Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale cele to musite vlozit :-)
Odpovedať
ivi, uz to ide ;-) pekne saty :-) bola si cacana nevesta ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noo ikleinova: klobuk dole, ina princezna si bola v tych satickach:) paraada!
Odpovedať
ikleinova - jeeeej, supis!! x-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem baby ste ma potesili :-) ja mam teraz asi zlcnikovy zachvat..nie asi ale urcite... ;-( joooooj
Odpovedať
ikleinova - no to ti nazavidim... :-( Drz sa a prajem skore uzdravenie! ;-)
Odpovedať
zajtra budeme mať video x-) už sa neviem dočkať x-) ikleinova - skoré uzdravenie prajem :-)
Odpovedať
DVD sa ani ja neviem dockat :-D ;-) kocky, dajte si konecne fotky, nech nemusim pozerat na tie cudiste tvaricky bez oci a nosa a ust.. :-D :-N ;-) :-) ikleinova, dietuj, ja viem co su to problemy so zlcnikom :-| :-S 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, po dlhej dobe som si konečne našla čas sa prihlásiť. Svadba bola úplne super a čo ma prekvapuje, stále mám pocit, že ten náš sen ešte stále trvá. Je to proste úžastné a nič viac by som si nemohla ani priať. Ešte vám všetkým prajem veľa šťastia do života a nech ten svadobný deň nebude len spomienka na šťastie, ktoré sme prežívali.
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute, tak ja mam už zopár fotiek no na webovom albume: http://picasaweb.google.com/jitka.sli... Skúste kuknúť. :)
Odpovedať
Profilova fotka
jitus parada, krasne fotky velmi pekna si bola mangel taktiez:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jitus 87...krasna nevesta a krasne fotky.... ja som uz doma a ko necne som videla aj ja fotky...este mam nejake vybavovacky a potom ich tu vycapim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ikleinova, máte krásne fotky plné nápadu. Šikovný fotograf a pekný pár. :)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme Jitus...no to som sa chcela ozvat...baby ako zijete? a uz mate nove doklady? ja mam 1. Karticku poistenca ;-) to slo asi najlahsie..na ostatne este cakam :-) Nam dnes montuju kotol...tak konecne bude teplo :-Dzatial nas hriala laska a velmi dobra perina :-D
Odpovedať
ikleinova, peknucke fotecky x-) saty fakt uzasne x-) ja si kazdy den pozeram nas album-listujem nim a je mi smutno.. bol to krasny den, rada by som si ho zopakovala :-D :-N ;-) ..zahrala sa na princeznu.. :-N :-D ;-) x-) x-) no,ale teraz mozme uz len spominat.. esteze je naco spominat, na tu dokonalost a krasu.... :-N ;-) :-) :-)
Odpovedať
Ja zasa pozerám stále naše video :-D na fotky eštelen čakáme :-) Hmm ja by som si to hneď a zaraz zopakovala !!!! ;-) Boli sme cez víkend na honeymoon v Tatrách, bolo úžasne, perfektne nám vyšlo počasie :-) Užili sme si to naplno! :-D x-)
Odpovedať
miri, sa mate x-) x-) x-) my to nechame na jar.. x-) ale nezaskodilo by nejaky vikend obetovat tatram x-) tie su nasa srdcovka ♥ x-)
Odpovedať
mariynka - no ja som sa úúúúplne zamilovala x-)
Odpovedať
miri a kde presne ste boli? a co vsetko ste pochodili? mna drahy na lomnicaku poziadal o ruku x-) zajednal tam noc.. takze ta3 su nasou srdcovkou.. :-N x-)
Odpovedať
Oooo tak tomu rozumiem ;-) Boli sme v Liptovksom Jáne priamo v Jánskej doline v penzióne Horec. Boli sme v Pribyline - Múzeum liptovskej dediny, na Štrbskom plese, išli sme lanovkou hore na Solisko a dole pešo :-DTri dni som vééééľmi cítila lýtka :-D A potom sme absolvovali ešte nejaké prechádzky v okolí. No ale bolo super!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ja som z Popradu a nikdy som nejako extra nemala v laske Tatry a este aj ta zima....no a odkedy uz nebyvam doma...budu to 3 roly tak sa stale na TA3 tesim...ked uz prichadzame do PP z dalekeho okolia len sledujem kedy uz konecne vykuknu z obzoru :-) To je fajn, ze ste si to uzili...moj drahy mal teraz tyzden dovolenku tak sme aspon boli spolu...a honeymoon si uzijeme neskor ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata...vsetko dobre k prvemu vyrociu :-D len mesiac ale aj to sa pocita ;-)
Odpovedať
ikleinova - veru mas pravdu. Aj ja som sa pytala manzela hned rano po prebudeni, co mi kupil k 1. vyrovciu :-D :-D. Aj ja Vam prajem vsetko naj naj!!! :-D :-) ;-)
Odpovedať
pravda, ako to letíí :-) ja sa už teším na Prahu :-) konečne :-) 7 rokov sme to odkladali, tak si to teraz dáme :-D ale ešte viac ako mesiac...neviem sa dočkať :-p
Odpovedať
Profilova fotka
čaute manželinky, my sme si dnes tiež uvedomili, že je to naše prvé "výmesačie" a môj drahý to zobral doslovne a kúpil mi kytičku. Bolo to veľmi milé, ale takto do prvého výročia skrachujeme. :) Aký máte život po svadbe? Čo sa u vás zmenilo a čo pociťujete ako naj?
Odpovedať
ahojte, dnes mame krasne vymesacie x-) je to super pocit, my mozno cez vikend dostaneme DVD. tak si nasu svadbu zopakujeme.. ;-) aspon ocami.. :-N ;-) fotky nam uz skrasluju spalnu,aj krb x-) stale si ich prezeram :-N :-N nasim chcem vytvorit fotoknihu-ako darcek na vianoce,ale ako sa poznam, dam im to skor :-D :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nam slubili DVD do Vianoc ale ako to sledujem, tak asi na Valentina sa dockame ]-( my dostaneme album a taku foto knihu ale to tiez aj neskor, ja som zatial nedala vytlacit ani 1 fotku aby sa potom nepobili...ked budem mat na to cas...tak to dam spravit, dovtedy nech cakaju...ved kto caka...docka sa :-D Jitus- ja zijem s mojim manzelom uz 3. rok spolocnej domocnsti a teraz posledne 3 mesiace zijeme sami...len my...tak si to poriadne uzivame...preto sa nam to zda byt ine ako pred svadbou, aspon mne ;-) a lepsie som si vybrat nemohla...asi tak :-)
Odpovedať
Helou :-) My sme naše svadobné video videli aspoň 6x :-D a jednotlivé kapitolky aj 20x :-D :-D :-D Teraz v piatok budeme mať všetky fotky, tak sa neskutočne tešííííme :-) Všetko je inak ok, páči sa mi byť manželkou, ale u nás je to viacmenej pocitová zmena, má pre nás vnútorný význam, keďže už spolu žijeme dlhšie :-) Ja som včera dostala krásnu sms ;-)
Odpovedať
ahojte, mne sa zase paci, ze uz byvame spolu x-) drahy vecer ocisti ovocie a urobi mi prekvapenie, alebo mi s niecim pomoze bez toho, aby som ho poprosila :-) je zlaty, snazi sa :-) aj mne sa paci byt manzelkou a verim, ze tento pocit mi vydrzi navzdy :-) aj ked prechadzame roznymi zmenami.. ;-) mam toho viac-varim,perem,zehlim.. co predtym robila mamina a ja som sa naplno mohla venovat robote a drahemu.. teraz musim stihat kopec veci navyse, ale zvykam si.. len som akasik viac unavena. :-| a chodim skorej spavat :-D ;-) volal nam kameraman, ze DVD bude zaciatkom dalsieho tyzdna, tak sa vytesujeeeem :-) :-) :-) o tyzden nas cakaju jesenne prazdniny, tak zbucham zurku a vsetci mladi, co sme boli na svadbe si kuk DVDcko :-) :-) :-) kocky, stravujete sa niektora "zdravo"? co je boom zdavej vyzivy.. bola som na prednaske a dost ma to zaujalo.. vylucit cukor, mliecne vyrobky,ktore zahlienuju a tiez tvrdy syr, ktory sa zsadzuje v zenskych pohlavnych organoch :-| :-| tak rozmyslam, ze to skusim, mam uz rok cystu na vajecniku a neviem sa jej zbavit, operovat sa nedam, tak by som skusila toto.. liekom neverim, mozno toto zaberie.. a zevraj by som mala papat aj vela vitaminu B,tak asi aj to nasadim ;-) aaaaaaa, ktore uz pracujete na babatkach? :-N ;-) :-) :-) my zatial nie.. treba sa prehryzt este nejakymi "problemami" a potom.. ;-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?