Menu Forum

Svadba 18.09.2010

30. nov 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
Registrovala sa 6. júla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 2518 príspevkov. Má 15 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
Registrovala sa 6. júla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 2518 príspevkov. Má 15 priateľov.
 mariynka : ahoj chcela som sa spytat to kolko krat treba chodit na to sedeinie s fararom ? a co kokretne treba ake papiere priniest ?
a este o com su tie stretnutia ? dakujem
14. júl 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
Registrovala sa 11. júla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2586 príspevkov. Má 33 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
Registrovala sa 11. júla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2586 príspevkov. Má 33 priateľov.
 dracica, my mame 3 s fararkom a 1 az 2 s gynekologickou emoticon emoticon emoticon ale to je s kazdym fararkom inak.. emoticon napr. moja kamoska nemala sedenia, len tu pripravu pred svadbou,aby vedeli, co robit a povedat.. emoticon je to individualne, podla toho, aky fararko vas bude sobasit.. emoticon
14. júl 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 ahojte, len sa chcem spytat, ci uz mate vybratu svadobnu vonu a ak hej, tak aku? emoticon emoticon emoticon ja sa rozhodujem z viacerych emoticon emoticon emoticon
15. júl 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika19833
1
Registrovala sa 11. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 91 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Zlaté Moravce.
fotoportrét
fotoportrét
veronika19833
1
Registrovala sa 11. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 91 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Zlaté Moravce.
 maryinka - ja mam: max mara, je sladko-korenista, pouzivam ju uz cca 4-5 rokov a je super!
16. júl 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzanaapeter (33 r.)
Registrovala sa 16. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 46 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Hlohovec.
  • Svadba bola 18. septembra 2010
    Hlohovec, okres Hlohovec
fotoportrét
fotoportrét
zuzanaapeter (33 r.)
Registrovala sa 16. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 46 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Hlohovec.
    Hlohovec, okres Hlohovec
 mari ja používam bvlgary omnia crystal line. Je to úžasná vôňa, tak si dám túto emoticon emoticon emoticon
16. júl 2010 o 12:24  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
Registrovala sa 23. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 247 príspevkov. Má 14 priateľov. Bratislava , okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
Registrovala sa 23. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 247 príspevkov. Má 14 priateľov. Bratislava , okres Bratislava.
 zuzanaapeter - dobrá voľba emoticon
16. júl 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 tak tie dve ja nepoznam emoticon emoticon emoticon

ja si vyberam z hugo boss, moschino-I love love, chloe, dkny-be delicious..
16. júl 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 zuzi, kocky na fore mi ju radia vyskusat, tak skusim.. emoticon kocky, ale toaletka tiez daco vydrzi?alebo je lepsi parfum? emoticon emoticon emoticon
16. júl 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika19833
1
fotoportrét
fotoportrét
veronika19833
1
 maryinka - parfum je urcite lepsi. emoticon

Babeny - ja obycajne nepatrim k stresackam... ale ako sa nam ten den D blizi.... emoticon emoticon emoticon
V poslednej dobe sa mi snivaju kadejake hluposti o svadbe - ze sa mi nepacila zenichova vesta, oneskorila som sa a nestihla som sobas, kadernicka ma neprisla ucesat... no hruza! Potom sa zobudim a zistujem, ze to bol nastastie iba sen emoticon Mate podobne situacie??
16. júl 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 veroni, ja zatial nie emoticon ale ked niekto hobvori o nasej svadbe, tak ma rozboli brucho emoticon ale tak prijemne.. emoticon emoticon najvacsi stres mna postihne asi par dni pred svadbou.. emoticon ale mozno to preto tak teraz neprezivam, lebo sme boli na jednej svadbe, kde som zistila, ze na satach, vyzdobe a pod. nezalezi.. skor zalezi na tych dvoch, co sa beru.. videla som stastie v ociach oboch a to bolo to krasne.. emoticon emoticon emoticon emoticon
16. júl 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
Registrovala sa 10. decembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 258 príspevkov a 2 albumy.
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
Registrovala sa 10. decembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 258 príspevkov a 2 albumy.
 veronika...mna taketo sny trapili na zaciatku vybavovacie...teraz je to uz v poho, tak uvidis, to ta prejde ...ale bolo to strasne emoticon
tak ja som doma v PP a rozdavam svadobne oznamenia aopzvanky a dnes to slo velmi krasne a hladko tak som z toho spokojna emoticon
boli sme na fare pre krstny list...aj to slo lahko emoticon
odovzdala som vsetky dokklady na matrike a na slovensky sobasny list budem cakat tak 3 mesiace.... emoticon dovtedy budem pouzivat len pas, kedze mi obciansky vyprsal a bez toh sobasneho mi novy nebydaju...tak toto sa vlecie....inak vy sa vsetky vydavate za Slovaka??? emoticon
ja budem mat Dior jadore...moja oblubena vona emoticon
maryinka.....vies my sme uz civilny sobas mali...a naozaj na tych satach nezalezi....ja som sa v poslednej chvili o nieco obtrela a mala som na nich olejovu skvrnu, a aj spodny diel siat bol dlhsi ako vrchny....dobre nikto to nevidel ale vobac ma to nestvalo....a teraz zo vsetkych stran len pocuvam, ake to bolo krasne lebo sme sa na seba stale pozerali a tak zalubene... no jednoducho je vidiet aki sme spolu stastny.... emoticon
a mam kamosku, co sa rok po svadbe aj rozviedla a teraz mi radila....ser na saty aj kvety, tortu aj na vsetko....ja som mala vsetko a perfekne do posledneho detailu a pozri ako to skoncillo...do roka a do dna od svadby sa rozviedli emoticon
naozaj si to treba uzit ved to robime z lasky emoticon
16. júl 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzanaapeter (33 r.)
    Hlohovec, okres Hlohovec
fotoportrét
fotoportrét
zuzanaapeter (33 r.)
    Hlohovec, okres Hlohovec
 Ivka ja som pracovala na urade prace, na oddelení kde sa riesšli rozvody, teraz tam tiež pracujem ale chvala Bohu som odišla na iné oddelenie, tak som to všetko videla v priamom prenose a bola som toho 100% účastná. Bolo to hrozné, keď si niektorí nevedeli prísť ani na meno a tie veci čo si dvaja ľudia, čo sa niekedy neskutočne ľúbili dokázali povedať a spraviť no hrôza. Dúúúúúúúúúúúúúúúúúfam, že sa nám to ani jedenej nestane. Ja som si tam prešla doslova krst ohňom. Fakt na načom nezáleží iba na našej vzájomnej láske a hlavne, aby sme sa ľúbili po celý život.
Mari všetky vône sú úžasné, ale moja skúsenosť mochino mi pripadá príliš sladučké, Donna Karana teda DKNY je veľmi pekná vôňa mám ju aj teraz ako letnú, Chloe je tiež pekná, ale mne tá moja Bvlgary pripadá taká slávnostná skús ju ísť pozrieť po parfumérie ako vzorku a uvidíš. emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
AJ ja mám také nočné mory predstavte si, že stále hľadám na svojej svadbe WC smiešne čo emoticon emoticon emoticon
18. júl 2010 o 10:44  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 kocky,vy ste ma tak nahaluzili tymi morami, ze sa mi dnes snivalo, ze na mna moja kadernicka zabudla.. tak som sa ocesala sama-hruza emoticon emoticon emoticon

tak aj ja volim bvlgari emoticon emoticon emoticon
18. júl 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zara13 (36 r.)
Registrovala sa 25. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 74 príspevkov a 2 albumy. Okres Bratislava.
    V Topolciankach, okres Zlaté Moravce
fotoportrét
fotoportrét
zara13 (36 r.)
Registrovala sa 25. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 74 príspevkov a 2 albumy. Okres Bratislava.
    V Topolciankach, okres Zlaté Moravce
 ahojte,
tak my sme uz porozdavali oznamenia a pozvanky po rodinkach.
a konecne sme objednali obrucky, pridu ale az koncom augusta, tak som zvedava, ci si ich budem pamatat emoticon
a tiez sme sa definitivne rozhodli, ze drahemu dame oblek usit, lebo by sme asi do svadby nenasli vhodny. nuz co uz ked mam takeho dlhana, ze mu je vsetko kratke, - raz nohavice, inokedy sako. ale s tym sitim to aspon stihneme, a bude mat na mieru.

nad vonou som sa este tak intenzivne nezamyslela.
a trochu nam vyskocila vyzdoba, lebo farba na ktorej sme sa zhodli, akosi nie je k dostani, tak uvazujeme co s tym.
kvietky tiez asi budem menit oproti povodnej predstave, boli mi rozsirene obzory, tak teraz mam dilemu.
uvidime, lebo ja tiez uz trosku stresujem, mam pocit ze je na vsetko uz malo casu.
19. júl 2010 o 23:16  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 tak dievcata a je to tu...najvacsia katastrofa co sa len mohla stat emoticon emoticon emoticon
v sobotu nas nahle opustila zenichova krstna, svokrina sestra a jej jedina rodina emoticon emoticon emoticon
vcera sme sa s nou navzdy rozlucili...je to zle ....a tazke a teraz co so svadbou?????
nastastie...netreba ju rusit ale atmosferu to aj tak narusi....som z toho vsetkeho smutna...ale pokracujeme v pripravach...
vcera sme boli vyberat tortu....
a chcela som usetrit na vyzdobe auta, ze tam dam nejake umle kvety a manzel ma hned okrical...ze predsa nie sme nijaky chudaci, ze dame zive kvety lebo umele sa mu nepacia a ze je to skarede...no to som zvedava...a to je tak..lebo on mi povie, ze sa mam o to ja postarat.....ze jemu je to jedno a nakoniec to takto dopadne....ale aspon to bude krasne emoticon
tak baby teste sa z lasky a zo zivota a pripravujte dalej...aj ja budem emoticon
21. júl 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monnicca (32 r.)
Registrovala sa 2. decembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok a 1 album. Má 3 priateľov. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 24. júla 2010
    V Trenčíne, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
monnicca (32 r.)
Registrovala sa 2. decembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok a 1 album. Má 3 priateľov. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 24. júla 2010
    V Trenčíne, okres Trenčín
 veronika 19833 - no presne to isté a čím je kratšie k svadbe o to väčšie hlúposti ak vôbec spím (svadba je už teraz v sobotu)
21. júl 2010 o 11:51  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzanaapeter (33 r.)
    Hlohovec, okres Hlohovec
fotoportrét
fotoportrét
zuzanaapeter (33 r.)
    Hlohovec, okres Hlohovec
 baby včera sme boli vyberať šatky pre družičky, budú krásnučkkkkkkkkkkkké emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Už máme skoro všetku rodinu pozvanú, ešte nám zostal jeden manželský pár a je to hotovo. Kľudne môžeme ísť na dovolenku, kde sa veľmi teším, budem sa opaľovať, šantiť v mori a nerobiť nič a hlavne nič nezariaďovať.
Ivi je mi to úprimne ľúto, čo sa Vám stalo.
21. júl 2010 o 15:45  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
Registrovala sa 9. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 107 príspevkov a 2 albumy. Má 35 priateľov. Okres Nitra.
    V Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
Registrovala sa 9. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 107 príspevkov a 2 albumy. Má 35 priateľov. Okres Nitra.
    V Nitre, okres Nitra
 ahojte...tak sa vytešujem dnes sme zajednali svadobnu tortičku, bude nadherna a aj sme si objednali svadobne obručky emoticon emoticon emoticon
este dat urobit svadobne oznamenia a kopec dalšich vecičiek, ale snažime sa emoticon
ikleinova prajem úprimnú sústrasť...
21. júl 2010 o 16:48  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelinqua (30 r.)
3
Registrovala sa 29. júla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 56 príspevkov a 2 albumy. Má 35 priateľov. Chorvatsky Grob - Cierna Voda / Sabinov , okres Senec.
    Sabinov, okres Sabinov
fotoportrét
fotoportrét
nelinqua (30 r.)
3
Registrovala sa 29. júla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 56 príspevkov a 2 albumy. Má 35 priateľov. Chorvatsky Grob - Cierna Voda / Sabinov , okres Senec.
    Sabinov, okres Sabinov
 mariynka- aj ja uz mam nocne mory...na nas zas zabudol fotograf...ale najlepsie na tom bolo ze sme si vsimli ze neprisiel az po prvom jedle na hostineemoticon))
21. júl 2010 o 20:02  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 ikleinova, fuha.. uprimnu sustrast.. no za tie dva mesiace este vseljake komplikacie mozu nastat.. emoticon emoticon emoticon

neli, ja sa ocesat viem a vas by mal tiez urcite nafotit.. no problema emoticon emoticon emoticon

lulu, ani my este nemame oznamka.. a to svokrik robi v tlaciarniach emoticon emoticon no, aj obuvnikove deti chodia bose.. emoticon emoticon emoticon

my uz druhy tyzden makame na hniezdocku lasky emoticon emoticon konecne sa to zacina crtat na super spalnu a spol. emoticon emoticon tesime sa z toho, budeme mat marhulkovo-oranzovu "izbicku lasky" emoticon emoticon emoticon vacsia cast domu prerobena, este detailiky emoticon emoticon emoticon
21. júl 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienocka23 (32 r.)
2
Registrovala sa 7. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov a 2 albumy. Má 28 priateľov. Okres Bratislava.
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
lienocka23 (32 r.)
2
Registrovala sa 7. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov a 2 albumy. Má 28 priateľov. Okres Bratislava.
    Žilina, okres Žilina
 ahojte

po dlhsom case

ikleinova - aj ja sa pridavam, uprimnu sustrast

ja som mavala nocne mory hlavne pred rozdavanim oznameni, u nas sa to roznasalo osobne, a strasne som sa bala stretnutia s ludmi, ktorych tam nechcem. Nakoniec to stretnutie aj podobne dopadlo, ale uz sa nestresujem, tyzden pred svadbou si vsetkych poobvolame, ci idu a kto vsetko a ked sa tam nahrnie niekto kto nie je pozvany, tak mu to rovno poviem do telefonu, ze ma smolu. Uz sa nebudem kvoli tomu stresovat. Je to den, ktory si mame uzit, a nie sa nim zbytocne stresovat emoticon

Uz nam dosli aj obrucky, len neako spuchli prstiky, tak sme moju museli posielat naspat a davat trochu zvacsovat, tak dufam, ze to nedopadne rovnako aj s priatelovou emoticon

Co sa tyka vone, tak premyslam tiez nad donnou karan, alebo potom lacoste - inspiration.

A ako pokracujete s pripravamy?
Ja uz neviem, co nam este chyba z takych malickosti. Este musime ist k cukrarke objednat druh zakuskov a tortu, musime ist objednat kyticu, zabezpecit alkohol a nealko, ale neviem co este?
22. júl 2010 o 10:41  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 dakujem Vam vsetkym....
ja uz som si vybrala cukraren, z ktorej budemem objednavat tortu a spravia mi moju vysnivanu emoticon tak to je fajn....oznamenia z mojej casti rodiny su uz rozdane a tu budeme az o mesiac....teraz sa to nehodi emoticon
22. júl 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hope44
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 60 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hope44
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 60 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
 ahojte, dnes sa strááááášne moc teším. Práve mi prišiel mail, že už mám svadobné oznámenia. Tak za pol hodinu už pre ne bežím. Aspoň mám pre babku darček k dnešným narodeninám, keďže ona moju svadbu asi najviac prežíva. emoticon emoticon emoticon emoticon
Už som dala aj vzor oznámenia do fotoalbumu, keďže je to ďalšia vybavená vec.
22. júl 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majuska287
Registrovala sa 22. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 35 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Žilina.
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
majuska287
Registrovala sa 22. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 35 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Žilina.
    okres Žilina
 ahojte baby, povedzte mi vas nazor pleaseee, myslite si ze ked mame sobas o 15tej ze je to skoro?
22. júl 2010 o 20:59  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
    V Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
    V Nitre, okres Nitra
 Majuska aj my mame obrad o 15tej a ja si myslím,že je to akurát emoticon
22. júl 2010 o 21:22  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienocka23 (32 r.)
2
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
lienocka23 (32 r.)
2
    Žilina, okres Žilina
 Majuska 287 - aj my mame sobas o 15-tej, a myslim, ze je to cas uplne v pohode, ani skoro, ani neskoro, tak akurat emoticon
22. júl 2010 o 21:22  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelinqua (30 r.)
3
    Sabinov, okres Sabinov
fotoportrét
fotoportrét
nelinqua (30 r.)
3
    Sabinov, okres Sabinov
 my mame 15:30 je to akurat aj ja si myslim...sobas s omsou mas hodinu, pol hodky blahozelacky...presun dalsia polhodka...kym sa vsetci pousadzaju..
22. júl 2010 o 21:41  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 ahojte,
my mame obrad o 14tej,lebo o 15tej a 16tej uz bolo obsadene.. ale nevadi, vsetko sme tak rozplanovali, ze to bude super emoticon emoticon emoticon

my sme sa vcera fotili na oznamko emoticon emoticon emoticon
23. júl 2010 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 my mame obrad az o 17 a aj to sa mi zda skoro ale nejako to vyriesime...lebo o 17 rumunskeho caasu je len 16 madarskeho...kde je hostina....tak ked aj vyrazime o 19 z mesta ...to je len 18....ake kym dojdeme...no pojdeme pomaly... emoticon emoticon emoticon emoticon tak aby sme o 19 dosli emoticon emoticon emoticon t je sranda co????ja sa tu pri pripravach musis stretnut asi so vsetkym emoticon emoticon
23. júl 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
megba
Registrovala sa 26. marca 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
    okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
megba
Registrovala sa 26. marca 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
    okres Prievidza
 Ahojte, my mame tiez sobas o 17 tej a zda sa nam to akuratemoticon Je pravda ze povodny plan bol o 16tej ale kedze uz bol booknuty tak sme dali az o 17tej, o 15tej sa nam zdalo dost skoro. Nechcem sa nahanat, takto bude viac casu na vsetko. Ale v konecnom dosledku si myslim, ze je to stejne jedno, aj tak budem mat pocit ze nestihamemoticon) Ked od rana vies ze o 15tej tak si to vsetko naplanuje a prisposobis podla toho...
23. júl 2010 o 10:05  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš