Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zara13 - a kam ideš pozerať šaty? Ja som pozerala na nete a neviem sa rozhodnúť, či kúpiť alebo požičať. v Bratislave je požičovňa dosť predražená. Ale niekde na Slovensku som našla šaty na mieru skoro za polovičnú cenu. Daj potom nejaké tipy...........
Odpovedať
Profilova fotka
miriamapeter - kde budete mať obrad?
Odpovedať
Profilova fotka
DJ Gabo - niekto ste ho tu spomínali, že ho máte dohodnutého. Môžem sa orientačne spýtať na cenu? Lebo som našla DJ a keď som mu teraz volala, tak mi povedal, že okolo 350,- za akciu/bez svetiel. Za osvetlenie chce príplatok. Je to dobrá cena?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ako tak pozeram, v Ziline bude vela svadieb tento termin. Aj my sa berieme 18.9. v kostoliku v Zavodi, hostinu budeme mat v Gaderskej doline...Hudba, kameraman, fotograf, kolace, pohare, topanky zajednane, saty sa mi siju:-))) a na ostatnom postupne pracujeme.... Za DJ je vela dat 350 podla mojho nazoru, ja mam skupinu, su traja a beru 300. Tak skus este hadam pohladat...
Odpovedať
Profilova fotka
Vendy77 - ahoj.. takze ty mas svadbu v tom uuuuzasnom kostoliku v zavodi??? aj my sme chceli ale nakoniec to mame na Vlcincoch, Zavodie bolo obsadene :-| ako ste na tom s pripravami? saty mas odkial, ked sa ti siju? a ta Gaderska dolina je kde presne?
Odpovedať
hope44 - obrad máme v Dóme sv. Martina v Bratislave ;-) áno, ja som spomínala DJ Gaba ;-) Hmm bohužiaľ ti neviem jeho cenu povedať, lebo my si ho berieme v rámci balíku hotela, takže ho bude vyplácať hotel. Ale jeho stránka je www.djgabo.sk tak ho kľudne kontaktuj a cenu ti určite prezradí, ale mám obavu že na tento rok je už plný....
Odpovedať
ja som si DJ vybrala podla jedneho svadobneho DVD-hral super, vsetkych zabaval.. ;-) on bude do kostiny aj natacat-spolu so zenou.. a po prichode do restiky bude on DJ-ovat a jeho zena kamerovat-uz len sama ;-) spolu nas DJ+kamera vyjde 230eur :-N ;-) vieeeem, super cena, aj my sme len pozerali :-N ;-) v cene je aj original DVDcka a necha nam to odkodovane,cize sa bude dat napalovat.. ;-) este nam ponukli aj taku sluzbicku, ze ak by sme chceli, mozme pred svadbou natocit "rande".. x-) a dame im len na benzin,kedze nie su priamo z Nitry ;-) ako ja som velmi spokojnaaaaaa :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miriamapeter - Ďakujem za odpoveď, budem hľadať nejakého DJ. Nebudem sa obracať na DJ Gaba, veď je aj tak obsadený. ;-) Dóm sv. Martina - to bola u nás ako náhrada, ak by nevyšiel Modrý kostolík. Ale snáď nám to potvrdia. Máme tam prísť v druhej polovici apríla, tak 7.4. sa už chystáme ich otravovať, nech nám to potvrdia. Veď si nemôžeme nič rezervovať. Teraz som sa práve vrátila od fotografa a kameramana.........trošku ho to štvalo ]-( , že nemáme presný termín/hodinu, lebo sa nevie zariadiť a dať nám časový harmonogram, čo sa týka ateliérových fotiek. Nuž.....smola.
Odpovedať
kocky, este mam otazocku :-N ;-) chystate sa aj na svadobnu cestu???a ak hej,tak pred alebo po svadbe? ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, my plánujeme svadobnú cestu až po svadbe. Myslím, že to bude také nejaké.....ani to neviem nazvať. Asi to bude lepšie, lebo to už budeme manželia, tak to budem inak vnímať. Alebo si to aspoň vsugerujem, že je to iné. :-)
Odpovedať
a kam planujete ist kuk?mna laka pariz :-N x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tiež sme sa bavili o Paríži, keďže je to jedno z romantických miest na svete. Ale ešte sme sa presne nerozhodli. Rozhodujeme sa medzi Dominikánskou republikou, Parížom a Egyptom.
Odpovedať
Článok sa načítava...
mna zase lakaju Plitvicke jazera x-) ale neviem ake by to bolo v septembri, mozno ak by vysla slnecna jesen, mohlo by to tam byt fajne x-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Kamoška tam bola začiatkom septembra. Hovorila, že to bolo úžasné a stále si to chválila. Možno by tam mohlo byť pekne a nie tak horúco ako v lete.
Odpovedať
tak sa popytam aj na ne ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka- tak vsetko naj. k tvojmu dnesnemu sviatku ucitelov :-D no ja som v piatok zaplatila zalohu za DJ, su to 3 osoby a v cene mame fot kameru aj Dj....je to 650 eur a to len po znamosti...on si za to pyta normalne 900 eur =-) takze som rada....v cene je vsetko ...aj prekrasny album ako casopis len s nami aj 5 dvd aj 1 ray blue....aj na cirkevny sobas nam pride....no a tak som velmi happy... vcera som bola u jednej pani informovat sa kolacoch....aj sme vlasntne spisali zoznam a pocet a ake druhy a tak....poovedala, ze to popocita a da mi vediet cenu...tak som zvedava...potom ich mozno objednam...alebo zmenim objednavku ak to bude vela...to som zvedava... boli sme pozerat na obrucky....akurat sme sa povadili ako psi :-| a zaver je...ze mam najst ake chcem a bude pokoj...no takto to nechcem...tak budeme hladat dalej.... :-S pozerala som aj na svadobne oznamka....no videli sme pekne inspiracie ale nase oznamko asi nebude take tradicne....priatel niekedy pracoval ako grafik takze asi vyberieme nieco extravagantnejsie a take, co budeme mat len my 8-) ;-) ;-) zajtra idem obehat salony ...dufam, ze uz posledny krat a tento tyzden by som sa uz definitivne chcela rozhodnut pre saty a zaplatit zalohu....uz musim lebo sa zblaznim :-| inak babenky Pariz vam mozem len odporucit...ja som tam bola s priatelom na nasej 1. odvolenke....bolo to neopisatelne nadherne...vela sme od toho necakali ale boli sme taky prekvapeny...ta atmosfera...no perfect!!! urcite sa tam este chceme vratit.... :-) ja som rozmyslala uz nad poriadnou svadobnou cestou....asi Kuba alebo Dubaj ale aj tak Seychely u mna vyhravaju....aspon raz do raja....ved kedy inokedy ak nie na svadobnu cestu...???
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata...mam velmi dolezitu otazku.....mate uz zoznam svadobnych darov co by ste asi tak chceli? respektive potrebovali? ja neviem my sa pred svadbou budeme stahovat do spolocneho domu....zijeme spolu uz 2 roky ale nie sami a viete...treba nam skoro vsetko do domacnosti ale zase mi to pripada trapne a take divne pisat taky zoznam....ved nech si vyberu oni ale zase pravda je taka, ze si vecicky chceme kupovat sami...podla vlastnych predstav....urcite hostom nebudem vraviet...nech mi daju len peniaze...to sa mi zda drze...no neviem...ako ste toto poriesili vy??? :-|
Odpovedať
ikleinova, dakujem :-) dobre si to rozbehla ;-) nooo, ja si myslim, ze tie obrucky su v kazdom pare miniproblemom :-N ved ked ich mas nosit cely zivot.. ;-) aj ked nasi chlapi ich asi po tyzdni odlozia :-N :-D ;-) takze teba lakaju Seychely??a kolko taky raj vyjde na osobu? :-N ;-) moj sen je Maledivy,ale tam sa dostanem az ked budem "velka" :-D ;-) co sa darov tyka, my sme narovinu povedali, ze chceme peniaze.. ;-) draheho tety zacali vymyslat,ze nam kupia drahy pribor a tlakovy hrniec a neviem co este :-D :-D ja som to hned zamietla.. po prve, este nemame doriesene byvanie a ak zo zaciatku budeme byvat s niekym,tak nic nepotrebujeme, po druhe, ja si chcem svoju domacnost zladit, cize si chcem vybrat a kupit sama.. ;-) aj ked na druhej strane je pravda, ze ked ti daju peniaze-asi daju menej ako by dali za nejaky hodnotny svadobny dar.. ;-) ale my tie peniazky chceme minut na ine, nie na riady a hrnce :-D ;-) to az ked budeme zariadovat vlastne byvanicko a to este potrva nejaky ten rocik.. :-| ;-) potom uz aj ina moda bude :-D :-D ;-) a podla mna to nie je drze :-N nechcem dopadnut ako moja mami,babka,svokra.. ze dodnes im svadobne dary zavadzaju na povale :-D ;-) a ja ruzovy porcelan a kristalove misy nemienim cely zivot obchadzat :-D ;-) :-) ale od kamosov by som chcela nejaky darcek na pamiatku.. ;-)
Odpovedať
kocky, aky je vas nazor na farbu obleku mladeho zenicha? podla mna ma byt tmavy a jednofarebny,ci? :-N ;-) a vasi nastavajuci si kupuju nove topanky???drahy ma nove, mal ich na sebe asi 3x,tak zvazujeme, ci kupit nove :-N ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, neriešili ste náhodou niektorá kvetinovú výzdobu? Známa mi ponúkla, že mi vybaví za dobrú cenu, lenže ja som to vôbec neriešila, tak neviem v akej cene sa pohybujú. Čo sa týka obrúčok, tak je ich strašne veľa na výber. Včera sme boli obiehať zlatníctva. Nevieme sa rozhodnúť, ale hádať sa kvôli tomu......tak to určite za to nestojí. Veď chlapi ich aj tak väčšinou strácajú.... Koľko druhov zákuskov objednávate a po koľko kusoch? Neviem vypočítať kusy, keďže musím rátať aj na výslužku a aj tam čo skonzumujú. Viete mi poradiť? Čo som sa informovala, tak 1 kus zákusku vyjde na 9 Sk, no vlastne cca 0,30 €.
Odpovedať
hope, nam robi vyzdobu restika, nastastie :-N ;-) co sa tyka zakuskov, u nas je to dilema D :-D ;-) bude nas do 65 a objednali sme 1000zakuskov :-p ale svokre sa to stale zda malo :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja budem mať tiež do 65 ľudí. 58 sme napočítali, ale ešte musíme pripočítať kameramana, fotografa, Dj, šoféra svadobného auta a neviem na koho som ešte zabudla. Chcela som cca 10 druhov s tým, že nejaké 4 druhy spravím doma, resp. mama. A z každého nejakých 150 kusov. Len neviem, či je to dosť. A okrem toho samozrejme cca 3 svadobné torty, aby sa každému ušlo aj do výšlužky.
Odpovedať
je tazke to zratat :-| :-p podla toho,kolko chces davat do vysluzky.. :-| ;-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Hope, saty som bola pozerat v BA. a vyzera to tak ze si aj vyberiem. ceny boli od cca 300 Euro, s tym ze v cene je aj zavoj alebo bolerko (podla toho co chces) pripadne nejake doplnky. Uvidim este, ale asi to nebudem prislis natahovat a spekulovat lebo nic nevymyslim.
Odpovedať
Profilova fotka
tak aj mne bude robit vyzdobu restika ale asi tam nieco pridam aj ja sama..... :-D prstienky sme nakoniec vcera vybrali len tak nahodou sme sli a nasli...jej sa tesim...este cakam dnes na odpoved so zlatnictva, ci nam take, ake sme si vybrali urobia...lebo ich trosku kombinijeme....biele a zlte zlato....a model bol bud z bieleho alebo zo zlteho zlata... :-D kolace som bola objednat v sobotu...teda orientacne ale boze....zle som pocitala, dobre, ze ste spomenuli kameramana a tak... :-D :-D :-D ja som pocitala 3 na osobu na stol plus do skatulky.... :-D :-D :-D tak 10 do skatulky.....tu toztiz nie je vo zvyku dat kolace aj na stol aj do vysluzky... ;-) takze mi to uplne staci.....a to potom popocitate s tymi, kto vam bude kolace piect...oni priblizne vedia kolko a ake druhy... :-) ja som zatial s tou pani spokojna...no pravda je, ze mi este neznamila cenu :-D uvidim epotom :-) idem dnes po salonoch .....najst tie moje saty...utkane z jahodovej peny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja idem zajtra vyberať šaty, tak dúfam, že sa mi nejaké zapáčia a že mi budú sedieť. Obrúčky sme už boli vyberať v sobotu, ale mám jedno obľúbené zlatníctvo, kde som kupovala vždy všetky šperky, tak sa tam tiež zajtra zastavím. On mal vždy dobrý výber, tak dúfam, že ma tentokrát nesklame.
Odpovedať
Profilova fotka
drzim palce. ja som sa dnes rozhodla :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz som sa asi rozhodla ake budem mat saty....ani vo sne by mi nenapadlo, ze prave take ...ale zatial som spokojna, este cakam na nazor mojich sestier... :-D vcera sme objednali obrucky :-D :-D :-D v piatok, najneskor v sobotu su tu :-D jej tesim sa za kolace budem platit okolo 250 eur...bez torty a je to pre priblizne 70 ludi...tak aj z toho sa tesim... :-D no ale tie saty este musim prediskutovat....nie som si 100% ista ale zatial vsetci volia tie.. ;-) hmm
Odpovedať
Profilova fotka
ja som zatiaľ nenašla šaty podľa mojej predstavy, tak dúfam, že niekde také nájdem. Ale miesto šiat sme si vybrali obrúčky. Výroba trvá cca 2 týždne, takže ich objednáme až po 100%-nom zabezpečení kostola. Len stále ma štve miestnosť. Neviem nájsť žiadnu, kde by sa mi to páčilo a vyhovovalo mi to. Veď ešte mám na to chvílu času, tak snáď sa niečo nájde. ;-)
Odpovedať
ikleinova, ukaz aj nam saty :-N ;-) :-) :-) mas ich v albume?ci vybrala si si uplne nejake ine? :-N ;-) hope, neboj,urcite najdes nieco podla predstav ;-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?