Menu Forum

Svadba 18.09.2010

30. nov 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
katulka.d
Registrovala sa 15. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 36 príspevkov. Okres Michalovce.
  • Svadba bola 18. septembra 2010
    okres Michalovce
fotoportrét
fotoportrét
katulka.d
Registrovala sa 15. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 36 príspevkov. Okres Michalovce.
    okres Michalovce
 lulu - presne emoticon emoticon
12. sep 2010 o 21:14  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jitus87 (33 r.)
3
Registrovala sa 24. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 43 príspevkov a 2 albumy. Má 8 priateľov. Okres Žilina.
    V Žiline, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
jitus87 (33 r.)
3
Registrovala sa 24. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 43 príspevkov a 2 albumy. Má 8 priateľov. Okres Žilina.
    V Žiline, okres Žilina
 mariynka, my davame obojstrannu lepiacu pasku. kamoska to tak mala na svojej svadbe a aj ked prsalo, tak SPZ drzali ako prikovane.
12. sep 2010 o 22:38  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
Registrovala sa 23. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 247 príspevkov. Má 14 priateľov. Bratislava , okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
Registrovala sa 23. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 247 príspevkov. Má 14 priateľov. Bratislava , okres Bratislava.
 Nooo vidím, že to tu naberá grády emoticon emoticon Ja tomu nemôžem uveriť že už v sobotu emoticon Strašne sa tešíme. Zisťujem však, že som nejako citlivá v poslednom týždni, lúčila sa nám kolegynka, išla na materskú a ja som sa nejako neudržala a slzičky šup emoticon Ale inak všetko ok, posledné úpravy a nákupy.
Jedine čo som sa včera nahnevala, tak jedna rodina (4 dospelí ľudia) boli pozvaní na svadbu pred dvoma mesiacmi a doteraz nám nevedeli povedať či prídu a tak sme sa im konečne včera večer dovolali a povedali že neprídu. Tak teraz všade musíme dať - 4. A to už máme pre nich aj pierka, aj menovky. A pritom to už dávno museli vedieť že neprídu lebo sú zo švajčiarska ale vedieť nám nedali, tak tomu hovorím nezodpovednosť.
Dnes idem na poslednú skúšku šiat emoticon sa tešííííííííííím emoticon
13. sep 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katulka.d
    okres Michalovce
fotoportrét
fotoportrét
katulka.d
    okres Michalovce
 miriam - my sme tiež mali podobný prípad...len opačne.....tvrdili dlho-dlho, že neprídu a keď sme už mali všetko uzavreté - a to aj ubytko - tak zahlásili, že si to rozmysleli.......ma skoro šlak trafil...plus 3.... riadne mi to rozbilo zasadací poriadok, prerábali sme zoznam ubytovaných, plus pierka, menovky......tiež dobre nezodpovedné......dvakrát mi osobne hovorili, že neprídu a na koniec ani nie mne, ale mamke volali, že no dobre, tak teda by prišli...... emoticon

dnes idem na vlasy......som zvedavá, ako napcháme ten závoj, lebo účes, ktorý sa mi páči, je "bezzávojový" emoticon tešíííím sa veľmi.........

emoticon 5 emoticon
13. sep 2010 o 08:09  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katulka.d
    okres Michalovce
fotoportrét
fotoportrét
katulka.d
    okres Michalovce
 kočky - tu na východe dnes je taaaak kráááááásne emoticon chcelo by to aj v sobotu také počko emoticon veríme emoticon
13. sep 2010 o 11:12  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 aj na západe to nie je najhoršie emoticon nechajme sa prekvapkať ako bude v sobotu emoticon
13. sep 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jitus87 (33 r.)
3
    V Žiline, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
jitus87 (33 r.)
3
    V Žiline, okres Žilina
 No vidím, že máme podobné problémy. Jedna drahého rodina dlho tvrdila ze pridu, ze sa tesia a dnes.. sorry ale neprideme. Mame trosku nervy na nich, lebo toto robia vzdy tak sme si mysleli, ze na SVADBU toto neurobia. To stalo sa. Ja idem na satky zajtra. Tiez sa tesim, lebo som aj trochu schudla, tak sa mozno lepsie zmestim. emoticon
13. sep 2010 o 15:47  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katulka.d
    okres Michalovce
fotoportrét
fotoportrét
katulka.d
    okres Michalovce
 paráááda.........som sa dozvedela, že ďalší dvaja ešte nevedia, či prídu emoticon kks, som sa vytočila......ešte lepšie, keď povedia, že neprídu........jaaaaaj, už neviem, čo.......a ešte ževraj máme brať, že prídu, a keby nie, tak dvaja hore-dole....to už je v poho emoticon no isto......vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
13. sep 2010 o 17:53  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 Babule prosím neviete mi poradiť nejaké miesta na fotenie v ba mimo klasiky ako hrad, botanická, medická, sad janka kráľa a podobne. ĎAKUJEEEEM emoticon Fu, nečakala som že 5 dní pred svadbou budem toto riešiť emoticon Ale zatiaľ pohodička, ale nejaké nápady by bodli emoticon Niečo nezvyčajné...
13. sep 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zara13 (36 r.)
Registrovala sa 25. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 74 príspevkov a 2 albumy. Okres Bratislava.
    V Topolciankach, okres Zlaté Moravce
fotoportrét
fotoportrét
zara13 (36 r.)
Registrovala sa 25. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 74 príspevkov a 2 albumy. Okres Bratislava.
    V Topolciankach, okres Zlaté Moravce
 miriam, to zalezi co chcetel, v BA fajk nie je problem s miestom. videla som fotky, co si ludia davali robit vo firme, kde robili, ale aj mimo centra.

inak, nic si nerobne s hosti ktori nepridu, mna stresuje buduci svokor. emoticon to fakt potrebujem par dni pred svadbou. ako on neratal s tym a s tym. a tak. mal tristvrte roka a nic, teraz bude vymyslat. juuuj.

ale prisla mi posledna dobierka. to sa tesim. zajednala som bizu aj k popolnocnym. uz len tie topanky emoticon snad s nieco podari. videla som jedny krasne ale v inej farbe ako potrebujem. nuz

tak idem spisovat zoznamy, kde koho vyzdvihnut, komu co dat, kto co ma urobit a tak.
co sme sa tak cez vikend zamyslali, tak to take strasne nebude. hlavne vyslusky, pripravit, rozdat, a nejake ulohy pre draheho a nieco pre otca.
tak este sa do toho pustim
13. sep 2010 o 23:04  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katulka.d
    okres Michalovce
fotoportrét
fotoportrét
katulka.d
    okres Michalovce
 dobré ránko dievčaťá emoticon tak o polnoci sa konečne zrodil zasadací poriadok emoticon po riadnych kombináciách myslím, že som prišla na najlepšie riešenie emoticon uvidím ešte, či budú nejaké zmeny, ale ako poznám svokrovcov, tak hej emoticon dnes máme najviac behačiek a štvrtok-piatok už to bude len tak "light" emoticon teším-teším

emoticon 4 emoticon
14. sep 2010 o 07:49  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 Ja som mala včera poslednú skúšku šiat a..........ja som proste stále viac a viac do tých šiat zamilovanááááá emoticon Strašne sa z nich teším emoticon

Chcela by som počuť Vás názor. Myslíte, že môžem ísť do kostola na obrad bez bolerka? Narážam na to, že mám korzetové šaty a tým pádom by som mala holé ramená.

Ďakujem za názory emoticon
14. sep 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika19833
1
Registrovala sa 11. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 91 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Zlaté Moravce.
fotoportrét
fotoportrét
veronika19833
1
Registrovala sa 11. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 91 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Zlaté Moravce.
 Miriam - ja mam tiez saty, v ktorych budem mat hole ramena a do kostola si bolerko urcite davam - to je ale moj nazor... emoticon

A MAM HROZNY PRUSER - vcera som bola v solarku (koli tomu akne, ktore v poslednych tyzdnoch mam), a zostala som v nom trosku dlhsie, ako som mala (ano, som blba!!! emoticon emoticon emoticon ). Som cela cervena, hlavne tvar, a zacina ma aj jemne palit!!!! Ak sa mi to do soboty neukludni a ta cervena nezbledne, asi ma naozaj trafi slak!!! Nepoznate na to nejaky recept??
14. sep 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
Registrovala sa 10. decembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 258 príspevkov a 2 albumy.
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
Registrovala sa 10. decembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 258 príspevkov a 2 albumy.
 veronika...kup si kilecko mrkvy a zacni zut... emoticon je to fakt dobre...rychlo zhnednes...pokial si neuzivala dopredu beta karoten...mala si. aspon by si sa nespalila....ale ta mrkva naozaj pomaha a do soboty budes krasna emoticon

miriam...moj nazor je, ze do kostola urcite s bolerkom emoticon je to slusne a patri sa...aj ked nie som nekaja veriaca ale tak to citim, ze by to tak malo byt...aj ja budem mat bolero emoticon

tak my sme vcera dohodli vsetko vrestike...wau...
kupili sme drahemu koselu, je nadherny, bude mat smoking...joj krasa emoticon
ja dnes upratujem o 106, pridu mi segry emoticon ason mi pomozu umyt okna emoticon
zajtra mame behacky....ja vlasy, manikura, tortu...dohodnut detaily....

mne este 3 rodinky uzasnych nevedia ci pridu...no dnes to uzavrieme...jeden par pride a ostane len do 22, druhy zas pride po 23 emoticon emoticon emoticon emoticon no na zblaznenie...

zasadaci nemam ani len zacaty...pokial nemam presny pocet...tak sa s tym nabudem hrat emoticon

tak dnes a zajtra budeme este v behu...stvrtok len v pokluse a piatocek pohodicka...
drahy stresuje od vcera...ale nenormalne...aj ked uz je vsetko vybavene emoticon, ja osm revala cely rok...one je nervny par dni pred...to je ok emoticon
harmonogram pre cezpolnych uz poslany aj zmeny porobene...ja uz neviem co...idem upratovat..mam co robit.papa babule...ozvem sa emoticon
14. sep 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 hej ja viem, že by sa ramená mali zakriť, ale čo som si pozerala teraz albumy, tak čo fotka z kostola to holé ramená emoticon
14. sep 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 zalezi od teba ako sa k tomu stavias a ako sa budes citit...ked ti to je jedno, tak si nechaj hole ak chces...ved je to tvoj den emoticon
14. sep 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 ikleinova máš pravdu, len som sa chcela ubezpečiť že nebudem jedinná nevesta s holými ramenami počas obradu emoticon máme to bez omše...
14. sep 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika19833
1
fotoportrét
fotoportrét
veronika19833
1
 Miriam - neboj, urcite nebudes jedina. Je to naozaj kazdeho vec. Ikleinova ma pravdu - je to tvoj den! emoticon emoticon .
14. sep 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika19833
1
fotoportrét
fotoportrét
veronika19833
1
 ikleinova - Dakujem za radu!!! Uz chrumkam emoticon . A pre istotu este skocim do lekarne pre nejaky upokojujuci gel.
14. sep 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
Registrovala sa 11. júla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2586 príspevkov. Má 33 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
Registrovala sa 11. júla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2586 príspevkov. Má 33 priateľov.
 ahojte, vidim, ze par dni pred svadbou nemam jedina problemy.. emoticon emoticon emoticon

my sme vcera kupili chladnicku-k nam do domceku-dalsi svadobny dar emoticon emoticon
bola som aj u Dr. a dal mi ATB na hrdlo.. emoticon 3dnove.. rano sa zobudim a svrbela ma cela tvar emoticon
a to som sa cez vikend vytesovala, ze aku mam krasnu tvaricku emoticon emoticon
bojim sa, aby som sa z nich nevyhadzala.. emoticon verim, ze nie, ale ak hej, bude to pruser emoticon emoticon

aaaaaa, mame svadobne auto, povezie nas svokrov znamy na audi A8 emoticon lepsie ako nic.. emoticon emoticon

dnes ideme na 14tu do restiky, aj nam sa pocet meni.. kamoska je chora a tak nevie, ci pridu, ale ja ich tam velmi chcem.. emoticon emoticon krstna je chora.. tete zomrel otec a tak zostanu len do 19tej.. proste komplikuje sa co sa da, tak uz nech je to co najskor za nami.. emoticon emoticon

ja som od zajtra do pondelka vecera domaaaaaaaa emoticon emoticon emoticon budem lezat, oddychovat, bo v piatok cely den stravim behanim-po tortu, satym, nechty, vyzdoba auta..

a verim,ze budem na sobotu OK.. a ked nie, nevadi, musim to brat takto, lebo inak ma asi slahne emoticon emoticon emoticon

mirka, ja si davam bolero nie len preto, ze nie je vhodne ist do kostola "polonaha", ale aj preto, ze uz je chladnejsie, aby som este viac neochorela.. emoticon emoticon my mame na kostole normalne nakreslene, ze ludia by nemali nosit hole ruky, nohy.. emoticon emoticon

a dnes ma caka aj skuska siat emoticon velmi sa na ne tesim, aj ja som pochudla, tak som zvedava, ako v nich budem vyzerat emoticon

a co sa solarka tyka, ja som don nechodila za to,lebo som sa bala, ako moja bleda pokozka nan zaregauje.. mne nevadi, ze som bleda..
veroni, skus sa poradit v lekarni alebo nejakej drogerii, co by ti na to mohlo pomoct.. ja ked som sa raz spalila na slnku, radili mi biely jogurt na to, alebo panthenol.. emoticon emoticon
14. sep 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 ahojte kocky, ja sa uz neviem dockat svojich satociek emoticon emoticon emoticon emoticon viete ake su krasne, ja sa na ne taaaak tesiiim emoticon aspon tie ma nesklamu.. emoticon a snad ani kyticka.. emoticon

stihla som nalepit aj etikety na svadobnu palenku emoticon emoticon

aj v restike sme boli, snad vsetko sme doriesili.. emoticon emoticon

zajtra mam v plane dlhooo spat emoticon emoticon potom bytik pripravit na oci cudzich ludi emoticon emoticon emoticon
drahy zajtra nalepi etikety na vinko emoticon emoticon

stvrtok mame stretko s fararom, aj spoved.. emoticon drahy uz stresuje... emoticon emoticon emoticon to bude jeho prva spoved, kedze na velku noc prijal vsetky sviatosti naraz.. emoticon emoticon
14. sep 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienocka23 (32 r.)
2
Registrovala sa 7. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov a 2 albumy. Má 28 priateľov. Okres Bratislava.
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
lienocka23 (32 r.)
2
Registrovala sa 7. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov a 2 albumy. Má 28 priateľov. Okres Bratislava.
    Žilina, okres Žilina
 Kocky, ako riesite zasadaci poriadok, nemyslela som si, ze to bude az tak zlozite emoticon Mate to tak, ze pri neveste su zenichovi rodicia a opacne, mate niekde pri sebe aj krstnych rodicov? A co stare mamy?
14. sep 2010 o 23:40  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 leni, my mame okruhle stoly, len my 6sedime za dlhym, ja sedim po tomovej pravej ruke, vedla mna moja mami a pri nej tati, pri tomovi bude sediet jeho mami a pri nej ich oco.. emoticon babka je jedna oproti, najblizsie su kamosi, ale to hlavne preto, ze nas budu fotit a ten stol je pri parkete, tak nech to nan nemaju daleko.. emoticon emoticon je mi jasne, ze nie kadeho sme mohli dat pri seba a dufam, ze sa nikto nenahneva. napr. druhu babku mam troska dalej, ale to len preto, ze sedi za stolom, kde budu len 5 a v priestore by to nevyzeralo dobre.. a jej muz, moj dedko, ma strojcek v uchu, ktory casto piska, tak by sa to nehodilo..... emoticon emoticon skus pokombinovat tych, co sa poznaju, alebo podla rodin.. alebo podla veku.. ja som sa snazila kazdemu vyhoviet a verim, ze nikto na mna za usadenie nebude nadavat.. a ak hej, tak snad sa to nedozviem emoticon emoticon emoticon emoticon
15. sep 2010 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katulka.d
    okres Michalovce
fotoportrét
fotoportrét
katulka.d
    okres Michalovce
 emoticon 3 emoticon teším-teším emoticon
15. sep 2010 o 07:18  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 aaaaa, uz len 3 emoticon emoticon emoticon emoticon

ja dnes beham s vedrom a handrou emoticon emoticon cistim ostodvesto emoticon emoticon
15. sep 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katulka.d
    okres Michalovce
fotoportrét
fotoportrét
katulka.d
    okres Michalovce
 dnes asi všetky máme upratovací deň emoticon
15. sep 2010 o 14:38  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 takze my sme dnes dokupili metaxy a vodky emoticon emoticon etikety na vine, aj na palenke nalepene, aj na vysluzkach emoticon emoticon
popolnocne satky su doma-zuzene a skratene emoticon
takze, mame pred sebou posledne dvaaaaaaa dniiiiiiiiiiiiiiii emoticon emoticon emoticon
15. sep 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katulka.d
    okres Michalovce
fotoportrét
fotoportrét
katulka.d
    okres Michalovce
 emoticon 2 emoticon
16. sep 2010 o 08:19  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 2dni pred svadbou, v nitre prsi emoticon emoticon ale podla shmu.sk-model aladin ukazuje, ze v sobotu do 22/23hod. by v nitre nemala padnut ani kvapka.. emoticon emoticon tak snad to vyjde.. emoticon

dnes ma caka obriadit vonkajsiu chodbu, pozametat, umyt, dvere vyzdobim az zajtra vecer.. emoticon
a poobede ideme na spoved.. emoticon emoticon a na poslednu nauku, kedy povedat ano a kedy nie.. emoticon emoticon emoticon
16. sep 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 Fu baby, ja to nejak začínam cítiť v žalúdku že sa to už blíži emoticon Ja dnes klasika pracovný deň, tiež nám tu prší ale som bola šokovaná keď som pozerala na nete predpoveď že tam je slniečko emoticon Každým dňom sa to aj tak mení emoticon Už tam bol aj dážď, aj prehánky, aj polooblačno a teraz už len slniečko zostávalo emoticon NEchajme sa prekvapkať ako bude v sobotu emoticon
No dnes drahý išiel všetko nakúpiť, alko nealko a zaniesť do hotela. Zajtra do hotela všetko dohlásiť a zopakovať, potom po šaty, potom po zákusky a o 14:00 nechty, potom by som chcela relatívny kľud do večera a večer už len dvere vyzdobiť, a ísť skoro spinkať emoticon
16. sep 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš