Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nemam ich v albume a asi si ich necham len pre seba....aby som nedostala negativne hodnotenie...lebo mi ma trafil slak :-D :-D :-D hope nezufaj, hadam najdes miesto, ktore ti bude vyhovovat....my sme s tym take problemy nemali, lebo sme vedeli, kde chceme mat...tam sa nam vzdy pacilo a rezervovali sme hned v januari...aby nam neobsadili.....lebo ta restika je len jedna....takisto aj kostol :-D tak zajdem zarezervovat saty a treba mi kupit topanky....neviete mi odporucit nejake dobre, ale co by som kupila cez internet? dakujem
Odpovedať
ani ja este nemam topanky.. ale nejako ma to netrapi, bo az teraz zacinaju vykladat biele lodicky.. ;-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som si spisala zoznam co vsetko potrebujeme zabezpecit, ziariadit, kupit, rozhodnut........ a celkom sa toho nazbieralo, takze nudit sa urcite nebudeme. len dufam ze som na vela veci nezabudla.... ;-) na april mame toho na zozname celkom dost. 8-) tak idem hladat :-)
Odpovedať
Nooo aj my máme ešte veľa vybavovačiek, ale teraz máme prioritné štátnice a potom to vypukne už vo veľkom ;-) Šaty mám už rezervované, ale včera mi volala pani zo salónu, kde mám rezerváciu, že prišli jedny šaty na ktoré som už dlho čakala, lebo mali prísť v mojom čísle. Tak sa teším že po dlhšom čase si skúšanie zopakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak pripajam sa tiez budem nevesta 18.9.2010:))
Odpovedať
zara, ja som skoro vsetko obehala a vybavila behom mesiaca.. ;-) :-) mirka, takze tento rok statnicujes?ja som pred rokom ;-) vela stastiaaaa, ale da sa.. :-N ;-) ja som mala dvojo statnic, vo februari a v maji,ale dalo sa.. ;-) inak ta obdivujem,ze si sa dala na planovanie svadby pred statnicami..ale moja spoluziacka to tiez zvladla.. takze pohodaaaa.. ;-) :-) :-) neli, vitaj medzi nami :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nelinqua- vitaj medzi nami, pochval sa ako si daleko s pripravami :-) tak dievcata...vcera som zaplatila zalohu za saty...jej uz som sa konecne rozhohla...som z toho taka stastna.... :-D :-D :-D az sa mi v noci snivalo, ze sme mali svadbu... a ja som zabudla na pancusky, korunku a este nieco chybalo ale to si uz nepamatam...zacina mi z toho sibat??? no teraz ked uz mam tie saty, tak som kludnejsia.... kozmeticku aj kadernicku uz mam zajednane..su to moje kamosky takze som dlho nehladala.... dnes nam volala pani zo zlatnictva, ze nam prisli obrucky...tak si poobede ideme pre ne...tesim sa :-) to su asi naj. novinky....som unavena a vsetko ma boli...bol to tazky tyzden... :-) ale uspesny...to je zaklad :-D
Odpovedať
ikleinova, tak supeeeer x-) vsak je to super pocit,ked uz mas satky :-D ;-) x-)
Odpovedať
mariynka - áno, presne tak, tento rok štátnicujem, presnejšie štátnicujem za cca dva mesiace :-) Nooo myslím, že to nie je taký problém organizovať svadbu a zároveň mať aj štúdijné a pracovné povinnosti, je to príjemné spestrenie našich stresov, nakoľko štátnicujeme obaja :-D Babule, objavila som nové šaty, mám to napísané aj vo svojom albume, čakala som na jedny šaty od januára, a stále neprichádzali a volala mi pani zo salónu že prišli, a toto sú tie WAU šaty ;-) som z nich nadšená, nakoniec som sa rozhodla aj pre závoj (ale to asi iba na obrad a pár fotiek, potom ho dám dole), kúpila som si aj topánočky priamo k šatám, bála so sa, že keď pôjdem pozerať po obchodom (čo som aj trošku bola) netrafím farbu, lebo každá ivory je iná a okrem toho všetky opätky majú tak cca 12 cm ]-( ikleinova - šup - šup s obrúčkami do albumu ;-)
Odpovedať
mirka, krasne topky x-) ja som zatial na ziadne nenatrafila :-( kocky, peknu velku noc x-) my o chvilu vyrazame chatovat ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miriamapeter-ja tiež štatnicujem tento rok mna to caka v juni a tiež si myslim,že sa to da...no mi sme povodne mali mat svaddbu 12.06,ale to by bol extrem ked statnice mam v termine 16.06-23.06 no super,ze uz mas satky..ja cakam na tie moje...este par mesiacov si pockam.. mari-aj tebe peknu velku noc a aj vam všetkym ;-) a zabav sa na chate... ja sa vyšantujem na našej vyzdobe.som zvedava čo z toho nakoniec bude... no musim zacat poriadne makat na diplomovke lebo na konci aprila ju treba odovzdat,len mne ten termin hori bo ma priatel berie na tyzden do izraela :-D sa tešiiim...
