Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
ja som minule nakukla do marianinho kvetinarstva u sandokana ;-) x-) a na stranke ma, ze spolupracuje so zlatym klucikom, preto mna to hned napadlo.. :-N ;-) v tom kvetinarstve predavaj aj vyzdoby, maju aj marhulove lupienky, tak som sa potesila x-) a aj marhulkovu organzu na masle na stolicky mi vie objednat :-) x-) a co sa dary tyka, vsetci ju velmi chvalia x-) ;-) a kamoske robila vyzdobu pani mala z fantastic flower v galerii a tiez bola maximalne spokojna ;-) x-)
Odpovedať
Ahojte :-) Máte niečo nového? Pokročili ste s prípracami?
Odpovedať
ahoj mirka, ja idem zajtra skusat saty x-) vytipovala som si 6salonov v nitre, zajtra obeham s kamoskou tri a v piatok dalsie tri.. v stredu pojdeme asi kuk aj do oneho mesta-s drahym obrucky a oblek x-) a vo stvrtok idem s kamoskami do dunajskej stredy kuk saty :-N mus x-) im vyuzit tyzden volna ;-) mame prazdniny 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak som bola v PP skusat saty..poviem vam...hroza...vsak ich dam do albumu:)) pytala som sa na tie kolace...jedna znama mi poradila, ze tak 10 na osobu...to znamena,ze ak mame 70 hosti tak 700 kolacov, co sa mi zda nenormalne vela, kedze som spomynala, ze u nich nie je vo zvyku mat kolace na stoloch...tak nakoniec budem pocitat 3 na osobu plus do skatulky:) a naspat k tym satam...baby uvidite v albume, ved ak to porovnam s tym, co som uz skusala som velmi sklamana...material otrasny...vsetko skrabalo a ked som si obliekla take, co boli vysivane koralikmi tak mi skoro zodrali ruky a to este tvrdila, ze vsetky stoja za pozicanie okolo 5000 sk ...este starych tak mne co sa jedny pacili tak tie staly 10 000 :)) no ale vecerne saty zdarma zapozicanie a aj doplnky....takze zhrnutie na zaver...tu dam 250 eur za saty aj s doplnkami ale su super a pohodlne a som spokojna ale je mi luto, ze mam takuto negativnu skusenost.....tak sa drzte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak dnes som mala stretnutie s pani čo robi vyzdobu,povodne sa mi pačila hneda,ale po tom čo mi ukazala vyzdobu v hnedej v našej reštauracii tak som ju zamietla...Ale vyzera to,ze vyzdoba bude čisto biela a doplnky budu v medennej farbe ;-) Sa mi tento napad velmi zapačil tak som hned aj zložila zalohu...takže vyzdoba poriešena... Hor sa na svadobme šaty...jedny favoritky mam,už sa len rozhodnuť...
Odpovedať
ahojte, ja som dnes stravila 2.5hodiny v svadobnom salone anna garden ;-) poskusala som 5svadobnych a asi 4popolnocnych siat x-) svadobne mi sedeli viacere, ale vyhravaju prveeee x-) vyborne som sa v nich citila, a aj vyzerala :-N kamoska aj predavacka usudili, ze su ako na mna :-N x-) su satenovo-tylove, srdieckovy vystrih x-) aj bolerko a zavoj sme dokombinovali x-) predavacka bola mila, ochotna, bola s nou aj sranda :-D ;-) co sa tyka popolnocnych, marhulove na mne zanikaju :-| takze sme vybrali cyklamenovo-fialovej farby, dam ich do albumu, maju holy chrbat az po zadok :-N ale da sa to prekryt stolou ;-) aspon dovtedy, kym budu na svadbe moje babky :-D ;-) :-) aaaaaa vybrala som si maximalne sexi saty na kamoskinu svadbu, ze woooow, minisaty, obtiahnute, s peknym vystrihom, ze som happy :-D x-) x-) x-) x-) x-) x-) k svadobnym satam mam zlavy: dve -50% a dve -25% na spolocenske saty ;-) takze este aj mamina a kamosky usetria na satach ;-) maju tam aj podvazky, kamoska mi kupi modry :-N kedze na svadbe ma byt nieco nove, pozicane, darovane a modre :-N ;-) v inych salonoch sme ani neboli, na co? ked sme vybrali hned v prvom a hned prve saty? :-D x-) x-) x-) ikleinova, tak ktore nakoniec beries? :-N ;-) lulu, medenna? =-) to je taka do oranzova? :-N ;-) a kde sa ti zapacili tie satky? v BA,ci v NR? ;-) tie moje saty su nove x-) tak aj z toho sa vytesujem :-N ;-) takze skusanie v galante rusim, ale v piatok ideme mrknut do sale obrucky, kedze tie iste stoja v nitre 16tisic a v sali 11tisic ]-( ]-( 8-( tak mozno omrknem aj svadobne salony :-N ;-)
Odpovedať
mariynka, nám by mali obrúčky prísť zajtra x-) prinesie nám ich kuriér, tak sa neviem dočkať :-) no to si mala aké šťastie s tými šatkami ;-) ja som zúfalo obehávala, ale nakoniec našla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka,no to maš super,že si hned našla tie uplne super na prvy krat,ja som strašne prieberčiva,ale tie prave maju v Ba.ta medena je taka akoby hneda so zlatou zmiešana,predstav si medeny drotik,tak taka,ale ta to všetko len dokombinuje dominantna je biela a medena ju doplni ako obrusky,sviečky omotane drotik a medene drobnosti...no proste ta pani,že zoženie dake drobnosti a ja jej to schvalim...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my mame predbezne plan na 18.9.:) a jedine co mame je miesto, takze ked tu tak citam co vsetko uz mate, asi chytim paniku. nuz nic, idem googlit :)))
Odpovedať
zara13, vôbec nechytaj paniku ! ;-) svadba sa dá urobiť aj za dva mesiace :-)
Odpovedať
mirka, tak potom odfot nech pokukame ;-) x-) lulu, ja som mala daku predstavu ;-) a tieto saty mi ju naplnili :-N x-) chcela som srdieckovy vystirh ♥ nariasene, zakoncene s tylom a jasnez ze s ligotavymi kamienkami :-D ;-) x-) a nasla som este krajsie :-N x-) totalne vystihuju moju predstavu, tak ich "nekup" :-D ;-) zara, za tyzden nas dobehnes ;-) ja som behom par dni vybavila vsetko najpotrebnejsie ;-) takze pohodicka, klidek, tabacek :-D ;-)
Odpovedať
podla mojej kamosky maju saty vystihovat vasu osobnost a podla nej tieto saty vystihnu mou osobnost maximalne :-N x-) som romanticka, ale skryva sa vo mne aj taky maly certik :-N :-D ;-) a tie saty su presne take :-N ;-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mariynka- no to je super, ze si si tak skoro vybrala..ja sa zblaznim:) daj fotky a popolncne su naozaj krasne, seknu ti. Ja idem este vo stvrtok skusat do jedneho salonu plus piatok a sobotu na expo....ale zatial vyhravaju tie 8. lososove ale budu take iste v bielom... Inak si ideme s drahym v sobotu vybrat prstienky....no dufam,ze sa nepobijeme :-D Drzte mi palce:)
Odpovedať
ikleinova, svadobne si necham len pre seba :-N nech nie su okukane :-D ;-) lulu, toto je medenna? http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... ;-) x-)
Odpovedať
iklienova, my ideme vyberat v piatok x-) tiez som zvedava ako to dopadne :-N :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka - mas pravdu, nedavaj tu foto ale potom po svadbe sa hadam podelis aj s nami.... no tie prstienky, ja mam konkretnu predstavu, priatel ani nie...ale tu sa ani za boha neprisposobim, kedze viem, ze tu obrucku aj tak bude nosit len prilezitostne... :-D takze ZIADNY KOMPROMIS :-D :-o tesim sa na zajtra.... inak co poviete na pricesky clip in??? ja si idem jedny objednat z Anglicka...lebo predlzenie vlasov by som neprezila...to by ma urcite tahalo a ako by som spala??? nemam rada taketo umele veci ...a tie pricesky na jednu noc zvladnem :-)
Odpovedať
ikleinova, aj tebe uz zahlasil, ze obrucku nosit nebude, len prilezitostne? :-D :-D ;-) aj moj mi to naznacil :-D ale asi aj preto, lebo ma taku robotu, kde chodi robit vyskumy a uz vela veci mu tam zcernalo :-| :-| tak ked ich nebudu nosit,k mozu nechat vyber na nas, nie :-D ;-) x-)
Odpovedať
Ahojte babule :-) včera nám prišli obrúčky a ja sa neskutočne vytešujem ! Sú krásne, podľa našich predstáv, môžem odporučiť výrobcu Juraja Kobzu z KAMEA, myslím že je tam aj super cena. Mňa čakajú štátnice aj s priateľom, takže teraz toho času veľa nemáme na zvyš, budete sa niektorá fotiť pred svadbou v civile, tzv. rande foto? My áno a potom si z toho budeme robiť aj svadobné oznámenie. len som sa chcela spýtať že kedy si myslíte že by to bolo najlepšie v akom období, apríl? máj?
Odpovedať
mariynka: nooo odfotené šatky mám, ale občasne sem chodí aj môj priateľ a on šaty ešte nevidel, táto tradícia sa mi celkom páčila, tak som si povedala, že ma uvidí až v deň D, tak preto sem fotky nechcem dať ;-) Neviem odfotiť obrúčky aby neboli rozmazané a ani sa neleskli, juuuj :-( som ich sem chcela dať....mám klasický digitálny foták, neviete mi poradiť?
Odpovedať
mirka, ja som statnicovala pred rokom, prajem ti, nech ti ide ucenie od ruky a aby to dobre dopadlo.. ;-) jasne ze saty som nechcela vidiet :-N ani ja sem svoje svadobne nedam ;-) chcela som vidiet obrucky ;-) x-) skus ich odfotit z dialky ;-) a potom ich pribliz v PC ;-) my budeme mat oznamko tiez z nasej fotky, nas bude fotit moja buduca svagrinka ;-) ma profi fotak ;-) a ja planujem dat robit oznamka v juni, takze fotenie april/maj, ked bude pekne pocasie a bude na to cas.. ;-) nam sa pacia tieto obrucky: http://www.lauragold.sk/192-p-8.html , sranda, ze v nitre nam ich ponukaju za 450eur a v sali som ich nasla za 378eur :-| :-| http://www.zlatnictvo.sk/product_info... riadny cenovy rozdiel, vam poviem.. :-| :-| 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka- no hej aj ten moj obrucku nebude nosit hlavne kvoli praci podnika s autosuciastkami...to sa tam neda a je to aj nebezpecne.....a kedze on pracuje nonstop, tak asi ho prehovorim len niekedy si dat tu obrucku :-D ma jednu retiazku na krk a inu nechce a na ruku ani nahodou...no a prsten...to nikdy nemal :-) to bude sranda... aj ja sa snazim odfotit moj zasnubny...no este sa mi nepodarilo:) skusim teraz:)
Odpovedať
Profilova fotka
miriamapeter- skus dat na fotoaparate mikro a vypni blesk...a malo by to ist:) ja uz mam uz ich davam do albumu:) a to je dobry napad s tymi satami....tie pravu tu asi ani ja neddam... :-D
Odpovedať
ikleinova - tééééda, ďakujem za radu, tuším sa mi zahrieva motorček v hlave pri písaní diplomovky, že som na to neprišla sama :-D
Odpovedať
obrúčky sú už v albume :-) mariynka - ďakujem ti veľmi pekne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miriamapeter- krasne obrucky, velmi pekne a vkusne a pritom nie precackane.....v jednoduchosti je krasa ja nechcem obrucku s kamienkami, lebo to prinasa zevraj nestasie... a ja som taka poverciva...aj ked viem, ze zivot budeme mat taky aky si ho spravime my...ale aj tak pre istotu ;-)
Odpovedať
ikleinova: Nám keď priniesli obrúčky, tak som si ju chcela hneď vyskúšať a len som poučla "To prináša nešťastie" a šup už bola na prste :-D musela som ju vyskúšať či mi náhodou nespravili inú veľkosť :-D ;-) Čo sa má stať sa stane, i keď aj na niekedy som poverčivá.... btw ďakujeme za pochvalu ;-)
Odpovedať
ikleinova, zmaz si fotky vas dvoch, mozes mat len dve, ostatne sa maju tykat svadby, adminky ta urcite upozornia :-N ;-) mirka, pekneee orbucky, ale ani ja nechcem s kamienkami :-N a nie preto, ze to prinasa nestastie, o tom pocuj prvykrat :-N ;-) ale preto, ze laska je nekonecna ako oburcka bez kamienku-ani ta nema zaciatok a koniec :-N ;-) inak baby, aj ja som poverciva :-D ;-) ja som dnes bola kuk saty s maminou ;-) pacia sa jej, popolnocne pomaly viac ako svadobne :-D x-) a hodila som na seba aj tie sexi saty, co si davam na kamoskinu svadbu, :-D mamina len pozerala, ale radsej nic nepovedala :-D :-D :-D ;-)
Odpovedať
kocky, prave vymyslam tombolu-teda ceny a aj savdobne menu-papierove, planujete to pouzit aj vy :-N ;-) :-)
Odpovedať
a je to tu, :-( dnes sme boli kuk v Sali a potom v Diamonde v Nitre, no a hadajte? neviem si vybrat saty :-( :-( :-( mne osobne sa najviac stale pacia tie prve x-) ale kamoska tvrdi,ze sa mi viac hodi obycajny korzte,ako srdiecdkovy :-| a co vcul??? :-| :-( inak, zaplatili sme zalphu za obrucky x-) x-) x-) do 3tyzdnov by mali byt x-)
Odpovedať
mariynka: my nad tombolou na svadbe vôbec neuvažujeme, ale čo sa týka papierového menúčka, to je podľa môjho názoru pekný doplnok dekorácie stola, takže asi aj my do toho pôjdeme ;-) ja mám tiež šatky z Diamond Nitra, ale keďže som z BA, tak boli natoľko ústretový, že je všetko možné vybaviť v Diamond BA :-) Jéééj tak potom keď budete mať obrúčky tak šup šup fotky sem :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?