Menu Forum

Svadba 18.09.2010

30. nov 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
Registrovala sa 10. decembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 258 príspevkov a 2 albumy.
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
Registrovala sa 10. decembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 258 príspevkov a 2 albumy.
 aha a mam tam pozvat len kamosky, co mi pojdu na svadbu alebo aj take, co na svadbu nebudu pozvane...hmm??? emoticon
13. mar 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
Registrovala sa 11. júla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2586 príspevkov. Má 33 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
Registrovala sa 11. júla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2586 príspevkov. Má 33 priateľov.
 ja budem mat rozlucku v auguste emoticon a pozvem tam len kocky, ktore pridu na svadbu(ale aj tie, co pridu az kolo 21h.)-nech nas je riadny babinec emoticon emoticon ja to chcem spravit tak, ze tam pojdeme napr. v piatok vecer-na nasu "chatu"- budeme opekat, bavit sa a v sobotu pojdeme na disko emoticon emoticon moj drahy tiez planuje opekacku emoticon emoticon nech je sranda emoticon emoticon ja planujem platit dobroty na opekacku a nejaky ten alkohol, ale potom uz na disko asi nie.. emoticon emoticon emoticon uvidime co dovtedy poriesime.. emoticon

ikleinova, a v ktorych sa budes vydavat na urade? emoticon satach? emoticon
14. mar 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 no tak aj ja pozvem asi len tie, co pojdu na hostinu...emoticon
mariynka- v akych sa budem vydavat na urade...to ani srnka v lese netusi.... emoticon
neviem este ale chcela by som to spravit tak, ze si ich potom obleciem ako popolnocne... emoticon
uvidim, co najdem...uz pomaly hladam...ale len tak trosku este nie intenzivne emoticon
no a tu rozlucku mi robi segra...tak uvidime co to bude...ale uz sa tesim emoticon
14. mar 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beba025
Registrovala sa 14. marca 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Humenné.
  • Svadba bola 8. júna 2013
    okres Humenné
fotoportrét
fotoportrét
beba025
Registrovala sa 14. marca 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Humenné.
    okres Humenné
 Tak pripajam sa aj ja k terminu 18.9.2010.... emoticon
14. mar 2010 o 12:54  •  Svadba bola v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 beba, vitaj emoticon
14. mar 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 beba025 vitaj a nic nepytaj.... emoticon nie to je len joke...
tak prezrad nieco...co uz mas emoticon
14. mar 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienocka23 (32 r.)
2
Registrovala sa 7. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov a 2 albumy. Má 28 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 18. septembra 2010
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
lienocka23 (32 r.)
2
Registrovala sa 7. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov a 2 albumy. Má 28 priateľov. Okres Bratislava.
    Žilina, okres Žilina
 Ahojte babenky,

akurat som bola vcera na sesternicinej svadbe, tak aspon viem ake muchy mam vychytat, ale zabava bola super. Mali aj cimbalovku a aj Dj-ja, a velmi sa nam to pacilo, tak sme hned rano poriesili este aj kapelu emoticon .