Odpovedať
Profilova fotka
Pekne sviatky vam prajem :-D Obrucky nam dodali, zle bohuzial ine ako sme si objednali....no trosku sa lisili od nasich predstav...jednym detailom, tak sme ich neprevzali a tak teraz budeme cakat....kym nam urobia take, ake chceme... :-( Je to krasny pocit uz mat saty ...teraz nahanam topanky a kazdu noc sa mi snivaju katastrofalne sny...co som vsetko zabudla.... :-| Dufam, ze ma to coskoro prejde...tak este raz pekne sviatky .... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
mariynka - ďakujem veľmi pekne za pochvalu ;-) Prajem Vám krásne sviatky nevestičky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka, vdaka za optimizmus. asi sa mi to za mesiac pri praci a ostatnych povinnostiach nepodari, ale snazime sa. momentalne sa budeme sustredit na zhananie obleku - kedze priatelovi su na vacsine oblekov bud kratke rukavy alebo siroke sako, asi to bude celkom narocne. rovnako ako topanky pre mna- cislo 41, nie je jednoduche zohnat normalne pekne lodicky, a tak uvidim ako svadobne :) ak ma niekto tipy kde zohnaj jedno ci druhe- potesim sa :) a tiez by sme chceli zacat riesit oznamnka a obrucky. takze april bude vesely (spolu s dalsimi nesvadobnymi povinostami) ale aj ja som optimista a verim ze to pojde. tak pekne posviatkovanie :)
Odpovedať
ahojte, konecne doma, ale na chate bolo super.. ;-) :-) :-) drahy dostal v sobotu 3v1 :-D ;-) krst, prijimanie, aj birmovku,takze jedina prekazka svadby v kostole odstranena uspesne :-N ;-) x-) x-) dnes nam dosli svadobne pohare :-) :-) :-) ma kurier o 10tej zobudil :-D ;-) este dnes prazdninujem a zajtra sups do pracicky :-| ;-) porovnajte,ake pohare sme si objednali a ake nam prisli :-N :-D ;-) su ine,ale tiez krasne.. takze ich nebudem posielat spat za to, ze su ine... :-D :-D ;-) tak bacha na svadobneozdoby.sk ;-) :-) :-)
Odpovedať
objednane: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... a taketo prisli :-D x-) : http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka- tak to teda cumim...prisli vam uplne ine...pekne ale hlavne je, ze sa ti pacia.... ja uz som zase v praci tak 2 tyzdne doma opat nic nespravim ale aspon sa mozem popozerat po topanockach aj tu...Vieden je predsa len Vieden a aj vyber je vacsi ;-)
Odpovedať
ikleinova, pracujes vo viedni?tak to mas super vyber.. ja by som vsetko nakupovala tam.. :-N ;-) no pohare su pekne aj tieto, takze nechavame si ich ;-) x-) a v com sa vam nepozdavali obrucky? :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano pracujem vo Viedni...no co sa nam nepozdavalo? stred je gravirovany alebo neviem ako to mam popisat a tem my sme chceli z bieleho zlata...aj bol ale bol uzsi ako sme si bjednali my....bol zrobeny podla ineho, uzsieho modelu....ale len stred....prsten bol ok... :-( no som veeeeeeeeeeeelmi zvedava....ako to dopadne....
