Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
ikleinova - ďakujem, veľmi si mi pomohla s množstvom cesta :-) práve sa rozhodujem, aké "príchute" urobiť ;-)
Odpovedať
dievcence uz len 2 tyzdne...ide to neskutocen rychlo...!!neviem sa dockat.. uces odskusany,este doriesime ten vrch,lebo som samozrejme zabudla zavoj tak sme to nevedeli nejak dokoncit,ale na dalsej uz to bude konecne..))cesat ma dojde kamaratka a domov ,takze ja nevytiahnem nohy z domu az na fotenie..) makeup tiez odskusany,to tiez pride kamaratka az kumne domov,a tak isto ako kadernicka aj ona ide na svadbu,tak to budeme musiet stihnut do tej 11stej.. :-) kolaciky aj torticka objednana,vinko palenka nakupene.. aj kuchty na vysluzku objednane..) stretko s dj dopadlo fajn,este mame jedno ..a aj s fotografom.doladit posledne priania a zelania....
Odpovedať
ahojte, ja som dnes absolvovala skusku make-up-u, vysledok:som spokojna, ale kedze moja mami a hlavne drahy tvrdi, ze ten cierny tien sa mi nehodi, lebo vyzeram ako s monoklom, tak bude asi bez cierneho tienu ;-) :-) ale mne sa to celkom paci.. x-) nezvyk na mna, bo ja len spiralu a ceruzku pouzivam.. :-N ;-) a mame za sebou aj kamerovanie nasho randevu ;-) :-) kocky, nezavidim hereckam :-N :-N :-N ja neviem, to pozovanie pred kamerou ma dako neocarilo :-N ale vysledok by mohol byt super :-) :-) :-) pan kameraman si dal na nas zalezat a co som ocenila, mal supeeeeer napady :-) :-) :-) vecer sme stravili na nakupoch, ale uz mame aj nealko z krku.. ;-) :-) musim kuk do zapisnika, co este.. nech to odbuda.. ;-) :-)
Odpovedať
Dievcata,neviete mi niektora poradit dobru manikerku v Kosiciach?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no my sme boli na dovolenke, trosku oddychovať...bolo super...len teraz dobieham zameškane :-S no stihla som objednat si svadobnu kyticu a vyzdobu autička,dnes som bola na skuške učesu, bude to peknučke.konečne mi po 6 mesiacoch prišli svadobne šatky sa vytešujem...dnes som drahemu kupila svadobnu košelu a bude mať aj vestičku.budete mat niektora ovocie na svadbe?davate ho na nejaky stojan alebo ako?
Odpovedať
lulupaja preco si cakala tak dlho na satky? =-)
Odpovedať
lulupaja - my davame ovocie na svedske stoly (budu tam aj torty a 3. jedlo). Dievcence - kedy na svadbe budete krajat (uz) s manzelom svadobnu tortu?? =-)
Odpovedať
veronika 19833 - My krájame svadobnú tortu po večeri ku kávičke, zdá sa nám to oveľa praktickejšie :-) lulupaja - my na svadbe ovocie mať nebudeme
Odpovedať
Profilova fotka
kinkinga-ja som si objednavala svoje vlastne cez salon, a kazdy salon mi na sotterky povedal dlhu čakaciu dobu, ale nejako sa to pretiahlo ale chvalabohu prišli. ja som chcela daky poschodovy stojan na ovocie aj na zakusky ale co som vedela o jednej pani, že prenajima tak ta ich uz ma obsadene, no zistim v reštike,že čo a ako, lebo my este ani menu nemame objednane :-N
Odpovedať
lulu, nam to spravi restika, na misy ;-) :-) veron, aj mi ako mirka po veceri ;-) ku kavicke :-p ;-) podla mna to o polnoci nema vyznam,lebo uz nikto nebude mat chut na sladke, ked bude mat za sebou tri vecere.. ;-) :-)
Odpovedať
nie mi,ale my.. :-N :-N ]-( ;-) :-)
Odpovedať
ja som dnes zajednala organistku, aj vy si to musite zajednavat same??? =-) =-) :-N ;-) my asi za to sami,lebo u nas je ich na vyber viac.. ;-) :-) zajtra o 19hod. mam skusku ucesu-teda ofiny v kombinacii so zavojom.. ;-) :-) no som zvedavaaaaaa :-N ;-) :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
mariynka - ja tiež idem zajtra na skúšku účesu a make-up :-) teším :-)
Odpovedať
miri, mas nejaku predstavu?ci? nechas si poradit? ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak trosku sme pokrocili aj my. bola som na poslednej skuske siat, juuuj, som zvedava ako v nich cely den vydrzim. urabila som posledne objednavky cez net, dufam ze to stihne prist :)
Odpovedať
mariynka - trošku predstavu mám, ale každopádne nechám si aj poradiť. Myslím, že som si vybrala veľmi dobre, uvidíme, každopádne podám info :-)
Odpovedať
mariynka - u nas sa obycajne zajednava organista. Ja mam vsak vyhodu, moja sestricka je organistka, ma nadherny hlas, takze nam to krasne zahra a zaspieva ona :-). Ma na starosti aj odobierku - dojde nam ju zaspievat dievcensky zbor - nech si trosku aj "poplaceme" ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata....tak ja som vam uz raz spomynala, ze moj zenich nema ani 1. sv. prijimanie a ani birmovku ....boli sme uz na nauke a tak....u nas to bola 1 hodina a vstko bolo v poriadku....pokial...sa jedna ich rodinna znama nezaorganizovala do toho, ze moj Rolly nema ani sv. prijimanie a ona je veriaca a ako sa chceme ist zosobasit v kostole...ze to sa tak neda, tak sa sla porozpravat s knazom...nasim knazom!!!!!!!to bolo v nedelu, mna skoro slak trafil, kedze sa jednoznacne vyjadril, ze to nas nezosobasi :-| ;-( ;-( ;-( tak sme mu vcera volali, samozrejme, ze ano ze vie o co ide a o 17 sme mali s nim stretko.... :-) dopadlo to na stastie na 1. sedeli sme tam hodinu a pol a pocuvali o 10 bozich prikazaniach ale ked ten knaz je taky perfektny, ze by sme vydrzali aj dlhsie....a dopadlo to tak, ze bud. tyzden mame o 17 hod. v piatok skusku v kostole a tam dostane moj drahy aj 1. sv. prijimanie a pojdeme na spoved :-D super to dopadlo, ale tak kratko pred svadbou nepotrebujeme ziadne stresy :-D vcera som si kupila spodne pradl, ponozky manzelovi, zajednala som si organzu a pomaly sa blizime k cielu... nakoniec ma predsa len bude licit moja kamoska...aj to je uz dohodnute a zajtra poosledna skuska siat ;-) juj ale sa tesim....uz mam herpes. co je ok lebo do svadby zmizne....aspon dufam :-N
Odpovedať
ikleinova - ja by som tu "rodinnu znamu" tak kopla niekam.... ]-( ]-( ]-( . Ale nastasie ako som pochopila, mate super knaza, takze nakoniec sa Vam to aj vyplatilo... Aj moj nema ani 1. sv. prijimanie a ani birmovku, ale ako nam povedal nas knaz -
Odpovedať
... pokrac... na sviatost manzelstva staci samotny krst, ziaden knaz nemoze odmienut zosobasit cloveka, ktory ma "len" tuto jednu svaiatost - teda krst. To je podla cirkevneho prava!
