Menu Forum

Svadba 18.09.2010

30. nov 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
hope44
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 60 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hope44
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 60 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte.....takže rozhodnuté. Zrejme sa tiež budem vydávať 18.9.2010. Včera sme sa konečne dohodli na presnom dátume.
19. mar 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
Registrovala sa 11. júla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2586 príspevkov. Má 33 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
Registrovala sa 11. júla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2586 príspevkov. Má 33 priateľov.
 ikleinova, dakujeme emoticon verim,ze aj vy vyberiete.. nam sa najviac pacili tieto, drahy ich nasiel na nete,no potom sa mu zacali pacit aj ine,ale ja som uz od tychto nepopustila emoticon emoticon emoticon

hope,super emoticon
19. mar 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 kocky, ake ucesy planujete na svadbu? mne sa paci vyces, ale co tak skombinovat vyces s rozpustenymi vlaskami? emoticon emoticon emoticon
19. mar 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
Registrovala sa 10. decembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 258 príspevkov a 2 albumy.
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
Registrovala sa 10. decembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 258 príspevkov a 2 albumy.
 mariynka- tak ja uz mam objednane clip in pricesky....takze budu dlhe natocene ...trosku vypnute...asi taka mila divozienka....urcite nie ziadna torta... emoticon
ale kedze este neviem ani ake tie saty si vyberiem...tak nespekulujem...ale nieco urcite dlhe a natpcene emoticon
19. mar 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 ahojte, vcera vecer dosiel drahy a skusali sme si obrucky, a viete co, drahemu bola vecer obrucka tesna emoticon emoticon emoticon asi za to, ze vecer su opuchnutejsie prsty, ale aj tak.. som tej predavacke v zlatnictve hovorila, ze obrucky sa kupuju vacsie.. esteze sme nedali na nu a neobjednali este mensie emoticon emoticon dajte si na toto pozor emoticon aj ked je to tazko, lebo mne ide rano tazko-ked mam opuchnute prsty a poobede uz mi je trosken velka emoticon emoticon emoticon
20. mar 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 ahojte, tak co?poctivo pripravujete,alebo sa slnite,ked tu nie ste? emoticon emoticon emoticon
21. mar 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bad
35
Registrovala sa 13. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 210 príspevkov a 2 albumy. Má 4 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
bad
35
Registrovala sa 13. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 210 príspevkov a 2 albumy. Má 4 priateľov. Okres Nitra.
 mariynka...vase obrucky su bombove, to kde ste davali robit? krasne su emoticon, my sme v piatok objednali z kamea trencin emoticon, na aku ruku si davate prstienky? nam hovoril, ze na lavu obrucka a na pravu snubak, tak som kutrala na nete, ale je to rozne emoticon
21. mar 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 mariynka- tak rada by som sa slnila...alebo aj pripravovala...len nie trcat v robote emoticon
no uz su tie obrucky dobre? to len prsty si potrebuju zvyknut...

ja mam zasnubak na pravej na prsteniku a obrucka bude na lavej na prsteniku....a hej ze zasnubak sa ma nosit na lavej na prostredniku a tak vselijak som aj ja pocula....ved dolezite je ako to chcem a citim ja nie? emoticon
21. mar 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
Registrovala sa 23. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 247 príspevkov. Má 14 priateľov. Bratislava , okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
Registrovala sa 23. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 247 príspevkov. Má 14 priateľov. Bratislava , okres Bratislava.
 aaa zajtra sa máme stretnúť s DJ tak sa vytešujem emoticon
22. mar 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 bad, nam ich robili v sali emoticon emoticon no ja momentalne sledujme,kto kde nosi obrucku emoticon emoticon moja mami na pravom prsteniku, vcera v obchode som si vsimla jedneho chalana, tiez ju mal na pravej ruka,na prsteniku emoticon a kolegyna ju ma tiez na pravom prsteniku emoticon emoticon emoticon ale dalsia mi hovorila, ze podla spravnosti by mala byt obrucka na lavom prsteniku-pri srdci, aj v kostole si to tak budeme davat emoticon a zasnubak bud na lavom strednom,alebo pravom prsteniku emoticon emoticon mne obrucka lepsie sedi na pravom prsteniku emoticon emoticon tak ju budem nosit tam emoticon emoticon a zasnubak nosim na lavom prsteniku emoticon tak tam aj zostane emoticon emoticon len co s prstenom od maminky? emoticon emoticon ten nemam kam nastrcit emoticon kedze ho nosim na pravom prsteniku emoticon emoticon emoticon

ikleinova, no kazdy vecer ich skusame a uz su dobre emoticon emoticon emoticon ale ja aj tak rozmyslam, ze si ju dam o cislo zvacsit emoticon emoticon malo by to byt v cene.. asi.. emoticon emoticon

mirka, sa vytesujes cooo.. inak DJ je velmi dolezity emoticon ten bude robit celu zabavu emoticon emoticon teda u tych,co nemaju starejsieho emoticon my nemame,provizorneho bude hrat moj stryko emoticon vypyta ma od nasich a usadi hosti v restike emoticon a tym jeho uloha konci emoticon

kocky, ja sa taaaaaak tesim, ze sa oteplilo emoticon emoticon emoticon

o polhodku frcime do Levic, drahemu po papiere ku krstu emoticon na Velku noc bude krsteny emoticon
22. mar 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 mariynka: tak to si píš že sa vytešujem emoticon No úplne s tebou zdieľam názor, DJ resp. hudba je véééľmi dôležitá, náš dj ma brutál referencie emoticon On bude zároveň svadbu aj uvádzať. A ešte máme na neho jednu spešl požiadavku, tak uvidíme ako zareaguje zajtra emoticon
22. mar 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 miri, a aku specialnu poziadavku? emoticon emoticon

kocky, ja som dnes kupila-dost vyhodne-kvietky-vyzdobu na auto.. bielu organzu uz mam,tak som dokupila 10malych kvietkov-su kriklavoruzove emoticon vyzeraju ako mensie lalie emoticon urcite na tej bielej organze krasne vyniknu,tak sa tesim emoticon tolko radosti za malo penazi emoticon emoticon emoticon emoticon
som rozmyslala, ci by som z takych kvietkov aj vyzdobu kostola neurobila-na kazdu lavicu prichytit jeden kvietok s malou bielou organzou emoticon emoticon emoticon

vcera sme pochodili super emoticon emoticon emoticon na bielu sobotu bude drahy pokrsteny, dostane prijimanie,aj birmovku emoticon emoticon
takze v septembri mozeme byt kludne zosobaseny v kostole emoticon super emoticon
23. mar 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 ..zosobaseni emoticon emoticon emoticon emoticon
23. mar 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 skusala som dat kvietky na organzu, pospajam 3kvietky a bude to vyzerat uzasne emoticon len cim to prichytit k autu? emoticon emoticon aby to na kapote nelietalo.. emoticon emoticon emoticon emoticon
23. mar 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 Stretnutie prebehlo nad naše očakávania, je to naozaj profík, vie čo robí emoticon Hudba je dôležitá a myslím, že toto bola skvelá voľba DJ GABO emoticon
24. mar 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 Ahojte dievcata...ja som vcera v Budapesti konecne objavila prenadherne obrucky emoticon
strasne sa z toho tesim, ale priatel bude mat asi inu ako ja emoticon
lebo to, co som nasla ma vygravirovane lupene listov a on ze nechce idne kvietky, ze ako to on bude vizerat...a ja, ze aj tak ju nosit nebude emoticon a ak sa mu nepaci, jemu urobia aj hladku emoticon emoticon emoticon
tak uvidime, co z toho...
zajtra poriesim dufam ze uz definitivne saty... emoticon
a dnes idem pre topanky, dufam, ze ich maju emoticon
tesim sa tesim..jejej... emoticon
aha inak moja naj. kamoska sa vydava 21. augusta, tak zajtra ideme po saty obe a aj ine pripravy sa nam zhoduju, lebo ona je kus pozadu emoticon emoticon
24. mar 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lelacik
1
Registrovala sa 11. marca 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 40 príspevkov a 2 albumy.
  • Svadba bola 4. septembra 2010
    V Sarisskych Bohdanovciach, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
lelacik
1
Registrovala sa 11. marca 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 40 príspevkov a 2 albumy.
  • Svadba bola 4. septembra 2010
    V Sarisskych Bohdanovciach, okres Prešov
 ikleinova, bola si v budapesti? a nepozerala si sa po nejakych obchodoch so spolocenskymi satami a svadobnymi topankami? Ja som hladala nieco na nete ale saty boli nic moc a je pravda ze som velmi nevedela kde mam klikat kedze po madarsky neviem... len neviem ci sa mi tam oplati ist?
24. mar 2010 o 15:29  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 miri, tak to je super.. nas nam hovoril, ze aj nejake kry pripravi emoticon emoticon emoticon

ikleinova, mas aj foto obruciek? emoticon emoticon ja som chcela, aby sme mali rovnake.. drahy sice vymyslal, ze jemu sa pacia aj ine,ale nastastie, zhodli sme sa na tychto emoticon aj ked on by najradsej vybral dake kombinovane s cervenym zlatom,ale mne sa to nepacilo.. emoticon ja nemam nic z cerveneho zlata,skor zo zlteho,ale to sa zase jemu nepacilo emoticon emoticon emoticon
24. mar 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 nie kry,ale hry emoticon emoticon emoticon emoticon
24. mar 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 lelacik- nepozerala sm po satach ani topankach ale urcite si tam nieco vyberies, neviem no my tam dost casto chodime takze mne sa oplati a co sa tyka aj financii....podla mna sa oplati...a vyber je tiez dobry, len treba to tam trosku poznat... emoticon

mariynka- nemam foto, dnes som to hladala na nete a nenasla som take, co je dost zaujimave... emoticon nasla som podobne a pomaly uz priatel ustupuje emoticon
nam sa tiez pacia zo zlteho zlata a bieleho, to by bolo naj. ak by sme vybrali kombinovane, aj zasnubak mam kombinaciu bieleho a zlteho... emoticon v tom problem nebudeemoticon

topanky som nekupila...nemaju moje cislo...kaslem na nich najdem ine emoticon
zajtra ma caka zas tazky den, idem skusat saty...tak uvidime, ci sa konecne rozhodnem, uz zacinam byt z toho nervozna.... emoticon
tak mi drzte palce....zajtra sa ozvem, ze co nove... emoticon
24. mar 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hope44
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hope44
  • Nevie kedy bude svadba
 ikleinova - a nie je to skoro už teraz riešiť šaty? Každý mi hovorí že som posadnutá svadbou, že to sa všetko rieši až 2-3 mesiace pred svadbou. Už im začínam všetkým veriť.... emoticon
25. mar 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 ikleinova, tak to budu pekne-kombinovane emoticon emoticon emoticon a dobre vyber saty, nech uz mas pokoj emoticon emoticon ja uz mam vybrate,tak saty neriesim emoticon emoticon ale bola to velka zataz,tak sa jej cim skor zbav emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

ja som si dnes kupila pekne topky na jar emoticon emoticon emoticon som musela emoticon emoticon zajtra mame zurku z praci,tak som potrebovala daco nove na opatku emoticon emoticon emoticon
25. mar 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 hope, skoro?tiez sa vydavas vtedy kedy my? my sme skoro nezohnali salu,fotografku, ani DJ emoticon emoticon a to sme vybavovali vo februari.. emoticon ani ja by som tomu neverila, ze treba tak skoro, ale je to fakt pravda emoticon
mne vsade hovoria, ze to preto, lebo maj a september su najfrekventovanejsimi mesiacmi emoticon emoticon
25. mar 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hope44
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hope44
  • Nevie kedy bude svadba
 mariynka - ano, tiež máme plány na 18.9.2010, len čakáme na kostol. Už to máme rezervované, ale všetky papiere chcú s nami spísať až koncom apríla. preto si nič nemôžem dohodnúť na 100%, lebo nič vlastne neviem. Ale aspoň fotografa a videokameramana mám dohodnutých. Miestnosti sú zatiaľ tiež volné, ako som sa informovala, tak snáď sa mi to podarí všetko do septembra zariadiť.
25. mar 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 hope, takze stagnujete za kostol???mne kazal fararko prist v maji,uz aj s krstnymi listami-nie starsimi ako 5mes. emoticon a od juna asi zacneme chodit na pripravky emoticon emoticon emoticon emoticon
25. mar 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 maryinka- emoticon no tak som dnes nakoniec nikde nebola takze a tymi satmi zas nic nove....mam z toho stres a stve ma to ...no dnes mam na hovno den....:(
inak moja kozmeticka zohnala saty co som ja chcela aj v albume ich mam tie so swarovskymi kristalmi...tak boli na predaj za 530 eur..ja som zavahala...bolo to skoro este v oktobri, nekupila som ich....teraz ich uz nemaju emoticon emoticon emoticon a dnes mi ukazala foto, ze od jednej znamej ma a pozicia jej ich za 150 eur emoticon emoticon emoticon emoticon take som mala nervy az som sa rozrevala..... emoticon

Hope44- neviem no ja som svadbou dost posadnuta a saty vyberam od oktobra 2009!!!
kostol a restiku sme rezervovali v january....takze tak asi..lepsie skor ako neskoro a bude rezervovane a ma slak trafi emoticon emoticon emoticon

My napriklad mame len take poucenie...nie nauku...to tu neziadala a to sa mame hlasit fararovi mesiac pred svadbou v jeden pondelok vecer.....inak...drahy nema 1. sv. prijimanie a obaja nemame birmovku a povedal nam fararko, ze chce len krstne listy nie starsie ako 3 mesiace...a to mne to ani netreba prekladaat...tak fajn emoticon

Ale nasla som fajn vecicky na dekoraciu a myli mi slubil, ze zajtra zajdeme popozerat na obrucky...kedze som mala dnes taky zlu den! emoticon

tak asi tak....nic nove... emoticon
25. mar 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hope44
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hope44
  • Nevie kedy bude svadba
 Tak ďakujem za rady. Idem popozerať a začnem to riešiť. Dúfam, že ten farár nám nezmení dátum, keď už je to rezervované. Tak sa zapodievajte prípravami, veď keď niečo vybavím, tak sa určite budem chcieť podeliť o tú radosť. emoticon
25. mar 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zara13 (36 r.)
Registrovala sa 25. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 74 príspevkov a 2 albumy. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 18. septembra 2010
    V Topolciankach, okres Zlaté Moravce
fotoportrét
fotoportrét
zara13 (36 r.)
Registrovala sa 25. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 74 príspevkov a 2 albumy. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 18. septembra 2010
    V Topolciankach, okres Zlaté Moravce
 Hope, ja som na tom velmi podobne, zacala som vybavovat len teraz. a dufam ze stiham. som sa dokonca dozvedela ze jeden znamy s manzelkou vybavili celu svadbu za nejake 3 mesiace. tak hadam sa to da emoticon
ja sa saty chystam pozriet tento vikend prvy krat, a ako sa poznam, urcite si hned nevyberiem. ocakavam niekolko pokracovani emoticon tak uvidime.
25. mar 2010 o 19:55  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 hope44 a zara13- nebojte sa jasne, ze sa svadba da pripravit aj za 3 mesiace...to, ze my sme niektore zacali skor neznamena,..ze vy to nezvladnete emoticon
drzim vam palcce babenky emoticon
26. mar 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 ahojte emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
ja som dnes taka happy emoticon mali sme skratene vyucko, takze uz o 12tej som palila z prace emoticon emoticon
som vysmiata,v nedelu je den ucitelov a ziaci nam dnes doniesli kvetinky, tak sa teskam emoticon emoticon emoticon ja kvietky mozem emoticon emoticon

ikleinova, neboj moja, najdes saty tvojich snov.. emoticon ked sa to mne podarilo emoticon emoticon emoticon a to som si myslela, ze si nevyberiem, kazde jedny mi sedeli a pacili sa mi.. ale uz ich mam zajednane, tak uz kludne spavam.. emoticon emoticon

hope a zara, nebojte, ja vybavujem este len mesiac a uz vsetko potrebne mame emoticon emoticon emoticon da sa to aj za 3/2mesiace, ale len v tom pripade,ze je vam jedno aky bude fotograf,kameraman,DJ.. bo tych vychytenych treba zajednavat aj rok dopredu.. emoticon
26. mar 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš