Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.....takže rozhodnuté. Zrejme sa tiež budem vydávať 18.9.2010. Včera sme sa konečne dohodli na presnom dátume.
Odpovedať
ikleinova, dakujeme x-) verim,ze aj vy vyberiete.. nam sa najviac pacili tieto, drahy ich nasiel na nete,no potom sa mu zacali pacit aj ine,ale ja som uz od tychto nepopustila :-N :-D x-) hope,super :-)
Odpovedať
kocky, ake ucesy planujete na svadbu? mne sa paci vyces, ale co tak skombinovat vyces s rozpustenymi vlaskami? :-N ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka- tak ja uz mam objednane clip in pricesky....takze budu dlhe natocene ...trosku vypnute...asi taka mila divozienka....urcite nie ziadna torta... :-D ale kedze este neviem ani ake tie saty si vyberiem...tak nespekulujem...ale nieco urcite dlhe a natpcene :-)
Odpovedať
ahojte, vcera vecer dosiel drahy a skusali sme si obrucky, a viete co, drahemu bola vecer obrucka tesna ]-( ]-( :-| asi za to, ze vecer su opuchnutejsie prsty, ale aj tak.. som tej predavacke v zlatnictve hovorila, ze obrucky sa kupuju vacsie.. esteze sme nedali na nu a neobjednali este mensie ]-( :-| dajte si na toto pozor ;-) aj ked je to tazko, lebo mne ide rano tazko-ked mam opuchnute prsty a poobede uz mi je trosken velka :-N :-D ;-)
Odpovedať
ahojte, tak co?poctivo pripravujete,alebo sa slnite,ked tu nie ste? :-N ;-) 8-)
Odpovedať
mariynka...vase obrucky su bombove, to kde ste davali robit? krasne su :-), my sme v piatok objednali z kamea trencin :-), na aku ruku si davate prstienky? nam hovoril, ze na lavu obrucka a na pravu snubak, tak som kutrala na nete, ale je to rozne =-)
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka- tak rada by som sa slnila...alebo aj pripravovala...len nie trcat v robote :-( no uz su tie obrucky dobre? to len prsty si potrebuju zvyknut... ja mam zasnubak na pravej na prsteniku a obrucka bude na lavej na prsteniku....a hej ze zasnubak sa ma nosit na lavej na prostredniku a tak vselijak som aj ja pocula....ved dolezite je ako to chcem a citim ja nie? :-D
Odpovedať
aaa zajtra sa máme stretnúť s DJ tak sa vytešujem :-D
Odpovedať
bad, nam ich robili v sali ;-) x-) no ja momentalne sledujme,kto kde nosi obrucku :-N ;-) moja mami na pravom prsteniku, vcera v obchode som si vsimla jedneho chalana, tiez ju mal na pravej ruka,na prsteniku ;-) a kolegyna ju ma tiez na pravom prsteniku :-D ;-) ;-) ale dalsia mi hovorila, ze podla spravnosti by mala byt obrucka na lavom prsteniku-pri srdci, aj v kostole si to tak budeme davat ;-) a zasnubak bud na lavom strednom,alebo pravom prsteniku ;-) :-) mne obrucka lepsie sedi na pravom prsteniku :-N ;-) tak ju budem nosit tam ;-) x-) a zasnubak nosim na lavom prsteniku x-) tak tam aj zostane :-N ;-) len co s prstenom od maminky? :-N :-| ten nemam kam nastrcit :-N kedze ho nosim na pravom prsteniku :-| :-| :-( ikleinova, no kazdy vecer ich skusame a uz su dobre :-N :-D ;-) ale ja aj tak rozmyslam, ze si ju dam o cislo zvacsit :-N ;-) malo by to byt v cene.. asi.. :-| ;-) mirka, sa vytesujes cooo.. inak DJ je velmi dolezity ;-) ten bude robit celu zabavu :-D :-) teda u tych,co nemaju starejsieho ;-) my nemame,provizorneho bude hrat moj stryko ;-) vypyta ma od nasich a usadi hosti v restike ;-) a tym jeho uloha konci ;-) kocky, ja sa taaaaaak tesim, ze sa oteplilo 8-) 8-) 8-) o polhodku frcime do Levic, drahemu po papiere ku krstu ;-) na Velku noc bude krsteny x-)
Odpovedať
mariynka: tak to si píš že sa vytešujem :-D No úplne s tebou zdieľam názor, DJ resp. hudba je véééľmi dôležitá, náš dj ma brutál referencie :-) On bude zároveň svadbu aj uvádzať. A ešte máme na neho jednu spešl požiadavku, tak uvidíme ako zareaguje zajtra ;-)
Odpovedať
miri, a aku specialnu poziadavku? :-N ;-) kocky, ja som dnes kupila-dost vyhodne-kvietky-vyzdobu na auto.. bielu organzu uz mam,tak som dokupila 10malych kvietkov-su kriklavoruzove x-) vyzeraju ako mensie lalie x-) urcite na tej bielej organze krasne vyniknu,tak sa tesim x-) tolko radosti za malo penazi :-N :-D ;-) x-) som rozmyslala, ci by som z takych kvietkov aj vyzdobu kostola neurobila-na kazdu lavicu prichytit jeden kvietok s malou bielou organzou x-) x-) x-) vcera sme pochodili super :-) :-) :-) na bielu sobotu bude drahy pokrsteny, dostane prijimanie,aj birmovku ;-) :-) takze v septembri mozeme byt kludne zosobaseny v kostole x-) super x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