Co sa tyka rozlulcky som si myslela, ze rozlucku zo slobodou pre nevestu organizuju kamaradky emoticon
14. mar 2010 o 22:41  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
Registrovala sa 23. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 247 príspevkov. Má 14 priateľov. Bratislava , okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
Registrovala sa 23. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 247 príspevkov. Má 14 priateľov. Bratislava , okres Bratislava.
 Noooo po správnosti by to tak malo byť, že to pre nastávajúcu nevestu organizujú kamarátky emoticon Ja idem o týždeň v sobotu na rozlúčku spolužiačke z výšky, ale to bude taká light, lebo je tehulka už 4 mesiac, tak ideme len na byt spraviť babinec emoticon
15. mar 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beba025
    okres Humenné
fotoportrét
fotoportrét
beba025
    okres Humenné
 mariynka a ikleinova dakujem za privitanie emoticon nooo tak zatial mame miestnost,a skupinu a prave dohadujeme kameramana takze vela toho zatial nemame ale idem zatra na dva tyzdne domov tak dufam ze nieco vybavim emoticon boli ste uz vsetky skusat saty?
15. mar 2010 o 20:05  •  Svadba bola v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beba025
    okres Humenné
fotoportrét
fotoportrét
beba025
    okres Humenné
 a co sa tyka rozlucky so slobodou planujem ju asi tyzden pred svadbou na chate opekacka a tak emoticon
15. mar 2010 o 20:08  •  Svadba bola v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 beba025- no asi vsetky sme uz boli skusat saty...popozeraj si albumy, niektore maju foto...ja osobne som bola...vela krat emoticon emoticon emoticon a este pojdem...lebo nie som rozhodnuta na 100%
15. mar 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 ahojte, ja som od vcera poobedia vyrizena z provozu emoticon mam daku crevnu virozu emoticon
vcera som stihla ale kupit si biele silonky-nie samodrzky, tak aspon z toho sa teskam emoticon nevedela som na ne nikde natrafit,ale uz ich mam emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon kupila som si aj svadobne biele nohavicky a v tescu som natrafila na biele s marhulovou maslickou emoticon emoticon emoticon (aj nasa vyzdoba bude marhulkova emoticon emoticon ),
drahemu dnes volali, mame hotove obrucky emoticon emoticon emoticon vyroba trvala asi 12dni emoticon ak bude mat dnes cas, behne po ne emoticon
ked sa budem citit lepsie, hodim fotky do albumu emoticon emoticon
16. mar 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
Registrovala sa 9. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 107 príspevkov a 2 albumy. Má 35 priateľov. Okres Nitra.
    V Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
Registrovala sa 9. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 107 príspevkov a 2 albumy. Má 35 priateľov. Okres Nitra.
    V Nitre, okres Nitra
 ahoj mari,mne sa podarilo cez vykend kupiť uzasne botky.A dost som sa vysantila na vyzdobe zohnala so medene tri stojany na hlavny stol aj so sviečkami a aj sviečky s okruhlym sklenenim tanierikom na všetky okruhle stoly,mam medene kamienky a ajuzasne ruze ktore dam do vaz na okruhle stoly.Juj sa tesim
16. mar 2010 o 17:11  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 mariynka- tak len sa liec a pi vela tekutin ...teraz si trosku oddychnes a potom to dobehnes... emoticon
16. mar 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 a este som zabudla, ze ja som dnes nasla cokoladovu fontanu emoticon
chcela som ju vzdy kupit pre nas domov...ak bude party a tak...a teraz ju mozem vyuzit aj na svabde emoticon emoticon emoticon
tesiiiiiiiiiiiiiiim sa emoticon emoticon emoticon
16. mar 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 mate niektora skusenosti s nakupovanim z internetovej stranky dream-factory.sk...?
a tak isto by ma zaujimala vasa spokojnost s ich produktmi...dakujem emoticon
16. mar 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 lulu, krasne topanky, vyssi uz nemali emoticon emoticon emoticon ja hladam nieco nizsie, som zvyknuta na botasky emoticon emoticon a kde si kupila tie ruze?ja take potrebujem na auto emoticon a fajne si sa rozbehla s tou vyzdobou emoticon emoticon ja som objednala lupienky-maslove, ze nech neni vsetko marhulove, a maslova a marhulova k sebe idu emoticon teraz si pisem o podbradnickoch s jednou babou a aj o pierkach emoticon inak nam vsetko zabezpeci restika, este ze tak.. emoticon emoticon

ikleinova, dakujem, ved pijem, aj ked mi uz nechuti.. emoticon emoticon dnes mi je uz lepsie emoticon wow, cokofontana emoticon emoticon aj ja som nad nou rozmyslala, ale kedze budeme mat kopec 4rocnych deti,asi by to nedopadlo-s ich satkami-dobre emoticon emoticon emoticon aj bublifuky som chcela, ale asi by sa len zbytocne pooblievali emoticon a mozno aj nas emoticon emoticon
17. mar 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 lulupaja: Kráááásne botičky si si kúpila emoticon

ja som si vybrala šaty farby diamond white, a v celku mám obavy, či sa trafím s farbou topánok a košele s vestičkou pre ženích. Hmm no neviem ako to vymyslíme keď to pôjdeme zháňať, každá firma má svoj odtieň ivory...
17. mar 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 kocky, cyklemonovo ruzova v kombinacii s bielou sa hodi s tyrkysovou v kombinacii s bielou? emoticon emoticon chcem take podbradnicky emoticon emoticon hodi sa cyklamenova-to by bol moj a tyrkysova-to by bol draheho podbradnik? emoticon emoticon
17. mar 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
    V Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
    V Nitre, okres Nitra
 mari-juj s botiek sa vytešujem,tie ruze som kupila v auparku v blavve a boli dost drahe,takze tie na auto určite eee.juj aj ja musim kupit podbradnicky,ale tie az ked definitivne bude farba vyzdobi,to znamena ze medenna je ista,ale mala byt biela,ale ja bielu nechcem,najradsej by som isla do obrusov takej farby ako su tie ruze a nieco medzi medenou.a ked nie tak bude maslova s medenou,no uvidim aku latku zozenie agentura.
A aj ja som chcela povodne čokofontanu,ale ked som v nitre na vystave ju videla tak jednoznačne nechcem,mali cely zachnapany obrus a vsetko v okoli tej čokofontany a to ochutnavali dospely a nie deti.

miriamapeter-dakujem -aj ja mam satky farby daimond white a urcite som nehladala taku farbu botiek,lebo by som presne tu istu netrafila to by musela byt nahoda keby taku najdem.a botky mam champan,co povodne som chcela nejakej kriklavšej farby nech riadne zažiaria na fotkach,ale tieto no bola to laska na prvy pohlad emoticon emoticon emoticon emoticon
17. mar 2010 o 18:42  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 baby pozritte sa ja si tu fontanu aj tak chcem kupit na doma... emoticon a zajtra si pre nu idem...objavila som tu vo Viedni...juj tesim sa emoticon
a kto sa zababre...nechcem byt kruta ale to uz mna nezaujima....len zenicha tam nepustim, lebo by som skolabovala... emoticon ak by sa okydal...co on sa vzdy okyda emoticon

lulupaja...naozaj krasne topanocky si si vybrala...
inak ja neviem ale vy budete mat len jedny topanky? lebo ja zhanam 3 pary....jedny lodicky, jedny s otvorenou spicou a sandalky...aha a balerinky to som zabudla...takze 4???no to je vela...zredukujem na 3. ale uvidim...aj tak chcem byt pripravena na vsetko emoticon
17. mar 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 obrucky mame doma emoticon emoticon emoticon drahy mi ich priniesol, chcel ma potesit, kedze som prechorena emoticon zlaty je emoticon emoticon
co na ne poviete? http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=3913717&vReferer= emoticon emoticon emoticon

lulu, takze ziadna cokofontana! emoticon emoticon maslovo-medenna moze byt pekna emoticon ja som volila nasu oblubenu farbu-marhulovu v kombinacii s bielou-lebo mi to pride take nove, ciste.. ako nas spolocny zivot,ktory v ten den zacne.. emoticon emoticon
17. mar 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 ikleinova, 4pary? emoticon emoticon emoticon ja budem mat jedny biele k svadobnym satam emoticon a jedny farebne,alebo cierne-k popolnocnym emoticon emoticon plesy som vzdy vydrzala v jednych topankach, tak no problem.. emoticon emoticon a prave preto nechcem moc vysoke emoticon emoticon emoticon
17. mar 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
    V Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
    V Nitre, okres Nitra
 no ja budem mat urcite este nejake botky,len este neviem ake... emoticon
mari-umna urcite ziadna cokofontana emoticon emoticon
no ale je to kazdeho vec,ale inac je to ako pekna vec a urcite aj chutna mi mame doma hrncek na cokoladove fondue a zvlast na syrove fondue a ked to robim na nejakej oslave kazdemu to chuti...
ale ja keby to mam na svadbe tak moje šatky to nezvladnu lebo ja som gebroš.... emoticon emoticon
17. mar 2010 o 20:08  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucikka
Registrovala sa 15. marca 2009 na beremese.cz. Pridala 132 príspevkov. Okres Praha.
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lucikka
Registrovala sa 15. marca 2009 na beremese.cz. Pridala 132 príspevkov. Okres Praha.
    Slovensko
 caute baby. ja tiez budem mat aspon 3 topanky. Jedny ku svad. satam na vyssom podpatku, jedny balerinky ak by nozky boleli, a potom jedny ku satam na prezlecenie a asi este jedny ku kroju (ale to si vezmem nieco z toho co mam doma k dispozicii emoticon ) Inak balerinky uz mam, su supeer a strasne makkucke. Teraz uz len tie prave svadobne - ale to pojdem na nakup s maminou.

Inak ja cokofontanu tiez nechystam - aj ked milujem cokoladu, pride mi to dost drahe to prenajimat a kupovat nechcem.
lulupaja - ja som tiez gabros - to by tie moje saty isto vyzerali... a drahy tiez daleko odo mna s tym gabrosstvom neuteka.. emoticon emoticon
17. mar 2010 o 22:05  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 Ja nerozmýšľam ani nad čokofontánou a asi ani nad podbradníčkami emoticon
Inak tiež uvažujem nad svadobnými topánkami a potom jednými nizučkými na prezutie keby sa to už naozaj nedalo vydržať emoticon A samozrejme topánky k popolnočným šatám. My by sme chceli začepčenie od súboru ale chceme byť vo svadobnom pri tom a nie v kroji...
18. mar 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 ahojte, mne dnes dosla silikonova podprsenka emoticon je to sranda, sa mi to cele pricuclo na prsia emoticon emoticon emoticon ale pod popolnocky bude super emoticon
tiez mi prisiel stojan na nasu svadobnu foto-v tvare nevesty emoticon a aj maslove lupienky, biela organza-na auto a biela stuzka-na svadobne menu emoticon
18. mar 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 ozaj, hadajte, kto sa presne o pol roka vydava??????????????????????????????????????????? myyyyyyyyyyyyyyyyy emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
18. mar 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienocka23 (32 r.)
2
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
lienocka23 (32 r.)
2
    Žilina, okres Žilina
 emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
18. mar 2010 o 22:16  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 takze, tu fontanu som nakoniec nekupila, lebo bola z plastu emoticon to tak mozem raz pouzit a zahodit...ale ja zozeniem druhu...
objednala som si clip in pricesky..vcera sm to aj skusala v jednom obchode...waw... emoticon

mariynka- krasne obrucky....ja som pozerala na takyto model ale v zltom zlate...no zatial nic, este som sa nezhodla so snubencom emoticon
v utorok uz idem domov..tak sa tesim, ze sa konecne pustim do prace...
19. mar 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš