Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
jitus, dobre si si vybrala x-) x-) tie biele su podla mna prilis jednoduche, ale tieto nove su super x-) x-) x-) ja by som drahemu zmenila len kravatu, nejaku bielo-bordovu ;-) x-) kosela by mohla zostat biela a co sa tyka doplnkov pre teba, urcite by som nechala biele :-N ;-) kocky, tak skusim objednat tu 37 ;-) ale dnes chceme pobehat obchody v nitre, takze mozno na nejake stuzky aj tuna natrafime.. ikleinova, podklad je biely-fotka hnedo/bordova..zvlastny odtien :-N ;-) a nebud smutna, mozno sa vsetci len dohodli a prekvapia ta =-) ;-) my dnes ideme teda zaobliect draheho :-) konecne :-N ide s nami aj jeho mami..................... :-N :-| ;-)
Odpovedať
18.9. slnko vyjde 6:16 a zapadne 18:50 ;-) :-) :-)
Odpovedať
18.: Číslo 1 predstavuje začiatok, prapôvod, počatie a vývoj a vzťahuje sa na ľudí, ktorí upreto a príliš tvrdo idú za svojim cieľom. Sú veľmi výbojní, bezcitní, krutí a bezohľadní v prístupe k ľuďom. Jednotka teda znázorňuje šplhúňov, ktorí sú stále pripravení ničiť, ak ide o ich záujem. Číslo 8 sa v arabskom písme skladá z dvoch núl nad sebou. Zdanlivo je teda dvojitým záporom a dva zápory sa v matematike rušia, a preto sú kladom. Osmička je dobrým číslom a znamená niečo kladného. Prisudzujeme ho vynálezcom, technikom, bádateľom a objaviteTom, ktorí idú k cieľu vytrvalo a sústredene tak dlho, kým ho dosiahnu. Patrí teda géniom, ktorí menia silu svojho podvedomia v úspesné skutočnosti. 9.: O 9 platí zhruba to, čo vieme o trojke. Je číslom tvorenia a symbolizuje splnenie plánov, dosiahnutie veľkých úspechov. Je číslom matiek, ktoré nosia v tele svoj plod. Je základom budúceho bytia, klíčenia, znakom rozvíjajúcej sa budúcnosti.
Odpovedať
Ahojte dievcence :-) . My uz mame skoro vsetko vybavene - uz nam zostava iba samotna realizacia svadby. Mame celkovo 83 svadobcanov, vecer pride cca 50-60ludi :-). Tesime sa!!! A mame ohnostroj x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky ďakujem za pochvaly. Mariynka, tá symbolika je super. Máme výborný dátum. Ikleinova nič si z toho nerob, mne pozývaní ľudia tiež hodili do tváre, že nevedia či prídu, že im to veľmi nevyhovuje a to vedia o svadbe rok dopredu. To, že mi to spravili niektorí kamaráti, to síce zamrzelo, ale prežila som, ale teraz vymýšľa aj sesternica. Asi sa nad tým netreba pozastavovať. Oni zmeškajú nádhernú svadbu a budú ľutovať, že neprišli. Uvidíš. Je to náš deň a bude ho s nami oslavovať ten, komu na nás záleží.
Odpovedať
Jitus - saty su super :-) x-) x-)!!! Ja som mala tiez pokusenie vybrat si podobne - ale s ciernymi doplnkami, no nakoniec som zostala pri klasike.... Dievcence, ani mne nepride moja velmi dobra kamoska, problem je v tom, ze moja buduca svagrinka raz mala nemale techtle-mechle s kamoskinym muzom 8-( 8-( 8-( . Takze sa jej viac menej ani necudujem, ale na druhej strane je mi to velmi luto :-( .
Odpovedať
Profilova fotka
uz mi to je jedno... len me to tak mrzi lebo som si konecne zacala uzivat tie pripravy :-N ...ved je to k rasne a to je na tom to najkrajsie...potom ten den ubehne veeeeelmi rychlo....tak kaslem na to kto pride, bude tam ale ja sa vydavam len raz...tak si to predsa nenecham pokazit :-) ;-) :-)
Odpovedať
ahojte :-) tak hlasim stav :-D mame krasny oblek, svadobnu koselu, aj prenadhernu kravatu :-N x-) aj popolnocnu koselu x-) len kravata k popolnocnej koseli nam chyba :-N ;-) ale dako dokombinujeme :-N ;-) snad.. ;-) aj stuzky na oznamka sme kupili x-) uz nam len dierkovac chyba :-| potrebujeme taky nastavitelny :-| ;-) drahy to znasal v pohode.. sme ho aj s jeho mami vlacili z obchodu do obchodu, ale nie ;-) boli sme len v dvoch a v oboch sme na nieco natrafili x-) x-) x-) tak sa teskam x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tu opat trochu pokrocila tema 8-) Jitus - saty su skutocne krasne, mne sa pacili aj tie predtym co si mala, ked som ich skusala, tak boli zarezervovane (uz viem kym :-D ) ale nevadi, uz mam svoje vysnivane :)) Verim tomu, ze vsetky budeme v svadobnych satach krasne nevesticky :-D Aj mne niektory z rodiny povedali, ze nemam velmi s nimi ratat, ale ako spominala jitus je to nas den a nenechame si ho predsa nikym pokazit. Mam jednu otazocku: idete sa prezliekat po polnoci? A kedy idete rozdavat vysluzky? Uz den predtym alebo az na svadbe? A kolko idete davat do jednej krabicky? VIem ze tema na vysluzky tu existuje, len sa chcem spytat na Vas nazor
Odpovedať
lienocka23 - ja sa po polnoci prezliekam. Mam spolocenske (skoro ako plesove saty), nie koktejlove, teda su honosnejsie. a tesim sa na ne, su super, krasne mi sadli. Vysluzky budeme rozdavat uz v piatok pred svadbou - samozrejme iba svadobcanom, ktori budu z blizkeho okolia. Tych je drviva väcsina ;-) :-). Nech sa na svadbe s tym nemusime "zabavat". 8-) . Ale hlavne aj koli tomu, ze sa tych vsetkych zakuskou "zbavime" a nemusime ich skladovat. A to ich moja mamina objednala 1500kusov :-p :-p :-p + nejake dalsie torty... Kolko budete mat zakuskov vy?
Odpovedať
Profilova fotka
No ja este neviem, kolko tych zakuskov bude, ale neviem co s tortami, kedze hlavna bude az na svadbe ale mam slubene este minimalne 2, a tie dostanem alebo teda pridu az v sobotu, ked uz bude vacsina vysluziek rozdana. Tak tie potom rozdavate po svadbe? Ja rozmyslam, ze sa prezliekat nebudem, ze si uzijem tie svadobne saty na plno, len rozmyslam este tak, ze by som mala do rezervy popolnocky, pre pripad, ze by som to v nich uz nevydrzala. Babulky a co idete este vybavovat ten tyzden pred svadbou?
Odpovedať
ja sa prezliekam.. ratam, ze budem prezlecena od cca. 1hodiny do nejakej 5tej.. ;-) ved kym ma odcepcia, kym sa pojdeme prezliect a osprsit ;-) co sa zakuskov a vysluziek tyka, my budeme davat vysluzky po svadbe.. v nitre je to tak zvykom.. ;-) na piatok toho mame habadej, neviem si predstavit, ze by sme este po celej rodine so zakuskami behali :-D =-) ;-) v piatok nachystame kazdemu vysluzku-na vrchu bude menovka a pri odchode len niekto pre to skoci-asi maminy a odovzdaju im to. mame aj svadobne vincisko :-D :-p tak aj to budeme pridavat k vysluzkam ;-) :-) ja dnes cely den viazem stuzky na oznamenia :-) :-) :-) uz aj obalky vypisujem :-) :-) :-) mozme zacat roznasat x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my budeme davat vysluzky na svadbe...ved aj tak ak niekto pojde domov, tak sa s nami pride rozlucit... :-N aj tak ja by som to rada obehala v piatok ale drahy ma na to iny nazor :-N :-N :-N a my mame svadobnu palenku...k vysluzkam :-N ja mam popolnocky tie, co som mala na civilnom obrade...ale nie je ot iste, ze sa budem prezliekat..uvidim ...rozhodnem sa tam...ale poavdepodobnost, ze ano je privelka ;-) :-D :-N lienocka...tyzden pred svadbou budem vybavovat este bilion veci...to tu potom napisem...kedze z prace priddem domov 7. a 18. je svadba :-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ja len neviem, co ten piatok bude vsetko treba, a trocha sa toho bojim. Lebo rano o osmej mame este poslednu nauku, potom si budem musiet ist po saty az do BA, co mi ale nevadi, lebo su fakt krasne a urcite ich chcem, a potom ked sa vratim z BA, tak urcite este pojdem pomoct s vyzdobou saly, a priatel zatial pojde poroznasat s braskami vysluzky, len neviem co este vsetko sa tam na ten den nachysta a bojim sa uz teraz, ze to bude strasny chaos :-( Maryinka a odkial objednavate vinko? Aj my chceme davat k vysluzkam vinko, len neviem, od koho ho objednat. Ja momentalne s drahym navliekam snurky do vrecusiek z organzy, ktore nam usila jeho sikovna maminka, tak mame o zabavku postarane. Cez vikend sa chystam konecne na pierka, tak snad sa mi podaria. A ako je to u Vas s pierkami? Davate aj kruspan (buksus) alebo rozmarin? A delite pierka na pierka pre slobodnych, pre zenatych? A co zeny a dievcata aj im idete dat pierka? Viem ze tych otazok mam teraz strasne vela, ale uz mam v tom mis-mas. 8-)
Odpovedať
ahoj lienocka23, u nas je zvykom ze pierka sa davaju len muzom, zenam nie a nerobia sa u nas rozdieli medzi zenatymi a slobodnymi, no a co sa tyka kruspanu alebo rozmarinu, tak to ja osobne nejdem daat lebo si mysli ze teraz su tie pierka take krasne ze im to ani netreba, kedysi ano, kedysi sa to davalo to si pamatam ked som bola na svadbe ale to vtedy boli uplne ine pierka...: :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, zavidim tym co uz vsetko maju poriesene. my sme boli na skuske obleku, a do tyzdna maz tyzdna a pol by mal byt hotovy, tak sa tesime. vezera velmi dobre. a tiez som bola skusat popolnocne saty - cize odpovedam na otazku, velmi pravdepodobne sa budem preziekat. saty som ale zatial nevybrala, tie co som mala odpozorovane z webu, boli bud na chudsie dievcata, alebo na nizsie, takze idem hladat datej. i ked jedny sa mi celkom pacili. no uvidime. a co ma dnes dostalo - nemam topanky. dozvedela som sa ze tie ktore som mala zajdnane objednane, nestihnu do nasho terminu prist, tak musim hladat dalej. ak viete kde sa maju pekne jemnulinko maslove, diamantove, a pod, topanocky aj v cisle 40 -41. dajte prosim vediet, vysluzky sa budu u nas rozdelovat rozne. moja rodinka je blizko, takze tym uz v piatok, ti co su z dalej dostanu az pri