Svadba 18.6.2011

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Juchuuu som strasne stastnaaa.. dnes sme si boli potvrdit termin, takze je to 18.6.2011.. Takze kocice kto sa prida ku mne a k tomuto magickemu datumu :-p ???
Odpovedať
Profilova fotka
tak ako dievcata? vidim, ze sa to tu rozrasta, to je fajn ;-) my sa dnes chystame za fararom dohodnut sa na termine, naukach a tak... a este do zlatnictva, ci uz nemame hotove obrucky, lebo uz presiel mesiac odkedy sme objednavali a nic... a to nam vraveli, ze do dvoch - troch tyzdnov by mali byt 8-( tak dufam, ze budu hotove, som jak male decko, neviem sa dockat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky ;-) tiež sa budem vydávať 18.6. 2011....máme rezervovanú sálu, fotografa, auto, DJ.....skoro aj farára (vie o nás len sme ešte za nim neboli) a kameramana...už kusa stresujem :-) ...už ani neviem akú farbu výzdoby chcem..šaty svadobné a na redový mám vytlačené a už len ich nájsť ;-) v piatok som obehala butiky so spoločenskými šatami..a jedna bola fakt zlatá :-D predavačka:"To už teraz pol roka pred svadbou zháňate šaty?" waaaa som myslela, že ma tam šľahne...a kedy moja kedy :-p som si pomyslela...tak sa držte, ja vás tu ešte budem oxidovať :)..dnes som sa zaregistrovala x-) tak sa teším ..inak pravdupovediac na svadbu sa neteším a to z jediného dôvod u- som nezamestnaná...pekný deň
Odpovedať
Ahoj,přidávám se k Vám,taktéž to máme naplánované na 18.11.2011.Jediné co je jasné jsou šaty, už asi od podzimu je mám objednané :-) teď řešíme jídlo (klasika) a oznámení - to bude asi ručně dělané! sice nejsme výtvarně nadaní,ale o to to bude (doufám) lepší nebo aspoň minimálně zábavnější. Pěkný den všem!
Odpovedať
Profilova fotka
@monka199 ahoj a vitaj :) tak to co si vybavila ti zatial staci ostatne veci pomalinky budes s polovickou riesit.hlavne ho do toho zapoj. moj drahy musel vybavit DJa, nech sa aj on zapaja. :) ja saty este nezhanam, schudnem alebo priberiem dovtedy a co potom stymi satami ked mi nebudu sediet ? rada by som nejake pekne zelene saticky popolnocne, tak uvidim co objavim. ja som nasla jednu krasnu ozdobu na auto, len stoji 70eur, tak si skusim najprv sama vyrobit a ked to zle dopadne tak ju asi kupim :-D ja som vcera absolvovala resekciu koren. hrotu hornej dvojky, takze som ubolena v posteli. maximalne nevyspata a vycerpana. uz sa tesim az bude jun a nebude ma nic boliet. ja hlavne dufam ze nam vyjde dobre pocasicko na nas terminik.
Odpovedať
Profilova fotka
@kralinka ahoj, ty mas termin 18.11. ci 18.6? lebo tema je 18.6. :-D saticky mas ake? daj foto do albumu :) jedlo nemam ani ja este poriesene, v hoteli na m povedali ze to staci v aprili prist dohodnut. oznamka tiez riesim vlastnorucne, cerpam namety tu v albumoch a na kadejakych strankach a upravujem podla seba. baby kde riesite obrucky? mate nejake lacne a kvalitne tipy?ja sa hodne spolieham ze zozeniem dobry kontakt na obrucky na veltrhu.. no ked nie tak neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
@ninocka84 ja som tiez nechala draheho, nech vybavi DJ-a... aspon nieco, lebo vsetko je na mojich pleciach a on vzdy povie, nech si spravim ako chcem, jemu je to jedno... joooj, niekedy ma tym privadza do zurivosti ]-( :-D a tiez budem vacsinu veci asi robit vlastnorucne, napr. pierka uz mam hotove, nejake navrhy na oznamka tiez, len najst niekoho, co to lacno vytlaci ;-) takisto si budem sama robit aj menovky a nejaku vyzdobu... no a inac sa pomalicky posuvame, dnes sme boli za fararom dohodnut termin, v pondelok mame ist spisat nejaku zapisnicu a dohodneme sa na naukach... a co sa tyka obruciek, vcera sme sa boli pytat v zlatnictve, ci su hotove, lebo sme objednavali pred viac ako mesiacom a stale nevolali... no a maju ich vraj uz od vianoc, len nie su ocenene, takze si este pockame, kym im poslu ceny. ale aj tak drahemu bola mala, tak sme museli davat zvacsovat... len dufam, ze si cenu nejak nenavysia, ked sme objednavali, tak nam vyratali na cca 260 eur za obidve, super cena co? :-D
Odpovedať
@ninocka84 jasne ze se bereme 18 .6. :-) klasicky preklep.kdo by taky chtel svatbu v zime??? :-) brrr prstynky resime pres fler.cz - budeme mit z damascenske oceli primo od pana kovare! co kus to original.coz mne pripomina,ze mu musime poslat jak velike je chceme! du na to,zatim pa a mej se K.
