Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha a mam tam pozvat len kamosky, co mi pojdu na svadbu alebo aj take, co na svadbu nebudu pozvane...hmm??? :-|
Odpovedať
ja budem mat rozlucku v auguste ;-) a pozvem tam len kocky, ktore pridu na svadbu(ale aj tie, co pridu az kolo 21h.)-nech nas je riadny babinec :-D ;-) ja to chcem spravit tak, ze tam pojdeme napr. v piatok vecer-na nasu "chatu"- budeme opekat, bavit sa a v sobotu pojdeme na disko :-D ;-) moj drahy tiez planuje opekacku ;-) :-p nech je sranda :-D :-) ja planujem platit dobroty na opekacku a nejaky ten alkohol, ale potom uz na disko asi nie.. :-N :-| ;-) uvidime co dovtedy poriesime.. ;-) ikleinova, a v ktorych sa budes vydavat na urade? :-N satach? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak aj ja pozvem asi len tie, co pojdu na hostinu...:) mariynka- v akych sa budem vydavat na urade...to ani srnka v lese netusi.... :-D neviem este ale chcela by som to spravit tak, ze si ich potom obleciem ako popolnocne... :-) uvidim, co najdem...uz pomaly hladam...ale len tak trosku este nie intenzivne :-D no a tu rozlucku mi robi segra...tak uvidime co to bude...ale uz sa tesim :-D
Odpovedať
Tak pripajam sa aj ja k terminu 18.9.2010.... :-)
Odpovedať
beba, vitaj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
beba025 vitaj a nic nepytaj.... :-D nie to je len joke... tak prezrad nieco...co uz mas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, akurat som bola vcera na sesternicinej svadbe, tak aspon viem ake muchy mam vychytat, ale zabava bola super. Mali aj cimbalovku a aj Dj-ja, a velmi sa nam to pacilo, tak sme hned rano poriesili este aj kapelu 8-) . Co sa tyka rozlulcky som si myslela, ze rozlucku zo slobodou pre nevestu organizuju kamaradky :-)
Odpovedať
Noooo po správnosti by to tak malo byť, že to pre nastávajúcu nevestu organizujú kamarátky :-) Ja idem o týždeň v sobotu na rozlúčku spolužiačke z výšky, ale to bude taká light, lebo je tehulka už 4 mesiac, tak ideme len na byt spraviť babinec ;-)
Odpovedať
mariynka a ikleinova dakujem za privitanie :-D nooo tak zatial mame miestnost,a skupinu a prave dohadujeme kameramana takze vela toho zatial nemame ale idem zatra na dva tyzdne domov tak dufam ze nieco vybavim ;-) boli ste uz vsetky skusat saty?
Odpovedať
a co sa tyka rozlucky so slobodou planujem ju asi tyzden pred svadbou na chate opekacka a tak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
beba025- no asi vsetky sme uz boli skusat saty...popozeraj si albumy, niektore maju foto...ja osobne som bola...vela krat :-D :-D :-D a este pojdem...lebo nie som rozhodnuta na 100%
Odpovedať
ahojte, ja som od vcera poobedia vyrizena z provozu :-( mam daku crevnu virozu :-( vcera som stihla ale kupit si biele silonky-nie samodrzky, tak aspon z toho sa teskam x-) nevedela som na ne nikde natrafit,ale uz ich mam :-) :-) :-) :-) :-) :-) kupila som si aj svadobne biele nohavicky a v tescu som natrafila na biele s marhulovou maslickou :-N x-) x-) (aj nasa vyzdoba bude marhulkova :-N x-) ), drahemu dnes volali, mame hotove obrucky x-) x-) x-) vyroba trvala asi 12dni x-) ak bude mat dnes cas, behne po ne ;-) ked sa budem citit lepsie, hodim fotky do albumu :-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj mari,mne sa podarilo cez vykend kupiť uzasne botky.A dost som sa vysantila na vyzdobe zohnala so medene tri stojany na hlavny stol aj so sviečkami a aj sviečky s okruhlym sklenenim tanierikom na všetky okruhle stoly,mam medene kamienky a ajuzasne ruze ktore dam do vaz na okruhle stoly.Juj sa tesim
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka- tak len sa liec a pi vela tekutin ...teraz si trosku oddychnes a potom to dobehnes... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a este som zabudla, ze ja som dnes nasla cokoladovu fontanu :-D chcela som ju vzdy kupit pre nas domov...ak bude party a tak...a teraz ju mozem vyuzit aj na svabde :-D :-) :-) tesiiiiiiiiiiiiiiim sa x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mate niektora skusenosti s nakupovanim z internetovej stranky dream-factory.sk...? a tak isto by ma zaujimala vasa spokojnost s ich produktmi...dakujem :-)
Odpovedať
lulu, krasne topanky, vyssi uz nemali :-D :-N ;-) ja hladam nieco nizsie, som zvyknuta na botasky :-N ;-) a kde si kupila tie ruze?ja take potrebujem na auto x-) a fajne si sa rozbehla s tou vyzdobou x-) x-) ja som objednala lupienky-maslove, ze nech neni vsetko marhulove, a maslova a marhulova k sebe idu x-) teraz si pisem o podbradnickoch s jednou babou a aj o pierkach x-) inak nam vsetko zabezpeci restika, este ze tak.. ;-) :-) ikleinova, dakujem, ved pijem, aj ked mi uz nechuti.. :-N ;-) dnes mi je uz lepsie ;-) wow, cokofontana :-p :-p aj ja som nad nou rozmyslala, ale kedze budeme mat kopec 4rocnych deti,asi by to nedopadlo-s ich satkami-dobre :-D :-N ;-) aj bublifuky som chcela, ale asi by sa len zbytocne pooblievali :-N a mozno aj nas :-D ;-)
Odpovedať
lulupaja: Kráááásne botičky si si kúpila ;-) ja som si vybrala šaty farby diamond white, a v celku mám obavy, či sa trafím s farbou topánok a košele s vestičkou pre ženích. Hmm no neviem ako to vymyslíme keď to pôjdeme zháňať, každá firma má svoj odtieň ivory...
Odpovedať
kocky, cyklemonovo ruzova v kombinacii s bielou sa hodi s tyrkysovou v kombinacii s bielou? :-N ;-) chcem take podbradnicky :-p :-) hodi sa cyklamenova-to by bol moj a tyrkysova-to by bol draheho podbradnik? x-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari-juj s botiek sa vytešujem,tie ruze som kupila v auparku v blavve a boli dost drahe,takze tie na auto určite eee.juj aj ja musim kupit podbradnicky,ale tie az ked definitivne bude farba vyzdobi,to znamena ze medenna je ista,ale mala byt biela,ale ja bielu nechcem,najradsej by som isla do obrusov takej farby ako su tie ruze a nieco medzi medenou.a ked nie tak bude maslova s medenou,no uvidim aku latku zozenie agentura. A aj ja som chcela povodne čokofontanu,ale ked som v nitre na vystave ju videla tak jednoznačne nechcem,mali cely zachnapany obrus a vsetko v okoli tej čokofontany a to ochutnavali dospely a nie deti. miriamapeter-dakujem -aj ja mam satky farby daimond white a urcite som nehladala taku farbu botiek,lebo by som presne tu istu netrafila to by musela byt nahoda keby taku najdem.a botky mam champan,co povodne som chcela nejakej kriklavšej farby nech riadne zažiaria na fotkach,ale tieto no bola to laska na prvy pohlad :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby pozritte sa ja si tu fontanu aj tak chcem kupit na doma... ;-) a zajtra si pre nu idem...objavila som tu vo Viedni...juj tesim sa :-D a kto sa zababre...nechcem byt kruta ale to uz mna nezaujima....len zenicha tam nepustim, lebo by som skolabovala... :-D ak by sa okydal...co on sa vzdy okyda ]-( lulupaja...naozaj krasne topanocky si si vybrala... inak ja neviem ale vy budete mat len jedny topanky? lebo ja zhanam 3 pary....jedny lodicky, jedny s otvorenou spicou a sandalky...aha a balerinky to som zabudla...takze 4???no to je vela...zredukujem na 3. ale uvidim...aj tak chcem byt pripravena na vsetko 8-)
Odpovedať
obrucky mame doma x-) x-) x-) drahy mi ich priniesol, chcel ma potesit, kedze som prechorena :-| zlaty je :-N x-) co na ne poviete? http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... x-) x-) x-) lulu, takze ziadna cokofontana! :-D ;-) maslovo-medenna moze byt pekna x-) ja som volila nasu oblubenu farbu-marhulovu v kombinacii s bielou-lebo mi to pride take nove, ciste.. ako nas spolocny zivot,ktory v ten den zacne.. :-N x-)
Odpovedať
ikleinova, 4pary? =-) :-D ;-) ja budem mat jedny biele k svadobnym satam ;-) a jedny farebne,alebo cierne-k popolnocnym ;-) :-) plesy som vzdy vydrzala v jednych topankach, tak no problem.. :-N ;-) a prave preto nechcem moc vysoke ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja budem mat urcite este nejake botky,len este neviem ake... ;-) mari-umna urcite ziadna cokofontana :-p :-D no ale je to kazdeho vec,ale inac je to ako pekna vec a urcite aj chutna mi mame doma hrncek na cokoladove fondue a zvlast na syrove fondue a ked to robim na nejakej oslave kazdemu to chuti... ale ja keby to mam na svadbe tak moje šatky to nezvladnu lebo ja som gebroš.... :-D :-D
Odpovedať
caute baby. ja tiez budem mat aspon 3 topanky. Jedny ku svad. satam na vyssom podpatku, jedny balerinky ak by nozky boleli, a potom jedny ku satam na prezlecenie a asi este jedny ku kroju (ale to si vezmem nieco z toho co mam doma k dispozicii :-D ) Inak balerinky uz mam, su supeer a strasne makkucke. Teraz uz len tie prave svadobne - ale to pojdem na nakup s maminou. Inak ja cokofontanu tiez nechystam - aj ked milujem cokoladu, pride mi to dost drahe to prenajimat a kupovat nechcem. lulupaja - ja som tiez gabros - to by tie moje saty isto vyzerali... a drahy tiez daleko odo mna s tym gabrosstvom neuteka.. :-o :-S
Odpovedať
Ja nerozmýšľam ani nad čokofontánou a asi ani nad podbradníčkami :-) Inak tiež uvažujem nad svadobnými topánkami a potom jednými nizučkými na prezutie keby sa to už naozaj nedalo vydržať ;-) A samozrejme topánky k popolnočným šatám. My by sme chceli začepčenie od súboru ale chceme byť vo svadobnom pri tom a nie v kroji...
Odpovedať
ahojte, mne dnes dosla silikonova podprsenka :-D je to sranda, sa mi to cele pricuclo na prsia :-N :-D :-D ale pod popolnocky bude super x-) tiez mi prisiel stojan na nasu svadobnu foto-v tvare nevesty x-) a aj maslove lupienky, biela organza-na auto a biela stuzka-na svadobne menu x-)
Odpovedať
ozaj, hadajte, kto sa presne o pol roka vydava??????????????????????????????????????????? myyyyyyyyyyyyyyyyy :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
takze, tu fontanu som nakoniec nekupila, lebo bola z plastu :-D to tak mozem raz pouzit a zahodit...ale ja zozeniem druhu... objednala som si clip in pricesky..vcera sm to aj skusala v jednom obchode...waw... ;-) mariynka- krasne obrucky....ja som pozerala na takyto model ale v zltom zlate...no zatial nic, este som sa nezhodla so snubencom ]-( v utorok uz idem domov..tak sa tesim, ze sa konecne pustim do prace...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?