sa čím dalej tým viac :o))
Odpovedať
Profilova fotka
@ninocka84 @bubu18 @kitty88 No baby super, zacala som s tym aj ja vcera.. ale dala som sa na take tazsie tak dufam ze to dobre dopadne.. potom sam foto :) a inak co novee??? bude mat niektora z vas cokoladovu fontanu??? a budu vam to pripravovat v restike kde mate hostinu alebo si to budete pripravovat sami, myslim to ovocie... :))
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.sashe.sk/Suzystyle/detail/... Tu si mozte kuk ktore nakoniec robim... tie so srdieckami :)) vas nazor na to???
Odpovedať
Profilova fotka
@dadla99 coko fontanku chceme aj my poriesit. v aprili sa chystam do hotela na ochutnavku svad. menu a pozistovat dalsie detaily okolo svadby, a tiez aj to ci su schopni a ochotni nam pripravit ovocicko ku tej fontanke. ak nie tak to udem riesit cez nejaky katering. este ale musim tu fontanu niekde zohnat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dadla99 tiez som nad niecim podobnym najprv uvazovala., ale potom to vyhrali tie jablcka u nas :) ale su velmi krasne. mne osobne sa viacej paci ta menovka nalavo s textom Miska :)
Odpovedať
Ahojte baby 18.06.2011 :), kedy mate kadernicku? Citala som forum, ze na 7.00 hod:))) Ja som si to dala na 9.00 a sobas je o 16. To staci, no nie?:)
Odpovedať
Profilova fotka
@ninocka84 ano pekna je aj ta, len je trosku narocnejsia :)) preto som vybrala tie druhe. No ja tiez neviem este ako to bude s tym ovocim, musime tam zajst a vsetko pozistovat :o))
Odpovedať
Profilova fotka
@natali567 No jasnee, teda aspon podla mna.. My mame sobas o 15:30 a o 13:00 sa ideme fotit. No a ked ti mam pravdu povedat, ja som este vobec nie dohodnuta s kadernickou.. To ma este cas :))
Odpovedať
Profilova fotka
@natali567 ahoj, ja mam tiez sobas o 4tej, a s kadernickou sme sa dohodli ze o 9tej u nej budem, potom vizazistka a potom fotenie :)
Odpovedať
ahojte, baby uz chodite na nauky? my sme z toho nejako moc zhrozeni co nam tam rozpravaju a co sa tyka kadernicky, tak ja to mam tak, z pride ku nam domov a bude cesat mna a aj maminy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja este kadernicku ani vizazistku nemam, ale budem to musiet stihnut rano, pretoze okolo 10 - 11-tej sa chceme ist fotit, ratam tak nejake 2 - 3 hodinky na fotenie a sobas mame v kostole o 15:00, lenze hodinu predtym este odobierka a tak... hadam budeme stihat :-D @mishelita my uz tiez chodime na nauky, zatial sme mali dve, ale ja na tom vobec nic hrozne nevidim... my mame zlateho farara, takze aj nauky su v pohode ;-) to co take vam rozpravali, ze si z toho zhrozena?
Odpovedať
@kitty88 aj my sme mali iba dve, na prvej sme sa dozvedeli, ze pan boh ta radsej zabije, len aby si dosiahol spasu, alebo ze sa budes mat zle, len aby si sa k nemu modlil, lebo ked by si sa mal dobre, tak sa od neho odvratis, alebo ze ked sa narodi babatko a zomrie, tak pojde do pekla, lebo malo dedicny hriech a nebolo pokrstene a vcera sme mali manzelsku etiku a rozpraval nam nejaky doktor o pohlavnych organoch, pohlavnom styku, pocati deti viac ako dve hodiny, ani nechcem hovorit ake perlicky ten chlap hovoril a synonyma, no hroza skoda, ze nemame lepsieho farara :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mishelita preboha, to co mas za farara? Ja na nauku este nechodim, ale ako tak citam, nechce sa mi cim dalej tym viac ... hadam budeme mat normalneho farara ...
Odpovedať
@mishelita My chodime na nauky a sme uuplne nadseny, ale uz som pisala do jedneho fora, ze sme mali stastie na knazov na farnosti Samorin, kedze mame sobas v ich "reviri":) Takze vsetko zalezi len na knazovi, ako vas namotivuje, ci demotivujeee....
Odpovedať
@dadla99 no mne sa pacia s tym jurajom ;-) a cokofontanu budeme mat aj mi a ovocie si mozeme doniest, fontanu mame tiez vlasntu...ale ovocie nam pripravia oni..mne sa pacilo jendo co mala znama na svadbe, mala v martini poharoch zmes toho ovocia a kazdy dostal vlastne pohar a mohol ho zjest bud samostatne alebo si to namocil do cokolady...a este plus asi budeme mat nejake to ovocie pri tej fontane, ak by niekomu nestacil ten pohar :-) a kadernicku este nemam zajdenanu... :-( ale niekdy rano okolo tej 9tej, lebo my mame svadbu az o 16.45... a fotit sa budeme asi priblizne okolo 14tej...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?