Odpovedať
Profilova fotka
@kitty88 waw tak to ste fakt super cenu nasli. a pierka si ako robila sama? vies mi nejako poradit? mam cez vikend volno tak by som si zbehla kupit material a vyrobila by som si ich. inac uz mate presny pocet hosti? otcom si robila nejake specialne alebo to das do kvetinarstva robit? oznamka budem robit sama, a vytlacit to dam ocinovi. no a vyzdobu mi robi hotel, aj altanok vonku mi vyzdobia a vsetko za 50eur takze s tym si aspon nemusim lamat hlavu, hlavne ked nezijem uz na orave. a nad polovickou sa nerozculuj. kazdy chlap to tak berie, a nas to predsa bavi. on sa iba smeje aka som pohltena vsetkym no ked sa ho pytam na nazor tak mi vzdy poradi. a ked potrebujem pomoc tak mi pomoze. chlapi su uz raz taki :) neviem ci sa najde nejaky ktory je extra angazovany :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kralinka z fler mam uz kabelku :) obzerala som si tam rozne veci. obrucky chceme z bieleho zlata. takze hladam zlatnictvo nejake lacne..
Odpovedať
Profilova fotka
@ninocka84 pierka som robila take obycajne, z bielej a cyklamenovej stuzky, kedze taku chcem aj vyzdobu :-) nemam ich sice v albume, ale coskoro pridam fotky ;-) a pre svedkov a rodicov som robila trochu ine ako pre ostatnych hosti, ale zas nie nejake specialne...
Odpovedať
Profilova fotka
hm ja prave pozeram ten fler.cz ze si ich tam asi objednam, sestraje v cechach tak to postovne nevyjde ani tak draho. no uvidim,ved to ma kopu casu este.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky...Pridávam sa do klubu aj my máme svadbu 18.6.2011 pre mna magický trojnásobne hlavne osemnastka...som narodená 18.ale 7....a 18.6.2011 je 2 dni po našom 13 výročí uf je na čase stihli sme aj drobčeka....a tertí dôvod som sa dozvedela až po určení termínu 18ôtka je podla fengh shui ideálna na zosobášenie....Máme vybavené:kostol,sála hned vedla nádherný hotel...,fotograf/aj ked nie žial vytúžený /boli obsadení už v sep. ked sme určili termín.,kameraman,kapela,šatky už sú domka od kamošky nové Maggie Sottero Amrosia Diamond white láska na prvý pohlad,obrúčky chceme kuk na výstave v BA a NR...Pomaličky pozerám detailíky na výzdobu ma to baví ale mám už zajednanú firmu na výzdobu včetne kytice.Doplnky mám domka čepiec,vejár,mackovia na auto,svietniky,album,poháre pierka kuk na výstave.Nemám cukrárku na zákusky ....na tortu mám typa.Nemám oblek pre drobca a muža /budúceho xi/topánky a velllla iného.Jaj a ešte mám súbor na odčepčenie a organistku do kostola.Babenky vela štastia pri výbavách a vela dobrých nápadov......
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ninocka84 ahoj a dakujem za privitanie ;-) ...no ja mam opacny problem, ja by som skor chcela pribrat...takze so satami problem urcite nebude...mne je dobry este aj maturitny kostym .. :-D a to som uz stihla aj spromovat na vyske..nooo polovicku zapajam tak ze ma vybavit kameramana ...sama si to dajak zatial riesim lebo on je dost pracovne zatazeny a ako kazdy chlap ma to este cas..ale co je chlapom treba??sa oholia,oblecu oblek a idu po nevestu...a my vlasy,saty, na redovy saty, popolnocne, ku vsetkemu topanky, doplnky, kyticu, nechty...proste sak vies od hlavy az po paty... 8-( no a ten moj drahy skusal tocit svadby takze dost ma tych svadieb...ked stokrat pozeral na videa aby doladil detaily..... za ozdobu na auto to je podla mna vela...tak skus daco vyrobit :-) mozno aj ja budem vyrabat...noo o zuboch radsej nehovorme je to bolestiva tema..ja mam momentalne strojcek a taha mi to miestami jak fras...nooo prsat by fakt nemuselo v svadobny den ale ked uz bude sa nezblaznime no nie? sak svadbu nemame pod holym nebom...a treba to brat sportovo...prijemne vybavovanie, zhananie, vyrabanie prajem ...pekny dnik 8-) u nas v KE uprsany....
Odpovedať
Profilova fotka
@monka199 chces pribrat? cestoviny a biele pecivo a sladkosti a zarucene priberes :-D o tom chlapovi mas pravdu, moj drahy sa ma vcera pytal ze kedy vlastne ideme oznamenia posielat :-D aspon ze javi zaujem :) ja uvazujem nad tym ze ak budem mat dobre saticky tak sa ani nebudem zo svadobnych siat prezliekat. no uvidim co objavim este. nasla som tu ozdobu uz aj tu v bazari tak som uz holkam napisala ktore ju predavaju, tak uvidim ci ju vobec este maju. strojcek som aj ja nosila, veru nezavidim. odtrpela som si s nim svoje. prsat nesmie, my mame mat civil. obrad vonku v altanku :-D tu chvilku co som v noci spala sa mi snivalo ze som behala po galanteriach a zhanala material na pierka :-D no tak posielam ti trochu slnka z ba do kosic :) tu konecne dnes nie je hmla a je slniecko.
Odpovedať
Profilova fotka
@tatianka007 waw 13te vyrocie. to je krasne! my mame teraz v januari ,iba´ 3tie ale vieme ze sme si sudeni tak to netreba odkladat. zijeme spolu uz dva roky v spoloc. domacnosti. ty uz mas kopu veci teda vybavenych. ja s mojim DJ hotelom a fotografom a kadernickou mam pocit ze nic nemam :-D ale tak pomalinky sa snad rozhybeme a poriesime dalsie veci.
Odpovedať
Profilova fotka
áno ninocka84 už je to riadne dlho...xi ale to je jedno kolko ste spolu hlavne že sa milujete aj my sme už ako starý manželia...Takže netreba to odkladat a treba ist dotoho....Aleee ved vybavíte fotograf a sala je podla mna to najdôležitejšie.
Odpovedať
Profilova fotka
OZAJ BABY KEDY SA ROZPOSIELAJú OZNáMENIA KOLKO DOPREDU?
Odpovedať
Profilova fotka
no presne to sme vcera riesili s drahym, a povedali sme si ze na zaciatku aprila ich zasleme. myslim ze to staci nie? hostia maju na to v podstate 2 a pol mesiaca aby sa bud zariadili alebo dali vediet ze nemozu prist.
Odpovedať
@ninocka84 aj my budeme tak v aprili posielat..a mozno aj neskor kedze je to mala svadba a v podstate robime pre hosti len take posedenie v ramci nedelneho obedu...tak ratam s tym ze niektory ani nepridu ale netrapi ma to
Odpovedať
Profilova fotka
@nikuskab no pokial malo hosti tak staci aj neskor. nam zatial vychadza okolo 80 ludi. takze to bude tak akurat.