odchode. vinko budeme zrejme objednvat z vinarskych zavodov, kedze je to tu blizko, a maju dobre vino. pierka som este neriesila. mam celkovo pocit ze je toho este dost, ale asi je to skor o tom ze vela veci je v nejakom medzi stave, ze uz sa priblizujeme ale nie sme este uplne u konca, tak dufam ze uz to zacne byt lepsie. a to mam ist este zaciatkom septembra na sluzbku, aj som to chcela zamietnut, ale moznost stretnut kolegov a z roznych krajin prevazila, takze sa u mna stres asi este vystupnuje. nuz ale nejako to zvladmeem,t akze optimizmus :-) :-) :-)
Odpovedať
vinko ma na starosti buduci svokor.. ma znameho vinara, ktory vyhrava sutaze po celom svete, takze urcite z jeho pivnice ;-) :-p :-p pierka rovnake pre vsetkych a davame ako chlapom,tak aj zenam.. len detom nie, bo su malinke, aby sa nepopichali tym spendlikom :-N ;-) v posledny tyzden budem riesit len menu, presny pocet osob, piatok bude asi najtazsi.. zakusky do restiky, rozdelit vysluzky, ist pre saty, poobede som objednana na nechty a snad si poobede alebo aspon na vecer stihnem aj oddychnut :-N ;-) tym, ze mame obrad o 14h., budem uz od 7hod. na nohach :-N :-| ;-) alebo o 7hod. uz u kadernicky? tak nejako to mam :-N :-D ;-)potom kozmeticka.. fotime sa od 10do 12 ;-) okolo 13hod. vystartuje drahy aj s vlacikom za mnou, budu minipytacky a potom smer kostol :-) x-) polhodinovy sobas ;-) a hura do restiky :-D ;-) v restike to mame rozplanovane takto: prichod prihovor teple menu 1.manz.tanec krajanie torty+kava tancovacka teply chod tancovacka prichod dalsich kamosov a znamych prekvapenie-tombola unos :-D :-D :-D ocepcenie prezlecenie popolnocny tanec uz prezleceni zabava az do rana bieleho :-) :-) :-) takto si to predstavujem ja ;-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja sa takisto prezliekam do popolnočných. Svadobné šaty sú síce krásne ale aj ťažké a po celom dni, tak ako to má rozplánované mariynka, budem mať určite tých šiat aj plné zuby, takže som zvolila úplne ľahučké jemné šaty po polnoci. Pierka sa u nás takisto robia iba pre mužov, lebo ženy majú pekné šaty a nechceme im ich dopichať ani pridávať inú farbu k ich zladenej róbe. Jediný rozdiel medz slobodnými a ženatými je v tom, že pierko slobodným príname na pravú stranu a ženatým na ľavú. (počkať, či opačne? no teraz neviem.) My budeme mať takisto veľa koláčov. Dali sme spraviť 17 kartónov, neviem ako to vychádza na jednotlivé kusy. Premýšľam, že by sme na hostine dávali výslužke tým, čo už neprídu na popravky, takže kamarátom, vzdialenejšej rodine, ktorá bude na druhý deň odchádzať rovno z hotela a k nám na popravky už neprídu. Ostatní dostanú koláčiky pri odchode na druhý deň. Akurát do práce donesiem deň vopred. Ja mám rezervovanú kaderníčku na 8.00. Vizážistka príde domov nalíčiť všetky zúčastnené dámy, takže aspoň sa nemusím motať celé doobedie po meste. Inak je plán podobný ako má Mariynka. V piatok pred svadbou budeme určite musieť urobiť ešte dva milióny vecí. Hlavne odniesť do reštiky alko, nealko, koláčiky, torty, kamienky a malé blbostičky na výzdobu, zariadiť posledné detaily s hudbou, kamerou , fotogragom a samozrejme počítam s kopou telefonátov od rodiny. To bude stres. O to väčší, že mením na budúci týždeň zamestnanie a nebudem mať nárok na dovolenku a všetko mudem musieť zvládnuť v plnom pracovnom nasadení. Tak sa už teším. :( Ale snáď všetko dobre zvládneme. Držím prstíky
Odpovedať
kocky, kolko oznamiek ste rozdali? ja som ratala kolo 60, ale nakoniec mam 110hotovych obalok :-N =-) =-) ;-) x-) ale finito :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata...mam dilemu...vsetky mate tie navleky na stolickach? ja nemam...ale neviem, ci to nezmenim...vyzdobu si robime sami a uz mam stres...lebo este totalne nic nemam ;-( a nechcem aby to bolo skarede...ale zase ja nemam ani take precackane rada....no dalsi problem na svete :-| ale aj tak sa tie navleky smykaju a podla mna su to len vyhodene penize...ale predsa to vela zavazi vo vyzdobe :-S :-(
Odpovedať
ahoj ikleinova, my tiez nemame navley a tiez mam pocit ze na vyzdobiu mam stale malo ale vzdy sa ukludnujem ze v jednoduchosti je krasa a videla som aj pomene vyzdobene saly a boli fakt krasne:))) = je to tazke a plne nervov uz zacna ale musime to nejak uz zvladnut:)))
Odpovedať
ahojte, my sme si dali navleky na stolicky, vyzera to elegantnejsie ;-) x-) kamos msa zenil v tej restike, kde to budeme mat my-a vyzeralo to tak luxusne :-N x-) esteze nam to robi restika :-) :-) :-) kocky, vcera sme pohadzali par oznamiek, mna odvtedy boli brucho.. :-N :-N :-N teraz uz vsetci budu o tom vediet :-N :-N ;-) cize vazne sa vydavam.. mne to asi az teraz dochadza :-N :-N idem sa ja pobalit na dovolenku, lebo nejako ma brusko zacina boliet :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mate niekto ten navrh na tlac SPZ? to je jedno ci meno alebo Novomanzelia...ak ano poprosim Vas mi zaslat. :-) dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ikleinova, my navleky mat tiez budeme, viac sa mi to paci, a hlavne nemusis riesit ako vyzeraju stolicky a tak.su firmy, ktore poziciavaju aj samostatne navleky + masku. ak najdem kto to bol, poslem ti. SPZ som tiez niekde videla, mi to nejdeme dat, tak to nemam ulozene, ale mozno najdem niekde popri ostatnych,t ak pripadne tiez poslem link. tesim sa ze sme dnes mali uspesny den, mame koselu a manzetove gombiky pre draheho. a tiez pohariky sme zohnali. uz len vygravirovat.... a tiez som bola v nejakych salonoch obzerat popolnocne satocky, ale este som sa nerozhodla. ale niektore su krasne, dam doabumu, tak poradte.
Odpovedať
ahojte dievcence, budete mat aj odcepcenie? :-) Ak ano, bude ho robit niekto z rodiny alebo mate na to nejakeho profesionala?? :-)
Odpovedať
veronika19833 - my sme pôvodne chceli profesionálov resp. nejaký súbor, ale aj tak som vždy chcela odčepčenie v svadobných šatách nie v kroji. nakoniec sme sa však rozhodli, že to spraví niekto z rodiny a ja chcem aby ma odčepčovala moja sestra :-)
Odpovedať
miriamapeter - ja som si nie celkom ista, co urobit. som totiz slobodna mamina, takze sa mi to nezda az tak vhodne... ale vsetci mi vravia, ze na tom nic nie je, este som vydata nebola ;-) ... Ale ak sa predsa rozhodnem a odcepcenie bude, jednoznacne by som chcela subor :-)
Odpovedať
inak v poslednej dobe sa mi stale sniva o svadbe, normalne sa budim zo sna, pretoze sa mi snivaju same blbotiny - ze sme na nieco zabudli, alebo meskam... :-( :-( . Ale to bude asi podvedomim ;-) . Vam sa to nestava??
Odpovedať
veronika19833 priznám sa že mne sa zatiaľ o svadbe nesníva :-) Ja vlastne zatiaľ ani nemám pocit, že sa idem vydávať, neviem kedy to na mňa konečne príde a docvakne mi, že to všetko pripravujeme vlastne pre seba :-D
Odpovedať
ikleinova - my davame tiez navleky na stolicky. myslim, ze ked ich tam das, samotna sala bude posobit uplne inak ako bez nich - bude taka slavnostnejsia. Ja osobne nie som za "precackanu" vyzdobu, drzim sa hesla, ze v jednoduchosti je krasa. Ale navleky urcite chcem :-) :-) :-) miriamapeter - to mas super, v podstate ani ja nejak nestresujem, az na tie sny, ktore ja neovplyvnim :-( :-( . Stale si vravim, ze do svadby je este daleko, ale ten cas ide velmi rychlo a ani sa nenazdame, a bude to tu!!! x-) x-) x-) .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?