Odpovedať
Profilova fotka
ano aj nam to povedal, ale pokial chce uzavriet manzelstvo, mal by ho uzavriet bez hriechu, mal by ist na spoved....a to bez 1. sv. prijimania absolvovat nemoze...to je ten problem...ale naozaj ten knaz bol super a sympatak a rychlo sme to vybavili ;-) a s tou znamou....ja s nou este povediem diskusiu :-)
Odpovedať
do urcitej miery si myslim ze je to tak - naozaj by sa malo do manzelstva vstupovat bez hriechu a s cistym svedomin, ale to ja zas toho mojho na silu nebudem do toho tahat.... Akurat vcera som mu oznamila, ze 5 dni pred svadbou pojde buvat pekne ku rodicom... :-D :-D :-D . Viete si predstavit, aky bol z toho nadseny... :-D 8-) (byvame spolu uz nejaky cas)...
Odpovedať
ahojte, ja som zacala probioticku a celaskonovu kuru, vcera som zmokla 8-( 8-( 8-( dnes mam skusku ucesu, len taku rychlu, ze co s ofinou ;-) aj zavoj mam doma-nech to dako skombinujeme :-)
Odpovedať
kocky, neviete ako to je s volnom okolo svadby? kazdy mi hovbori inak :-N :-N ;-)
Odpovedať
sledujete,tooooo: http://imeteo.sk/vyhliadka_pocasia_na... treda 15.9. až Sobota 18.9.2010 SITUÁCIA: V našej oblasti bude počasie pod vplyvom vyššieho tlaku. PREDPOVEĎ: jasno až polojasno. Denné teploty: +18 až +26°C Nočné teploty: +16 až +8°C to by bolo supis pupiiis 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka joooj keby si mala pravdu s tym pocasim...ja som dnes tiez pozerala na viacerych strankach...a vsade bolo ze polooblacno/oblacno...a dost zima:(
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuj, to pocasie by mohlo byt. dufam, ze sa nam otepli a vylezie slniecko. moj drahy bol dnes skusas vestu, a vyzeral super ;-) a tiez mi prisli topanocky, len som ich nestihla vyzdvihnut. a zajtra sa stretavame o aranzerkou, nech sa finalne dohodneme. co sa tyka volna, zalezi to trosku aj od prace. Narok na volno je v dany den, kedy sa svadba realizuje. cize ak je sobota beznym pracovnym dnom (niektore povolania urcite maju), vtedy mate narok na volno. resp. ak by ste mali svadbu v iny den, napr. utorok, piatok, tak by ste mali tiez narok na volno. ak vsak pracujete od pondelka do piatka, a svadbu 18.9.2010, tak narok na volno nie je. ;-)ale zamestnavatel moze mat vynimku,a udelit volno na zaklade internej smernice. takze to je potom individualne od firmy k firme.
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby, tak už sa to pomaly kráti. Už mi to aj tak trošku dochádza. Hlavne, keď ešte nemám víno zabezpčené. Ozaj, koľko budete mať vína? My sme totiž zažili prvú hádku počas príprav a to kvôli vínu. Budeme mať napokon nejakých 50 ľudí, z toho cca 6 detí, 2 šoférov a nejakých ďalších 5 ľudí, ktorí moc nepijú. Takže cca pre 40 ľudí som myslela 35 litrov bieleho a 15 litrov červeného vína. Robko by chcel 50 ku 30. Môžete mi poradiť???? Nebaví ma to hádať sa skrz blbosti. :-( Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
hope..boze mne sa to zda velmi vela.... ;-) to tvoj pocita skoro 2 litre na osobu, teda 1,6l???? my budeme mat 20l bieleho a 15l cerveneho a to mame pozvanych 70 ludi, z nich mozno pocitat...teraz neviem tak 50 konzumentov alkoholu...a to vy nic ine na svadbe nebudete pit? :-)
Odpovedať
hope - my máme 30 na 30l...a máme 65 hostí........podľa mňa je to až-až, ale brali sme to s rezervou, veď ak zostane, víno sa vždy vypije :) ale pre vás 50 na 30 je určite veľa...... a určite nebude piť každý víno..... ja mám problém s množstvom pálenky, ešte sme ho nekupovali......vy budete mať čo za tvrdé? a koľko ste kupovali? vôbec netušííííím, pomooooooc :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?