Odpovedať
no my sa chystame posielat oznamka niekedy marec-april..a tento tyzden si asi zajedname salu tak to najhlavnejsie uz bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ninocka84 no ja jem vsetko..kedykolvek som hladna..uz aj dzusy na pribratie som pila a nic...jednoducho to nejde...no tak to teda musi jednoznacne vyjst pocasicko ak budes mat v altanku obrad :-) nooo toto som potom rozmyslala ze aj v bazare najdes dobre ozdoby za menej...ja sledujem bazar pravidelne odkedy som sa tu prihlasila :)...nikdy nevies co tam najdes..:)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som plánovala okolo apríla posielat :-) :- Ninočka to budete mat riadnu svadbu....Ja chcem málo ludí najbližši rodinu a zato sme dali lepší hotel na hostinu....ale zas keby som mala velkú rodinu nemám na výber Monka 199 júj aj ja by som chcela papat všetko načo mám chut.....A svadbička vonku to bude krásne .....ale ja sa tiež bojím počasia kôli fotkám a tak...snád nám to výde :-)
Odpovedať
no tak sme si rezervovali salu a podla pocasia si mozme vybrat ci budeme dnu alebo von :-) tak by mohlo byt pekne bez dazdu, inak budem ]-( :-D ja si chcem tiez vyrabat ozdoby sama, tak som zvedava ako sa mi to podari :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@monka199 zavidim, aj ja by som chcela mat tvoje problemy ;-) ja sa zas usilujem schudnut a zatial bez uspechu :-( chcem zase zacat chodit na zumbu, tak dufam, ze do juna pojde nejake to kilecko dolu :-N @bubu18 fiha, to ste nasli teraz volnu salu? my mame rezervovanu uz od septembra, aj to sme chceli povodne iny datum, ale bol obsadeny...
Odpovedať
Profilova fotka
@tatianka007 no mame alternativu keby bolo zle pocasie ze to bude na presklenej terase. svadba bude veru celkom velka, ale na orave sa zvyknu robit aj svadby o 200hostoch takze ja som este tusim skromna :-D ono ja mam dve sestry a vydavam sa prva, takze preto tak vela ludi pride urcite. @bubu18 my sme rezervovali hotel s restikou pred tyzdnom. obzerat sme boli hotely medzi sviatkami , no a rodicia to potom isli zajednat. mne hotel vyzdobi salu aj altanok, plus si mozem doniest este vlastne veci, takze celkom fajn. chceme zeleno kremovu vyzdobu, a menovky chcem na jablckach,no tak som zvedava ako to dopadne.
Odpovedať
Profilova fotka
@ninocka84 že 200 ludí wow.....jaj to bue krásne vonku....aj výzdobka znie pekne ja asi biela zlatá organza a mašle.a staroružové kvety z bielimi/ruže/aj menovky v tom štýle taký rámik /2 v 1/aj ako darček pre hostí ostane...
Odpovedať
Profilova fotka
@ninocka84 že 200 ludí wow.....jaj to bue krásne vonku....aj výzdobka znie pekne ja asi biela zlatá organza a mašle.a staroružové kvety z bielimi/ruže/aj menovky v tom štýle taký rámik /2 v 1/aj ako darček pre hostí ostane... :-)
Odpovedať
@kitty88 @ninocka84 my sme cez sviatky sviatkovali, nejak nas to nenapadlo ist si pozriet hotely, ked sme boli vo ZV...ale to tak je vzdy ked prideme pozriet k rodicom tak sme furt niekde rozlietany...a ked sme prisli domov (BA) tak nas to napadlo, tak sme rozposlali maily asi 6 hotelom a penzionom a cakali sme ako budu reagovat...no a z reakcii a ponuky sme si vybrali...takze my si pojdeme pozriet salu nazivo asi az v aprili ked pojdeme znova do ZV :-) ja som nad menovkami rozmyslala taku vlajocku na rafaelo v bordovo-bielej farbe...uz som definitvne rozhodnuta pre tu kombinaciu, lebo aj ta sala ma bielo bordove zavesy na obrovskych oknach, tak to tam dobre zapasuje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tatianka007 jej krasna predstava o vyzdobe aj ta menovka je pekny originalny napad este som to nevidela :) @bubu18 taku vlajocku mala kamoska v cokoladovej gulicke. ja mam salu oranzovu, no a vyzdobu chcem tu zeleono kremovu, aj som to uz videla na fotkach ako to zdobia a vyzera to pekne. na stolicky oni navleky nemaju ale su velmi pekne, tkze chcem na ne dat iba zelene masle a kvietky do nich. dnes cely den dumam nad satami a ucesom a tortou :-D ja viem ze sa na oravu dostanem najblizsie az niekedy vo februari, takze som to musela cez sviatky obehat. povodne sme totizto planovali termin na 11teho a v tom fore maju kocky snad uz vsetko zajednane.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?