Menu Forum

Svadba 18.09.2010

30. nov 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
Registrovala sa 10. decembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 258 príspevkov a 2 albumy.
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
Registrovala sa 10. decembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 258 príspevkov a 2 albumy.
 baby s tym nastrekom, ja som o tom pocula, nikdy som to neskusila ale pred svadbou by som to neskusala, to je moj osobny nazor...co ked by som bola oranzova? alebo prilis hneda??? a ak mi to necha flak? asi by mi to pokazilo naladu...ale na druhej strane to moze byt fantasticke...nezabudnite na poriadny peeling celeho tela pred nastrekom!!! a vela stastia...potom chcem vidiet rozdiel...tak urobte foto pred a po emoticon
10. sep 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mimulik6031
Registrovala sa 12. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
mimulik6031
Registrovala sa 12. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
 tak ja som uz ten nastrek bola raz v lete vyskusat... tiez som nechcela ist hned prvykrat na svadbu, lebo by som sa obavala ako by to dopadlo... takze ja som s tym bola spokojna... a pustalo mi to farbu na spodne pradlo len v ten den, ked som sa bola nastriekat, lebo potom som sa nemohla asi 8 hodin sprchovat, aby to zaucinkovalo... takze bola som o jednej a do vecera som stmavla a ked som sa isla osprchovat, tak som mala tu farbu na spodnom pradle... ale na druhy den uz nie... no mam obavy, ci to aj tak nahodou nezanecha nieco na satach... hlavne v podpazusi sa bojim, ze ak sa spotim (ked som nervozna a stremovana, tak sa strasne potim), tak ci nepusti nieco na saty... v salone, kde som si bola dat zuzit saty, tak mi tam povedali, ze vedia, ze si to nevesty davaju, ale ze niektorym to ostava na satach a inym nie... ze niektore nastreky su kvalitnejsie asi... no neviem, lebo ja viem iba o jednom v Presove, tak teraz neviem, co mam robit...
...ale dnes som sa velmi potesila, lebo som konecne kupila poslednu vec - strieborne sandalky k popolnocnym satkam... zhanala som ich uz 2 tyzdne a v celom Presove ich nebolo... ked mali, tak uz nejake posledne cisla a samozrejme, ze nie moje... nakoniec sa mi jedna dobra kolegynka bola popozerat v Sabinove, ci tam nebudu mat a predstavte si, ze tam mali, tak som tam dnes nabehla a konecne ich mam z krku...
10. sep 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
januska11
Registrovala sa 15. augusta 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1 príspevok. Má 8 priateľov. Okres Považská Bystrica.
  • Svadba bola 18. septembra 2010
    okres Považská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
januska11
Registrovala sa 15. augusta 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1 príspevok. Má 8 priateľov. Okres Považská Bystrica.
    okres Považská Bystrica
 ahojte kočky, pridávam sa ku vám...síce trocha neskoro ale predsa, my máme tiež o týždeň svadbu...ale nejako to neriešim, lebo som teraz v piatom mesiaci a prerábame byt, takže všetko naraz...no je to strašné ale zatiaľ som sa ešte nezbláznila....ale už ma chytá predsvadobná nervozita a isto som zabudla na kopu vecí a nemám to ani s kým prebrať tak som myslela, že tu mi isto poradíte....napr. alkohol ideme kupovať až zajtra, ešte to nemám ani poriadne porátané, ani nealko a také tie veci, teda ani neviem, čo tam všetko treba, asi nejake ovocie, niečo slané a tak...baby tak radťe a píšte...
10. sep 2010 o 21:26  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
Registrovala sa 11. júla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2586 príspevkov. Má 33 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
Registrovala sa 11. júla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2586 príspevkov. Má 33 priateľov.
 mimulik, tak ked si mudro vyskusala ten nastrek uz pred, tak to je super, ja si dam tri dni pred svadbou samoopalovacie, este z leta som jemne hneda, tak nech to troska zvyraznim.. emoticon emoticon