Odpovedať
Profilova fotka
ikleinova, a nevie poradit nejake vhodne obchody. my uvazujeme ze by sme zbehli pozriet aj do rakuska a ak by si mohla poradit, dost by nam to pomohlo. dakovala
Odpovedať
Profilova fotka
zara13- no neviem, vsetko je to to iste...na Maria Hilfer strasse...tam mas kopec obchodov a vela veci tam zozenies...dalej na Kertner str., to je v centre a je tam to dost drahe....neviem ja nemam vyhliadnute nejake special shops...ale ked nieco najdem urcite dam vediet....tak isto je vela shopov v 10. bezirku...neviem no ale vsade je to iste...New Yorker, H&M, Salamander, C&A, Humanic, Orsay...no neviem :-)
Odpovedať
mariynka: Hmm nerozumiem to ako sa to môže stať, to poslali omylom, alebo v tom nebodaj nevidia rozdiel? :-) Ja som si bola včera kúpiť bižutériu k tomu novému modelu, no som z nej paf ;-) Aj keď som ju najprv nechcela pre podľa môjho názoru veľmi vysokú cenu, mamina ma ukecala :-D Ale stojí to za to, dotvára to absolútne celý look ;-) BTW absolvuje niekto "rande" fotenie (predsvadobné v civile)? My sa ideme fotiť 17.4 a z toho si potom spravíme aj oznámenie. Neskutočnou náhodou to vyšlo presne na naše 6. výročie ;-) No ale najprv sa musím vyliečiť :-(
Odpovedať
mirka, netusim :-D ;-) apocuj, kolko ta vysla ta bizu? :-N ;-) aj mne mami vybrala priamo k satam-ze k romantickym satam - romanticke doplnky, je to jablonecka bizu, ale je velmi "mastna" :-| :-N nausnice,naramok,nahrdelnik spolu 90eur :-. :-N ;-) ale asi ju v piatok ideme kupit :-N ;-) vsak ju snad po svadbe predam ;-) x-) hladala som ju na nete,ale nikde prave tento typ nemaju :-| :-|
Odpovedať
Presne! Aj táto moja stála 89 € :-D Ale veď sa vydávam hádam iba raz :-D Inak to sa nezdá ale bižutéria spraví neskutočne veľa!!! resp. doplnky, kúpila som si k tomu aj ozdobu do vlasov no skoro som odpadla že 16 €, ale je brutál, musím uznať.
Odpovedať
mirka, nas bude fotit draheho segra, ma profi fotak, takze z jej fotiek vyberieme daco na oznamko x-) ale my budeme mat aj predsvadobne video x-) kameraman to nazval "rande" :-N x-) bude to taky uvod na DVD ;-) :-) a ukaaaaz bizu, mozno to je ta ista :-N :-D ;-) ja rozmyslam nad korunkou do vlasov,ale nie som rozhodnuta :-S
Odpovedať
Hej presne rande fotenie a rande video, aj my budeme mať oboje ;) No bižu až 18.9. ;-) :-) :-D možno je to tá istá, kto vie :-) Hmm, korunka pre mňa určite nie je, takže našťastie tento problém nemám. Ešte napadlo moju maminu, že by som si mohla dať do vlasov náramok (ešte kým som nemala niečo do vlasov, tak uvidíme ako to vyriešim :-) Baby kde máte obrúúúčky, chcem vidieeeeeeeeeť :-)
Odpovedať
ja v albume :-D :-D ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja u klenotnika ;-( :-| :-( :-( inak pocuvaj....mame take iste obrucky ako ty ale nase su zo zlteho zlata a stred je z bieleho.... :-o dufam, ze sa nehnevas...take sa nam pacili obom a to je uz nieco... :-) len ako som pisala...zle nam ich spravili...tak zas cakame :-( ja bizu ....dostala som od znamej taky strasovy nahrdelnik ...taky stary od Swarozskeho....mozno ho pouzijem a nausnice dokupim....a mne treba aj korunku...lebo mam take saty kde musi byt korunka :-D tak som zvedala ale aktualne to este neriesim.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, normálne mi tie sviatky dobre padli. Konečne som vypla a na nič nemyslela. Dnes sme sa konečne rozhýbali......kostol vybavený na 100%, takže konečne sa vieme pohnúť ďalej. Už sa aj miestnosť vybavuje, zajtra by mi mali dať vedieť či je volné. Obrúčky objednané, 29.4.2010 by sme ich mali dostať. Zajtra dohodnuté stretnutie aj s DJ, foto a kamera bola už dojednaná dávnejšie, tak dúfam, že týmto tempom budem mať všetko skoro doriešené. Len problém je s oblekom. Frajer chce biely a to sa mi zas nepáči....pri tej výmene názorov, čo sme mali som si už myslela, že ani žiadna svadba nebude. Ale nakoniec to dobre dopadlo. Oblek budeme riešiť, až keď vybavíme všetko ostatné. xixi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my predsvadobne foto riesit asi nebudeme, oznamko bude zrejme bez fotky, takze tam nepotrebujeme. ale s tou bizuteriou ste ma dostali, este som nic nehladala, ale cakala som nizsie ceny. ale uces poriesil bez korunky, s nejakou ozdobou len. Hope, super. tak to ste sa riadne rozbehli. my musime tie obrucky a oznamka zacat riesit. inak, ak uz mate, kde ste davali robit oznamka? a dali vam ktomu aj nejaku elektronicku verziu? lebo ja by som potrebovala aj taku.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?