Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
mirka, a ktory model?mne odporucaju model ashley x-)
Odpovedať
Ja som si vybrala Maggie Sottero model Michelle, ale pssssst ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak baby....fotky vymazem dik....Maggie Sottero je prenadherna...cela kolekcia...dobre si si vybrala... tak bola som na vystave...veeeeeeeeelmi sklamana som odisla....velmi malo vystavovaneho tovaru...saty ....torty no vsetko...cakala som viac....ale aspon mam viac kontaktov na dodavatelov a hudbu a vsetko ostatne... obrucky sme nevybrali :-( :-( :-( ale to som aj cakala.... ja idem zajtra na 2 tyzdne do prace...takze ak sa vratim budem pokracovat a to potom uz zarezervujem saty...hudbu, foto aj video... vyberieme obrucky....a aj oznamenia... nasla som krasne topanocky ale moje cislo nemali...no o 2. tyzdne pride tovar tak aj topky budu :-D tak to asi zatial...viac uz nenarobim :-( :-( to je zle,ze ja som 2 tyzdne doma a 2 v praci...tak mozem tak akurat hladat inspiraciu lebo prakticky neurobim nic
Odpovedať
Profilova fotka
Este ma napadlo....ako riesite herpesy???? Ja som mala teraz vela stresu a vysiel mi ale ani nie herpes ale taky lisaj pod spodnou perou na lavej strane....boli a aj brada mi opuchla...to niic...kremujem a tak...ale bojim sa,ze pred svadbou ma to postihme a to ma slak trafi... ok foto vyretusuje ale aj tak....mate na to nejaky special recept? ja som skusila vsetko a nic nepomaha :-|
Odpovedať
caute aj ja mam termin 18.9.2010 a bolo dost narocne nieco slusne zohnat na tento termin. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ikleinova, tak presne tohto sa bojim aj ja, herpes sa mi vzdy vyhodi pri dost velkom strese, co predpokladam, ze pred svadbou bude, ale uzivam preventivne B-komplex, a tiez existuju tabletky, volaju sa Herpexin, ktore ten herpes dokazu rychlo stiahnut, pripadne este moze pomoct cesnakovy extrakt alebo Herpik, tiez je dost drahy, ale u mna jeden z najucinnejsich receptov.
Odpovedať
tea, zazila som nieco podobne.. ale nastastie, vsetko dolezite uz zajednane a podla nasich predstav x-) kocky, ja som chcela zajtra skocit do Piestan, kuk svadobne salony, ale nakoniec som sa rozhodla, ze zostanem verna Nitre :-N ;-) obehnem zajtra este salon Nicol a potom vezmem mami do Diamondu, nech na mne saticky vidi aj "live" ;-) jej sa tiez najviac pacia tie najdrahsie :-N ale asi aj najkrajsie x-) co uz,ved sa vydavam iba raz neee :-p zacinam mat z tych siat stresy :-| :-| a to je pol roka do svadby :-D :-| co sa herpesu tyka, moj ocino a aj ja mavame taky problem ako vy :-| on sa zenil s herpesom :-N :-S a mna ta pliaga uz nejaky rok a pol nastastie obchadza, tak verim, ze to tak bude aj v den D ;-) ikleinova, neboj, stihas, 2tyzdne ubehnu ako voda a mozes dalej v klude planovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lienocka23- dakujem to som este neskusala...ale uz to mam poznacene a hned si to kupim :-)
Odpovedať
huraaaaa, mam saty, uz aj rezervovane x-) x-) x-) mamina svojimi slzami stastia rozhodla x-) x-) juj nech uz je september :-D x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Mariynka, a ktore si si nakoniec vybrala? Su to tie o ktorych si tu uz pisala?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj mne sa podarilo zajednať šatky,pridu mi niekedy v auguste,ale uz sa vytešujem a dnes v blave som našla užasne topanky,ale nemali moje čislo ;-( no,ale že na druhej predajni ich maju tak niekedy skusim tam...Aj somsi objednala pečať,že troška skrašlim obalky s oznameniami ked budeme mať,dnes prišla je super... mariynka hodim foto tej medenej do albumu čo si ja predstavujem...
Odpovedať
lienocka, maggie sottero x-) lulu, ty budes mat vlastne satky? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hej budu novučičke a len a len moje...
Odpovedať
aj moje su nove,ale ktovie kolko neviest ich do sepetembra vystrieda.. dufam, ze co najmenej :-N :-D ;-) ale verim tomu, ze aj v septembri budu take krasnuckave ako teraz :-N x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som kvoli tomu kupovala,ze ich vystrieda najmenej 5 neviest predomnoou a nikdy nebudu ako nove,lebo na vačšine siat je videt,ze boli použite :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcence....predstavte si, ze moj drahy pred malou chvilkou konecne rezervoval hudbu na svadbu...a kameramana aj foto :-) :-) :-) ja sa od radosti asi zblaznim....aha ale nezabudol podotknut, ze dufa, ze aspon do Aprila uz ma svoje povinnosti splnene...dobre nie??? :-D :-) :-D No asi mu dam teraz trosku pokoj 8-) ale o chvilku je April... :-D a som z toho taka Happy...lebo ten Dj. mal jediny volny termin 18.9. jupi ake stastie....a za perfektnu cenu...no ja dnes asi ani spat nebudem :-) :-) :-) Tak nakoniec pri doobrej organizacii a rozdelani uloh viem pracovat aj ked prave nie som doma... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata a kolace uz mate objednane? alebo aspon neviete priblizne ceny? ja budem mat tak okolo 70 ludi...max. 3 kolace na osobu plus do skatuliek...ale este som sa nikde nepytala na ceny stale hladam dodavatela...chcela by som si dat piect take fajnucke niekde na dedine...ale nemam ani sajnu kolko priblizne mam na to pocitat penazi...a torta..to je uz ine ...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj,ja som zajednavalaa jednu pani čo mi bude piecť a za jeden zakusok berie 0,22eur, a je jedno aky druh ci rez,rolada,špice,laskonky....a inde ako v cukrarnach tak priemerne jeden kus čo som videla tak 0,40.
Odpovedať
Profilova fotka
ikleinova u nas v Ziline sa cena za jeden karton ze vraj, co mi povedala kamoskina mamina je cukrarka pohybuju od 600 do 1200 korun, cize je to 20 az 40 eur :) a mne bolo povedane, ze pre 80 ludi aj na vysluzky potrebujem asi 22 kartonov, cena kartonu vsak zalezi od toho, ake tam mas kolace, ci su to rolady, spice,.......
Odpovedať
Profilova fotka
no tak dakujem za rady....najlepsie bude ak sa potom konkretne opytam lebo takto mozem len polemizovat...ale aspon viem kolko priblizne mam pocitat...
Odpovedať
ikleinova, super ta drahy prekvapil ;-) x-) aj moj zajednaval hudbu a kameramana.. ;-) :-) co sa kolacikov tyka, my sme zohnali pani, co nam bude piect rezy, 30centov kus.. ale co pozeram, je to oproti vam vela.. :-| :-|
Odpovedať
kocky, mam otazocku :-N najskor sa davate malovat,alebo cesat? :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
najskor cesat, lebo ak ta bude fukat, alebo pojdes pod fukaci stroj, tak ti moze trochu makeup roztiect, teda aspon ja sa davam skor cesat
Odpovedať
No ja si myslím, že by to mal vedieť odborník, čo je lepšie spraviť skôr...
Odpovedať
Profilova fotka
zalezi vela od typu ucesu a tak isto nie kazda nevesta chce aj vecerny make up...niektorym saci len jemne licenie...takze asi tak...ja si myslim :-)
Odpovedať
Ahojte kočky nerozmýšľali ste o tom že by ste si šaty dali ušiť na mieru ?Lebo ja som ešte nebola v salóne ale chystám sa teraz a mam strach že na moju malú výšku tam nebudú mať? ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Ja osobne som vôbec nad tým neuvažovala. Zrejme vysoká, však? Myslím si, že nebudeš mať s tým nejaký extra problém, možno výber nebude až taký veľký, ale určite si niečo nájdeš :-)
Odpovedať
Profilova fotka
chod sa pekne pozriet do salonov, oni pocitaju aj s vysokymi nevestami... neboj sa a ak tak si daj usit...nemal by to byt problem, dokonca existuje aj sposob, ze salon ti saty usije, zapozicia na svadbu ale saty ostavaju v salone takze ty zaplatis, len za zapozicanie.... a saty byvaju dlhe lebo vacsina neviest ma este vysoke topanky ....a vzdy sa daju prisposobit...poobzeraj a uvidis... ;-)
Odpovedať
ahojte :-) kocky, menovky a svadobny program este neriesite? :-N ja som nasla super obrazok na menovky x-) budeme mat menovky strcene vo vidlickach x-) aby sme usetrili miesto na okruhlych stoloch :-N ;-) a na kazdy stol chceme dat jeden svadobny program, ktory bude obsahovat:1.program(co svadobcanov caka na nasej svadbe), 2.menu(co budu papat, ale hodiny tam nedame..ak by sa nahodou nedodrzali :-N ;-) ), 3. chceli sme aj zasadaci poriadok, ale pri okruhlych stoloch to nie je sranda.. :-D ;-)ci praveze je :-D :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No dievcata..ja robim 22.maja rozlucku so slobodou..lebo 18. juna sa vydavam na urade....tak a ked uz budem oficialne vydata, potom hadam uz nebudem roobit rozlucku :-D Vy planujete nieco take? ;-) Mam to platit ja alebo moj svedok :-) teda svedkyna segra... :-) Akokolvek to uz bude ...bude fajn...a uz mam vymyslene aj darceky pre baby :-D Hlavne ze bude zabava... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?