Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
mariynka - :-D tvoji svadobčania zrejme vedeli dopredu o svadbe aj prípadnom pozvaní, nie? Tak potom rozumiem, že ti stačí mesiac pred. Ale o nás nikto nevedel, takže to bola pre všetkých novinka a ja by som teda nebola veľmi nadšená keby mi niekto pred svadbou iba mesiac oznámil že som pozvaná a už vôbec nie týždeň. Človek môže mať už naplánované rôzne veci, ktoré sa tak ľahko zrušiť nemôžu. A takto máme aspoň dostatok času zabezpečiť veci, kde je potrebný presný počet ľudí a nie je ich málo tých veci na vybavovanie. Ale samozrejme každý podľa svojho gusta ;-) Nevidím dôvod zrušenia svadby a keby niečo aj také nastalo, tak to budem riešiť potom, nemôžem predsa pripravovať svadbu s tým, že čo keby sa zrušila ;-)
Odpovedať
lulupaja...a kde si si ty kupovala tie topanocky? Inak krasne :-) Mimochodom, mame rovnaky snubak xixi
Odpovedať
miri, jasne ze vedeli.. mali sme oficialne zasnuby, na ktorych sme oznamili termin svadby ;-) :-) a ostatna "mladez" z rodiny vie vdaka facebooku ;-) :-) u nas bude to oznamenie uz len takym doplnkom :-D ;-) ale jasne, ze kazdy si robi tak, ako chce a ako ma vo zvyku.. ;-) :-) nam to vyhovuje takto, ale ked inemu skor abo neskor, aj tak je OK ;-) moja znama si v pondelok povedala, ze v sobotu sa vydava :-D a vsetci sa jej tam zisli aj bez oznameni ;-) :-) :-) vseljako sa to da :-D ;-) mne vsetci radili mesiac pred svadbou,tak rozdame mesiac pred svadbou.. a nasa restika potrebuje pocet ludi az v tom tyzdni pred svadbou.. aj tak sa to dovtedy moze pomenit ;-)
Odpovedať
inak vsimate, ze uz len mesiac a dva tyzdne.. uz sa to fakt blizi :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, ale stíhate písať.....Pár dní tu nie som a iba sa divím, čo všetko som premeškala. :-) Konečne som sa odhodlala na absolvovanie tých príprav s farárom. už len to plánované rodičovstvo (tam ideme 5.8.) a je to komplet!!!! Konečne. Ďalšia vec zo zoznamu môže byť vyčiarknutá. :-) :-) :-) mariynka - akurát dnes som na to pozerala, že sa to pomaly ale iste blíži. Veď iba teraz nedávno sme vyberali dátum. A že odvtedy ubehlo skoro 5 mesiacov..... Ani sa nenazdáme a bude to tu!!!!
Odpovedať
hope, my sme to uz absolvovali, uz len 1stretnutie 1.9. :-) a budes sa vydavat v kraaaaaaaaaaaaaasnom kosteliku x-) x-) x-)
Odpovedať
hope, a ako budes mat vlasky?tusim mas podobny strih ako ja :-N ;-) :-) a inak,krasne popolnocky x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my mame zase volat fararkovi mesiac pred sobasom :-| ...to som zvedava ako to dopadne. :-D ..uz teraz sa bojim, pri prvom stretnuti sa nas pytal, len ci sme pokrsteni a ze mame doniest krstny list....ale to ze drahy nema ani 1. sv. prijimanie a ani obaja birmovku.... :-N to bude prekvapko :-N :-N :-N
Odpovedať
Aj my momentálne absolvujeme prípravu. Dve stretnutia máme už za sebou a ešte dve nás čakajú + s farárom si dohodnúť priebeh. No naozaj to uteká hrozne rýchlo. Ale všetko nám pekne pomaly ale isto ubúda z potrebných príprav ;-) Ale poviem vám že sa už neviem dočkať víkendu, je to náročné toto všetko vybavovať po robote, potom prídeme uťahaní večer domov a ráno do roboty, ale veď to určite poznáte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak nastasie my sme tychto stretnuti usetreny. neviem kedy by som este aj to stihala. ale uz sme sa stretli s krajcirom, vybrali sme latku tak cca do 2 tyzdnov by mohol byt oblek. a tiez uvazujeme ci ma vobec zmysel objednavat specialne auto, ked miesto kde sa bude konat obrad aj hostina je to iste, a vzdialene od domu asi 5 km. inak sa tiez registrujem ze to strasne ubieha a mam pocit ze este strasne vela veci treba doriesit. :-| hlavne tiez cakam na potvrdenie od pozvanych, kto z nich pride, pretoze tiez napriek tomu ze to vedia uz dost dlho, ako si sa stale neboli schopny vyjadrit. nuz, kto si chce zariadit, aby mohol prist pride, kto nie......hold. nutit nikoho nemozem. len dufam ze daju vediet. nuz, neostava nic ine, len to nejako stihnut ;-)
Odpovedať
ikleinova - aj my sme presne ten isty pripad ;-) . Mame vsak super farara, je to zlaty clovek. Prve stretko sme absolvovali s tym, ze sme si pokecali ako stari znami ;-) . Ma skvely pristup. To, ze Tvoj drahy je "iba" pokrsteny nie je ziaden problem - akurat Ty podpises prehlasenie - ze Ty ako pokrstena aj so vsetkymi sviatostami si beries na zodpovednost vychovu Vasich buducich deticiek- aby vyrastali v krestanskej viere a to, ze by Ta Tvoj buduci manzel mal v tychto veciach podporovat. ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
veronika. no to pucijem 1. krat ale si ma potesila :-) ... to je jedina vec, co ma teraz stresuje ale mne tiez chyba birmovka :-| ...hmmm no uvidime ale hadam to vyriesime...inak budeme mat obrad s dvomi fararmi....Slovenskym a Madarskym, kedze je to zmiesana svadba a nastastie v Oradei je aj Slovensky knaz :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
ikleinova - nerob si z toho vôbec hlavu, je to naozaj formalita, volá sa to biskupský dišpenz, my sme to podpisovali minulý týždeň, môj priateľ má tiež iba krs a ja mám krst, prvé sväté prijímania aj birmovku. Je to presne o tom ako napísala veronika 19833.
Odpovedať
ikleinova - pokial je knaz - vo vasom pripade knazi - v pohode, nemusis mat ziaden stres. ;-) Nam bolo taktiez povedane - pokial by boli snubenci "iba" pokrsteni, nevadi to - pretoze podla katolickeho prava ma kazdy krestan pravo na sviatost manzelstva - teda sobas v kostole. My to mame trosku tiez koplikovane, pretoze ja mam vsetky sviatosti (krst, prijimanie, birmovku), ale som slobodna mamina. Mam krasneho 6rocneho pehaveho Filipka - moj poklad!!! x-) x-) x-)!!! A moj druhy poklad - buduci manzel je len krsteny... :-) Ale je to ten najlepsi chlap - s velkym srdcom, ktoreho som v zivote stretla!!! Takze hlavu hore a nestresuj! Prinajhorsom si to tam vypocujes so stylom "jednym uchom dnu a druhym von" ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
elstrela ahoj no tie som nasla uplnou nahodou v prahe v obchodnom dome ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby my sme absolvovali to zdravotné poučenie na fare no hrôza :-| :-| :-| :-| . Teda aspoň pre nás, výklad bola ala deti na základnej školy. Tá pani čo nám prednášla mala rozloženú na prsiach maľovanú knižku a z tej nám teda čítala a rozprávala. Dobre keď chcú takéto poučenia robiť tak budiš, ale nech to robia na nejakej úrovni, a nie ako pre deti na ZŠ. Keby nám to vysvetlili normálnym spôsobom, dobre, ale takto určite nie. Pochopím, keby nám rozprávala o meraní bazálnej teploty ale o slyze v pošve teda to bolo niečo. Po dovolenke máme absolvovať poučenia s kňazom, tak dúfam, že to bude lepšie. Babky majte sa krásne my odchádzame na dovolenku, majte sa krásne :-) :-) :-) :-) :-) :-) A hlavne nesssssssssssssssssssssssssssstresujte.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzana - krasnu dovolenku ti prajem , oddychnite si a uzite :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dostala som oneskoreny darcek k narodkam...parfum Beyonce- Heat...tak to bude preavdepodobne aj moja svadobna vona :-) veeelmi sa tesim... :-D
Odpovedať
ahojte, tak my uz mame aj halu vymalovanu.. x-) pomaly sa to blizi k finale, huraaaaa :-D :-D ;-) zuzi, uzite si dovcu, my cestujeme o tyzden :-) :-) :-) co sa nas tyka, ja mam vsetky svatosti, drahy nemal nic :-| ale uz ma :-) od velkej noci.. vsetky :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, všetky sa vydávate v kostole? Je tu niekto kto má sobáš na radnici? Ozaj čo vám ešte treba vybaviť? Ja mám akýsi pocit, že je všetko nachystané, ale nie som si istá či naozaj? Aké sú ešte vaše plány? Tento štvrtok 5.8. idem na skúšku účesu. Teším sa, ale sa aj bojím, lebo nikto ma zatiaľ na ples ani svadbu neučesal tak, aby sa mi to aj páčilo. Tak zatiaľ, nevestičky. :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Jitus, my mame tiez civilny sobas :) ja mam toho na vybavovanie este dost, hlavne take dotahovacky, ale niektore veci sa nam aj nepodarilo zohnat. takze este kopec roboty. verim ze to stihneme, len teraz cakame, kto nam podvrdi ze pride na svadbu. ja mam skusku ucesu 14.8. ale este stale nie som uplne ista ako to chcem :), tak ale snad to z kadernickou nejako zvladneme :) talk sa majte, pa Z
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka - vlasy sú dosť veľký problém. Nemám totiž žiadny závoj ani korunku, tak neviem čo vôbec budem mať do vlasov. Budem sa musieť niekde popozerať a rozhodnúť sa. A keď budem vedieť, čo bude do vlasov, tak potom pôjdem ku kaderníčke. Je veľmi zlatá, kľudne sa obetuje na celú sobotu, aby som si mohla odskúšať pár účesov. A pýta iba symbolickú cenu. takže neviem......
Odpovedať
kocky, ja mam pocit, ze sme na nieco zabudli :-N :-D ;-) na papieriku mam napisane, co este vybavit.. caka nas stretko s fotografkou, natocit rande s kameramanom, ja si musim ist pozicat zavoj a skusit uces, skusit make-up, drahemu kupit oblek, kosele, kravaty :-D :-D ale to ideme konece zajtra :-N :-) :-) este chcem skocit do kvetinarstva, ci som spravny pocet marhulovych a ruzovych ruziciek povedala.. :-N ;-) a musim zavolat cukrarke, aku napln torty chceme.. chcem sa s nou poradit.. vy aku napln svadobnej torty davate? ja mam v predstave daku klasiku.. mozno orechovo-cokoladova,ale musi tam byt aj lekvar-nech je troska kyselkava :-p :-p :-p a este sa chcem poradit, tie, co budete hadzat kyticu, to sa nehadze svadobna, ale ina.. kupujete ju, alebo pouzijete nejaku, ktoru dostanete??? :-N ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mary- no ja neviem, ci budem hadzat kyticu...uvidime, pouzijem nejaku co bude najblizsie lebo svoju svadobnu si chcem nechat vysusit :-) plnku do torty chcem, jedna coko vysnova, po pripade aj nejake lesne ovocie v nej, cokoladova a vanilkovo orechova....bude 3 poschodova tak 3 plnky :-) mnam no mame toho este vela co povybavovat....a kazdy den ma teraz niekto naserie :-) prepacte za vyraz ale je to tak...dnes mi nappr. pisal brat, ze nevie ci na 100% moze prist na svadbu...toto co je ???? ]-( :-( ved o tom vie uz vyse roka...ale no len ma chcu nasrat, este ze som v robote a nemozem to s nimi hned riesit....trosku sa ukludnim a potom sa to vyriesi... :-) ja si zdravie so stresom nicit nebudem... :-| :-(
Odpovedať
ikleinova, aj ja si chcem svoju nechat :-N ;-) x-) a nerob si z nich nic, ja prave orezavam oznamenia - su krasne :-N :-) x-) x-) a uz sa tesim,ako pojdeme roznasat :-) :-) :-) ale viem, ze tiez nas niektori "sklamu" a nepridu.. :-| :-| ale co uz.. zabavime sa s tymi, ktori tam budu chciet byt s nami ;-) :-) my ideme zajtra zaobliect draheho :-) koooonecneeeee :-D :-D ;-)
Odpovedať
kocky, potrebujem poradit :-) mame hnedo-bordove pismo a vyberame k nemu stuzku,len nevieme akej farby :-| skusite mi poradit? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7... drahy mysli, ze by bola dobra c.4, ale mne sa paci c.37-len nevem, ci to nebude moc tmave :-| :-| dilemaaaa :-o :-o :-o
Odpovedať
Profilova fotka
daj tu 37, urcite to bude dobre...to si ja myslim :-) a nemalo by to byt tmave...aky je podklad?
Odpovedať
mary 37 :-), 4 je velmi bleda, to nevynikne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky, ja som asi šibnutá, ale dnes som zmenila svadobné šaty. Zaujali ma jedny vo výklade svadobného salóna, kde mi vo februári nič nesedelo a tak som tam zavolala a čuduj sa svete, oni mali moje číslo. Celá naša výzdoba aj s tortou a oznamkami je v červenom a tieto šaty... no jednoducho mi sadli, sú nádherné a ladia ku všetkému. Takže mesiac a pol pred dňom D som zmenila šaty, aj keď som za tými pravými behala už pred 8 mesiacmi. Ale tieto sú naozaj tie pravé. HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. Lenže už mám nakúpené v bielom: kabelku, topánky a drahého košeľu. Takže znova treba všetko nanovo pozháňať. Kuknite sem: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... Ja sa z nich tak teším.... aj keď mame sa viac pačili čisto biele, ktore mam v tomto albume: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... Konečne trocha radosti v tomto strese :)
Odpovedať
Profilova fotka
jitus...krasne su tie saty...prenadherne take nezvycajne....no tesim sa s tebou ;-) mne pred minutou oznamila kamoska, ze bohuzial nemoze prist....na dnes toho bolo vela, potrebujem sa z toho vyspat...som naozaj smutna to som necakala :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?