Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
mariynka : ahoj chcela som sa spytat to kolko krat treba chodit na to sedeinie s fararom ? a co kokretne treba ake papiere priniest ? a este o com su tie stretnutia ? dakujem
Odpovedať
dracica, my mame 3 s fararkom a 1 az 2 s gynekologickou :-D :-D ;-) ale to je s kazdym fararkom inak.. ;-) napr. moja kamoska nemala sedenia, len tu pripravu pred svadbou,aby vedeli, co robit a povedat.. ;-) je to individualne, podla toho, aky fararko vas bude sobasit.. ;-)
Odpovedať
ahojte, len sa chcem spytat, ci uz mate vybratu svadobnu vonu a ak hej, tak aku? :-) :-) :-) ja sa rozhodujem z viacerych :-N ;-) :-)
Odpovedať
maryinka - ja mam: max mara, je sladko-korenista, pouzivam ju uz cca 4-5 rokov a je super!
Odpovedať
Profilova fotka
mari ja používam bvlgary omnia crystal line. Je to úžasná vôňa, tak si dám túto :-) :-) :-)
Odpovedať
zuzanaapeter - dobrá voľba ;-)
Odpovedať
tak tie dve ja nepoznam :-N =-) ;-) ja si vyberam z hugo boss, moschino-I love love, chloe, dkny-be delicious..
Odpovedať
zuzi, kocky na fore mi ju radia vyskusat, tak skusim.. ;-) kocky, ale toaletka tiez daco vydrzi?alebo je lepsi parfum? :-N ;-) :-)
Odpovedať
maryinka - parfum je urcite lepsi. ;-) Babeny - ja obycajne nepatrim k stresackam... ale ako sa nam ten den D blizi.... x-) x-) x-) V poslednej dobe sa mi snivaju kadejake hluposti o svadbe - ze sa mi nepacila zenichova vesta, oneskorila som sa a nestihla som sobas, kadernicka ma neprisla ucesat... no hruza! Potom sa zobudim a zistujem, ze to bol nastastie iba sen :-N Mate podobne situacie??
Odpovedať
veroni, ja zatial nie ;-) ale ked niekto hobvori o nasej svadbe, tak ma rozboli brucho :-N ale tak prijemne.. :-N ;-) najvacsi stres mna postihne asi par dni pred svadbou.. :-N ale mozno to preto tak teraz neprezivam, lebo sme boli na jednej svadbe, kde som zistila, ze na satach, vyzdobe a pod. nezalezi.. skor zalezi na tych dvoch, co sa beru.. videla som stastie v ociach oboch a to bolo to krasne.. :-N ;-( x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
veronika...mna taketo sny trapili na zaciatku vybavovacie...teraz je to uz v poho, tak uvidis, to ta prejde ...ale bolo to strasne :-D tak ja som doma v PP a rozdavam svadobne oznamenia aopzvanky a dnes to slo velmi krasne a hladko tak som z toho spokojna :-D boli sme na fare pre krstny list...aj to slo lahko :-D odovzdala som vsetky dokklady na matrike a na slovensky sobasny list budem cakat tak 3 mesiace.... :-N dovtedy budem pouzivat len pas, kedze mi obciansky vyprsal a bez toh sobasneho mi novy nebydaju...tak toto sa vlecie....inak vy sa vsetky vydavate za Slovaka??? :-) ja budem mat Dior jadore...moja oblubena vona :-) maryinka.....vies my sme uz civilny sobas mali...a naozaj na tych satach nezalezi....ja som sa v poslednej chvili o nieco obtrela a mala som na nich olejovu skvrnu, a aj spodny diel siat bol dlhsi ako vrchny....dobre nikto to nevidel ale vobac ma to nestvalo....a teraz zo vsetkych stran len pocuvam, ake to bolo krasne lebo sme sa na seba stale pozerali a tak zalubene... no jednoducho je vidiet aki sme spolu stastny.... :-) a mam kamosku, co sa rok po svadbe aj rozviedla a teraz mi radila....ser na saty aj kvety, tortu aj na vsetko....ja som mala vsetko a perfekne do posledneho detailu a pozri ako to skoncillo...do roka a do dna od svadby sa rozviedli :-( naozaj si to treba uzit ved to robime z lasky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka ja som pracovala na urade prace, na oddelení kde sa riesšli rozvody, teraz tam tiež pracujem ale chvala Bohu som odišla na iné oddelenie, tak som to všetko videla v priamom prenose a bola som toho 100% účastná. Bolo to hrozné, keď si niektorí nevedeli prísť ani na meno a tie veci čo si dvaja ľudia, čo sa niekedy neskutočne ľúbili dokázali povedať a spraviť no hrôza. Dúúúúúúúúúúúúúúúúúfam, že sa nám to ani jedenej nestane. Ja som si tam prešla doslova krst ohňom. Fakt na načom nezáleží iba na našej vzájomnej láske a hlavne, aby sme sa ľúbili po celý život. Mari všetky vône sú úžasné, ale moja skúsenosť mochino mi pripadá príliš sladučké, Donna Karana teda DKNY je veľmi pekná vôňa mám ju aj teraz ako letnú, Chloe je tiež pekná, ale mne tá moja Bvlgary pripadá taká slávnostná skús ju ísť pozrieť po parfumérie ako vzorku a uvidíš. :-) :-) :-) :-) :-) AJ ja mám také nočné mory predstavte si, že stále hľadám na svojej svadbe WC smiešne čo :-) :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
kocky,vy ste ma tak nahaluzili tymi morami, ze sa mi dnes snivalo, ze na mna moja kadernicka zabudla.. tak som sa ocesala sama-hruza :-D :-D 8-( tak aj ja volim bvlgari ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak my sme uz porozdavali oznamenia a pozvanky po rodinkach. a konecne sme objednali obrucky, pridu ale az koncom augusta, tak som zvedava, ci si ich budem pamatat :) a tiez sme sa definitivne rozhodli, ze drahemu dame oblek usit, lebo by sme asi do svadby nenasli vhodny. nuz co uz ked mam takeho dlhana, ze mu je vsetko kratke, - raz nohavice, inokedy sako. ale s tym sitim to aspon stihneme, a bude mat na mieru. nad vonou som sa este tak intenzivne nezamyslela. a trochu nam vyskocila vyzdoba, lebo farba na ktorej sme sa zhodli, akosi nie je k dostani, tak uvazujeme co s tym. kvietky tiez asi budem menit oproti povodnej predstave, boli mi rozsirene obzory, tak teraz mam dilemu. uvidime, lebo ja tiez uz trosku stresujem, mam pocit ze je na vsetko uz malo casu.
Odpovedať
Profilova fotka
tak dievcata a je to tu...najvacsia katastrofa co sa len mohla stat :-( :-( :-( v sobotu nas nahle opustila zenichova krstna, svokrina sestra a jej jedina rodina :-( :-( :-( vcera sme sa s nou navzdy rozlucili...je to zle ....a tazke a teraz co so svadbou????? nastastie...netreba ju rusit ale atmosferu to aj tak narusi....som z toho vsetkeho smutna...ale pokracujeme v pripravach... vcera sme boli vyberat tortu.... a chcela som usetrit na vyzdobe auta, ze tam dam nejake umle kvety a manzel ma hned okrical...ze predsa nie sme nijaky chudaci, ze dame zive kvety lebo umele sa mu nepacia a ze je to skarede...no to som zvedava...a to je tak..lebo on mi povie, ze sa mam o to ja postarat.....ze jemu je to jedno a nakoniec to takto dopadne....ale aspon to bude krasne :-) tak baby teste sa z lasky a zo zivota a pripravujte dalej...aj ja budem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veronika 19833 - no presne to isté a čím je kratšie k svadbe o to väčšie hlúposti ak vôbec spím (svadba je už teraz v sobotu)
Odpovedať
Profilova fotka
baby včera sme boli vyberať šatky pre družičky, budú krásnučkkkkkkkkkkkké :-) :-) :-) :-) :-) Už máme skoro všetku rodinu pozvanú, ešte nám zostal jeden manželský pár a je to hotovo. Kľudne môžeme ísť na dovolenku, kde sa veľmi teším, budem sa opaľovať, šantiť v mori a nerobiť nič a hlavne nič nezariaďovať. Ivi je mi to úprimne ľúto, čo sa Vám stalo.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...tak sa vytešujem dnes sme zajednali svadobnu tortičku, bude nadherna a aj sme si objednali svadobne obručky :-D :-D :-D este dat urobit svadobne oznamenia a kopec dalšich vecičiek, ale snažime sa :-N ikleinova prajem úprimnú sústrasť...
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka- aj ja uz mam nocne mory...na nas zas zabudol fotograf...ale najlepsie na tom bolo ze sme si vsimli ze neprisiel az po prvom jedle na hostine:)))
Odpovedať
ikleinova, fuha.. uprimnu sustrast.. no za tie dva mesiace este vseljake komplikacie mozu nastat.. :-| :-| 8-( neli, ja sa ocesat viem a vas by mal tiez urcite nafotit.. no problema :-D :-D ;-) lulu, ani my este nemame oznamka.. a to svokrik robi v tlaciarniach :-D :-D no, aj obuvnikove deti chodia bose.. :-D :-D ;-) my uz druhy tyzden makame na hniezdocku lasky x-) x-) konecne sa to zacina crtat na super spalnu a spol. :-D ;-) tesime sa z toho, budeme mat marhulkovo-oranzovu "izbicku lasky" :-N x-) x-) vacsia cast domu prerobena, este detailiky ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte po dlhsom case ikleinova - aj ja sa pridavam, uprimnu sustrast ja som mavala nocne mory hlavne pred rozdavanim oznameni, u nas sa to roznasalo osobne, a strasne som sa bala stretnutia s ludmi, ktorych tam nechcem. Nakoniec to stretnutie aj podobne dopadlo, ale uz sa nestresujem, tyzden pred svadbou si vsetkych poobvolame, ci idu a kto vsetko a ked sa tam nahrnie niekto kto nie je pozvany, tak mu to rovno poviem do telefonu, ze ma smolu. Uz sa nebudem kvoli tomu stresovat. Je to den, ktory si mame uzit, a nie sa nim zbytocne stresovat 8-) Uz nam dosli aj obrucky, len neako spuchli prstiky, tak sme moju museli posielat naspat a davat trochu zvacsovat, tak dufam, ze to nedopadne rovnako aj s priatelovou :-| Co sa tyka vone, tak premyslam tiez nad donnou karan, alebo potom lacoste - inspiration. A ako pokracujete s pripravamy? Ja uz neviem, co nam este chyba z takych malickosti. Este musime ist k cukrarke objednat druh zakuskov a tortu, musime ist objednat kyticu, zabezpecit alkohol a nealko, ale neviem co este?
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem Vam vsetkym.... ja uz som si vybrala cukraren, z ktorej budemem objednavat tortu a spravia mi moju vysnivanu :-) tak to je fajn....oznamenia z mojej casti rodiny su uz rozdane a tu budeme az o mesiac....teraz sa to nehodi :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dnes sa strááááášne moc teším. Práve mi prišiel mail, že už mám svadobné oznámenia. Tak za pol hodinu už pre ne bežím. Aspoň mám pre babku darček k dnešným narodeninám, keďže ona moju svadbu asi najviac prežíva. :-) :-) :-) :-) Už som dala aj vzor oznámenia do fotoalbumu, keďže je to ďalšia vybavená vec.
Odpovedať
ahojte baby, povedzte mi vas nazor pleaseee, myslite si ze ked mame sobas o 15tej ze je to skoro?
Odpovedať
Profilova fotka
Majuska aj my mame obrad o 15tej a ja si myslím,že je to akurát ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Majuska 287 - aj my mame sobas o 15-tej, a myslim, ze je to cas uplne v pohode, ani skoro, ani neskoro, tak akurat 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame 15:30 je to akurat aj ja si myslim...sobas s omsou mas hodinu, pol hodky blahozelacky...presun dalsia polhodka...kym sa vsetci pousadzaju..
Odpovedať
ahojte, my mame obrad o 14tej,lebo o 15tej a 16tej uz bolo obsadene.. ale nevadi, vsetko sme tak rozplanovali, ze to bude super :-) :-) :-) my sme sa vcera fotili na oznamko :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame obrad az o 17 a aj to sa mi zda skoro ale nejako to vyriesime...lebo o 17 rumunskeho caasu je len 16 madarskeho...kde je hostina....tak ked aj vyrazime o 19 z mesta ...to je len 18....ake kym dojdeme...no pojdeme pomaly... :-) :-N :-N :-N tak aby sme o 19 dosli :-N :-N :-N t je sranda co????ja sa tu pri pripravach musis stretnut asi so vsetkym ]-( :-N
Odpovedať
Ahojte, my mame tiez sobas o 17 tej a zda sa nam to akurat:-) Je pravda ze povodny plan bol o 16tej ale kedze uz bol booknuty tak sme dali az o 17tej, o 15tej sa nam zdalo dost skoro. Nechcem sa nahanat, takto bude viac casu na vsetko. Ale v konecnom dosledku si myslim, ze je to stejne jedno, aj tak budem mat pocit ze nestiham:-)) Ked od rana vies ze o 15tej tak si to vsetko naplanuje a prisposobis podla toho...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?