..zosobaseni :-N ;-) :-) :-)
Odpovedať
skusala som dat kvietky na organzu, pospajam 3kvietky a bude to vyzerat uzasne x-) len cim to prichytit k autu? =-) :-N aby to na kapote nelietalo.. :-N :-D =-) ;-)
Odpovedať
Stretnutie prebehlo nad naše očakávania, je to naozaj profík, vie čo robí ;-) Hudba je dôležitá a myslím, že toto bola skvelá voľba DJ GABO ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata...ja som vcera v Budapesti konecne objavila prenadherne obrucky :-) strasne sa z toho tesim, ale priatel bude mat asi inu ako ja :-D lebo to, co som nasla ma vygravirovane lupene listov a on ze nechce idne kvietky, ze ako to on bude vizerat...a ja, ze aj tak ju nosit nebude :-D a ak sa mu nepaci, jemu urobia aj hladku :-D :-D :-D tak uvidime, co z toho... zajtra poriesim dufam ze uz definitivne saty... :-S a dnes idem pre topanky, dufam, ze ich maju :-) tesim sa tesim..jejej... :-) aha inak moja naj. kamoska sa vydava 21. augusta, tak zajtra ideme po saty obe a aj ine pripravy sa nam zhoduju, lebo ona je kus pozadu :-D :-D
Odpovedať
ikleinova, bola si v budapesti? a nepozerala si sa po nejakych obchodoch so spolocenskymi satami a svadobnymi topankami? Ja som hladala nieco na nete ale saty boli nic moc a je pravda ze som velmi nevedela kde mam klikat kedze po madarsky neviem... len neviem ci sa mi tam oplati ist?
Odpovedať
miri, tak to je super.. nas nam hovoril, ze aj nejake kry pripravi :-D :-) :-) ikleinova, mas aj foto obruciek? :-N x-) ja som chcela, aby sme mali rovnake.. drahy sice vymyslal, ze jemu sa pacia aj ine,ale nastastie, zhodli sme sa na tychto x-) aj ked on by najradsej vybral dake kombinovane s cervenym zlatom,ale mne sa to nepacilo.. :-| ja nemam nic z cerveneho zlata,skor zo zlteho,ale to sa zase jemu nepacilo :-N :-| ;-)
Odpovedať
nie kry,ale hry :-N ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lelacik- nepozerala sm po satach ani topankach ale urcite si tam nieco vyberies, neviem no my tam dost casto chodime takze mne sa oplati a co sa tyka aj financii....podla mna sa oplati...a vyber je tiez dobry, len treba to tam trosku poznat... :-) mariynka- nemam foto, dnes som to hladala na nete a nenasla som take, co je dost zaujimave... :-D nasla som podobne a pomaly uz priatel ustupuje :-D nam sa tiez pacia zo zlteho zlata a bieleho, to by bolo naj. ak by sme vybrali kombinovane, aj zasnubak mam kombinaciu bieleho a zlteho... :-) v tom problem nebude:) topanky som nekupila...nemaju moje cislo...kaslem na nich najdem ine ;-) zajtra ma caka zas tazky den, idem skusat saty...tak uvidime, ci sa konecne rozhodnem, uz zacinam byt z toho nervozna.... :-( tak mi drzte palce....zajtra sa ozvem, ze co nove... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ikleinova - a nie je to skoro už teraz riešiť šaty? Každý mi hovorí že som posadnutá svadbou, že to sa všetko rieši až 2-3 mesiace pred svadbou. Už im začínam všetkým veriť.... :-(
Odpovedať
ikleinova, tak to budu pekne-kombinovane x-) x-) x-) a dobre vyber saty, nech uz mas pokoj ;-) x-) ja uz mam vybrate,tak saty neriesim ;-) x-) ale bola to velka zataz,tak sa jej cim skor zbav :-N :-N ;-) :-) :-) ja som si dnes kupila pekne topky na jar x-) x-) x-) som musela :-N :-D zajtra mame zurku z praci,tak som potrebovala daco nove na opatku ;-) :-) :-)
Odpovedať
hope, skoro?tiez sa vydavas vtedy kedy my? my sme skoro nezohnali salu,fotografku, ani DJ :-| :-| a to sme vybavovali vo februari.. ;-) ani ja by som tomu neverila, ze treba tak skoro, ale je to fakt pravda ;-) mne vsade hovoria, ze to preto, lebo maj a september su najfrekventovanejsimi mesiacmi :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka - ano, tiež máme plány na 18.9.2010, len čakáme na kostol. Už to máme rezervované, ale všetky papiere chcú s nami spísať až koncom apríla. preto si nič nemôžem dohodnúť na 100%, lebo nič vlastne neviem. Ale aspoň fotografa a videokameramana mám dohodnutých. Miestnosti sú zatiaľ tiež volné, ako som sa informovala, tak snáď sa mi to podarí všetko do septembra zariadiť.
Odpovedať
hope, takze stagnujete za kostol???mne kazal fararko prist v maji,uz aj s krstnymi listami-nie starsimi ako 5mes. ;-) a od juna asi zacneme chodit na pripravky :-N :-| ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maryinka- ;-( no tak som dnes nakoniec nikde nebola takze a tymi satmi zas nic nove....mam z toho stres a stve ma to ...no dnes mam na hovno den....:( inak moja kozmeticka zohnala saty co som ja chcela aj v albume ich mam tie so swarovskymi kristalmi...tak boli na predaj za 530 eur..ja som zavahala...bolo to skoro este v oktobri, nekupila som ich....teraz ich uz nemaju :-( :-( :-( a dnes mi ukazala foto, ze od jednej znamej ma a pozicia jej ich za 150 eur ]-( :-( :-( :-( take som mala nervy az som sa rozrevala..... :-( Hope44- neviem no ja som svadbou dost posadnuta a saty vyberam od oktobra 2009!!! kostol a restiku sme rezervovali v january....takze tak asi..lepsie skor ako neskoro a bude rezervovane a ma slak trafi :-D :-D :-D My napriklad mame len take poucenie...nie nauku...to tu neziadala a to sa mame hlasit fararovi mesiac pred svadbou v jeden pondelok vecer.....inak...drahy nema 1. sv. prijimanie a obaja nemame birmovku a povedal nam fararko, ze chce len krstne listy nie starsie ako 3 mesiace...a to mne to ani netreba prekladaat...tak fajn :-D Ale nasla som fajn vecicky na dekoraciu a myli mi slubil, ze zajtra zajdeme popozerat na obrucky...kedze som mala dnes taky zlu den! :-( tak asi tak....nic nove... ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ďakujem za rady. Idem popozerať a začnem to riešiť. Dúfam, že ten farár nám nezmení dátum, keď už je to rezervované. Tak sa zapodievajte prípravami, veď keď niečo vybavím, tak sa určite budem chcieť podeliť o tú radosť. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Hope, ja som na tom velmi podobne, zacala som vybavovat len teraz. a dufam ze stiham. som sa dokonca dozvedela ze jeden znamy s manzelkou vybavili celu svadbu za nejake 3 mesiace. tak hadam sa to da :) ja sa saty chystam pozriet tento vikend prvy krat, a ako sa poznam, urcite si hned nevyberiem. ocakavam niekolko pokracovani ;-) tak uvidime.
Odpovedať
Profilova fotka
hope44 a zara13- nebojte sa jasne, ze sa svadba da pripravit aj za 3 mesiace...to, ze my sme niektore zacali skor neznamena,..ze vy to nezvladnete :-D drzim vam palcce babenky ;-)
Odpovedať
ahojte :-) :-) :-) :-) :-) ja som dnes taka happy x-) mali sme skratene vyucko, takze uz o 12tej som palila z prace :-D ;-) som vysmiata,v nedelu je den ucitelov a ziaci nam dnes doniesli kvetinky, tak sa teskam x-) x-) x-) ja kvietky mozem x-) x-) ikleinova, neboj moja, najdes saty tvojich snov.. ;-) ked sa to mne podarilo :-N :-D ;-) a to som si myslela, ze si nevyberiem, kazde jedny mi sedeli a pacili sa mi.. ale uz ich mam zajednane, tak uz kludne spavam.. :-N ;-) hope a zara, nebojte, ja vybavujem este len mesiac a uz vsetko potrebne mame ;-) :-) :-) da sa to aj za 3/2mesiace, ale len v tom pripade,ze je vam jedno aky bude fotograf,kameraman,DJ.. bo tych vychytenych treba zajednavat aj rok dopredu.. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?