Svadba 18.6.2011

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Juchuuu som strasne stastnaaa.. dnes sme si boli potvrdit termin, takze je to 18.6.2011.. Takze kocice kto sa prida ku mne a k tomuto magickemu datumu :-p ???
Odpovedať
Profilova fotka
A kto sa z Vás chysta na svadobny veltrh??? hm...?? a kam?
Odpovedať
no my sa s drahym chystame na bratislavsky veltrh...a planujeme si tam vybrat obrucky, lebo znama co robi v salone tak povedala, ze tam maju celkom dobre akcie na ne...ale zasa tu som citala, ze nie...tak sa tam pozrieme a uvidime...a obrucky sme uz pozerala aj v zlatnictvach v ba, len sme asi stroska narocnejsii lebo sme si nejak nevybrali :-N a vyber bol obrovsky...tak davame nadej do toho veltrhu :)
Odpovedať
Profilova fotka
u nas v PP sa to veltrhom nazvat neda, mavame tu len svadobnu vystavu, byva niekedy vo februari. pozriet sa tam mozno pojdeme, obrucky mame uz objednane, takze jedine, co by sme tam mohli pozerat, prip. kupit su nejake veci na vyzdobu alebo bizu...
Odpovedať
ahojte, aj ja sa ku vam pridavam :-) povodny termin bol 11.6.2011, ale kvoli zmene saly sme ho o tyzden posunuli, ale asi to tak malo byt, aspon nebudeme mat take stresy, lebo tri tyzdne pre svadbou mame statnice :-D a co sa tyka vybavenych veci, tak tie najhlavnejsie- sala, kostol, dj, kamera, zakusky, navleky na stolicky uz mame a to som vsetko zarezervovala za posledne dva tyzdne :-D ostatne nas pocka po novom roku
Odpovedať
@mishelita vitame ta :) tak toho uz mate dost vybaveneho...my to nechame az na ten januar, tak hadam este najdeme daco volneho... :-S :-)
Odpovedať
@bubu18 dakujem ja som chcela mat tie najhlavnejsie veci vybavene do vianoc, lebo po novom roku nas caka pisanie diplomovky, statnice a este dalsie veci ku svadbe- nauky, absolvovanie tanecneho kurzu :-D a podobne
Odpovedať
Profilova fotka
@mishelita tak to drzim palce, ja to uz mam chvalabohu za sebou :-D :-D :-D aj preto sme sa rozhodli vziat buduci rok, tohto roku som nechcela mat dvojnasobne stresy, skola aj svadba :-) a dobre sme urobili, lebo s tou diplomovkou som sa veru riadne natrapila, keby som mala popri tom este vybavovat veci okolo svadby, tak neviem, neviem... o to viac sa tesim na tie pripravy teraz :-D x-)
Odpovedať
@kitty88 dakujem, hadam zvladneme, to ti teda zavidim, brala by som mat uz po skole to najdolezitejsie mame, teda este saty a oblek a inak uz iba malickosti podotahovat :-D my by sme chceli ist do zahranicia a tak sme sa rozhodli, ze hned po skole, sme spolu 5 rokov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj mam tento termin urceny, zatial nemame nic, len vymysleny termin :)
Odpovedať
gratuluji :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, povodne sme mali termin na 11teho no z rodin. dovodov sme to presunuli na 18teho a tak sa ku vam pridavam. mame uz hotel so salou, dohodny je uz aj primator, este treba zaniest ziadost na matriku, a tiez mame fotografa. a ostatne veci budem riesit vo februari. stastny novy rok! :)
Odpovedať
ahoj ninocka84... my mame toho este menej, nejak nestihame a pokracovat budeme tiez az koncom januara (po skuskovom) a ja mam z trstenej krsnych :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj bubu, no tak to som rada, ze ked mam iba tieto veci ze nie som az tak pozadu :) no tak drzim palce nech sa ti skusky vydaria :) chystas sa aj na svadobny veltrh v ba? ja som uz sestram povedala nech si tam radsej nic neplanuju a rataju s tym ze tam pojdu so mnou vybrat saty. hlavne nech si vyskusat aky strih siat sa mi najlepsie bude hodit.
Odpovedať
@ninocka84 jasne, ze ideme aj s drahym na svadobny veltrh :-) ...my si tam planujeme vybrat obrucky a popozerat dake drobnosti...saty neviem, tie si chcem skor objednat z netu...no ale sak uvidime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a oplati s a tam vybrat obrucky? ake chcete mat ? my uvazujeme o bielom zlate, na orave je vraj nejaky pan ktory robi na mieru podla foto za celkom dobru cenu vraj,tak za nim musim niekedy zbehnut pozistovat co ako. uvidim ci nenatrafime na nieco na tom veltrhu.
Odpovedať
Zdravim vsetky junove nevesty, ja sa budem tiez vydavat 18.06.2011, salu sice mame rezervovanu od leta, ale na datum, ktory sme si zvolili, doposial nemozem najst ziadnu kapelu, pretoze sa v tomto case kona nejaky festival, kde budu vsetci ucinkovat a pod. Chceli by sme cimbalovku, ale tych je velmi malo a najma tu, na vychode - nakolko som z MI. Chcela by som Vas poprosit, ci by Ste niektora o nejakej kapele z tejto kategorie a oblasti nevedela - ja som obvolala vsetkych na nete, ale urcite existuju aj teke, ktore web stranku nemaju. Este raz zdravim vsetky nevesty, velmi pekne dakujem za Vas cas a ak mi budete vediet pmoct, budem velmi rada.M.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tiež sa k vám pridávam! :) Svadbu máme 18.6.2011 na Devíne. Chcela by som sa spýtať ako ste na tom so šatami? Ja nemám ani len predstavu a ešte by som aj dovtedy rada niečo zhodiť tak neviem či nebude neskoro vyberať šaty niekedy v marci? čo? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@barbi.barbara ahoj :) no ja sa chystam saty ist vyskusat ake strihy mi sedia na svad. veltrh, a potom si pojdem vyberat mozno az niekedy v aprili. podla mna to bohate staci. zalezi od toho ci ides kupovat alebo poziciavat. ak si na nete nejake vyberies tak je mozne ze na tvoj termin ich uz nebudu mat volne. ja si chce, preto aj saty kupovat lebo su salony kde to vyjde lacnejsie ako pozicanie. salony mozes pomaly zacat obehavat uz aj teraz, ja tiez planujem schudnut este, hlavne tieto sviatky hroza..2 kila isli hore! :( takze sa chystam od februara na 90dnovku. vlani som ju drzala a zhodila som 8 kil, tak ak sa mi aspon 5 teraz podari tak budem rada :) co vsetko uz mas vybavene ?
Odpovedať
Profilova fotka
Uff no tak snad nebudu všetky pekné šaty v marci už zajednané :O Ja už mám vybavené miesto obradu, oddavaujucu, hotel na hostinu a ubytovanie, DJ a kapelu, fotografa a kameramana, vizažistku, kaderničku, alkohol, výzdobu a oznamká su v štadiu riešenia a zajtra mám v pláne vybaviť nechtárku a doriešiť oznamká. Začala som to riešiť v novembri, v decembri nebol čas a najviac sa mi podarilo tento týžden ale aj tak toho je ešte hrooozne vela na vybavovanie. Teraz sa teším na svadobné výstavy snad tam najdem čo hladám :) Ja som tu 90 dnovku držala min.rok poctivo tri mesiace a schudla som 12kg, teraz sa chystám zas, držím nám palce :)
Odpovedať
@ninocka84 znama vravela, ze sa tam oplati pozriet obrucky, tak uvidime...mame uz aj dake vybrate len normalne v zlatnictve vychadzali dost draho alebo ich nevedia rozsirit, tak uvidime ci na veltrhu nebudu aspon o nieco lacnejsie...a ak nie tak si ich dame vyrobit zlatnikovy co robi obrucky z navrhu...a chceli by sme kombinaciu bieleho a ruzoveho zlata minimalne 6-8mm ja bych radsej tie hrubsie :-) @barbi.barbara no ja mam aku taku predstavu co som si nasla na nete...ale zatial som si nebola ziadne skusat v pozicovniach...ale vybrala som si anticky styl a si myslim, ze ten sadne kazdemu...ale planujem koncom januara zacat nieco skusat...a potom si ich objednam (kupim z netu) ale znama co robi v poziconi vravela, ze pozicat saty by malo stacit tak februar-marec...ze skor sa ani neoplati, lebo ak by si si ich zajednala uz teraz, moze sa stat, ze medzi tym ich bude mat niekto pozicane a vrati ich nie v moc dobrom stave a potom mozno ani nie mesiac pred svadbou si budes musiet vyberat ine... :-S sice to sa moze stat aj potom, ale to uz je mensia pravdepodobnost :-) a co sa tyka chudnutia tak v kazdom salone ti upravia saty na mieru, a ked pojdes na skusku pred svadbou(co si myslim, ze byva tak tyzden dva) tak ti to upravia na taku velkost aku budes mat v tedy...ony tie svadlenky v tych salonoch dokazu divy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bubu18 objednávaš z netu šaty?? a nebojíš sa či ti sadnu a ako budu vyzerať? :-.
Odpovedať
@barbi.barbara chcem si objednat z netu...no hadam ked zadam miery tak mi ich podla tych mier usiju :-) a vyzerat by tiez aspon priblizne mohli tak ako poslem obrazok...je tu uz dost ohlasov na sitie siat na mieru zo zahranicia...zvacsa ciny...ale ta cena je neporovnatelna a je strasne vela ohlasov aj na to, ze saty boli suprove :-) a ked nahodov nesadnu prve objednam od inakial druhe a aj tak ma to vyjde lacnejsie ako by som si ich mala pozicat z pozicovne :-) aspon z pozicovne v ba alebo zv...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez pozerala saty na nete, ale stym ze pojdem do toho salonu osobne sa dohodnut na vsetkom. ja som v jednej sutazi vyhrala topanky, takze tie uz mam, takze ku nim musim dopasovat saticky. moje kupovanie saticiek tak bude trosku opacne :-D
Odpovedať
@ninocka84 tak to mas super, ze mas topanky,lebo co som tu citala tak tie bol celkom problem zohnat.... ja mam tiez topanocky :-) sice nie biele ale cerveno-bordove ale mne sa ta kombinacia bielych siat a cervenych topanok s kyticou cerveno-borovych ruzi neskutocne paci :-) tak uvidim, ci mi to vydrzi az do svadby 8-)
Odpovedať
caute kocky, ja sa tiez vydavam 18.6.2011 ale ako tak citam mala by som si pohnut...my totiz to nemame este nic okrem terminu sobasa potvrdeneho na fare :o) kedze robime malu svadbu - rodicia+surodenci+krstne mamy (svedkyne) tak nebudem mat dufam tolko stresov ako pri velkej svadbe. tiez sa chystame do BA na veltrh obzriet hlavne obrucky a asi aj oznamenia...saty si budem davat sit (chcem len kratke po kolena) a premyslam ze nebudu biele ale s nejakou farebnou kombinaciou. no uvidime podla vyberu latok. chystam sa ist krajcirke buduci tyzden, tak snad na veltrhu neobjavim krajsie :o)
Odpovedať
Profilova fotka
@bubu18 no ja som topanocky vyhrala v jednej sutazi na inom svad. portali. mam ich na mieru,takze sedia perfektne.sama som si vybrala vysku opatku vzor latku strih. :) je to pekna kombinacia tie cervene topanocky s kyticou, no ja chcem biele kaly ako kytku takze aj biele topanky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikuskab ahoj, no tak pokial mas malu svadbicku tak nemusis nejako stresovat.mne totizto vychadza asi 80 hosti, takze preto uz teraz sa snazim vsetko povybavovat a postupne oznamujem kedy je svadba aby sa bud zariadili alebo dali mi vediet ci pridu ci nie. mas taku peknu milu predstavu podla toho co pises o svadbe. no s tou krajcirkou nepockas radsej a nepozries si na veltrhu najprv nejake saticky, pripadne tam si aj vyskusas a tak co sa ti bude hodit co nie a potom si das usit? ja som preto este do ziadneho salonu ani nepachla ze si pockam na veltrh a potom sup do salonu kupit saty na mieru :)
Odpovedať
@nikuskab tak ta tu vytame...a neboj, ze vraj sa to da stihnut aj za 2mesiace :-) tak aj ja v to dufam :-) @ninocka84 tak to si fakt super vyhrala, ze ti ich spravili presne na mieru... :-) kaly su tiez velmi pekne kvety ;-)
Odpovedať
@ninocka84 premyslala som aj ja nad tym ze pockam do vystavy ale zatial som v ziadnom salone nevidela kratke saty a ked som sa pytala tak pozerali na mna ako puci :o) predstavu uz mam a bola to laska na prvy pohlad :o) no uvidim este ako sa rozhodnem ale pochybujem ze tam nejake budu...
Odpovedať
@bubu18 ano ano da sa to zvladnut aj za 1-2 mesiace.kolegyna mala v plane svadbu v maji ale zaciatkom decembra zistila ze bude mimco tak rychlo vsetko vybavuju na 5.2. stihaju ale zbytocne stresy su to
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?