Menu Forum

Svadba 18.09.2010

30. nov 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
Registrovala sa 11. júla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2586 príspevkov. Má 33 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
Registrovala sa 11. júla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2586 príspevkov. Má 33 priateľov.
 ja som minule nakukla do marianinho kvetinarstva u sandokana emoticon emoticon a na stranke ma, ze spolupracuje so zlatym klucikom, preto mna to hned napadlo.. emoticon emoticon v tom kvetinarstve predavaj aj vyzdoby, maju aj marhulove lupienky, tak som sa potesila emoticon a aj marhulkovu organzu na masle na stolicky mi vie objednat emoticon emoticon a co sa dary tyka, vsetci ju velmi chvalia emoticon emoticon a kamoske robila vyzdobu pani mala z fantastic flower v galerii a tiez bola maximalne spokojna emoticon emoticon
27. feb 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
Registrovala sa 23. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 247 príspevkov. Má 14 priateľov. Bratislava , okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
Registrovala sa 23. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 247 príspevkov. Má 14 priateľov. Bratislava , okres Bratislava.
 Ahojte emoticon Máte niečo nového? Pokročili ste s prípracami?
1. mar 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 ahoj mirka, ja idem zajtra skusat saty emoticon vytipovala som si 6salonov v nitre, zajtra obeham s kamoskou tri a v piatok dalsie tri.. v stredu pojdeme asi kuk aj do oneho mesta-s drahym obrucky a oblek emoticon a vo stvrtok idem s kamoskami do dunajskej stredy kuk saty emoticon mus emoticon im vyuzit tyzden volna emoticon mame prazdniny emoticon
1. mar 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
Registrovala sa 10. decembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 258 príspevkov a 2 albumy.
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
Registrovala sa 10. decembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 258 príspevkov a 2 albumy.
 no tak som bola v PP skusat saty..poviem vam...hroza...vsak ich dam do albumuemoticon)
pytala som sa na tie kolace...jedna znama mi poradila, ze tak 10 na osobu...to znamena,ze ak mame 70 hosti tak 700 kolacov, co sa mi zda nenormalne vela, kedze som spomynala, ze u nich nie je vo zvyku mat kolace na stoloch...tak nakoniec budem pocitat 3 na osobu plus do skatulkyemoticon
a naspat k tym satam...baby uvidite v albume, ved ak to porovnam s tym, co som uz skusala som velmi sklamana...material otrasny...vsetko skrabalo a ked som si obliekla take, co boli vysivane koralikmi tak mi skoro zodrali ruky a to este tvrdila, ze vsetky stoja za pozicanie okolo 5000 sk ...este starych tak mne co sa jedny pacili tak tie staly 10 000 emoticon) no ale vecerne saty zdarma zapozicanie a aj doplnky....takze zhrnutie na zaver...tu dam 250 eur za saty aj s doplnkami ale su super a pohodlne a som spokojna ale je mi luto, ze mam takuto negativnu skusenost.....tak sa drzte emoticon
2. mar 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
Registrovala sa 9. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 107 príspevkov a 2 albumy. Má 35 priateľov. Okres Nitra.
  • Svadba bola 18. septembra 2010
    V Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
Registrovala sa 9. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 107 príspevkov a 2 albumy. Má 35 priateľov. Okres Nitra.
    V Nitre, okres Nitra
 Ahojte tak dnes som mala stretnutie s pani čo robi vyzdobu,povodne sa mi pačila hneda,ale po tom čo mi ukazala vyzdobu v hnedej v našej reštauracii tak som ju zamietla...Ale vyzera to,ze vyzdoba bude čisto biela a doplnky budu v medennej farbe emoticon
Sa mi tento napad velmi zapačil tak som hned aj zložila zalohu...takže vyzdoba poriešena...
Hor sa na svadobme šaty...jedny favoritky mam,už sa len rozhodnuť...
2. mar 2010 o 11:39  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 ahojte, ja som dnes stravila 2.5hodiny v svadobnom salone anna garden emoticon poskusala som 5svadobnych a asi 4popolnocnych siat emoticon svadobne mi sedeli viacere, ale vyhravaju prveeee emoticon vyborne som sa v nich citila, a aj vyzerala emoticon kamoska aj predavacka usudili, ze su ako na mna emoticon emoticon su satenovo-tylove, srdieckovy vystrih emoticon aj bolerko a zavoj sme dokombinovali emoticon predavacka bola mila, ochotna, bola s nou aj sranda emoticon emoticon co sa tyka popolnocnych, marhulove na mne zanikaju emoticon takze sme vybrali cyklamenovo-fialovej farby, dam ich do albumu, maju holy chrbat az po zadok emoticon ale da sa to prekryt stolou emoticon aspon dovtedy, kym budu na svadbe moje babky emoticon emoticon emoticon aaaaaa vybrala som si maximalne sexi saty na kamoskinu svadbu, ze woooow, minisaty, obtiahnute, s peknym vystrihom, ze som happy emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
k svadobnym satam mam zlavy: dve -50% a dve -25% na spolocenske saty emoticon takze este aj mamina a kamosky usetria na satach emoticon maju tam aj podvazky, kamoska mi kupi modry emoticon kedze na svadbe ma byt nieco nove, pozicane, darovane a modre emoticon emoticon
v inych salonoch sme ani neboli, na co? ked sme vybrali hned v prvom a hned prve saty? emoticon emoticon emoticon emoticon

ikleinova, tak ktore nakoniec beries? emoticon emoticon

lulu, medenna? emoticon to je taka do oranzova? emoticon emoticon a kde sa ti zapacili tie satky? v BA,ci v NR? emoticon

tie moje saty su nove emoticon tak aj z toho sa vytesujem emoticon emoticon

takze skusanie v galante rusim, ale v piatok ideme mrknut do sale obrucky, kedze tie iste stoja v nitre 16tisic a v sali 11tisic emoticon emoticon emoticon tak mozno omrknem aj svadobne salony emoticon emoticon
2. mar 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 mariynka, nám by mali obrúčky prísť zajtra emoticon prinesie nám ich kuriér, tak sa neviem dočkať emoticon no to si mala aké šťastie s tými šatkami emoticon ja som zúfalo obehávala, ale nakoniec našla emoticon
2. mar 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
    V Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
    V Nitre, okres Nitra
 mariynka,no to maš super,že si hned našla tie uplne super na prvy krat,ja som strašne prieberčiva,ale tie prave maju v Ba.ta medena je taka akoby hneda so zlatou zmiešana,predstav si medeny drotik,tak taka,ale ta to všetko len dokombinuje dominantna je biela a medena ju doplni ako obrusky,sviečky omotane drotik a medene drobnosti...no proste ta pani,že zoženie dake drobnosti a ja jej to schvalim...
2. mar 2010 o 19:48  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zara13 (36 r.)
Registrovala sa 25. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 74 príspevkov a 2 albumy. Okres Bratislava.
    V Topolciankach, okres Zlaté Moravce
fotoportrét
fotoportrét
zara13 (36 r.)
Registrovala sa 25. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 74 príspevkov a 2 albumy. Okres Bratislava.
    V Topolciankach, okres Zlaté Moravce
 Ahojte, my mame predbezne plan na 18.9.emoticon a jedine co mame je miesto, takze ked tu tak citam co vsetko uz mate, asi chytim paniku. nuz nic, idem googlit emoticon))
2. mar 2010 o 20:23  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 zara13, vôbec nechytaj paniku ! emoticon svadba sa dá urobiť aj za dva mesiace emoticon
2. mar 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 mirka, tak potom odfot nech pokukame emoticon emoticon

lulu, ja som mala daku predstavu emoticon a tieto saty mi ju naplnili emoticon emoticon chcela som srdieckovy vystirh ♥ nariasene, zakoncene s tylom a jasnez ze s ligotavymi kamienkami emoticon emoticon emoticon a nasla som este krajsie emoticon emoticon totalne vystihuju moju predstavu, tak ich "nekup" emoticon emoticon

zara, za tyzden nas dobehnes emoticon ja som behom par dni vybavila vsetko najpotrebnejsie emoticon takze pohodicka, klidek, tabacek emoticon emoticon
2. mar 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 podla mojej kamosky maju saty vystihovat vasu osobnost a podla nej tieto saty vystihnu mou osobnost maximalne emoticon emoticon som romanticka, ale skryva sa vo mne aj taky maly certik emoticon emoticon emoticon a tie saty su presne take emoticon emoticon emoticon
2. mar 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 mariynka- no to je super, ze si si tak skoro vybrala..ja sa zblaznimemoticon daj fotky a popolncne su naozaj krasne, seknu ti.
Ja idem este vo stvrtok skusat do jedneho salonu plus piatok a sobotu na expo....ale zatial vyhravaju tie 8. lososove ale budu take iste v bielom...
Inak si ideme s drahym v sobotu vybrat prstienky....no dufam,ze sa nepobijeme emoticon
Drzte mi palceemoticon
3. mar 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 ikleinova, svadobne si necham len pre seba emoticon nech nie su okukane emoticon emoticon

lulu, toto je medenna? http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vReferer=&vImageID=3797585#navigator emoticon emoticon
3. mar 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 iklienova, my ideme vyberat v piatok emoticon tiez som zvedava ako to dopadne emoticon emoticon emoticon
3. mar 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 mariynka - mas pravdu, nedavaj tu foto ale potom po svadbe sa hadam podelis aj s nami....

no tie prstienky, ja mam konkretnu predstavu, priatel ani nie...ale tu sa ani za boha neprisposobim, kedze viem, ze tu obrucku aj tak bude nosit len prilezitostne... emoticon takze ZIADNY KOMPROMIS emoticon emoticon
tesim sa na zajtra....

inak co poviete na pricesky clip in??? ja si idem jedny objednat z Anglicka...lebo predlzenie vlasov by som neprezila...to by ma urcite tahalo a ako by som spala??? nemam rada taketo umele veci ...a tie pricesky na jednu noc zvladnem emoticon
3. mar 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 ikleinova, aj tebe uz zahlasil, ze obrucku nosit nebude, len prilezitostne? emoticon emoticon emoticon aj moj mi to naznacil emoticon ale asi aj preto, lebo ma taku robotu, kde chodi robit vyskumy a uz vela veci mu tam zcernalo emoticon emoticon tak ked ich nebudu nosit,k mozu nechat vyber na nas, nie emoticon emoticon emoticon
4. mar 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 Ahojte babule emoticon včera nám prišli obrúčky a ja sa neskutočne vytešujem ! Sú krásne, podľa našich predstáv, môžem odporučiť výrobcu Juraja Kobzu z KAMEA, myslím že je tam aj super cena.
Mňa čakajú štátnice aj s priateľom, takže teraz toho času veľa nemáme na zvyš, budete sa niektorá fotiť pred svadbou v civile, tzv. rande foto? My áno a potom si z toho budeme robiť aj svadobné oznámenie. len som sa chcela spýtať že kedy si myslíte že by to bolo najlepšie v akom období, apríl? máj?
4. mar 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 mariynka: nooo odfotené šatky mám, ale občasne sem chodí aj môj priateľ a on šaty ešte nevidel, táto tradícia sa mi celkom páčila, tak som si povedala, že ma uvidí až v deň D, tak preto sem fotky nechcem dať emoticon

Neviem odfotiť obrúčky aby neboli rozmazané a ani sa neleskli, juuuj emoticon som ich sem chcela dať....mám klasický digitálny foták, neviete mi poradiť?
4. mar 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 mirka, ja som statnicovala pred rokom, prajem ti, nech ti ide ucenie od ruky a aby to dobre dopadlo.. emoticon jasne ze saty som nechcela vidiet emoticon ani ja sem svoje svadobne nedam emoticon chcela som vidiet obrucky emoticon emoticon skus ich odfotit z dialky emoticon a potom ich pribliz v PC emoticon my budeme mat oznamko tiez z nasej fotky, nas bude fotit moja buduca svagrinka emoticon ma profi fotak emoticon a ja planujem dat robit oznamka v juni, takze fotenie april/maj, ked bude pekne pocasie a bude na to cas.. emoticon

nam sa pacia tieto obrucky: http://www.lauragold.sk/192-p-8.html , sranda, ze v nitre nam ich ponukaju za 450eur a v sali som ich nasla za 378eur emoticon emoticon http://www.zlatnictvo.sk/product_info.php?products_id=748&osCsid=dp3hqbcumkbk13p437jq99jsf4
riadny cenovy rozdiel, vam poviem.. emoticon emoticon emoticon
4. mar 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 mariynka- no hej aj ten moj obrucku nebude nosit hlavne kvoli praci podnika s autosuciastkami...to sa tam neda a je to aj nebezpecne.....a kedze on pracuje nonstop, tak asi ho prehovorim len niekedy si dat tu obrucku emoticon ma jednu retiazku na krk a inu nechce a na ruku ani nahodou...no a prsten...to nikdy nemal emoticon to bude sranda...

aj ja sa snazim odfotit moj zasnubny...no este sa mi nepodariloemoticon skusim terazemoticon
4. mar 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 miriamapeter- skus dat na fotoaparate mikro a vypni blesk...a malo by to istemoticon ja uz mam uz ich davam do albumuemoticon
a to je dobry napad s tymi satami....tie pravu tu asi ani ja neddam... emoticon
4. mar 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 ikleinova - tééééda, ďakujem za radu, tuším sa mi zahrieva motorček v hlave pri písaní diplomovky, že som na to neprišla sama emoticon
4. mar 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 obrúčky sú už v albume emoticon

mariynka - ďakujem ti veľmi pekne emoticon
4. mar 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 miriamapeter- krasne obrucky, velmi pekne a vkusne a pritom nie precackane.....v jednoduchosti je krasa

ja nechcem obrucku s kamienkami, lebo to prinasa zevraj nestasie... a ja som taka poverciva...aj ked viem, ze zivot budeme mat taky aky si ho spravime my...ale aj tak pre istotu emoticon
4. mar 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 ikleinova: Nám keď priniesli obrúčky, tak som si ju chcela hneď vyskúšať a len som poučla "To prináša nešťastie" a šup už bola na prste emoticon musela som ju vyskúšať či mi náhodou nespravili inú veľkosť emoticon emoticon Čo sa má stať sa stane, i keď aj na niekedy som poverčivá....
btw ďakujeme za pochvalu emoticon
4. mar 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 ikleinova, zmaz si fotky vas dvoch, mozes mat len dve, ostatne sa maju tykat svadby, adminky ta urcite upozornia emoticon emoticon

mirka, pekneee orbucky, ale ani ja nechcem s kamienkami emoticon a nie preto, ze to prinasa nestastie, o tom pocuj prvykrat emoticon emoticon ale preto, ze laska je nekonecna ako oburcka bez kamienku-ani ta nema zaciatok a koniec emoticon emoticon

inak baby, aj ja som poverciva emoticon emoticon

ja som dnes bola kuk saty s maminou emoticon pacia sa jej, popolnocne pomaly viac ako svadobne emoticon emoticon
a hodila som na seba aj tie sexi saty, co si davam na kamoskinu svadbu, emoticon mamina len pozerala, ale radsej nic nepovedala emoticon emoticon emoticon emoticon
4. mar 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 kocky, prave vymyslam tombolu-teda ceny a aj savdobne menu-papierove,
planujete to pouzit aj vy emoticon emoticon emoticon
4. mar 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 a je to tu, emoticon

dnes sme boli kuk v Sali a potom v Diamonde v Nitre,
no a hadajte?
neviem si vybrat saty emoticon emoticon emoticon

mne osobne sa najviac stale pacia tie prve emoticon ale kamoska tvrdi,ze sa mi viac hodi obycajny korzte,ako srdiecdkovy emoticon
a co vcul??? emoticon emoticon

inak, zaplatili sme zalphu za obrucky emoticon emoticon emoticon do 3tyzdnov by mali byt emoticon
5. mar 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 mariynka: my nad tombolou na svadbe vôbec neuvažujeme, ale čo sa týka papierového menúčka, to je podľa môjho názoru pekný doplnok dekorácie stola, takže asi aj my do toho pôjdeme emoticon
ja mám tiež šatky z Diamond Nitra, ale keďže som z BA, tak boli natoľko ústretový, že je všetko možné vybaviť v Diamond BA emoticon
Jéééj tak potom keď budete mať obrúčky tak šup šup fotky sem emoticon
6. mar 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš