Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
..vsetky sme boli krasne x-) len ikleinova sa neozvala =-) =-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem lulu:) ...vsetky sme boli nadherne..suhlasim s mari:) ja cakam na fotky...Ferko ma dost roboty tak to bude chvilu trvat
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcataaaaaaaa, teda zeny a manzelky 8-) ozyvam sa teda aj ja.. a mozem povedat, ze to bol super den.. cakala som horsie, ale dopadlo to na vybornu, ani ten moj stres sa nedostavil, ako som ocakavala an nic.. ziarili sme cely den a ja som sa tesila na vsetko :-p fotenie bolo super, obrad bol super, hostina skvelaaaaaaa, jedlo fajne, kapely zozali uspech.. no proste bomba supa 8-) a este mi moj drahy urobil aj prekvapenie o ktorom som nemala ani sajnu.. dal mi vyrobit plagat a zavesil ho nad jednu frekventovanu cestu na most v ziline.. na tom plagate bolo napisane: DAKUJEM TI LASKA ZA TO NADHERNE ANO... bolo to uuuuuuuuuuuzasne ;-) aj slza dojatia a stastia vypadla... zastavili sme normalne premavku na ceste aby sme si to poriadne pokukali.. vedela som, ze si beriem toho praveho a pocity po svadbe mam super.. akurat ze uz je zo mna aj slamenna vdova :-D moj manzelicek musel odist na sluzobku do holandska.. ale ked sa vrati, vyberieme dovolenku a frciiiiiiiiiiiiiiiiime niekam daleko za tepluckom babenky, vela stastia a vsetky sme boli krasne, uz som aj vase fotky pozerala.. ja sa tiez chystam nejake pridat ked bude trosku viac casu... cafte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ženušky :-) :-) :-) :-) Pridávam sa aj ja, svadba dopadla na 100%. Len sa mi zdalo, že všetko ubehlo neskutočne rýchlo. Fotenie bolo úžasné, potom dojímavá odobierka a krááááááááááááááááááásny obrad v kostole. Jedlo v reštike bolo strašne fajne a p. Racek spravil neopisatelnu zabavu. Posledni svadobcania odchadzali o 6,30 rano. FOtky ešte nemame budu až o 2 tyždne. Všetkym želám veľa veľa lásky, porozumenia a nech sa nam všetkym v manželskom živote daríííííííííííííííííííííííííííí :-) :-) :-) :-) Máte nádherné fotečky
Odpovedať
Helou :-) Stále mám v sebe veľmi silné krásne pocity zo svadby :-) Juuuuj už teraz by som si to rada znova zopakovala :-D :-D :-D Bolo to fakt úžasné ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Naninkaaa, myslím, že poznám tvojho manžela. Stretli sme sa aj s mojim vo fote v Carrefoure. Hovoril nám o tom, že ti dal vyrobiť ten plagát. Máš úžasného muža a ja ti gratulujem, že si v ňom našla toho pravého. Je super sympatický. :) Inak aj ja by som si pokojne ten deň zopakovala. Ušlo to celé strašne rýchlo a mne bolo naozaj fantasticky. Ani šaty sa mi nechcelo vyzliecť. Tak som sa v nich výborne cítila.
Odpovedať
Profilova fotka
jitus87 ty a tvoj muz ste ti, co nam vyfukli alicku ako fotografku ]-( my sme ju chceli ale nakoniec nam dohodila sesternicu a ta bola tiez super :-p videla som aj vasu dakovaciu karticku, my sme ju mali tiez (alickin napad) ludia z toho boli hotovi, lebo uz mali aj pamiatku na svadbu :-)
Odpovedať
mirka, aj ja chcem zopakovaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat :-D :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak mne sa opakovat neche. celkom mi raz stacilo :-D cakam na fotecky a video, hadam sa dozviem aj viac z toho co presne sa dialo. mam pocit ze to cele strasne rychlo prebehlo ani neviem ako, a mnohe veci poriadne neregistrujem (alkoholom to nebude ;-) ) ale mnohe veci boli boli super, rozpisem sa viac pri albume asi.
