Menu Forum

Svadba 18.09.2010

30. nov 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
hope44
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 60 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hope44
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 60 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
 My akurát riešime oznamká. Nevieme sa rozhodnúť či iba kartičky alebo otváravé, tak stále iba kombinujeme a premýšľame. Rozdávať ich chceme začiatkom augusta. Snáď sa dovtedy rozhodneme.
6. máj 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
Registrovala sa 10. decembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 258 príspevkov a 2 albumy.
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
Registrovala sa 10. decembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 258 príspevkov a 2 albumy.
 dievcata neviete oplati sa mi ist pre polnocky do Polska? niekedy tam mali dobry vyber siat...a pocula som, ze aj svadobne doplnky tam maju a vela a rozne druhy aj pierka a neviem co este a az fajn ceny...tak co? zhanam popolnocky...lebo si ich chem obliect aj na civilny sobas co sa pomaly ale iste blizi a neviem.... emoticon dakujem
6. máj 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kinkinga
3
Registrovala sa 3. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 58 príspevkov. Má 72 priateľov. Okres Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
kinkinga
3
Registrovala sa 3. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 58 príspevkov. Má 72 priateľov. Okres Poprad.
 ikleinova--ja tiez idem do polska po satky na prezlecenie,ale my si to urobime ako vyletik a po jednej ceste oblecieme aj zenicha,tak dufam,ze sa nam opati,kamaratky polky mi ukazovali nejake butiky co maju v poslku a ze prekrasne saty fakt a vobec nie drahe,tak sme sa rozhodli takto,lebo ja tu v anglicku nedokazem nic najst,ked aj najdem nemaju cervene emoticon emoticon tak sa pokusime tam.
6. máj 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 kikkinga.no dakujem, asi pojdem , my tiez to mame po ceste...a ja som z PP tak to je blizko ....dufam, ze nebudem sklamana emoticon
7. máj 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
Registrovala sa 11. júla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2586 príspevkov. Má 33 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
Registrovala sa 11. júla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2586 príspevkov. Má 33 priateľov.
 ahojte emoticon prave pozeram kamoskine fotky zo svadbicky, co sme boli pred tyzdnom, kraaasne emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon ja sa uz neviem dockat tych svojich emoticon emoticon len nech pocasko vyjde emoticon emoticon

kocky, uz mate premyslenu pesnicku na 1.manzelsky tanec???my chceme daku slovensku,aby aj babky textu rozumeli emoticon emoticon
a prvy popolnocny nam bude sprijemnovat Mariah Carey-Without you emoticon emoticon emoticon
len tu slovensku sa mi nedari vybrat, dajte dake tipy emoticon emoticon

ja asi behnem do Levic po tie topanky, jedny sa mi tam pacia brutaaaalneee emoticon emoticon emoticon a chcem s hnedym spodkom,aby som ich potom este mohla vyuzit k bielym nohaviciam a letnym satam.. emoticon emoticon

ja dnes uz treti den dovolenkujem emoticon tak troska relaxikujem emoticon
7. máj 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hope44
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hope44
  • Nevie kedy bude svadba
 mariynka - Do Levic pre topanky? Ved pobocku maju tusim aj v Piestanoch. Tiez som premyslala, ze v ramci vyletu tam skocim pozriet.....

Prvy tanec.....dohodli sme sa s DJom, ze prvy tanec chceme nejaky valcik, ale uz to chcem zmenit. Strasne sa mi paci pesnicka DVAJA, tak uvazujem nad tym.
7. máj 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zajko.usko
Registrovala sa 21. apríla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov a 3 albumy. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 18. septembra 2010
    okres Tvrdošín
fotoportrét
fotoportrét
zajko.usko
Registrovala sa 21. apríla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov a 3 albumy. Okres Bratislava.
    okres Tvrdošín
 Topanky su na stranke sice krasne, ale vsetky su len po cislo 40 :(.
7. máj 2010 o 14:06  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kinkinga
3
fotoportrét
fotoportrét
kinkinga
3
 i kleinova.ja som tiez takmer z Popradu...)Spissky stiavnik,no dnes mi prisli svadobne topanky,zdaju sa mi troska uzke,ale to radsej vyskusam na odpocinutych nohach po pedikure lebo som ich skusala hned po praci...ale budu dobreee emoticon emoticon emoticon

ja som na prvy tanec vybrala pesnicku Enya-baribbean blue....strasne krasne..
7. máj 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienocka23 (32 r.)
2
Registrovala sa 7. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov a 2 albumy. Má 28 priateľov. Okres Bratislava.
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
lienocka23 (32 r.)
2
Registrovala sa 7. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov a 2 albumy. Má 28 priateľov. Okres Bratislava.
    Žilina, okres Žilina
 maryinka, aj mne sa podobne ako hope44 paci robo grigorov - dvaja, alebo modlitba lasky.
7. máj 2010 o 16:53  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 dievcata...dnes som si kupila balerinky na prezutie....som z nich very happy emoticon

teraz som v praci ale ak dojdem domov...pofotim veci co uz mame a supnem do albumu emoticon

tak som sa nakoniec rozhodla, ze do toho Polska predsa len pojdem, ved nemam co stratit emoticon a mozo ze budem prekvapena...

ja este neviem pesnicku na 1. tanec...lebo chceme tancit valcik...ale to sa musime najprv naucit emoticon teda drahy ale rozmyslali sme aj nad tym crazy mix tancom co mozete najst na youtube emoticon emoticon emoticon ved sme mlady a aj na svadbe bude viac mladych ako starcov emoticon a to by nas aj bavilo...uvidime

no a nakonic som len tak zo zartu vcera nakreslila jednu nevest a zenicha a asi to pouzijeme na oznamka...uz som vela hladala a som z toho unavena a nam sa pacia take originalne emoticon

tak sa teste so mnou babule emoticon

o mesiac a 10 dni mam civilny sobas...finisujeme dom a mame sa stahovat...10. juna je posledny termin pre dokoncovacie prace na dome...potom len podlahy utriet a stahovat sa ...ale ja si o ani vo sne neviem predstavit no 17. k nam pride moja rodina a musim ich niekam ulozit...asi sa zblaznim emoticon
no ale kedze toho vela nemame...so stahovanim nebude taky problem emoticon emoticon emoticonlen aby sa tie terminy dodrzali lebo budem histericka emoticon

ale ja verim, ze to bude vsetko ok...potom podam spravu emoticon
8. máj 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 kocky, a co tak elan-zalubeni? emoticon celkom som sa na nu namotala emoticon my sme mali dlho vybratu zenit-milujem,ale spieva tam, ze ju miluje pre jej modre oci a ja mam modro-zelene emoticon emoticon urcite by sa niekto toho chytil emoticon emoticon

ikleinova, prajem ti,aby ti vsetko dobre dopadlo.. domcek?sa mate emoticon aj nas to caka,ale az v buducnosit, ked budeme "velki" emoticon emoticon emoticon a tesim sa na nove fotecky emoticon
9. máj 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gerci90
Registrovala sa 23. júna 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 3 príspevky. Má 75 priateľov. Okres Martin.
  • Svadba bola 23. júla 2010
    okres Martin
fotoportrét
fotoportrét
gerci90
Registrovala sa 23. júna 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 3 príspevky. Má 75 priateľov. Okres Martin.
  • Svadba bola 23. júla 2010
    okres Martin
 awojte baby...prosim vas poradte mi mam taku dilemu myslite si že by nas oddali aj v piatok???da sa to vybavit na matrike...bo polku rodiny mame v anglii a možu priletiet jedine na piatok 23.jula a ja važne neviem dakujem
9. máj 2010 o 11:32  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
Registrovala sa 9. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 107 príspevkov a 2 albumy. Má 35 priateľov. Okres Nitra.
    V Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
Registrovala sa 9. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 107 príspevkov a 2 albumy. Má 35 priateľov. Okres Nitra.
    V Nitre, okres Nitra
 ahojte....no ja soom sa dlhsie nevenovala svadbe bo ma čakuju v juni statnice emoticon tak som riešila diplomovku a skusky...tie uz mam chvalabohu za sebou,tak este tie štatnice a mozem sa venovať svadbe emoticon
No ale dnes som si to vynahradila kupila som dalsie vecičky do vyzdoby....no mam uz toho riadne....a este cez tyzden idem kuk do budapešti tak dufam,ze nejake šatky objavim potrebujem niečo na štatnice a aj nejake popolnočky emoticon
9. máj 2010 o 15:03  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kinkinga
3
fotoportrét
fotoportrét
kinkinga
3
 lulupaja,nazrela som do tvojho albumu a zaujali ma tie pohare,ale aka je ta cena?

