Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lienocka23: tiez som tak rozmyslala nad tymi oznamkami...ze asi zaciatkom jula rozdavat..akurat zajtra sa mame ist fotit, dufam ze bude pekne vonku prosiiiiim...tak hadam nieco z toho sa bude dat pouzit:) a aj ja sa uz tesim na obrucky mali by byt hotofco okolo 10.6.
Odpovedať
ikleinova, krasne satky x-) ladili by s nasou vyzdobou x-) a ty si chudulinkaaa :-) :-) mne sa take obtihanute moc nehodia :-| musela by som dat dake to kilecko dole.. :-D ;-) aj ked sa priznam, ze behom par mesiacov som dala dole 5kg-ako sme veci okolo svadby vybavovali.. :-N ;-) :-) lienocka, vidis, nad krizikom som este nerozmyslala.. :-| musim aj ja daky kuk ;-) a co sa oznamok tyka, my este nemame :-N :-N ;-) musime sa ako neli, najskor pofotit a potom daco vymysliet.. ale asi bude oznamko v tvare kalendara x-) x-) ja som si dnes kupila biele topky, take letne lakovky x-) velmi pohodlne.. mozno vezmem na prezutie na svadbu ;-) :-) :-)
Odpovedať
Ahojte, po dlhšej dobe sa opäť hlásim :-) Už mám úspešne po štátniciach takže sa idem naplno venovať iba príprave svadby :-) Budúci týždeň ideme tlačiť oznámenia, návrh už máme spravený, som nadšená ;-)
Odpovedať
miri, gratulujeeeem x-) a kedy planujete rozdavat oznamka? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miriamapeter- gratulujem.... aj my uz konecne mame aky-taky navrh o 3 tyzdne davame tlacit a tak v july ich prozdavame...tu maju taky zvyk...kazdemu teba osobne odovzdat pozvanku :-| a ja tlacim v Slovenskom, Rumunskom a Madarskom jazyku...no vela storosti je okolo vsetkeho... mariynka- dakujem za pochvalu za satky...ale si ma potesila....ze chudulinka :-D :-D :-D to su take rafinivane saty co zakryju co netreba vidiet a do poredia vyzdvihnu pekne ;-) a pekne topanocky...ja viem dkial ich mas aj ja som okolo nich chodila par tyzdnov...to bol taky moj tajny plan pokial by som nenaska nejake ine :-D ale nasla :-D lienocka23....no ja si myslim,ze krizik dostaneme od krstnych rodicov...takze nakoniec budeme mat 2 ale ja sa sopredu este budem informovat..nie, ze nakoniec skoncime bez... :-D inak tu 2. rozlucku so slobodou som nakoniec nemala....lebo mi kamoska ochorela....hlavna druzicka a lezi v nemocnici....ale bol tequila vecer s mojim drahym a so znamymi :-D takze aj tak dobre dievcata....ak uz mam tie maslicky na myrtus ci ako sa to vola co budem pripevnovat svadobcanom...no nie ja....ale druzicky....chem sa opytak ako to mam priprvnit k tomu zelenemu....viete co myslim? ako pripevnit tu maslicku...na ktorej je spendlik a tym zelenym zivim kuskom kriacku ... :-D d
Odpovedať
ikleinova, fi ha.. preco az v nemocnici??? =-) :-( ale vynasla si sa a aj tak si mala pekny vecer.. ;-) :-p x-) no vyzeras byt ako fifipierko :-D ;-) :-) :-) co sa topanok tyka, som spokojna, len som ich vratila.. nieco v pravej vrzgalo 8-( do dvoch tyzdnov by mi ale mali poslat take iste len z ineho mesta ;-) x-) ale aj tie co som si vcera kupila su pekne x-) a tym, ze maju siroky opatok-aj ked vyssi ako svadobne-su velmi pohodlne x-)
Odpovedať
bad, videla som v tvojom albume, ze si chces dat predlzit mihalnice.. kde v NR to robia, za kolko a hlavne,kolko to vydrzi?ja mam tiez kratke nevyrazne :-| :-|
Odpovedať
hups, som sa pomylila :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak baby uz mame po predsvadobnom foteni na oznamka...pocasie vyslo...aj ked som nedufala..predpoved bola vselijaka..fotograf s manzelkou velmi fajn:) tesime sa na fotocky:)
Odpovedať
neli, tak super :-) :-) :-) a co ste mali oblecene? neviem, co by bolo najvhodnejsie :-| :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka no fotograf nam povedal ze si hlavne nemame davat biele nohavice...aby sme si nemali problem kdekolvek sadnut...to je zaklad:) ja som mala tmavomodre rifle a biele volnejsie tricenko a biele balerinky a drahy tiez rifle a modro-bielu pasikavu polokoselu..my sme skor sportove typy...ale fotograf ti aj tak povie ze oblecte si to v com sa budete dobre citit:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesty, ako vidim, tak konverzacia a pripravy v plnom prude. My uz mame tiez oznamka navrhnute a rozmyslame kde to tlacit a kedy ich rozdat. Tiez ako ikleinova som chcela kazdeho navstivit a oznamenie odovzdat osobne tak to pomaly zacinam organizovat, abz som sa ku kazdemu dostala pocas leta. Ale dnes sme mali s drahym velmi uspesny den. Isla som poskusat par dalsich svadobnych siat, ale tie, ktore som si uz vybrala to neohrozilo. No kazdopadne aspon teta bola velmi velmi prijemna. Hlavne ale je, ze som nahodou nasla krasne popolnocky. Aj ked nie su vo farbe vyzdoby - nie cu cervene ale skor tyrkysove - hned som ich kupila, lebo som sa v nich citila uzasne. Su lahke ako pierko a dokonca aj moja postava v tom vyzera celkom obstojne. Nemohla som odolat a hned som si kupila aj bizuteriu a drahemu kravatu, abz ladil. A este sme aj nahodou odchytili otvoreny svadobny obchodik v BB a kupila som si vytuzeny pierkovy vejarik na fotenie a par inych drobnosti. Uz ani ja to nemam kde davat, vsetky tie ozdoby a vecicky na svadbu. Hlavne mam radost, ze sme sa s drahym odtrhli od povinnosti a jeho pripravy na statnice a urobili sme si krasny den s velkym ulovkom na svadbu. Straaasne sa zo vsetkeho tesim. Len mam pocit, ze uz vsetko mame a neviem co este by som tak mohla kupil alebo vybavovat. Pripravy na svadbu su strasne krasne a vobec nie su take hekticke a hrozostrasne ako mi vsetky vydate v mojej rodine hovorili. Som asi organizatorsky typ. :) Poradte mi nevesticky, co take idete este vybavovat vy? Aky mate plan? :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
neli, nas bude fotit draheho segra ;-) prave na tu prilezitost sme si kupili svafobny dar-profi fotak :-) :-) aj ked svagrinka uz ma jeden, chceli sme vlastny :-N ;-) aj my sme sportove typy.. ;-) takze rifle,alebo dake 3/4taky budu urcite :-D ;-) alebo ak bude teplo, nejake satky nahodim x-) ;-) jitus, no super.. ani mne nebudu popolnocky ladit s vyzdobou.. mame marhulkovu vyzdobu a ja som moc bleda na marhulove saty.. tak budu bud cervene alebo fialove,alebo ake mi sadnu ;-) x-) my sme vcera vyplnali tu ziadost o sobas, cez tyzden behneme na MsU, lebo do 18.6. sa mame hlasit u fararka ohladom tych sedeni.. :-N ;-) ja uz mam krstny list doma, este behnut po draheho krstny list.. ;-) mna teraz cakaju skusky zacinajuceho ucitela, ale po nich zacnem obiehat obchodiky so spolocenskymi satami ;-) x-) chcem mat vsetko z krku.. potom uz len veci pre draheho.. ;-) on zatial na seba nema nic :-N chce to riesit az v lete.. ;-) treba mu oblek, bielu koselu aj viazanku, farebnu koselu aj viazanku.. ale to podla mna vybavime za jeden dnik ;-) :-)
Odpovedať
Ďakujem všetkým za gratulácie :-) My tento týždeň ideme do hotela, kde budeme mať hostinu a chceme vybrať farbu výzdoby, tak som zvedavá čo nám povie pani prevádzkarka, čo je hitom tohto roka :-) Ale samozrejme sa budeme riadiť tým, čo sa nám páči ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka- ako si chces dat predlzit mihalnice? myslis umele nalepit? ja som to raz mala, nie cele ale po trsoch....celkom som bola aj spokojna....ale moje oci velmi ani nie :-( ....citila som aj ten malicky kusocek lepidielka...v noci ma tlacili o vankus...tak som ich mala 4 dni a to kvoli tomu, ze boli Vianoce a po veceri som ich dala dole....inak by mali drzat nejake 2 tyzdne no ja si vyzdobu robim tak napoly sama....treba mi organzu a nejake tie kamienky...ja to nechcem velmi prehanat, na stoloch budu male vazicky so zivymi kvietkami...ake budu akurat rast :-) take male mile...natural ;-) drahy uz ma usity smoking ale nechce sa mi v nom ukazat.... :-| ze ved ani on mna nevidel v satach...kupili sme mu latku na oblek co sa bude sit bud. tyzden....tak mu este chybaju kosele...to si zariadi sam...on je sikovny a ja bohuzial v praci :-( no a treba mu kravatu a motylik uz ma...ku smokingu....a aj manzetove gombiky....a aby som nezabudla....topanky....no to budu urcite nahanacky... :-Dma 46 cislo nohy :-) my sme v poslednej faze dokoncovania domu...dnes som bola umyvat okna...zajtra idem do prace a ked pridem o 2 tyzdne uz by sme mali byt prestahovani...neviem ako to bude...lebo na vsetko je moj drahy sam... :-( ale on je sikovny, a kedze toho vela nemame...tak to nebude tazke stahovanie.... k fararovi mame ist az mesiac pred sobassom...tak z toho si este tazku hlavu nerobim :-) o 2 tyzdne pojdeme dat tlacit oznamenia a pojdem si objednat svadobnu tortu :-) no a ako budete robit tie pierka pre hosti???
Odpovedať
ikleinova, sa mate, ze uz mate hniezdocko lasky skoro naporiadku.. :-| x-) a kde budete byvat? na SK? :-N ;-) ja uz mam pierka kupene x-) a nic zelene tam davat nebudem, stacia taketo.. su krasne :-N x-) no prelzit si mihalnice, ale pytaju za to palky ]-( :-x tak neviem.. mozno len predlzujucu spiralu :-N ;-) miri, ked chodim po obchodoch, tak co sa oblecenia tyka, zda sa mi, ze marhulova a fialova vladnu x-) ale co sa vyzdoby tyka, asi hneda, zlata, bronzova ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby......ja sa strašne teším!!!!!!!!! Konečne som pozháňala topánky k popolnočným šatám. Toľko námahy ma to stálo a pri tom som stále nič nenašla. A teraz....z ničoho nič mi udreli do očí.....Hurá. A teraz sa už môžem sústrediť na oznámenia a na fotky, ktoré dáme do svadobného videa. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj hope44, no ukáž topánočky a všetko čo máš. Kde je album? Aj ja zháňam topánočky k popolnočkám a neviem nájsť.. :( ikleinova, gratulujem k domčeku a sťahovaniu, dúfam že to bude rýchle a nenáročné. Inak aj ja pojdem na predlzovanie mihlanic. Chcu tu u nas V ZA za to okolo100 Eur, ale hovorím si, že byť pekná chcem a kedy inokedy si ich dám keď nie na vlastnú svadbu, no nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Už som si dala také malé predsavzatie, že musím hodiť všetko do albumu. Dúfam, že sa mi to podarí čím skôr, lebo všetky veci mám u rodičov, aby frajer nevidel. :-) Tak ak pôjdem k nim, tak to určite nafotím a hodím do albumu.
Odpovedať
hope, uz by aj bolo na case.. sme zvedaveee :-N :-D ;-) :-) :-) ja som zostala taka spokojnejsia.. ked som zistila, ze ak by nahodou prsalo v den D, tak sa mozme ist fotit do dakeho hotela.. ;-) :-) :-) idem vymyslat etikety na svadobne vinko a na vysluzky ;-) x-) x-)
Odpovedať
mariynka - my tiež máme náhradné riešenie pre prípad, že by v deň D pršalo, pôjdeme na fotiť do nejakého exkluzívneho domu nábytku. Tiež som počula, že tento rok je v móde fialová výzdoba ale my skôr pôjdeme do niečoho elegantnejšieho, uvidíme, čo nám padne do oka :-) Včera sme boli dať tlačiť svadobné oznámenia, takže by tento týždeň mali byť. Potom 12.6. odchádzame na 2 týždne na dovolenku do Talianska a keď sa vrátime, tak ich chceme rozoslať :-) Veľmi sa teším, že sa to už všetci dozvedia, lebo veľa ľudí to ešte ani netuší ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miriamapeter- no u nas to uz vedia vsetci...ja by som umrela, ak by som to nerozkricala do celeho sveta....od stastia samozrejme....a super, ze idete na dovolenku...uzite si ju :-) aj vam zavidim ;-) ale ja by som asi nevedela re;axovat...asi az po tom vsetkom :-)
Odpovedať
ikleinova - tak my sa veľmi tešíme z príprav, ale nejako tragicky to zasa neprežívame. Máme za sebou štátnice, ktoré nás dosť vyčerpali, takže príprava svadby je brnkačka a zábava oproti tomu ;-) Všetko nám zatiaľ vychádza ako sme si naplánovali a to je hlavné :-) Ale veľa nás toho ešte len čaká. Bude to naša vytúžená dovolenka, takže si ju užijeme naplno :-) ďakujeme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miriamapeter - tak Vy budete mať ešte predsvadobnú cestu? Ja by som išla maximálne niekam na víkend, ale na 2 týždne. Keďže som sa na všetky prípravy trošku vykašľala, tak teraz musím zamakať a mala by som stále pocit, že to nestihnem. Nejak začína na mňa doliehať, že za 3 mesiace sa vydávam. A to ešte tie blbé sviatosti nemáme absolvované. A priznám sa, že sa mi to ani nechce riešiť. No....budem nútená to do septembra absolvovať. :-N
Odpovedať
:-D svadobné prípravy majú byť radosť a nie stres dievčatá :-D Takže kľud, všetko sa stíha, keď budeme stesovať týždeň pred svadbou tak ok, ale tri mesiace? Máme ešte na to čas, nemyslíte ;-) Svadba sa dá podľa môjho názoru v pohodičke urobiť za 3 - 4 mesiace so všetkým čo k tomu patrí, v našom prípade išlo rok predtým iba o rezervácie vecí, ktoré by už v tomto čase boli dávno fuč :-) Taktiež ešte máme absolvovať prípravu, ale veď to sú len 4 stretnutia po hodinke.... :-) No môžeme to nazvať aj predsvadobná cesta, ale inak je to klasická dovolenka :-D Každopádne si to užijeme a nabereme nové sily a energiu a potom sa schuťou pustíme do vybavovačiek ;-)
Odpovedať
mirka, paci sa mi, ze vypadnete.. zasluzite si to.. ;-) ikleinova, aj ja roztubujem.. asi uz vsetci vedia.. po draheho dedine sa to siri rychlo.. :-D ;-) :-) :-) u mna v meste az tak rychlo nie.. ale vsetci kamosi a znami uz vedia ;-) x-) hope, myslis tie stretnutia s fararkom? my sa mame ozvat v polovici juna a cez leto sa parkrat stretneme ;-) :-) kocky, ja ked som vyriesila ten zamok/hotel, tak som max. spokojna.. moj znamy zbuchal svadbu za mesiac, tak tri mesiace su este vela :-D :-D ;-) vazte si, ze ste zdrave a mate este tolko casu.. :-| ;-) vsetky to v pohode zvladnete ;-) :-) :-)
Odpovedať
mariynka - jasné že to v pohodičke zvládneme ;-)
Odpovedať
...cafte septembrovky :-), aj my ideme na dovolenku pred, odchadzame 20. juna a potom v lete (zrejme v auguste) este na jednu dakde na predlzeny welnes vikendik, takze pohoda-lahoda :-) ...mirka uzite si to, prajem pekne pocasicko, kde idete? my ideme na vysnivany rodos, tak sa velmi tesim, dneska sme uz snorchle nakupovali a po statniciach to bude zasluzeny oddych, ja som pred dvoma rokmi bola na dovolenke pred statnicami :-D :-D :-D a dobre bolo aj tak :-)
Odpovedať
My ideme do Talianska (Lido di Jesolo). Pôvodne sme neplánovali ísť nikam, ale sme šťastní, že sa to podarilo a budeme leňošiť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj bad. Rodos je moja srdcovka. Strávila som tam nádherných 5 mesiacov - pracovne jedno leto pred dvoma rokmi. Je to úžasný ostrov a veľmi priateľskí ľudia. Potom musíš dať určite vedieť ako bolo. Babenky, aj ja som už trošku radšej. Včera sme si navrhli nové oznámenia, k tomu aj pozvánky ku stolu, kartičky ohľadom svadobného daru, etikety na fľaše a menovky. Som strašne rada, lebo by som to tiež chcela dať tlačiť čo najskôr. Inak ešte ich nemám v albume. Ale hlavné je, že sme si ich celé urobili sami s drahým - má nadanie na grafiku a design takže sa mi veľmi veľmi páčia. Foto dodám čo najskôr. Inak ako prípravy na svadbu prežívajú ľudkovia vo vašom okolí. Rodičia vám pomáhajú? Zaujímajú sa? Ja mám pocit že naši na to kašlú a začnú stresovať tak týždeň pred svadbou. Všetko si vybavujeme len my ale neviem na čo všetko by sme mali myslieť, tak som čakala že naši trochu pomôžu, ale kde nič, tu nič. Nevadí, asi je to ale lepšie než by mali organizovať všetko tak ako chcú oni, nie? Pekný dník, nevesty.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?