Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby s tym nastrekom, ja som o tom pocula, nikdy som to neskusila ale pred svadbou by som to neskusala, to je moj osobny nazor...co ked by som bola oranzova? alebo prilis hneda??? a ak mi to necha flak? asi by mi to pokazilo naladu...ale na druhej strane to moze byt fantasticke...nezabudnite na poriadny peeling celeho tela pred nastrekom!!! a vela stastia...potom chcem vidiet rozdiel...tak urobte foto pred a po :-)
Odpovedať
tak ja som uz ten nastrek bola raz v lete vyskusat... tiez som nechcela ist hned prvykrat na svadbu, lebo by som sa obavala ako by to dopadlo... takze ja som s tym bola spokojna... a pustalo mi to farbu na spodne pradlo len v ten den, ked som sa bola nastriekat, lebo potom som sa nemohla asi 8 hodin sprchovat, aby to zaucinkovalo... takze bola som o jednej a do vecera som stmavla a ked som sa isla osprchovat, tak som mala tu farbu na spodnom pradle... ale na druhy den uz nie... no mam obavy, ci to aj tak nahodou nezanecha nieco na satach... hlavne v podpazusi sa bojim, ze ak sa spotim (ked som nervozna a stremovana, tak sa strasne potim), tak ci nepusti nieco na saty... v salone, kde som si bola dat zuzit saty, tak mi tam povedali, ze vedia, ze si to nevesty davaju, ale ze niektorym to ostava na satach a inym nie... ze niektore nastreky su kvalitnejsie asi... no neviem, lebo ja viem iba o jednom v Presove, tak teraz neviem, co mam robit... ...ale dnes som sa velmi potesila, lebo som konecne kupila poslednu vec - strieborne sandalky k popolnocnym satkam... zhanala som ich uz 2 tyzdne a v celom Presove ich nebolo... ked mali, tak uz nejake posledne cisla a samozrejme, ze nie moje... nakoniec sa mi jedna dobra kolegynka bola popozerat v Sabinove, ci tam nebudu mat a predstavte si, ze tam mali, tak som tam dnes nabehla a konecne ich mam z krku...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, pridávam sa ku vám...síce trocha neskoro ale predsa, my máme tiež o týždeň svadbu...ale nejako to neriešim, lebo som teraz v piatom mesiaci a prerábame byt, takže všetko naraz...no je to strašné ale zatiaľ som sa ešte nezbláznila....ale už ma chytá predsvadobná nervozita a isto som zabudla na kopu vecí a nemám to ani s kým prebrať tak som myslela, že tu mi isto poradíte....napr. alkohol ideme kupovať až zajtra, ešte to nemám ani poriadne porátané, ani nealko a také tie veci, teda ani neviem, čo tam všetko treba, asi nejake ovocie, niečo slané a tak...baby tak radťe a píšte...
Odpovedať
mimulik, tak ked si mudro vyskusala ten nastrek uz pred, tak to je super, ja si dam tri dni pred svadbou samoopalovacie, este z leta som jemne hneda, tak nech to troska zvyraznim.. ;-) :-) jani, co sa nealka tyka, my sme kupovali 2l na osobu.. co sa alkoholu tyka, z kazdeho trocha, aby si tam kazdy nasiel to svoje.. my mame 6lmetaxy, veeela litrov domaceho :-D tusim 2l vodky,ale tu sa chystame dokupit, pivo nam budu capovat v restike.. ;-) a pravdaze ani radsej nenapisem kolko litrov vina :-D :-D :-D ;-) ovocie mame kupit, restika urobi nejaku misu a nesieme aj slane-male jednohubky-pagaciky ;-) cca.500ks ;-) :-p ja sa vytesujem, dostala som mrchu :-N :-N :-N ;-) tak snad do svadby odide.. :-D :-D ;-) idem s mami po kostym, vybrala si maslovy, tak som zvedava ;-) :-) topanky aj kabelku ma krasne x-) kocky, mate kabelky? bo ja nie..
Odpovedať
a mam pocit, ze na mna dnes dolahla jemna nervozita :-N :-D ;-) nechuti mi jest a chveje sa mi zaludok, ked si predstavim, ze uz o tyzdeeeeeeeeeeeeen budem ocesana........ :-N :-N ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka napodobne sa dnes od rana vytesujem z mrchy:)) cakala som uz od pondelka..fakt som sa bala ze to bude zrovna cez svadbu:(( ja nemam kabelku...vopcham to druzicke na starosti co budem potrebovat...myslim ze budem mat co robit s kytkou nie to este...kabela:)))
Odpovedať
no babky ja ešte necítim zatiaľ nervozitu iba mi prebieha hlavou, čo musím ešte stihnúť vybviť ;-) Včera som bola pre medovníčky, čo budem dávať pre hostí ako darčeky- sú také krásne, že sa neviem vynadívať :-) a bola som aj na skúške účesu, no ohromné, som nadšená, a spokojná hlavne, jedine čo ma znepokojuje že čo keď nevíde na náš deň pekné počasie abo aspoň bez daždu, lebo si neviem predstaviť potom ako stým fotom, to potom nebudem sa mocť ísť fotiť pred sobášom a tak neviem ,neviem :-. .....
Odpovedať
kocky, ako riesite usadenie?my mame okruhle stoly a davam to po rodinach.. ale moja svokra radi dat mladych spolu a starych spolu, tak teraz vaham.... :-| :-| :-|
Odpovedať
mariynka - pravdu má tá tvoja svokra :-p mladých jednoznačne spolu 8-) my máme klasické stoly, tiež dávame maldých spolu... ja mám tiež obavy kvôli tomu počku....no uvidíme, veríííme ;-)
Odpovedať
baby vam sa to neuveritelne blizi, uz na buduci tyzden :-D :-D :-D :-D sice to mal byt aj nas termin, skoda :-( paci sa mi tento datum :-) aj ked i nas 02.10. je supis, avsak stale ma to taha viac do vasej temy .-) drzim vsetkym palce a pocasie vam zarucene vyjde, vsak ma byt teplucko...
Odpovedať
kocky, zabezpecujete si aj nejaku pelerinku? :-N :-N ak by zima bola..? =-) :-| katul, len dat dokopy mladych, starych, podla vztahov.. vies ako je to tazko?mame k dispozicii obmedzeny pocet stolov a teraz poparuj 8ludi k jednemu stolu.. je to tazka,ale ja verim ze to zvladnem :-) bad, aj ja stale verim, ze bude pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som dnes bola na skuske tych siat...a podarilo sa...uz som sa uzmievala a mala som taky ten dobry pocit, ze uz sa mozem ist vydavat :-) :-D :-D ma nervy chytali vzdy v pondelok...no dnes sa to zacalo poriadne....celu noc som svadbovala :-D prisli mi hostia autobusom a bol pny tort a neviem coho...no sranda...uz mam zase tie sproste sny....dufam, ze sa do svadby aspon raz dobre vyspim... :-) vyzdobu uz mam celu vyriesenu :-), takze to mam z krku dnes sme zacali obvolavat pozvanych aby nam potvrdili ucast ;-) vcera som poposielala mailom casovy harmonogram hostom zo Slovenska...aby vedeli, kedy a co a hlavne kedy je odchod mikrobusu... tak uz sa to rozbieha naplno, ludia sa stale nieco pytaju a tak... dievcata...tyzden... a budeme to mat za sebou...aj mi za tym vsetkym bude smutn ale teraz sa tak radujem a stresujem, ze sa asi pocikam :-D :-D :-D my nemame okruhle stoly a zasadaci poriadok vyriesime az ked budeme mat presny pocet osob :-) a vy to volate ze mrcha????mne vcera odisli komunisti :-D, takze bude ok ;-) aj herpes sa lieci, difam, ze zmizne celkom :-) tak zatial sa lucim...vela zdaru :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
mariynka - viem, veď aj ja riadne musím kombinovať :-p ale my sme šikovné a určite to zvládneme :-p ikleinova - ozaj, pýtala si sa potom na zľavu za tie šaty? som rada, že to na koniec dopadlo dobre.... ;-)
Odpovedať
no baby pekne pocasie ako pekne, mozno ako kde ale na zilinu to nevyzera ruzovo prave vtedy ;-( bude dufat...
Odpovedať
Profilova fotka
zasadaci poriadok budem tiez kombinovat, mame 8=cky, a chcem dat mladych zvlast, ale uvidim ako to cele bude vychadzat. co sa pocasia tyka, neriesim to zatial, e len verim ze bude pekne. ja som bola parkrat v solarku, nech nie som biela, a celkom je to fajn, pomohlo. ale to uz teraz asi neskoro zacat. vcera sme sa stretli este s DJ-jom, a este mu smusim poslat pesnicky co chceme. nervozita u mna zatial nie je, este sa sustredim na veci co treba poriesit. neviem ci nebudem musiet menit babu s nechtami. uvidim v pondelok. , hmmmmm. a idem si tiez pospisovat co treba v piatok, v sobotu vybavit, a komu to pridelime ;-) ja som si zajednala bolerko v salone, pre istotu, ak by bola velka zima, a tiez malu kabelku. som zvyknuta vzdy nejaku malu amt, tak by mi asi chybala :-)
Odpovedať
ahojte, boli ma hrdlo :-( :-( :-( to z tohoz blazniveho pocasia asi.. :-( 8-( my sme vcera urobili tombolove vyhry :-) bude to sranda :-D ;-) uz mam aj zasadaci poriadok, snad mi ho v utorok v restike schvalia.. ;-) zajtra sa mame stretnut s fotografkou, tak snad nam to stretko uz vyjde.. :-D ;-) v utorok mam poslednu skusku siat x-) a ideme do restiky ;-) stredu mam nastastie volnu,aspon si oddychnem :-) vo stvrtok si idem po dazdnik a mamine po kabelku.. ;-) a musim vybrat peniazky :-D :-N ;-) o 16.30 mame nacvik a spoved v kostole.. v piatok ideme rano po tortu, potom po saty a o 13tej na nechty.. x-) poobede sa budem snazit len oddychovat, nech vladzem tancovat do rana :-D :-) v sobotu mam o 7h. kadernicku, o 8.30vizazistku a od 10.00(cca.) sa ideme fotit :-) kocky, ja som nemohla spat :-N citim uz aj motyliky v zaludku :-N ;-) a vcera nam prisli ŠPZ-tky, su peknučkééé x-) máme na naše auto a aj na auto svadobných rodičov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz som take nervozna...len revem..ja takto avladam stress....revem a revem...ale potom v den D uz bude ok... :-D zlavu som nepytala....ale urcite budem ked si pojdem pre saty...som happy, ze to nakoniec dopadlo takto...ufff :-. to moj drahy by si neodpustil ak by nepytal zlavu...a ved aj mame preco, za ten stress... :-| ja obvolavam hosti,...uz chyba len par...mani sa mi organizacia cesty so Slovenska....je toho vela :-) dnes dokoncime menu a pesnicky pre Dj...Slovenske vyberiem so segrami...tie pridu v utorok vecer...konecne aspon sa budem mat komu vyrevat... :-) moj drahy neznesie ked pacem...a nechape preco placem ved vsetko je ok...ale ja mam stres a takto to riesim... herpes sa mi lieci a mne nepomoze ani sv. maria na herpes...kolko ma ma obtazovat...tolko bude... :-( skor ho neviem vyhnat :-) zajtra kupime drahemu koselu, objedna sa palenka a vino, a ideme do restiky poriesit detaily, menu, ubytovanie a stravu pre cezpolnych :-) v utorok pride moja rodinka uzasnych streda mam nechty a farbenie vlasov :-), treba zaniest figurky na tortu do cukrarne stvrtok asi Dj piatok saty a kostol...potom nic a dufam, ze to aj takto ostane... nechcem sa viac stresovat, co sme nevybavili do teraz uz nevybavime...myslim nad ramec...zhruba vsetko uz je vybavene tak sa niet o co obavat :-) 18. ciastosne oblacno, 22 stupnov....no dufam, ze to vydrzi :-) ,pravdepodobnost zrazok 20% ...verime....verime :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby budete mat na hlave závoj. Bola som včera na skúšobnom účese a kaderníčka mi tak úžasne urobila vlasy, že je škoda to zakryť závojom :-| :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Chcem sa spýtať jednu otázočku: Ide po Vaších ženíchov k nemu domov prvá družička? A hovorí sa pri tom niečo špeciálne keď k nemu príde? Aby vedeli, že už je čas odísť po nevestu? Poraďte prosím :) Mám sestru ako prvú družičku aj svedka zároveň a povedali mi, že by mala ísť po ženícha, len nevie čo má pri tom povedať :) Ďakujem :) Čo sa týka Dj-ja dávate mu neaký presný zoznam piesní, ktoré chcete aby počas večera zahral, alebo to nechávate na ňom?
Odpovedať
zuzi, ja som to vyriesla tak, ze budem mat uavoj zospodu.. aby nezanikol uces.. ;-) :-) ja sa dnes cely den usmievam, cely den prijimam blahozelania.. sladkosti.. len s drahym som este nebola, isli flaskovat vino, tak ani neviem, ci dnes na den mojho mena :-D ;-) :-) stihne prist za mnou.. :-| :-| :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mari želam všetko najlepšie k meninam :-D ja už mam šatky doma, no vlečka je dosť dlha, dufam,že nebude pršať, nech ju možem mať spustenu.... ja mam zavoj aj taky mini zavoj, chcem na fotenie využiť.... juj sa nam to krati a ja ešte mam par veci čo musim vybaviť, som zvedava ako to postiham všetko...
Odpovedať
Profilova fotka
vsetko naj. k meninam Mariynka :-) no dufam, ze sa dostavi...po degustacii :-D ja budem mat zavoj zvrchu a vobec mi nevadi, ze mi zakryje uces...ved potom ho dam dole... :-) po mojho zenicha nepojdede nik...my nemame taketo ziadne tradicne ritualy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari všetko naj naj k meninkam :-) :-) :-)
Odpovedať
dakujem :-) lulu, ty sa maaaaaaaas. sa mozes kochat satami.. x-) x-) x-)
Odpovedať
mariynka - všetko naj ;-)
Odpovedať
dakujem :-) :-) :-) ste zlate :-) kocky, ja neviem preco, mna chyta daka panika.. ci budem zdrava, ci bude pekne.. viem, ze na nic sme nezabudli, bo v notese je vsetko odskrtnute ako vybavene ;-) :-)
Odpovedať
kocky, aha, este poradte, ako pripevnime ŠPZ-tky na auta?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????cim????????
Odpovedať
mariynka - my síce tie značky nedávame, ale v poho to pripevníš s takými doťahovacími páskami - sú aj priesvitné, ale neviem, presne ako sa to volá, ale aj puklice sa s nimi pripevňujú :-p tvoj "skoro-muž" určite bude vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari no neviem ako sa to píše ale mi to volame eskapasky.... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?