gerci90 myslim ze by nebol problem na piatok,ja som chcela mat svadbu 10.10.2010 to je nedela,a nebol problem,no nakoniec sme sa dohodli na ten september,vsetko zalezi na dohode.vela stastia..
9. máj 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
    V Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
    V Nitre, okres Nitra
 kinkinga,no tie pohare orginali su so swarovski kamienkami a tie sa pohybuju okolo 320EUR...ale na svadobnej vystave ich mali tie iste len imitaciu,ale vyzerali skoro rovnako a tie tusim stali okolo 60 eur...a videla som ich aj niekde na nete,treba sa preklikat,daju sa aj objednat tie imitacie...
no mne sa velmi pacia...ale nebudeme ich mat...
9. máj 2010 o 20:17  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 kinkinga- tu vo Viedni ich maju za 250 aj ja som na ne pozerala...urcite najkrajsie ake som kedy videla emoticon ale mam ine a aj tie mi robia radost a ak ich aj rozbijem tak ma nerafi slak emoticon
9. máj 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kinkinga
3
fotoportrét
fotoportrét
kinkinga
3
 dakujem kocky,ja som len koli zaujimavosti,pekne su,ale predsa ja mam vybrate a uz aj kupene ine pohare.ktore tiez pevne verim ze sa mi norozbiju kym dojdu na Slovenko...))
9. máj 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jitus87 (33 r.)
3
Registrovala sa 24. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 43 príspevkov a 2 albumy. Má 8 priateľov. Okres Žilina.
    V Žiline, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
jitus87 (33 r.)
3
Registrovala sa 24. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 43 príspevkov a 2 albumy. Má 8 priateľov. Okres Žilina.
    V Žiline, okres Žilina
 Ahojte,

takisto sme uvažovai aký si dáme prvý tanec,ale u nás to nebude klasický valčík, ale anglický waltz. Pesnička je "Dana Glover - There is something that I see" - inak známa pieseň zo Shreka - má nádhernú melódiu a nádherné slová. Drahý je bývalý tanečník, takže si natrénujeme krátku choreografiu pre potešenie očí našich hostí a pokračovať budeme klasickým valčíkom - aby si aj hostia s nami zatrsali. Pochybujem že niekto v našich rodinách ovláda waltz. emoticon

Strááášne sa teším, lebo chodíme na také večerné kurzy tanca a kurzmajtri nám sľúbili natrénovanie tanca. Si budem chvíľu pripadať ako v Let´s dance.emoticon
9. máj 2010 o 22:24  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kinkinga
3
fotoportrét
fotoportrét
kinkinga
3
 jitus87 tak to mas fakt super,tie kurzy,ja som este snad ani netancovala tak poriadne,to si neviem predstavit pretancovat celu svadbu..a to este stale nemam boticky na tanec...((
10. máj 2010 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jitus87 (33 r.)
3
    V Žiline, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
jitus87 (33 r.)
3
    V Žiline, okres Žilina
 Vzhľadom na tie botičky.... ja som si kúpila krásne topánočky po akých som túžila, no mám taký malý problém. Trošku ma tlačia. Ono to na chvíľu nevadí, ale byť v nich celý deň... Takže teraz doma vo voľnom čase roztláčam, aby som v deň D nemala silený úsmev cez bolesť. emoticon
10. máj 2010 o 10:05  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kinkinga
3
fotoportrét
fotoportrét
kinkinga
3
 jitus87 ked ti mozem poradit,lebo aj mna trosicka tlacia,svokra mi dala radu ze namocit ponozku natiahnut na nohu potom aj topanku a to by vraj malo pomoct,neviem mozno vyskusam,to su tie rady starsich a skusenych,ale ci zaberaju...ja mam taky problem,ze mna tlaci jen jedna topanka...ale rozmyslam,ze kupim este nejake ine..))
teda na tancovavie jednoznacne bez opatka,len take rychloklopky,ale nemozem nikde zohnat.. emoticon emoticon emoticon
10. máj 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 lulupaja, tak gratulujem, ze uz len statnice a si p.Ing. emoticon ci do septembra len slecna.. emoticon emoticon

jitus, tie kurzy aj mna lakali..ale neni casu. aj ked to robi kamos-ale oni len spolocenske tance,ale mna by aj to bavilo emoticon

ja som dnes pobehala obuvy, nist moc emoticon ale dalo by sa vybrat,keby priharalo emoticon
volala mi kamoska z anna garden, prisli im nove popolnocne emoticon a aj nejake topanky, tak tam tento tyzden behnem emoticon
10. máj 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 aaaaaa, vcera sme si predbezne vybrali svadfobnu cestu-kedze drahemu je to jedno, asi pocestujeme do Pariza emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
10. máj 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzanaapeter (33 r.)
Registrovala sa 16. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 46 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Hlohovec.
    Hlohovec, okres Hlohovec
fotoportrét
fotoportrét
zuzanaapeter (33 r.)
Registrovala sa 16. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 46 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Hlohovec.
    Hlohovec, okres Hlohovec
 čaute baby. Strasne sa vytesujem, ze som zohnala topanky a presne take, ake si mariynka uvadzala v linku na internete a mali ich u nas v Hlohovci. Minuly tyzden sme boli zajednat zakusky v Kajali a tortu v Majcichove tak to mame aspon z krku. Baby riesim dilemu ci si mam veci do vyzdoby nakupovat sama, alebo to necham na tu babu co mi bude robit vyzdobu. Ako to riesite? Vobec netusim. Tak ten tanec bude problematicky aj u nas, kedze drahy nema hudobny sluch, tak asi budem pri tanci viest ja jeho. emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
10. máj 2010 o 18:13  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
naninkaaa
3
Registrovala sa 2. decembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 19 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Okres Žilina.
    V Žiline, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
naninkaaa
3
Registrovala sa 2. decembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 19 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Okres Žilina.
    V Žiline, okres Žilina
 Babule, štatnice mi vysli na 18. 05. 2010.. takze dalsia stresujuca osemnastka v datume.. to je asi osud emoticon
aj my uz rozmyslame kam na svadobu cestu, najskor som to chcela odlozit, ze ved mozeme ist buduce leto, ale moj drahy je zastanca, ze pojdeme hned po svadbe.. chceme nejaku exoticku.. nieco netradicne, kam sa chodi raz za zivot emoticon mna láka Bali alebo Dubaj.. i ked by mi urcite stacil aj Egypt, ale drahy povedal dalekooooooooo, tak daleko emoticon
dnes som sa objednala u tetusky, co ma bude malovat.. po namalovani ma dalsia slecinka ucese a po ucesani na napracu do svadobnych siat a poslu ma fotit sa.. cize doma nestravim nepripravena ani chvilku emoticon mamina je rada, lebo ma pozna a ked sa ja niekam chystam, tak je na nohach cela rodina emoticon
tesim sa ked budem mat po statniciach, hned pojdeme davat robit obrucky do Povazskej.. uz budeme mat aj tu supernu dialnicu, tak ju vyskusame emoticon potom pridu na radu oznamenia a take drobnosti co uz vy vsetky skoro mate zajednane.. emoticon
no nic dievcence, idem zase zasadnut k tym hnusnym skriptam.. tak vela zdaru pri vybavovackach.. ja sa zase ozvem emoticon
10. máj 2010 o 19:34  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
    V Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
    V Nitre, okres Nitra
 Ahojte,dnes som bola v budapešti som si chcela kupiť popolnočne šatky no neppodarilo sa emoticon
Som taka naštvana bo tam mali nadherne uplne dokonale a boli mi dost velke a takto to išlo cely den,ktore sa mi zapacili tie mi boli velke emoticon no neporazilo by vas emoticon
Ale aspom som zohnala taku variantu zavoja aku som chcela,len cez oči,som sa vytešovala jak deco...aspom niečo...no aj ja by som sa mala učiť na štatnice,ale zacnem az buduci tyzden,este nemam presny termin, niekedy okolo 16.6 by som to mala mať...
11. máj 2010 o 21:48  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zajko.usko
    okres Tvrdošín
fotoportrét
fotoportrét
zajko.usko
    okres Tvrdošín
 Ahojte, dnes som bola prvy krat skusit nejake saty v salone. Uz mam predstavu, co si dam usit :D. Vyhraju moje favoritky. Tie chcem dat sit. Vyskusala som hadam 10toro siat a iba troje mi boli ako tak dost dlhe. Milujem svojich 176cm....UUUUU!!! Takze dalsi dovod dat to sit. A musim zhodit, lebo mam ruky ako zapasnik :DDD. Ale inak som bola strasne vystresovana a este mam mat svoje dni, cize som naliata vodou ako balon....ach...ale ked iny den nemam vobec cas ja , alebo moj svedok emoticon, kamaratka, ktora mi bola pomahat vyberat. Snad este stihnem boj s tukovymi vankusmi do toho septembra...:D Nech som v tych mojich vysnenych satockach princezna :D. No ...a teraz ma caka boj o hladanie topanok...lebo to bude problema. :( Moje labky sa nikam nemestia...Juj, nakoniec si aj topanky dam usit. emoticon A bude.
12. máj 2010 o 00:27  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 Ahojte baby...tak ja som este stale v praci ale vcera aom dostala 1. svadobny dar emoticon
velmi ma to potesilo, lebo sm to vobec necakala... emoticon
tak budici tyzden sa chystam do toho Polska ale nie na 100% tak uvidime co z toho bude...ale tie saty uz potrebujjem!!! emoticon
12. máj 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kinkinga
3
fotoportrét
fotoportrét
kinkinga
3
 ikleinova...to naozaj?svadobny dar a tak skoro pred svadbou..fiiija,niekto ma odvahu,,, emoticon emoticon
potom daj vediet ako si dopadla v tom Polsku,nech viem ci mam kupovat saty tu alebo si to necham na doma,alebo risknem to Polsko..
13. máj 2010 o 03:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 kinkinga- oki dam vediedt a to je len taka malickost ale pocita sa to do skuoiny svadobny dar emoticon hej to znama tu v praci...lebo chodim na 2. tyzdnovky a takto ten cas leti ako voda tak aby nezabudla alebo nieco podobne...no potesil emoticon
13. máj 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš