Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby...tak v sobotu bola ta svadba....ja a moj drahy sme boli svedkovia, hlavny druzbovia a neviem co vsetko...tak sme s mladomanzelmi sedeli za hlavnym stolom...tu je taky zvyk...tak okrem organizacie sme mali na starosti...no takmer vsetko aby sa mladomanzelia len mohli raadovat a usmievat na hosti :-D tu neprichadzaju svadobcania naraz spolu na hostinu, ale napr. o 20 je prichod...samozrejme sa potom caka na ostatnych pozvanych...ktori meskaju....a tak sme hodinu sadali a vstavali zo stoliciek..aby sme si s kazdym pripili...a jedli sme predjedlo... :-) dievcence...pozor na saty!!!!!este pred obradom mi kamoska oznamila, ze si po nich stupa...nevie co sa stalo...ved predsa bola na skuske a vsetko bolo ok, dali jej ich vyssie....tak som chytila zatvaracie spendliky a sups...posledny kruh som pripevnila vyssie...cim sa vytiahli vyssie cele saty :-) v ziadnom pripade nezabudnite na tasku prvej pomoci!!!! tam si napchajte, co vas len napadne....my sme mali krasne vyzdobeny salu a pod nas stol sa amestilo tolko veci :-D :-D :-D takze kludne a budete to mat hned po ruke...a tiez nezabudnite na obalky pre hosti...urcite niekto bude potrebovat obalku ;-) dajte pozor ab y hostia nestali vonku ale aby sa tancovalo...to znamena, ze budete vkuse na nohach, na parkete alebo medzi hostami :-) neobjednavajte zbytocne vela kvetov, ani ovocia...nikto sa ho ani nedotkne...alebo len velmi malo :-| je toho vela, co by som vam tu napisala....ale teraz je to este cerstve a fakt vela tak si neviem spomenut...hlavne vsak je, ze s usmevom...cely den len s usmevom baby!!! je to dolezite. aha no a hlavne...vsetko si vybavte tak, aby ste mali volnejsi piatok....mate predsa okolo seba ludi, tak nech pomahaju, naozaj je to vela stresu a musite sa dat aj vy dokopy...tak piatok oddych, tak max. 3 veci mozte vybavit....viac nie ...a pozor na kadernicky!!!urcite si ich naplanujte skoro ...a aj tak si nechajte volnu min. hodinku, podla skusenosti...je casovy posun min. hodinu zapricineny stale kedernickou!!!
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.facebook.com/album.php?aid... tu je par fotiek, co som robila mobilom...potom dam link na dalsie
Odpovedať
Profilova fotka
ikleinova - ďakujem za info. Čo sa týka tých šiat....ja som mala opačný problém. Keď som ich kupovala, tak mi boli akurát dĺžka sedela. Teraz, keď som ich skúšala už aj so všetkými doplnkami, tak mi boli krátke a pochybujem, že by som vyrástla. :-D :-D :-D Momentálne mi ich už mamina opravuje, takže zajtra by som ich už mala mať prispôsobené. Dúfam, že do svadby ich už nebude musieť mamina prerábať. Ovocie ani riešiť nechcem, každý bude mať jablko ako menovku, takže to im stačí. A ostatné kupujeme cca 1 kg. Veď keď doma nejeme toľko ovocia, tak na svadbe sa snáď ľudia neulakomia na to "veď je to zadarmo".
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata a pozor na topanky, urcite si zoberte aj nejake na prezutie... :-D ja som mala aj balerinky a este dnes ma bolia nohy.... :-N asi si kupim na prezutie nejake protismykove ponozky :-) :-N :-N tak vcera sme mali stretnutie s knazom a vsetko dopadlo na 1. este sa stretneme raz a to piatok pred svadbou na skuske v kostole a to je vsetko :-N , mali sme take male poucenie, co je to sobas a tak a potom nam vysvetlil, ako to bude prebiehat v kostole :-N jej skoro som sa rozrevala....no bude to nadherne :-) este musime kontaktovat sk knaza, ale on je teraz niekde na dovolenke, tak az zaciatkom septembra...lebo budeme mat sk- hun. obrad, ale zatial ide vsetko podla planu ;-) dnes idem objednat tortu :-)
Odpovedať
ikleinova.ako to chcete zladit,resp,ako bude ten obrad prebiehat?jednu cas povie farar po slovensky a hned potom sa to bude prekladat?lebo si to neviem predstavit,ale moze to byt zaujimave. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie nieco bude po sk....nieco po madarsky a potom si kazdy svoj slub povie po svojom ;-)
Odpovedať
Ahojte, aj ja mam svadbu 18.09. Vidim ze sa tu planuje v plnom a aj to treba: 1 mesiac a jeden den do svadby ;-) Tak poriadne mi doslo ze sa vydavam, ked mi prislo zle potom co sme boli u farara. Myslim ze telo resp. psychika to tak dobre nezniesla. :-) Pripravy sa vsetki musia dokoncit buduci tyzden ked budeme opat doma, kedze sme obaja v zahranici a prideme den pred svadbou a pondelok po svadbe opat odchadzame. Nasi sefovia nemali pre nase plany ziadne pochopenie :-( Este musime vyspekulovat ako s darmi a hlavne s kvetmi. Aj my sme dali dokopy menovku a darcek. Male flasticky sme naplnily likerom, tvrdym alebo sirupom, podla toho ci zena, muz alebo dieta. A na Etikette je meno dotycneho. Pre kostol sme to vymysleli tak, ze kedze muzi dostanu pierko, aby i zeny z toho nieco mali, dostanu vreckovku na "slzy stastia" a deti dostanu bublifuk. Kedze sa nesmie pred kostolom nic sypat, pojdeme pod mydlovymi bublinami. :-) Ide niekto z vas robit tradiciu z ameriky: Dat hornu najmensiu cast poschodovej torty do mraziaka a presne o rok na 1 vyrocie ju z manzelom odmrazit a jest? Poculi ste uz niekto o takomto niecom? Je to pravda?
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby, teda nebola som tu dva týždne a vy ste sa teda riadne rozbehli. :-) :-) :-) :-) Na dovolenke bolo super, sme krásne opálení, dnes som bola na skúške šiat a vyzeralo to veľmi dobre. Dnes sme kúpili aj košelu a kravatu k popolnočným šatám. Obrúčky už dorazili, tak zostali nám doladiť kameraman, fotograf a DJ. Rozlúčku so slobodou nemám. Dnes sme boli na fare, a prvé poučenie máme v sobotu chceli by sme to mať za sebou tak začiatkom septembra. Pred dovolenkou nám vybuchol kňaz, lebo nás mal sobášiť kňaz z rodiny ale nemôže lebo vo svojej fare má tiež sobáš o 15.00, tak už to máme vyriešené. Baby už aj ´mňa začína chytať stres :-| :-| :-|
Odpovedať
ahojte, my roznasame tieto dni oznamenia :-) tesim sa, bo vsetci su nadseni x-) mysleli si, ze budeme mat klasicke oznamenie na bielom papieri so zlatym pismom.. a my sme ich takto prekvapili :-N x-) vela je takych, ktori pridu urcite, ale mame aj takych, ktori nam daju vediet neskor :-| no co uz... 8-( janka, ja som o takej tradicii nepocula =-) :-N a nebudeme ju ani realizovat, kedze zacneme krajat tortu najmensim poschodim.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak my sme tiez mierne postupili :) kolace - presne druhy spisane, vybrana torta, zajednany bus pre hosti, boli sme tiez pozriet vyzdobu v nasej sale pri inej svadbe, a vyzeralo to super, takze musime len podoladovat. a zajednala som si popolnocne saty, vyhodou je ze som si mohla zajednat dvoje, takze si este stale mozem vybrat ktore vlastne chcem ;-) uvidim asi podla doplnkov, kosele a pod. tiez sme sa dohodli, ako bude prebiehat obrad - ake basne a hudba bude, takze to sa tiez tesim. a to hlavne, mam za sebou skusku ucesu, kadernicka bola uplne super, podla obrazku majstrovala. akurat ze sme sa asi zhodli, ze si teda nakoniec nedam zavoj, lebo by sa pokazil dojem z ucesu. tak teraz neviem...... a idem zhanat ozdoby do vlasov. o tradicii odlazenia si zo svadobnej torty som citala, a si ju aj budeme realizovat. len este neviem ci si odlozime vrchnu cast, alebo nejaku co pride :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby takto o mesiac to vypukne :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
anoooooooooooo! uz len jeden mesiac!!! Ja som taka happy x-) x-) x-) . Mam vsetko nachystane :-). Akurat zacinam vymyslat, ze sa mi nepacia saty, alebo co si nakoniec dame zahrat ako prvy manzelsky tanec .... :-S :-p :-N . No hruza so mnou...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Heeeeej presne už len mesiac babule ;-) My sme si akurát tento týždeň vyberali piesne. Ako prvý manželský tanec máme: Louis Armstrong - What a wonderful world, a po polnoci Karel Gott - Lásko má (pieseň z filmu Duch v CZ verzií :-) ) Včera sme boli objednávať svadobnú kyticu, kvety pre maminy, pierko a výzdobu auta. 07.09.2010 idem na skúšku účesu a make-up. Stále je čo ale robiť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby mne dnes umrela pacientka...takze som momentalne bez prace co je velmi velmi zle :-( :-( :-( ale vcera sme boli porozdavat par pozvanok, objednali sme tortu a boli sme sa rozpravat s dj aby mi dal sk pesnicky, ktore ma a z ktorych ja povyberam na svadbu....takze sa to da pomaly... :-D o tej torte som pocula, ze sa zamrazuje, ved ked sa zvysi...zamrazime :-) som smutna...posledne dni sa na nas hrnu len komplikacie...chem sa radovat...nie smutit :-| :-(
Odpovedať
uz len mesiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
miri, nam bude hrat kaja na prvy manzelsky ;-) super vyber ;-) x-) po polnoci nam bude spievat mariah carrey-without you x-) moja srdcovka :-N x-) ja som si vcera vecer napisala do debilnicka, co este vybavit a je toho dost.. musime sa stretnut s kameramanom, fotografkou, skuska ucesu, stretko s fararom-snad posledne-1.9., a chcem doobjednat kyticky pre mamicky x-) vyberate aj pesnicky na DVD??? dajte nejake tipy-nestarnuce plouzaky :-D ;-) x-) x-)
Odpovedať
dievcence,ja mam este vybavovaciek celu A3.. :-( este som nebola na skuske ucesu...(ma mi ho robit moja kamoska,ale tak isto aj moju maminu aj 2 sestry no neviem ci to pri mojich narokoch stihne,to by sme museli zacat uz o 8 rano najneskor,boze mala som nocne mory,ze ma nemal na svadbu kto ucesat tak som isla s rozpustenymi vlasmi,hroza,ale bolo to prakticke--)) este nemam ani svadobne satky zuzene a tak tiez sa mi zacali pacit ine modely,ale uz smola mam tie co som si vybrala. tak isto sa neviem rozhodnut pre pesnicku na prvy tanec..som za philla colinsa- in the air tonight ale je to ai moc moc pomala pesnicka,paci sa mi aj alphaville forever young..to je taka klasika...no nevim poradde niekto...
Odpovedať
kinki, ucese ta aj bez skusky.. ;-) mne bude na skuske skusat len ofinu.. ;-) co sa pesnicky tyka, co povies na b.adams:everything I do, I do it for you.. to by bola moja volba, ale chceme cesku pesnicku.. ;-) kocky, poradte, ked bude mat drahy pierko z ruze, moze mat aj bielu vreckovku v prednom vacku, alebo to bude prehnane? :-N ;-)
Odpovedať
mariynka tak si mi dala CHROBAKA do hlavy,musim prekonzultovat s drahym,ale asi zvolim tvoju volbu..))a fotever young po polnoci hmm? a moj zenich bude mat asi aj tu vreckovku co mam v albume,uvidime ako to bude vyzerat pripadne to vytiehnem..ked mu budem pripinat pierko,ale nemyslim,ze by sa tym malo cosi pokazit.
Odpovedať
Ja si tiež myslím že kľudne tú vreckovku môže mať, priznám sa, že som si na fotkách nevšimla ako to zvyknú ženíchom dávať, idem kuk :-) No baby, ani nehovorte, stále je čo vybavovať, tiež mám svoj zoznam :-D a to sú už také veci, ktoré sa nedali skôr vybaviť. Tak pekne to musíme všetko postíhať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mna vcera nastvali, zrusili mi ochutnavku, ktoru mi uz predtym slubili. a nemali sme v plane chodit k nasim kazdy vikend, tak teraz neviem co urobit. plan bol ist tento vikend (to aj musime kvoli dalsim veciam) a potom az 10.9 co je ochutnavku dost neskoro. hm... my sme pesnicky este na 100% nerozhodli - ale silne uvazujem nad One moment in time od Withney Houston, ja tu pesnicku uplne zboznujem. a tiez Time of my life z Dirty dancing. ako to este zatancujeme uvidime, ale nieco vymyslime.
Odpovedať
Profilova fotka
asi kazdy ma este kopec vybavovaciek..men este ostavaju rozdat nejaketie pozvanky a s tym sme skoncili... :-) to s tou vreckovkou...neviem...uvidis,ale podla mna tu ruza sj tak zakryje tu vreckovku alebo potom vreckovka moze skreslovat celu ruzu...no ja by som bola si za ruzu bez vreckovky ;-) ja vobec neviem, co s vlasmi, urcite ich nechcem do takej tej velkej gule ale neviem ako chcem skombinovat korunku a zavoj pokial nechcem ofinu ucesat nahladko...ale urcite na skusku pojdem, tak sa hadam nejako dohodneme....inak na tu kadernicku si naozaj dajte vela casu...aj ked vam na 100% povie, ze to stihnete do vtedy a vtedy...nechajte si tam volny cas...lepsie je cakat trosku ako utekat..... my sme mali Briana Adamna i do it for u teraz na svadbe ako tanec pre svedkov....no a chceli sme Pleafe forgive me.... :-N ale dj to nejakopoplietol...no nikto o tom nevedel, len my dvaja...takze to dopadlo ok :-N my na otvaraci tanec budeme mat nejaky valcik, este neviem aky a potom urcite Please forgive me na tanec po polnoci :-) no u nas to aj tak nebude popolnoci ale po ukradnuti nevesty...nevesta tu tancuje taky tanec na stole....specialne tanes pre nevestu ....a potom sa tancuje manzelsky tanec, aky si uz vyberieme my :-)
Odpovedať
Dievcence, ako som spominala, ja ma hlavne vybavovacky za sebou, akurat vymyslam, co este vylepsit pripadne zmenit :-N . Dnes sa mi pre zmenu snivalo, ze ma kadernicka pred svadbou ostrihla nakratko a nemala mi z coho urobit uces.... :-N Uz nech je svadba, lebo ma porazi z tych snov!!! :-( Co ma vsak stve uplne - posledne 2 -3 tyzdne som zacala mat kozne problemy s akne - a to som nikdy nemala!!! Neviem, co stym, uz skusam kadeco, zacal asom chodit do solarka, ale vysledok zatial ziaden - a to mame 1 mesiac pred svadbou!!!! :-( :-( :-N . Ai pojdem koznej, nech mi nieco na to da.... Neviete mi prosim poradit, co s tym?
Odpovedať
veronika19833 - to môžeš mať kľudne zo stresu. Možno to celé príliš prežívaš keďže sa ti aj stále sníva ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veronika...davaj pozor na to co jes, vyluc kysle a koreniste a davaj aj pozor na alergenny a ovocie....to budes mat urcite zo stresu a tak ti to pekne vsetko vykvitne na tvari...neboj sa vsak, dobra kozmeticka ti to zakryje a aj ja mavam taketo problemy pri strese...a to tak vyjde na povrh 2 dni pred dnom D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pridavam sa ku "kvitnucim" Aj mne sa vyhodili vyrážky a čudujem sa, prečo asi. Takže si idem tiež dávať pozor na to čo zjem. Aj kôli figúre. :)
Odpovedať
jitus87-vzrazky z nervov budeme mat asi vsetky,aj ja mam 4 hrozneeeee...ale clean ang clear to snad zvladne za mna..)) ja som sa rozjedla posledne 2 tyzdne som mala brutalne chutky na vsetko,az som si myslela ze som tehotna,ale dnesny test to vyvratil :-( takze este nic.. a v svadobnom salone mi povedala pani,ze vsetky nevesty posledny tyzden pred svadbou schudnu ci chcu ci nechu,takze jedla sa netreba obavat. :-) :-)
Odpovedať
ja som pochudla odkedy viem, ze sa budem vydavat :-D ;-) :-) ale ani neviem ako, ide to samo.. len uz vsetci hovoria, aby som nechudla, lebo saty budu visiet len na kostiach.. :-D ale neni to az take hrozne, dala som dole nejakych 6kg a este je z coho chudnut.. :-N ;-) podla mna tyzden pred svadbou neschudneme, len sa nam stiahne zaludok, ako pred kazdou "stresujucou" situaciou.. ;-) :-) kocky, chystate aj nejake darceky pre rodicov? ja by som chcela kyticky pre mamicky a pre ockov merci :-p ;-) ale kedy tie kyticky kupit a kde ich nechat? :-| :-| =-) :-N ;-)
Odpovedať
my to máme vymyslené tak, že keď ženích pôjde pre svadobnú kyticu s pierkom a zároveň nám v kvetinárstve vyzdobia aj svadobné auto tak sme hned objednali aj kytice pre svadobné mamy a dáme im do pri odobierke :-)
Odpovedať
ja planujem dat kvietok maminkam az na hostine.. dam zahrat pesnicku tak sa netrap mama.. od tweens/najdete na youtube.com/ a za vsetko sa im podakujeme a dame im kvietok :-) ;-( x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?