jani, co sa nealka tyka, my sme kupovali 2l na osobu.. co sa alkoholu tyka, z kazdeho trocha, aby si tam kazdy nasiel to svoje.. my mame 6lmetaxy, veeela litrov domaceho emoticon tusim 2l vodky,ale tu sa chystame dokupit, pivo nam budu capovat v restike.. emoticon a pravdaze ani radsej nenapisem kolko litrov vina emoticon emoticon emoticon emoticon
ovocie mame kupit, restika urobi nejaku misu a nesieme aj slane-male jednohubky-pagaciky emoticon cca.500ks emoticon emoticon

ja sa vytesujem, dostala som mrchu emoticon emoticon emoticon emoticon tak snad do svadby odide.. emoticon emoticon emoticon

idem s mami po kostym, vybrala si maslovy, tak som zvedava emoticon emoticon topanky aj kabelku ma krasne emoticon

kocky, mate kabelky? bo ja nie..
11. sep 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 a mam pocit, ze na mna dnes dolahla jemna nervozita emoticon emoticon emoticon nechuti mi jest a chveje sa mi zaludok, ked si predstavim, ze uz o tyzdeeeeeeeeeeeeen budem ocesana........ emoticon emoticon emoticon emoticon
11. sep 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelinqua (30 r.)
3
Registrovala sa 29. júla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 56 príspevkov a 2 albumy. Má 35 priateľov. Chorvatsky Grob - Cierna Voda / Sabinov , okres Senec.
    Sabinov, okres Sabinov
fotoportrét
fotoportrét
nelinqua (30 r.)
3
Registrovala sa 29. júla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 56 príspevkov a 2 albumy. Má 35 priateľov. Chorvatsky Grob - Cierna Voda / Sabinov , okres Senec.
    Sabinov, okres Sabinov
 mariynka napodobne sa dnes od rana vytesujem z mrchyemoticon) cakala som uz od pondelka..fakt som sa bala ze to bude zrovna cez svadbu:((
ja nemam kabelku...vopcham to druzicke na starosti co budem potrebovat...myslim ze budem mat co robit s kytkou nie to este...kabelaemoticon))
11. sep 2010 o 09:05  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majuska287
Registrovala sa 22. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 35 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Žilina.
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
majuska287
Registrovala sa 22. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 35 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Žilina.
    okres Žilina
 no babky ja ešte necítim zatiaľ nervozitu iba mi prebieha hlavou, čo musím ešte stihnúť vybviť emoticon
Včera som bola pre medovníčky, čo budem dávať pre hostí ako darčeky- sú také krásne, že sa neviem vynadívať emoticon a bola som aj na skúške účesu, no ohromné, som nadšená, a spokojná hlavne, jedine čo ma znepokojuje že čo keď nevíde na náš deň pekné počasie abo aspoň bez daždu, lebo si neviem predstaviť potom ako stým fotom, to potom nebudem sa mocť ísť fotiť pred sobášom a tak neviem ,neviem emoticon .....
11. sep 2010 o 11:29  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 kocky, ako riesite usadenie?my mame okruhle stoly a davam to po rodinach.. ale moja svokra radi dat mladych spolu a starych spolu, tak teraz vaham.... emoticon emoticon emoticon
11. sep 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katulka.d
Registrovala sa 15. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 36 príspevkov. Okres Michalovce.
    okres Michalovce
fotoportrét
fotoportrét
katulka.d
Registrovala sa 15. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 36 príspevkov. Okres Michalovce.
    okres Michalovce
 mariynka - pravdu má tá tvoja svokra emoticon mladých jednoznačne spolu emoticon my máme klasické stoly, tiež dávame maldých spolu...

ja mám tiež obavy kvôli tomu počku....no uvidíme, veríííme emoticon
11. sep 2010 o 13:45  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bad
35
Registrovala sa 13. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 210 príspevkov a 2 albumy. Má 4 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
bad
35
Registrovala sa 13. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 210 príspevkov a 2 albumy. Má 4 priateľov. Okres Nitra.
 baby vam sa to neuveritelne blizi, uz na buduci tyzden emoticon emoticon emoticon emoticon sice to mal byt aj nas termin, skoda emoticon paci sa mi tento datum emoticon aj ked i nas 02.10. je supis, avsak stale ma to taha viac do vasej temy .-) drzim vsetkym palce a pocasie vam zarucene vyjde, vsak ma byt teplucko...
11. sep 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 kocky, zabezpecujete si aj nejaku pelerinku? emoticon emoticon ak by zima bola..? emoticon emoticon

katul, len dat dokopy mladych, starych, podla vztahov.. vies ako je to tazko?mame k dispozicii obmedzeny pocet stolov a teraz poparuj 8ludi k jednemu stolu.. je to tazka,ale ja verim ze to zvladnem emoticon

bad, aj ja stale verim, ze bude pekne emoticon
11. sep 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 tak ja som dnes bola na skuske tych siat...a podarilo sa...uz som sa uzmievala a mala som taky ten dobry pocit, ze uz sa mozem ist vydavat emoticon emoticon emoticon
ma nervy chytali vzdy v pondelok...no dnes sa to zacalo poriadne....celu noc som svadbovala emoticon prisli mi hostia autobusom a bol pny tort a neviem coho...no sranda...uz mam zase tie sproste sny....dufam, ze sa do svadby aspon raz dobre vyspim... emoticon
vyzdobu uz mam celu vyriesenu emoticon, takze to mam z krku
dnes sme zacali obvolavat pozvanych aby nam potvrdili ucast emoticon
vcera som poposielala mailom casovy harmonogram hostom zo Slovenska...aby vedeli, kedy a co a hlavne kedy je odchod mikrobusu...
tak uz sa to rozbieha naplno, ludia sa stale nieco pytaju a tak...
dievcata...tyzden... a budeme to mat za sebou...aj mi za tym vsetkym bude smutn ale teraz sa tak radujem a stresujem, ze sa asi pocikam emoticon emoticon emoticon
my nemame okruhle stoly a zasadaci poriadok vyriesime az ked budeme mat presny pocet osob emoticon
a vy to volate ze mrcha????mne vcera odisli komunisti emoticon, takze bude ok emoticon
aj herpes sa lieci, difam, ze zmizne celkom emoticon
tak zatial sa lucim...vela zdaru emoticon
11. sep 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
corinno
Pekná svadba e - shop Dagobert Janík
Martina PRO

Svadobný obchod - Okres Zvolen
1

“Sútaž pre nevesty...http://zena.sme.sk/c/5869885/hladame-hviezdnu-nevestu.html”
(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
corinno
Pekná svadba e - shop Dagobert Janík
Martina PRO

Svadobný obchod - Okres Zvolen
1

“Sútaž pre nevesty...http://zena.sme.sk/c/5869885/hladame-hviezdnu-nevestu.html”
(Pred 5 rokmi)

na herpes jeden babský recept - vysušiť liehom, a potom sudocrem - na detské zapareniny, - zmizne do troch štyroch dní bez stopy a dočasnej jazvičke
a ked nie tak pekne vyretušovať sa dá vždy, držím palce, peknú svadbu
11. sep 2010 o 16:18  •  Svadba bola v septembri 2004  •  www.peknasvadba.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katulka.d
    okres Michalovce
fotoportrét
fotoportrét
katulka.d
    okres Michalovce
 mariynka - viem, veď aj ja riadne musím kombinovať emoticon ale my sme šikovné a určite to zvládneme emoticon

ikleinova - ozaj, pýtala si sa potom na zľavu za tie šaty? som rada, že to na koniec dopadlo dobre.... emoticon
11. sep 2010 o 16:38  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majuska287
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
majuska287
    okres Žilina
 no baby pekne pocasie ako pekne, mozno ako kde ale na zilinu to nevyzera ruzovo prave vtedy emoticon bude dufat...
11. sep 2010 o 23:18  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zara13 (36 r.)
Registrovala sa 25. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 74 príspevkov a 2 albumy. Okres Bratislava.
    V Topolciankach, okres Zlaté Moravce
fotoportrét
fotoportrét
zara13 (36 r.)
Registrovala sa 25. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 74 príspevkov a 2 albumy. Okres Bratislava.
    V Topolciankach, okres Zlaté Moravce
 zasadaci poriadok budem tiez kombinovat, mame 8=cky, a chcem dat mladych zvlast, ale uvidim ako to cele bude vychadzat.

co sa pocasia tyka, neriesim to zatial, e len verim ze bude pekne.
ja som bola parkrat v solarku, nech nie som biela, a celkom je to fajn, pomohlo. ale to uz teraz asi neskoro zacat.
vcera sme sa stretli este s DJ-jom, a este mu smusim poslat pesnicky co chceme.

nervozita u mna zatial nie je, este sa sustredim na veci co treba poriesit. neviem ci nebudem musiet menit babu s nechtami. uvidim v pondelok. , hmmmmm.
a idem si tiez pospisovat co treba v piatok, v sobotu vybavit, a komu to pridelime emoticon

ja som si zajednala bolerko v salone, pre istotu, ak by bola velka zima, a tiez malu kabelku. som zvyknuta vzdy nejaku malu amt, tak by mi asi chybala emoticon
12. sep 2010 o 09:06  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 ahojte, boli ma hrdlo emoticon emoticon emoticon to z tohoz blazniveho pocasia asi.. emoticon emoticon

my sme vcera urobili tombolove vyhry emoticon bude to sranda emoticon emoticon
uz mam aj zasadaci poriadok, snad mi ho v utorok v restike schvalia.. emoticon

zajtra sa mame stretnut s fotografkou, tak snad nam to stretko uz vyjde.. emoticon emoticon
v utorok mam poslednu skusku siat emoticon a ideme do restiky emoticon
stredu mam nastastie volnu,aspon si oddychnem emoticon
vo stvrtok si idem po dazdnik a mamine po kabelku.. emoticon a musim vybrat peniazky emoticon emoticon emoticon o 16.30 mame nacvik a spoved v kostole..
v piatok ideme rano po tortu, potom po saty a o 13tej na nechty.. emoticon
poobede sa budem snazit len oddychovat, nech vladzem tancovat do rana emoticon emoticon
v sobotu mam o 7h. kadernicku, o 8.30vizazistku a od 10.00(cca.) sa ideme fotit emoticon

kocky, ja som nemohla spat emoticon citim uz aj motyliky v zaludku emoticon emoticon

a vcera nam prisli ŠPZ-tky, su peknučkééé emoticon máme na naše auto a aj na auto svadobných rodičov emoticon
12. sep 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 ja uz som take nervozna...len revem..ja takto avladam stress....revem a revem...ale potom v den D uz bude ok... emoticon
zlavu som nepytala....ale urcite budem ked si pojdem pre saty...som happy, ze to nakoniec dopadlo takto...ufff emoticon
to moj drahy by si neodpustil ak by nepytal zlavu...a ved aj mame preco, za ten stress... emoticon
ja obvolavam hosti,...uz chyba len par...mani sa mi organizacia cesty so Slovenska....je toho vela emoticon
dnes dokoncime menu a pesnicky pre Dj...Slovenske vyberiem so segrami...tie pridu v utorok vecer...konecne aspon sa budem mat komu vyrevat... emoticon moj drahy neznesie ked pacem...a nechape preco placem ved vsetko je ok...ale ja mam stres a takto to riesim...
herpes sa mi lieci a mne nepomoze ani sv. maria na herpes...kolko ma ma obtazovat...tolko bude... emoticon skor ho neviem vyhnat emoticon
zajtra kupime drahemu koselu, objedna sa palenka a vino, a ideme do restiky poriesit detaily, menu, ubytovanie a stravu pre cezpolnych emoticon
v utorok pride moja rodinka uzasnych
streda mam nechty a farbenie vlasov emoticon, treba zaniest figurky na tortu do cukrarne
stvrtok asi Dj
piatok saty a kostol...potom nic a dufam, ze to aj takto ostane...
nechcem sa viac stresovat, co sme nevybavili do teraz uz nevybavime...myslim nad ramec...zhruba vsetko uz je vybavene tak sa niet o co obavat emoticon
18. ciastosne oblacno, 22 stupnov....no dufam, ze to vydrzi emoticon ,pravdepodobnost zrazok 20% ...verime....verime emoticon emoticon emoticon
12. sep 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzanaapeter (33 r.)
Registrovala sa 16. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 46 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Hlohovec.
    Hlohovec, okres Hlohovec
fotoportrét
fotoportrét
zuzanaapeter (33 r.)
Registrovala sa 16. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 46 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Hlohovec.
    Hlohovec, okres Hlohovec
 baby budete mat na hlave závoj. Bola som včera na skúšobnom účese a kaderníčka mi tak úžasne urobila vlasy, že je škoda to zakryť závojom emoticon emoticon emoticon
12. sep 2010 o 14:37  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienocka23 (32 r.)
2
Registrovala sa 7. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov a 2 albumy. Má 28 priateľov. Okres Bratislava.
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
lienocka23 (32 r.)
2
Registrovala sa 7. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov a 2 albumy. Má 28 priateľov. Okres Bratislava.
    Žilina, okres Žilina
 Chcem sa spýtať jednu otázočku: Ide po Vaších ženíchov k nemu domov prvá družička? A hovorí sa pri tom niečo špeciálne keď k nemu príde? Aby vedeli, že už je čas odísť po nevestu? Poraďte prosím emoticon Mám sestru ako prvú družičku aj svedka zároveň a povedali mi, že by mala ísť po ženícha, len nevie čo má pri tom povedať emoticon Ďakujem emoticon

Čo sa týka Dj-ja dávate mu neaký presný zoznam piesní, ktoré chcete aby počas večera zahral, alebo to nechávate na ňom?
12. sep 2010 o 15:47  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 zuzi, ja som to vyriesla tak, ze budem mat uavoj zospodu.. aby nezanikol uces.. emoticon emoticon

ja sa dnes cely den usmievam, cely den prijimam blahozelania.. sladkosti.. len s drahym som este nebola, isli flaskovat vino, tak ani neviem, ci dnes na den mojho mena emoticon emoticon emoticon stihne prist za mnou.. emoticon emoticon emoticon
12. sep 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
Registrovala sa 9. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 107 príspevkov a 2 albumy. Má 35 priateľov. Okres Nitra.
    V Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
Registrovala sa 9. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 107 príspevkov a 2 albumy. Má 35 priateľov. Okres Nitra.
    V Nitre, okres Nitra
 mari želam všetko najlepšie k meninam emoticon
ja už mam šatky doma, no vlečka je dosť dlha, dufam,že nebude pršať, nech ju možem mať spustenu....
ja mam zavoj aj taky mini zavoj, chcem na fotenie využiť....
juj sa nam to krati a ja ešte mam par veci čo musim vybaviť, som zvedava ako to postiham všetko...
12. sep 2010 o 18:38  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 vsetko naj. k meninam Mariynka emoticon no dufam, ze sa dostavi...po degustacii emoticon
ja budem mat zavoj zvrchu a vobec mi nevadi, ze mi zakryje uces...ved potom ho dam dole... emoticon
po mojho zenicha nepojdede nik...my nemame taketo ziadne tradicne ritualy emoticon
12. sep 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzanaapeter (33 r.)
    Hlohovec, okres Hlohovec
fotoportrét
fotoportrét
zuzanaapeter (33 r.)
    Hlohovec, okres Hlohovec
 mari všetko naj naj k meninkam emoticon emoticon emoticon
12. sep 2010 o 20:05  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 dakujem emoticon

lulu, ty sa maaaaaaaas. sa mozes kochat satami.. emoticon emoticon emoticon
12. sep 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katulka.d
    okres Michalovce
fotoportrét
fotoportrét
katulka.d
    okres Michalovce
 mariynka - všetko naj emoticon
12. sep 2010 o 20:33  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 dakujem emoticon emoticon emoticon ste zlate emoticon

kocky, ja neviem preco, mna chyta daka panika.. ci budem zdrava, ci bude pekne..
viem, ze na nic sme nezabudli, bo v notese je vsetko odskrtnute ako vybavene emoticon emoticon
12. sep 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 kocky, aha, este poradte, ako pripevnime ŠPZ-tky na auta?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????cim????????
12. sep 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katulka.d
    okres Michalovce
fotoportrét
fotoportrét
katulka.d
    okres Michalovce
 mariynka - my síce tie značky nedávame, ale v poho to pripevníš s takými doťahovacími páskami - sú aj priesvitné, ale neviem, presne ako sa to volá, ale aj puklice sa s nimi pripevňujú emoticon tvoj "skoro-muž" určite bude vedieť emoticon
12. sep 2010 o 20:49  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
    V Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
    V Nitre, okres Nitra
 mari no neviem ako sa to píše ale mi to volame eskapasky.... emoticon
12. sep 2010 o 20:54  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš