Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
len pekne odpocitavaj aj ty,pojde ti to rychlejsie,,))ked si predstavim ze v january sme stanovili termin 18.9 tak sme si povedali,juj to je este dalekooooo,a teraz kukaj tu,,,,,za dverami..)
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme termin urcili koncom augusta min. roka.....boze aky dlhy cas a tak rychlo to zbehlo :-) takze uz mam kolace upresnene...9 druhov a aj slane pracliky na stoly....spolu cca 770 kusov, bez slaneho...takze toto uz mam z krku a vobec sa uz nemusim o nic starat ohladom kolacov :-D zajtra idem vyzdvihnut skatulky pre kolace a flasticky na palenku...a ktovie co este 8-) ako ste na tom s dietou? ja som schudla a v podstate sa zdravo stravujem stale....ale teraz si davam vacsi pozor, pravidelne cvicim a zacala som brat Alli tabletky na chudnutie...aj ked nespadam do tych ich tabuliek...takze by som ich nemala uzivat...ale uvidime, co to spravi? mate s tym niektora skusenosti???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ikleinova, ano mam skusenosť s Ali. V podstate to tebou všetko jedlo riadne preženie a priprav sa na to, že občas "nedobehneš". Neviem, ja som s nim neschudla, ale kamoška áno, tak to asi na každého pôsobí inak. Ja som to ale po mesiaci vysadila, lebo som ani nikde nemohla ísť, lebo to na mňa prišlo kdekoľvek. Takže radšej asi cvičiť a jesť zdravo. Mne sa to nedarí lebo tiež prerábame ako maryinka a tak sa utešujem, že drahý ma má rád takú aká som a že ostatní ma tiež poznajú, tak čo. Akurát ma štve, že ďalší kamarát odvolal svoju účasť na svadbe. Asi sme to mali urobiť o dvoch svedkoch. Neriešila by som toto. :(
Odpovedať
Profilova fotka
no aj moje segry skusali alli a maju taku istu skusenost ako ty....a po 3 dni stravenom na WC to mozem potvrdit :-) :-) :-) nestvi sa z toho, kto tam nepride, ale raduj sa z ucasti tych, co s tebou chcu spolocne oslavit tento den :-) my sme sa nastahovali pred 2 mesiacmi do noveho byvania...prerobeneho domu, takze ja tiez este stale upratujem, tam jednu policku...tam toto...a to vobec nemam kuchynu a tak....vsetko raz bude... :-)
Odpovedať
kocky, my sme pred chvilou prisli z domu, som KKKOOO, dnes sme tepovali koberce, strihali koberce, no dovi dopo,ale konecne je po nas nieco vidiet x-) x-) x-) aj skrine do spalne sme dnes kupili, postel je uz od pondelka objednana :-) :-) jitus, vies co, ja som vzdy riesila vahu.. a to som vazila cca.58kg, od februara chudnem ani sama neviem ako :-N asi preto, ze som tu vahu prestala riesit.. :-N ;-) mam pocit, ze tieto dni som nejaka nafuknuta :-N lebo na dome jeme hocico.. :-N :-p neries svoje prebytocne kilogramy, kila a tvoje pozitivne myslenie o tom aka si krasna a ako sa sama sebe pacis skryju vsetko co treba.. ;-) :-) :-) ikleinova, ved ty mas super postavu, tak naco "hazardujes" so zdravim? =-) =-) ja idem zajtra krajcirke, musi mi skratit a zuzit saty popolnoci ;-) v pondelok rande s fotografkou, v stredu posledne s knazom, v piatok mam rozlucku a aj skusku make-up-u ;-) :-) torta zajednana, takze uz len si v piatok 17.9. prist po nu.. ;-)
Odpovedať
už len 22dní, prosím nezabudni, čas sa kráti.. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Odpovedať
:-D :-D :-D presne na túto pesníčku dnes myslím aj ja :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ohhh boze 22....tak uz si to budem teraz spievat cely den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem babenky za podporu. Sa som akurat vymenila prácu a tým, že sa všetko učím a mám kopec povinností, tak ani nevnímam blížiaci sa deň D. Len dnes riešim rôzne komplikácie. Jedna pani mi mala poslať šaty pre družičku a samozrejme, že po odoslaní platby si nevedela tieto peniaze ku nikomu priradiť, lebo účet je na meno môjho snúbenca a tak čakala kto sa ozve a ja som čakala kedy to príde. Teda týždeň v .... No potom som volala, že čo s tým je, ona mi to teda potvrdila, že peniaze má a že to pošle. Mala to poslať expres aby to tu dnes bolo a ono nič. Samozrejme, volala som jej že čo teda a ona to neposlala expres ale obyčajne. Problém je, že moja družička býva v Čechách a ja jej nemám ako vyskúšať tie šaty. Plánovala som tam ísť cez víkend ale takto môžem ísť tak akurát viete kde... Musím čakať do ďalšieho týždňa a bojím sa, že ak jej nesadnú tak to bude pekný priekak. Asi ma šibne z ľudí, ktorí robia "biznis" a nevedia si ani základnú informáciu zapísať a riadiť sa podľa nej.
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, mam otazocku. budete mat vsetky rozlucku zo solobodou? ja sama neviem ci nieto take organizovat, teda kamoska sa ma vcera spytala ci chcem rozlucku. mne osobne sa do toho velmi nechce, zda sa mi ze to nesihnem ale hlavne nemam pocit, ze sa s niecim lucim. rozlucky co som zazila, boli niekedy viac na efekt, ako realna zabava, a to sa mi nejako absolvovat nechce. ako ste na tom vy?
Odpovedať
zara13 - čo ja na to? :-) Rozlúčku som mala včera, a bola brutáááááááááááááálna :-) Bolo mi oznámené iba miesto a čas o nič viac som sa nezaujímala. Mňa sa nikto nepýtal či chcem alebo nie, jednoducho to kamošky spískali :-D A vôbec to nebolo o efekte ale o zábave! Ja napríklad tiež nemám pocit, že by ma priateľ len teraz bral z domu nakoľko som z domu už 2,5 roka a odobierku budeme mať, ide o tradíciu a symboliku :-) Ani ja som nemala pocit, že sa s niečím lúčim to nie je o tom :-) Môj pohľad...
Odpovedať
Profilova fotka
Miriam, mozes dat viac podrobnosti? v com brutalne? lebo tie rozlucky co som zazila, boli o zhanani telefonnych cisel, tancovani uprostred prazdneho baru, spievani po meste a pod. a to sa mi fakt nechce, nepotrebujem na seba putat pozornost nahodnych ludi, len preto ze sa vydavam. :-S nuz, ja uz mam vlastny domov, takze s tymto to urcite nespajam, byvam prec 7 resp 12 rokov, ak ratam aj VS. cepcenie, to je tiez ta dilema, zalezi od toho ako to bude prevedene, to sa este musim dohodnut s realizatorkou, lebo ziaden "vienok vziat hlavku stat" urcite nechcem. daj prosim vediet, ako prebiehala vasa zabava, mozno sa inspirujeme a chyti ma to ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
cafte babenky, tak ja som svoju rozlucku so slobodou uz absolvovala.. tento vikend.. tiez mi bolo povedane len miesto a cas stretnutia.. urobila som chlebicky, kupila par flasiek, cipsy a vyrazila som na miesto, kde ma cakali moje kamosky.. bolo nas 10 a bolo uplne senzacne.. dostala som tricko R.I.P. Freedom, super super super napad.. dalej puta a s tymi som behala celu noc.. posedeli sme v bare, popili pokecali, potom sme uz museli ist na ine miesto.. nevedela som kam.. sli sme do baru, kde sme mali sukromneho DJ a ten nam pustal karaoke, spievali sme, blaznili, tancovali, no koniec.. dostala som od bab sexi pradlo, uz sa tesim ked si ho dam :-D o polnoci sme boli pustat balon stastia, teda ja som pustala a ani neviem ako a bolo rano, nohy mi skoro odpadli a valili sme domov.. v sobotu o pol 11 sme uz mali byt nastupene pred panelakom a sli sme zase niekam.. baby zarezervovali cele vrchne poschodie wellnes v Holliday Inn hoteli v ziline.. bazen, virivka, sauna, sampano.. no dovi.. potom obedik s babami, a vecer kino.. som uplne nadsena s mojich kamosiek a uz teraz sa tesim, ze sa zase zabavime na tom nasom dni... :-N a kto rozmysla nad rozluckou, chodte do toho, aspon to posedenie s babami fakt stoji za to.. nie je to o luceni, je to o zabave 8-) a inak uz ma chyta trosku panika.. stale mam pocit, ze nieco chyba.. len ako mam vediet, ze uz mame vsetko, ked som sa este nevydavala???? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
zara13 - tak načo o rozlúčke vôbec uvažuješ, keď v tom vidíš iba samé nagatíva?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala rozlucku uz v maji a naozaj nie je ot o luceni ale o zabave s babami...fakt super, ani je som o nicom nevedala, len datum a ani miesto som do poslednej chvile nevedela, vsetko to organizovala moja segra a bolo fantasticky, kazdemu odporucam a dokonca aj tortu som dostala....v tvare muzskeho prirodzenia :-D :-D :-D no naozaj netreba rozmyslat, ci rozlucku alebo nie...ved len raz ;-)
Odpovedať
ikleinova - no v akom inom duchu by sa mala rozlúčka viesť :-D ja som dostala rovnakú tortu :-D A ešte isté "kuchynské" pomôcky :-D :-D :-D no kopec srandy. Priateľ dostal plyšový vankúš v tvare ženského poprsia vo veľkosti asi 6-tky :-D a ešte iné vecičky s rovnakým podtónom :-) Fakt som si to užila...
Odpovedať
Profilova fotka
joj dievcata...mna nejako chyta panika... :-( musim menit kozmeticku ale velmi sa mi nechce :-( ona ma 18 civilny sobas...vravela, ze ona ma v pohode nalici ale ja nemam cas sa velmi prisposobovat...tak asi radsej pojdem k inej... :-(
Odpovedať
ikleinova - na tvojom mieste by som urcite vymenila tiez. Aspon budes spokojnejsia, nebudes mysliet, ci sa naozaj vsetko stihne. A neboj, nestresuj, mas este dost casu - aj na skusku a aj na den D! :-) ;-) ...
Odpovedať
Dievcence, ja som mala dost choreho synacika (mal zapal pluc a hrozne vysoke horucky :-( ).... A dalsi problem mame na svete - koli chorobe schudol do oboch oblekov :-( , vsetko na nom lieta... Neviem, ci to mam dat zuzit alebo za tie necele 3 tyzdne nieco priberie naspat :-( . Chvalabohu - uz je z toho skoro vonku :-) :-) :-) . Dnes idem na generalnu skusku siat - poslednu x-) x-) x-) uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
cafte, ja si idem vyhodit z kopytka v piatok :-) :-) tak snad sa vyblaznime aspon tak dobre ako vy ;-) :-) :-) vy tu pisete o pupakoch a asi to uz skocilo aj na mna... :-| :-| snad dobry make-up zakryje.. ;-) :-) v stredu ak vyjde pocasie, ideme natacat rande s kameramanom.. ;-) uvod na nase svadobne DVD :-) inak sme stale na dome, kooonecneeee mame hotovu spalnu x-) x-) dnes nam akurat prisla postel x-) x-) a od stvrtka makam do prace.. :-| ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mna caka rozlucka so slobodou 11.9. ale tiez mi to pride len ako super party, lebo urcite sa s nicim a s nikym nejdem lucit doslova. Ja som len napisala zoznam kamosiek, ktore tam chcem, kde to chcem mat a o ostatne sa stara moja sestricka, tak tiez som zvedava, ake prekvapko pripravia kocky 8-) Uz len 18 dni kocky :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak som sa rozhodla, moja rozlucka bude mozno pre niekoho suchoparna, ale ja sa radsej zabavam bez toho aby kazdy okolo vedel aka je prilezitost. takze to bude nejake posedenie pri vinku, a mozno nejake disko. v BA je dost blaznivych britov a pod. ktory putaju dost pozornosti. :-D :-D nic v zlom, ked mate radi taku zabavu, tak vam ju prajem. mna take nebavi a vobec nie som negativna miriam, len mam rada iny humor a sposob zabavy. tak sa snazim najst variantu, ktora bude vyhovovat aj mne. 8-) ale tesim sa, zohnali sme topanky pre priatela, pierka mame rezervovane, a cez vikend som objednavala bizuteriu a pod. a dnes rano nam prisli obrucky, tak sa tesiiiiiiiiiiime. foto pridam neskor. tak idem teraz na par dni na sluzobku, nebudem moct vela riesit, tak budem dobiehat este cez vikend. Veronika, co keby si mu jeden upravila, a jeden nechala taky volny a uvidis ktory sadne lepsie o tie dva tyzdne. a prajem nech sa z toho dostane uplne. drzte sa.
Odpovedať
Ja som ale nenapísala že ty si negatívna, ale že vidíš samé negatíva na rozlúčke a to je dosť podstatný rozdiel si myslím!!! Takže mi prosím nevkladaj slová do úst, ktoré som nenapísala. CITUJEM (viď hore): zara13 - tak načo o rozlúčke vôbec uvažuješ, keď v tom vidíš iba samé nagatíva? :-D zaujímavé, takže nakoniec sa predsa máš potrebu rozlúčiť so slobodou? :-D lienocka23 - ja som tiež pôvodne myslela že to bude 11.9. prípadne 4.9. ale práve v týchto dvoch termínoch nemohli baby, ktoré som tam jednoznačne chcela a vlastne ktoré to aj organizovali :-) My sme boli na disco, a predstavte si že sme sa tam stretli tri nevesty ktoré sa lúčili a dve ktoré tam uniesli :-) Som vôbec nechápala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Miriam, podla mna v tom taky rozdiel nie je, okrem toho ja som nepisala ze ta citujem, tak sa nerozculuj. a tiez mi nevkladat slova ktore som nenapisala, nebudem sa lucit so slobodou, moj nazor na to sa nezmenil, a tuto potrebu naozaj nemam. Skor je to moznost sa stretnut, pokecat, zabavit, mozno disko, ale urcite nie rozlucka so slobodou. ale mozem vymysliet iny nazov aby ta to nemiatlo ;-) :-)
Odpovedať
zara13, vies co aj ja o niecom takom uvazujem mam sice kamosky ale kazda je dakde inde po slovensku a mimo neho rozlezea tak ze sa nedostavia, mozno jak by nejake 2,3, tak rozmyslame ze s nastavajucim urobime take posedenie spolocne u nas doma, alebo u rodicov, posedenie pri vinku, grilovacka, kopec srandy a tak, myslim si ze v tom nieje nic zle ;-) a ze zabavit sa da aj takto ked je dobra spolocnost a nemusi to byt nic extra mne postaci aj toto x-) ale som spokojna, hlavne ze si to uzijeme....
Odpovedať
kocky, a vasi drahi sa lucili so slobodou? moj o to nema velky zaujem.. :-N :-N inak ani ja to neberiem ze sa lucim so slobodou, lebo viem, ze moj drahy mi slobodu dopraje aj v manzelstve.. ;-) my uz mame domcek ako tak hotovy, spalna je krasna, dnes sme navliekli uz aj periny x-) inak co hovorite na tento necas??? :-S :-S :-S snad do nasho dna D sa pocko vylepsi.. ;-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no moj drahy mal rozlucku a co on nepije, tak v ten vecer si dal...tak mal velmi dobru naladu...bolo tam s nim asi dalsich 15 kamaratov a domov prisiel rano okolo 5, uz po ranajkach, boli v bare na diske a celu noc pretancovali :-) ...takze asi tak...potom sme sa cez telefon tak pohadali, ze som skoro neprisla odmov ;-( ...lebo ja som mala v ten isty cas tiez rozlucku ale 370 km od neho....no takze ja by som poradila...urobte si rozlucku aj ja som mala fantasticku ale zalezi od partnera ako to on zoberie :-) mary- toto pocasie ma asi zabije :-( ja potrebujem slnko...aj ked nebude hriat, ale nech svieti :-) ja som pozerala na pocasie a tu by malo byt slnecno...tak som zvedava :-)
Odpovedať
no ja verim, ze teraz sa vyprsi a potom bude uz len krasne.. x-) x-) x-) ani moj drahy nepije.. :-N ;-) ale myslim si, ze ak by ho chalani niekam vytiahli, tak urcite nezostane nasucho.. :-D ;-) ved ani my nie.. :-N hruska sa mi uz chladi a aj dve sampanske deluxe :-p :-p ja mam dilemu, budem vycesana a chcem aj zavoj, paci sa mi zhora zavoj, ale potom mi bude vidiet len ofinu..takze neviem, ci si dat zavoj zdola, aj ked mne osobne sa to nejako extra nepaci.. takze neviem co robit.. :-| :-|
Odpovedať
baby, poraďte prosím, videla som tu - v bazári jeden inzerát na predaj vrecúšok na svadobný stôl....ale teraz to už nemôžem nikde nájsť :-| treba mi ešte tie vrecúška - na poslednú chvíľku som sa rozhodla........sama si ich už ušiť nemôžem, tak zostáva kúpiť to........ďakujem za pomoc...... ale sa nám to riadne kráti, čo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
mary aj ja som mala ten isty problem s vlasmi ale ja chcem aj korunku, ofinu mam dlhu ako vlasy a strihat nechcem, mne sa ta kombinacia....natocene vlasy a hladka ofina nepaci....tak ich natocim vsetky...sup dozadu a korunku a po korunke hned zavoj zhora....podla mna to je ten pravy sposob ak si chce dat niekto zavoj...potom taky ten zozadu..to je len zaclonka...ale to je moj nazor...a potom ho po 1. tanci dam dole a bude pokoj :-) takze tak som to vymyslela :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?