Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
2 dni pred a ja mam modre vlasy!!!!modre!!! :-( no idem dnes este raz farbit... dnes ideme do restiky odniest palenku, vino, nealko, vyzdobu...a este za dj. a kupit pohare na sampanske :-) mam nervy s stres... nechy uz mam hotove, len tie vlasy ma seru...ale to zariadim uz mame vytlaceny napojovy listok, aby vedeli z coho si mozu vyberat...uz aj hostia su uzavrety...aj zasadaci poriadok...no takze sa to uzatvara vsetko...moj zaludok sa zavrel vcera... :-)
Odpovedať
mirka, snad zapad bude slnieckovy, stale verime 8-) 8-) 8-) 8-) ikleinova, modre???snad to das do poriadku.. ;-) :-) :-)
Odpovedať
západ už nech je aký chce :-D dôležité je aby od 10:15 - 12:30 nepršalo ;-)
Odpovedať
ahojte babulky :) nechtíky hotové a riskla som ten samoopalovací nástrek ;-) zatiaľ to vyzerá všetko ok :-p a aj predpoveď počasia vyzerá super 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeeej baby jak vam zavidim este chcem aj ja raz :D dufam, ze vam to vsetkym vijde podla predstav :D
Odpovedať
Baby hlavne jest a vela pit...ja som to podcenila a nebolo mi najlepsie v den D :((
Odpovedať
:-o 1 :-p
Odpovedať
Profilova fotka
som tajne dufala, ze tie posledne dni budu vacsi klud, ale som sa nezastavila ani chvilku. nechtiky uz mam. dnes ideme krabickovat vyskuzky, nalepovat, roznasat ich, a ktomu kopec drobnosti, este coto z obchodu. no dnes to asi tiez nebude velky klud. hlavne dufam ze sme nic dolezite nezabudli doma ;-) pocasie dnes nevyzera dobre, ale do zajtra sa to snad umudri. dufam.
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute, tak ako. stíhate??? Mne to stále nejak nedochádza. Kamoška, ktorá mi ide za svedka viac stresuje ako ja. Čakala som, že to bude iné. :-( Dnes ideme tiež pre koláče a roznášať výslužky. A to je tak všetko. Dúfam, že ma to moc neunaví. :-D :-D :-D :-D Tak pekný dník baby. A keďže dnes idem k rodičom a tí nemajú net, tak prajem všetko dobré. Nech zajtrajšok vyjde podľa Vašich predstáv.
Odpovedať
Profilova fotka
pocsie bude na hovno...vlasy uz su ok...kupili sme malo domacej palenky...ak sa toto vybavi, tak vsetko bude ok... baby prajem vam krasne prenadhery jedinecny dnik a akekolvek bude pocasie....usmev na tvari a laska v srdci :-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, aj ja sa pridavam, nech nam ten Den D vyjde vsetkym podla predstav. Uzite si ho :))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, nech vám váš dnešný najkrajší deň v živote nič nepokazí, užite si ho naplno :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte baby, tak sa to ajtak posr.alo.........dj večervolal, že nepríde , po :-( vedal, že sa nemáme strachovať, hudbu mať budeme....ešteže som musela šoférovať, ináč by som si nieč šľahla ale riadne.........počko zatiaľ veeeeľmi zléééé, ale má sa vyčasiť, tak hádam aspoň toto bude ok....... užiten si to dnes, nech vám to všetko vyjde podľa predstáv a držím palčeky ;-) hneď ako sa bude dať, ozveme sa, ok? papa
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa hlasim 1. som ok...vsetci sme to prezili, vcelku to bolo fantasticke ale ked vam to rozdelim po castiach tak sa mi chce zas plakat... :-| ale fakt to bolo fantasticke....idem spat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte bolo to nadherne, počasie ani krajšie nemohlo byť, čo som ani nečakala ked posledne dni tu lialo.... všetci sa neskutočne zabavali, juj bolo to krasne....idem ešte zaniesť nejake zakusky...pa
Odpovedať
ahojte, ja sa chcem len "pochvalit", ze sa mi splnil sen.. a cely den to na mne bolo aj vidiet x-) ziarila som stastim, co mi hovorili vsetci :-) pocasie ako z rozpravky, fotenie uzasneeeeeeeeee :-) :-) :-) pytacky dojimave, obrad nadherny, kostol svetly, uzasny :-) :-) :-) auto nadherne! zabava nad nase ocakavania, unos vydareny, nevesta najdena :-D ;-) odcepcena.. prezlecena, stale chvalena, saty sa vsetkym velmi pacili x-) x-) aj uces, kytica x-) a ja som so vsetkym bola nadmieru spokojna!!! torta presne podla predstav, aj make-up :-) :-) :-) no proste najlepsia svadba na akej som kedy bola :-D :-D ;-) a tymito slovami opisovali nasu svadbu viaceri svadobcania :-) :-) :-) tesim saaaa, ked bude cas, hodim nejake fotky-od rodiny ;-) my dnes svadbujeme dalej na dvore pri gulasiku ;-) :-p :-p pa pa
Odpovedať
blahoželám všetkým tohtosobotňajším nevestám, nech žiarite šťastím celé manželstvo, rovnako ako vo Váš svadobný deň...Všetko Najlepšie :D Nás to čaká budúcu sobotu :D dúfam, že budeme mať také krásne počasie ako ste mali vy :D
Odpovedať
kocky, ja som uz pridala niekolko fotiek od svagrinky.. :-) :-) :-)
Odpovedať
Hlási sa ďalšia novomanželmka :-D Budem stručná - jednoducho SVADBA SNOV !!!!!! :-) Všetko nám vyšlo tak ako sme si naplánovali :-) Hostia boli nadšení a stále iba všetko chválili, od viacerých sme mali ohlasy, že na takej svadbe ešte neboli :-) Bol to deň plný neskutočne silných a krásnych emócií!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak u nas pocasie tiez super, strasne som sa tesila. pred obradom sme dost nestihali, ale potom to uz celkom slo. tiez vsetci chvalili mna ;-) aj program, priestor, jedlo, v podstate vsetko, a cela svadba sa velmi pacila a niektori lutovali, ze si nezajednali ubytovanie :-) . tak sa tesim ze to vyslo.
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja sa hlasim s novým priezviskom. SVADBA BOLA ÚŽASNÁ. Večer predtým som mala strašné nervy. Oddrapil sa mi nehet o pol dvanastej vecer, ale kamoska prišla (ďakujem Vandi) a dorobila o pol jednej. Mala som stresy, nervy a svokrovci vobec nepomahali, ale nakoniec ked videli moje nervy tak zacali. Ale vo svadobný deň bolo všetko v najlepšom poriadku. Prejavi sa môj organizačný talent a všetko sa stíhalo, všetko bolo v pohodičke. Kvetinárka - kamarátka urobila najnádhernejšiu kyticu na svete a ešte krajšiu výzdobu v sále. Fotky pridám dnes večer. Bolo fakt úžasne a ja a môj manžel sme si to užili ako nikdy nič predtým. Všetkým hosťom sa páčilo a všetci boli užasnutý z dopracovaných detailov a iných vecí, ktoré som pracne domýšľala. Ako prekvapko pre hostí sme dali pod každý tanier s predjedlom jeden stierací výherný los. Páčilo sa. Som taká šťastná a spokojná, ale už dva dni unavená a čakám v práci na posteľ. Idem si začať vybavovať kuchyňu. Nemáme ani len soľničku a tak nám treba nakúpiť naozaj všetko. Prajem Vám mladomanželky šťastný a krásny život plný lásky a porozumenia. Ja pridávam teraz našu ďakovaciu kartičku, ktorú sme rozdávali už na svadbe, lebo naša fotografka je ANJEL!!!
Odpovedať
ahojte hviezdy :-) :-) :-) tak vidim, ze vsetkym nam to dopadlo na 1 s * nam viaceri hovorili, ze na takejto svadbe este neboli :-D ;-) no ved bodaj by boli.. ked som to pol roka vymyslala :-D ;-) x-) som maximalne spokojna, aj ked unavena a chora... :-| :-| ale stalo to zato :-) :-) :-) jitus, my sme podostavali vybavenie celej kuchyne, takze stare vci smeruju do kosa :-D ;-) tesim sa aj z poharov, misiek.. obedovych suprav.. a dodnes sa mi nechce verit, kolko penazi sme dostali.. :-N :-N ;-) kupili sme vsetko potrebne-chladnicku,telku,pracku.. a este nam vela aj zostalo.. x-) odlozime.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte novomanželky ;-) no po par dnoch manželstva možem povdedat, že keby som vedela, že to bude taketo užasne tak sa vydam skor :-D môj mužiček robí premna všetko čo mi na očiach vidi...ako som povedala priatelom ešte aj počasie zabezpečil v sobotu nadherne :-D už mame par fotiek tak som niečo hodila a :-D , svadba sa všetkym neskutočne pačila...my sme si to neskutočne uživali od rana do rana ;-) mari- tak to sme dve chore, ja som este aj na svadbe kašlala :-|
Odpovedať
ahojte,ja uz mam par fotiek od fotografky, tak kuk x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari krasne foto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano pripajam sa baby krasne fotky..vsetky!
Odpovedať
lulu, na fotkach mame podobne saty :-) :-) aj tomas si vsimol :-D ;-) x-) vy mate nadherne x-) ale to bolo jasne.. :-N ;-) ja som zvedava na nase dalsie, ale aj z tych par som unesenaaaaaaaaaaa :-N x-) x-) x-)
Odpovedať
neli, aj vy sa pridavate do klubu nadhernych fotiek ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari hej aj ja som si všimla,že je to podobne, ale vieš sotterky... neli pekna si bola... baby mame taky mini klip tak som ho sem hodila kuk...
Odpovedať
Ahojte zeny!!! Konecne som sa sem dostala aj ja! A vsetkym Vam zelam len to najsamlepsie a nech sa nam teda vsetkym v manzelstve dari!!! ;-) :-D Mate krasne fotecky, pridavam teda nejake aj ja :-) .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?