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz sme tyzden vydate :-D neozvala som sa lebo uz v utorok som surne musela cestovat do prace....a nemala som tu do dnes net, ale konecne sa podarilo... tak nakoniec moje saty boli ok a aj modre vlasy sa zmenili na pozadovanu farbu ale tie stresy...pana maria :-) :-) svadba bola prenadherna...juj az sa mi chce plakat...moji hostia zo Sloveska povedali, ze na lepsej svadbe v zivote neboli a ze si to nevedeli ani predstavit....kedze boli v madarsku a ani slovko nevedia po madarsky a nakoniec sa vsetci tak bavili, ze by ste medzi tancujucimi nevedeli povedat, kto je madar, a kto slovak...naozaj fantazia fotky budu ale az ked pridem o 2. tyzdne domov...lebo ma manzel zakaz ist pre ne a pozerat sam :-) :-) :-) a zelam vam vsetkym vela lasky...lebo pre to sme sa rozhodli urobit tento dolezity krok v nasich zivotoch :-) ...z lasky :-)
Odpovedať
ahojte žienky :) nám to tiež na koniec všetko dobre dopadlo a som rada, že okrem nás nikto nevedel, ako to má byť, lebo dosť sme museli improvizovať :-p ešte v piatok ma chytali nervy, keď náš DJ večer o 8-mej zavolal, že nepríde......ale že niekoho zohnal za seba, tak sme ani nevedeli, čo je zač tá kapela....na koniec sme radi, že nebol DJ ale živá hudba :) obrad bol super na tej terase hotela a hlavne, že slnko vyšlo, keď sme z domu odchádzali :-) boli sme aj voliť :-p všetci sa bavili od začiatku až do rána :-D a aj my dvaja sme si to plne užili ;-) prajem Vám veľa šťastia, trpezlivosti a porozumenia v manželskom živote 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha a jedna kamoska sa vyjadrila...ze wau ako to tu vyzera...ake krasne a vsetko tak klape...a moj muz na to, ved to je rocna praca mojej manzelky...to musi klapat :-) ;-) no ale samoska, ze sme sa neobisli bez komplikacii...ale to krasne a dokonale prevysovalo to zle:-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridávam sa aj ja k Vám z mojimi pocitmi po svadbe možno trochu neskoro, aj keď fotky od sestričky (teda len pár) som prihadila už v nedelu, ale predsa ;-) . Čítala som si všetky Vaše príspevky, a som rada, že to všetkým vyšlo podľa predstáv a našla som dokonca jeden s ktorým by som sa stotožnila aj ja. A to presne od zary13. Tiež si počkám na fotečky a videjko, aby som zistila ako to všetko vlastne dopadlo, aj keď určite viem, že fotenie, odobierka a aj obrad dopadol na výbornu (aj napriek tomu že sa nam stala dosť nepríjemná vec a meškali sme na obrad asi 10 minút :-N ). Nie že by sa ľudia nebavili, alebo že by v tom bol alkohol (šetrila som si po celý čas jeden pohárik vínka, keďže moc nepijem 8-) ), ale celý večer ubehol tak rýchlo, že som ani nestihla zaregistrovať a zrazu bol koniec svadby. Ale určite viem, že keby bola možnosť, tak si to zopakujeme :)) Babulky všetkým Vám želám na spoločnej ceste životom s Vašími manželíkmi len a len to najlepšie, nech ste štastní a aby ste sa Ľúbili po celý zvyšok života tak ako vo Vaš svadobný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
ta co ste vsetky na svadobnych cestach???? :-) :-) :-D :-)
Odpovedať
nie nie, my rozmyslame, ze si ju nechame na jar.. zvazujeme.. ci vyhodit kopec penazi a stravit ju len v hoteli za zle pocasie.. :-| :-| ja mam fotky od fotografky :-) musim vybrat do albumu :-) :-) inak vyzera to tak, ze v sobotu sa stahujeme do nasho domceku, konecne nam prisiel kotol... x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
kotol :-) my ideme bud. tyzden pre kotol..chvalabohu u nas nie je taka zima ;-) aj my sa vyberieme na jar :-) alebo este v neskorsu zimu niekde do teplulinka :-) ja fotky uvidim az bud tyzden :-( uz na ne tak cakam :-)
Odpovedať
no cez den je v pohode, horsie je to vecer.. v dome je dost zima.. a ja taka teplomilna :-D ;-) by som po okupani asi zamrzla :-D ;-) ale tak stastny den stahovania sa blizi,tak sa teskame x-) a treba nam do spalne vonkajsiu zaluziu,lebo nam zateka okno :-D ]-( ;-) a meit ho nemienime, kedze tam neplanujeme zostat :-| :-| ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte manželinky, môj drahý manžel pre mňa prichystal nádherné prekvapenie. V piatok ma "uniesol" z práce a so zbaleným kufrom ma odviezol rovno do kúpeľov, kde sme strávili perfektný Romantický víkend pre dvoch. Bolo to úžasné. Celý víkend sami pre seba, voľný vstup do vodného sveta, super jedlo a večera vo vychytanej reštike. Som presvedčená, že mám skutočne najlepšieho chlapa. Keďže si nemôžeme dovoliť svadobnú cestu (sme obaja v nových zamestnaniach), strávili sme úžasný víkend. Ako vy a vaše svadobné cesty? Ako to fičí v manželstve? U nás super. Tak zatiaľ
Odpovedať
Profilova fotka
ja sm hned po svadbe v utorok musela cestovat do novej robo ty :-( ta sk sme si to vela neuzili ale teraz ked pridem domov tak berie dovolenku a niekde sa vyberieme, ale asi len na vikend...svad. cesta...tak v marci mozno ;-) to este uvidime a v manzellstve to fici perfektne, rozpravkovo :-) dnes uz ma drahy konecne v rukach fotky...ja ich uvidim bohuzial az bud. tyzden....uz sa neviem dockat :-|
Odpovedať
Keďže ja už nemám v práci dovolenku, tiež riešime honeymoon víkendovým pobytom v tatrách :-) Veľmi sa tešíme odchod je 8.10.2010 a zároveň v sobotu oslávime moje narodeniny :-) Inak je všetko skvelé!!! Stále sa ešte rozprávame o svadbe a pocitoch z nej. No musím sa tiež so svojím manželom pridať k tomu, že to sa jednoducho nestihlo všetko vnímať, preto sa tiež tešíme na fotky a video, aby sme videli čo sa tam vlastne dialo :-D Keby sa ma niekto spýtal kto čo kedy ako, tak ja netušíííííííííííím :-D Ja som pretancovala celú noc :-)
Odpovedať
BTW závislosť na MS zostáva zachovaná aj po svadbe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa pridavam k zavislim...ja som si ten den perfektne uzila...a vnimala som toho okolo seba asi az prilis dost, kedze som videla aj nejake veci, co by som nemusela :-) draheho sesternice sa tvarili ako velke hviezdy a sedeli ako odute kravy a potom pri bare ako ...no viete co :-) ]-( ]-( takze ja som si toho vela vsimla, ale aj tak sa tesim na foto a video...a ze video bude v decembri :-D tak dostaneme krasny darcek pod stromcek... ;-)
Odpovedať
ikleinova - fuuuu video až v decembri? Nejaká dlhá čakacia doba, ale aspoň máte darček pod stromček :-p :-D my ho čakáme každú chvíľu, v pondelok by malo byť :-)
Odpovedať
Caute zeny!!! :-) My uz video mame od stredy. vcera sme mali cas si ho v klude pozriet - je nadherne. x-) x-) x-) Nas svadobny den bol naozaj prekrasny a jedinecny, takmer vsetko prebehlo uplne skvelo a nas den Dsme si naplno uzivali - az na jednu vec. Mrzi ma ten nas dj + hudba (dj osobne poznam uz niekolko rokov). povodne mal byt len sam dj, ale moja svagrinka ma chcela prekvapit a pozvala aj zivu hudbu - a viem, ze to myslela naozaj v dobrom (kamarati sa s nimi). Dj sa nam totiz aj so spevakom na svadbe opili. Spevak je dj kolega z prace, takze sa striedali. Do cca 22 00 bolo vsetko uplne super, bavili sme sa, spievali. a potom to dj zacal flakat (on teda riadil hudbu) - boli dlhsie prestavky (potom ich na nas rozkaz skratil), no a na odcepeni to bola jedna fraska - daval brepty jeden za druhym, ked rozpraval druzba, pustil mu len tak do toho dost hlasno piesen atd... dalsi gol bol po prezleceni, pustil uplne inu piesen, na ktorej sme sa dohodli! Po nej som s usmevom isla za nim a on na mna len tak pripito pozeral!!! Ja som myslela, ze ho tam rovno nakopem!!! Vobec nespolupracoval ani s kameramanom, robil si, co chcel. Vysla som vonka trochu sa vyvetrat, a videla som pana spevaka sladko spinkat v aute, opiteho na mol! Nastastie to svadobcania extra nevnimali, bavili sa stale, pretoze hudba hrala. Ale viete si predstavit, ako v tej chvili vo mne nervy len tak brnkali.... V tej chvili som si povedala, ze to riesit nebudem - nebolo totiz ako, tak sme isl tancovat. Djovi som s kludom anglickej kralovnej povedala, ze ak este nieco vypije, tak nech sa tesi na bordel, ktory s nim urobim. No a potom bola konecne opat super zabava - isli sme spinkat rano o 06 30..... Boli sme na viacerych zabavach, kde dj hral a pokial viem, nikdy sa mu nieco taketo nestalo.. Az na nasu svadbu... :-(
Odpovedať
tak ja uz listujem fotkami x-) x-) x-) dnes sa chystame kupit album :-) video ocakavame tiez kazdu chvilu :-) organizujeme zurku,kde si vsetci mladi zaspominame na svadbicku :-) dnes nas caka napustanie radiatorov.. den stahovania sa blizi-snad :-N :-| ;-) :-) ten kotol nas zdrzal 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
jedna moja kamoska, co mi bola na svadbe zdokumentovala celu svadbu :-D ...tak si mozte pozriet na http://www.facebook.com/profile.php?i...
Odpovedať
neda sa :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-( javascript:addEmoticon(':-(','vBody')
Odpovedať
Profilova fotka
no uz bby sa malo dat :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.facebook.com/profile.php?i... toto je ten spravny link...aspon dufam :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?