Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
Ahojte :-) My máme obrad o 15:00 hod. a to sme si mohli vybrať akýkoľvek čas v dobe keď sme to vybavovali. Bude viac času na tanečky a oslavu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My máme taktiež obrad o 15.00. Pôvodne mal byť o 15.30 ale fararko to poplietol a myslel si, že máme iba obrad a o 16.00 je druhá svadba. Tak sme museli zvoliť tento čas. Dúfam, že všetko stihneme. Baby vy budete mat na sebe bolerka? Zdá sa mi to, alebo je to nemožné zohnať krémové bolero za celkom rozumnú cenu a nie za 40€ ]-( ]-( ]-( ]-( Vôbec neviem čo spravím, nikde nič nie keď tak biele ale také pekné smotanové ešte nenašla. Ak viete tak poraďte budem veeeeeeeeeeeeľmi povďačná. :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzanaapeter, ja mám šaty krémovej farby a k nim aj bolerko rovnakej farby, mám ho "zadarmo" :-| , bolo započítané v cene požičovného šiat. Ak ho nechceš kúpiť, možno by Ti ho v niektorej požičovni požičali.
Odpovedať
Profilova fotka
Matka ja mam šaty zo salónu Nicol a keď som tam volala povedali mi, že majú bolerá ale ku konkrétnym modelom šiat a k tomu môjmu nie je. Tak vôbec to nechápem. Práve preto si chcem nejaké kúpiť, ale zdá sa mi to nemožné. :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, to sa mi nezdá, že by boli bolerká k určitému modelu šiat, je zaujímavé, že majú k tomuto takýto postoj. Mne napr. k šatám hneď ponúkli v danej farbe nielen bolerko, ale aj závoj, rukavice, pompadurku.. (všetko v cene požičovného šiat). Takže jediné, čo som si musela zháňať ja, boli krémové topánky a pančuchy. Na Tvojom mieste by som ešte skúsila sa opýtať v nejakom inom salóne, možno v menšom meste, aby to bolo lacnejšie. Myslím si, že by možno boli radi aj za malú tržbu, ako ja hovorievam, všetko je v ľuďoch... x-) Možno by sme to mali jednoduchšie, keby sme si vybrali biele šaty, ale mne osobne biele šaty vôbec nepristali, som bledšia v tvári a v tých bielych šatách som vyzerala hrozne.
Odpovedať
v nicole maju bolera len k urcitym satam.. :-| zuzi, skus tuna bazar, alebo ebay.com ;-) ja mam zajednane bolero s dl.rukavom do kostola,ale asi si zajednam este aj s kr. rukavom, aby som-ak bude aj v septembri takto-neskapala :-N :-D :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam bolerko, zavoj, pompadurku a rukavice v cene k satam...ale bolerko si dam len na fotenie a do kostola...skriabe ta cipka ako fras :-N :-N :-N a tie rukavice....to ani nie su rukavice ale take navleky na ruku...to sa mi mozno hodi len na fotenie...potom urcite nie :-N :-N :-N no uz mame vybratu ozdobu auta a aj ja kyticu a presne viem ako sa dam ucesat....uz sa na to tesim....ale kadernicku este nemam vybratu na 100 % :-N ale to sa stiha :-) dnes mam narodky...tak ideme oslavovat a trosku vypnut od toho vsetkeho....aj ked teraz to uz pre nas nie je trapenie ale radost a ani nestresujeme :-N :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka tak prajem vsetko najlepsie a peknu oslavu :-)
Odpovedať
Ivka, vsetko naaaaj.a dufam, ze ste dobre oslavili ;-) :-) :-p x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivi všetko najlepšie prajem a dnes budem ja oslavovať....kedže mám narodeniny :-D ;-)
Odpovedať
luci, tak aj tebe vsetko naaaaaaaaaaaj. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja sa Luci pripajam ku gratulacii, vsetko najlepsie :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
kocky, my sme sa dnes este raz fotili :-D ale uz mame vybrate fotky :-N ;-) x-) kuk v albume :-N :-) :-) :-)
Odpovedať
Dievcata, poradte mi prosiiim. Nasla som nadherne saty, ktore som ale videla len na nete a nasla som ich na slovensku len v salone Daisy v Nitre http://www.mojasvadba.sk/_gallery/com... Nevie niekto, v ktorom salone by som tieto saty este zohnala?
Odpovedať
Profilova fotka
elstrela> skus salon PASARELA V bratislave
Odpovedať
mariynka...ta druha foto na oznamenia je svetova, kde sa obaja usmievate :-) peknaaaaaa :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
bad, dikes :-N ;-) ale vybrali sme si tu prvu :-N ;-) kde nie sme taki vyskereni :-D ale aj mne sa najviac paci ta vyskerena :-D :-D :-D
Odpovedať
Nevedeli by ste mi poradit, kde by som kupila nejake super sandale v ke a okoli? Mali by byt k svadobnym satam, ale nie tie typicke "svadobne" lebo tie sa mi nepacia :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem baby za gratulacie a aj tebe luci aj ked oneskorene vsetko naj :-)
Odpovedať
Baby, ake topanky sa hodia k svadobnym sata, sandale alebo klasicke topanky?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam topanky v albume pozri....a chcela som aj sandale co som skusala...neboli take pevne a nevydrzala by som v nich ...ale podla mna je to jedno, nech si kazdy obuje co chce...ved nakoniec to aj tak pod satami nie je vidiet... :-) ja napriklad neviem ani a jednej svadby co som kedy bola, ake mala nevesta topanky :-N
Odpovedať
Profilova fotka
elstera ja si myslim,že je to tiež uplne jedno, čo sa tebe paci,v čom sa budeš dobre citit....ja som si včera kupila uz druhy par, co som vobec nemala v plane, ale no očarili ma....kludne kuk moj album...
Odpovedať
ahojte :-) nam sa dnes tlacia oznamenia, pozvania k stolu, svadobny program, menovky a etikety na flasky a vysluzky :-) :-) :-) oznamko vyzera super x-) x-) x-) od 7.8.do14.8.sme na dovolenke a po nej hajde rozdavat oznamenia :-) :-) :-) ale predbezne uz vieme, kto nemoze prist.. :-| a dost nas mrzi, ze niektori to vedeli aj pol roka dopredu a nezariadili si to.. :-| :-| ale co uz.. my sa zabavime s tymi, ktori sa chcu v ten den zabavit s nami ;-) :-) :-) my makame na dome.. uz mame vymalovanu spalnu, kuchynu, vcera sme strhli tapety v hale ;-) ruky ma bolia jak... :-x :-D ;-) co som dlazku a okna umyvala ;-) ale do svadbicky bude nase hniezdocko pripravene x-) lulu, a co ten psik v albume??? :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari no super naše oznamko, etikety a pod ešte v nedohladne.... :-| tu dovolenku zavidim,ale užite si ju... take baloniky mam, dam detičkam,ale zatial len dva,este chcem kupit aspom dva, noo su neskutocne drahe...
Odpovedať
luci, ja z teba umrem :-D :-D ;-) este aj na take veci myslis, ty si pripad :-D ;-) a pohni si z oznamkami, okolo 18.8. by bolo nacase rozdavat :-N ;-) mas uz aspon predstavu? ;-) ;-)
Odpovedať
s oznamkami.. :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata...ja som pozerala do svad. planovaca a sme na tom skvelo...ani nestresujem :-N dokonca sme popredu :-N z mojich hosti mi chyba len jeden par na potvrdenie 100% ci pridu alebo nie... teraz 14. augusta ma naj. kamoska svadbu a ideme im za svedkov...aj oni nam...tak sa tesim a mozem sa vela naucit...aby som potom nespravila tie iste chybi... :-N ;-) ake vysluzky davatehostom? davate kolace aj palenku???alebo aj nejake darceky?
Odpovedať
Profilova fotka
mari my už máme oznamka rozdané, lebo prídeme z dovolenky 16.8. a mne to príde už neskoro. Tak už máme všetkých pozvaných. Po dovolenke budeme behať za kameramanom, DJ, fotografom a aranžérkou. Pôjdem si dať zúžiť a skrátiť šaty, doladiť menu a dať tlačiť menovky na stoly, svadobné menu a tak. ivka my budeme davat do vyslužiek kolače a flašu vína, darčeky budú mať na stoloch v podobe takých vrecúšok, v ktorých budú mandle v čokoláde :-) :-)
Odpovedať
Ahojte babule :-) Takže máme úspešný týždeň, v pondelok sme kúpili oblek pre ženích, v utorok objednali svadobnú vestu a včera som si kúpila popolnočky x-) Dúfam, že to pôjde takto ďalej. Dnes absolvujeme už druhú prípravu. Čo sa týka hostí tak čakáme už iba na potvrdenie jednej rodiny inak to už máme všetko v kope :-) Takže idem objednávať pierka a vyrábať menovky. budete mať lampiony, konfety alebo ohňostroj na torte? Ja nad tým uvažujem...
Odpovedať
mne sa to zda skoro, rozdavat az tak dopredu.. co ak sa nieco skomplikuje a budete musiet svadbu zrusit? mesiac pred je podla mna akurat :-N ;-) aj tak uz vsetci vedia, cize to oznamko uz bude len take, ze si zapisu do kalendara.. :-D ;-) :-) a my sme od kamosa dostali oznamko tyzden pred svadbou................ ;-) :-) my davame zakusky, kus torty a flasu vina :-p na stoloch nasich svadobcanov nic cakat nebude :-D naco, podla mna zbytocne.. :-Ndopchaju sa na svadbe a domov dostanu vysluzky ;-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?