Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
waaaw tam muselo byt krasne my sme mali strasne skarede pocasie okrem mrazu bola aj hmla,nebolo vidiet ani na druhu stranu strbseho plesa a nevysli nam ani fotky,teda fotky z exterieru.. :-p hotelove vysli super..))) :-) ..chcem sa opytat kde ste si kupovali topanocky,potrebujem biele na nizkom opatku a ja tu v anglicku nedokazem nic kupit,v svadobkach su strasne predrazene,je nieco v trnave alebo porade,pripadne spisska nova ves?
Odpovedať
nam praveze pocasie vyslo x-) casnici na lomnicaku nam hovorili, ze ini sa tam za take pocasie aj 4x vratia.. =-) x-) ja este topky nemam, asi behneme do inych miest, v NR zatial nic neni :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz som skusala vela topiek ale nic....chcela som sandale...ale sa smykam, to nevydrzim a potom som skusala aj ine ale boli nestabilne...ja neviem co to je... :-( tak teraz pre istotu skusam kazde a ktore padnu...budu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kinkinga ak je v poprade OC MAX istotne tam je aj obuv altero oni maju aj svadobne topky..trnava to iste...len ked som tam bola mali len male cisla..skus kuk ked dojdes domenky:)) ikleinova: neuvazovala si nad sandalkami origos na tancovanie? su sice drahsie ale noha sa v nich nesmyka su stabilne lebo maju fajnovo podsadeny opatok...ja si ich asi kupim...a biele topanky budem mat len do kostola a na fotenie a potom sa prezujem..skusala som jedny a tanecne a boli fajnove fakticky:))
Odpovedať
kocky, ja len mala skusenost: z altera by som nekupovala. reklamaciu som musela riesit az cez SOI, lebo na predajni mi ju odmietli prevziat, neuznali posudok vipotestu... zbytocne opletacky a kvalita ziadna... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak altero ma polsku obuv...ale vzhladom na to ze svadobne lodicky si obujem jedinky raz v zivote...tak sa hadam ani nestihnu pokazit:))))
Odpovedať
ja som si kupila take silikonove(gelove)vlozky do topanok,su to len take pod patu a v predu pod klembu,ja som ich kupila aby som predisla bolesti noh,lebo niesom lodickovy typ.ja skor botasky a tak.. :-D tak premna to bude problem, nelinqua dakujem za radu,v maxe som sice nebola ani nepamatam,ale skocim tam ked v uk nic nekupim..( aaa budete mat povazok?ja si chcem kupit,aj som rozmyslala nad nejakym sexi spodnym pradielkom pre draheho,ale rozmyslam,ze to si pripravim v hotelovej izbe ako prekvapenie po svadbe..??co mate vy v plane?
Odpovedať
Profilova fotka
baby, tak teda nad farbou budem rozmyslat este stale.. fialovu mi aj drahy navrhoval, ale... nie som s nou stotoznena :( a spodne pradlo????? urcite bude a take o ktorom milacik nebude viediet, len mam obavy z toho, ci si ho vobec obleciem :-D v nasej rodine koncia svadby vacsinou rano okolo tej 6tej 7mej :-) a pri zostave co by mala ist na svadbu to je takmer iste ze to bude do rana bieleho... ale aj tak.. pre istotu!!! a idete si rezervovat hotel na svadobnu noc??
Odpovedať
Profilova fotka
my uz budeme mat izbu pre mladomanzelov v cene...kedze restauracia je spolu s hotelom..myslim ze uz je to vacsinou tak ze to takto ponukaju..
Odpovedať
no my sme si ju nerezervovali,to moji svokrovci zlaty,nam objednali apartman tam kde bude ich rodina spat,lebo z ich strany to sice ani nemaju tak daleko,ale nechcelo by sa im pendlovat niekedy nad ranom taku dialku,predsa starsi ludia.no a ja som tiez na to myslela ze ktovie ci ho vobec vyuzijem,to bude aj unava aj urcite nejaka kapka alkoholu ked postarsi nas uz opustia nalada sa odviaze,dufam,no uvidime,ale mam nejaku predstavu o svadobnej noci,kedze je to taka najdolezitejsia.. :-N :-N a aj tak,my budeme byvat a pracovat v Trnave cize sa na nasu svadbu na vychod len v podstate dostavime,a tak si ani neviem predstavit svadobnu noc v byte u svokrovcou alebo unas doma..)))tak zelam vela stastia s vyberom farby....
Odpovedať
aj v nitre mame altero-mam od nich jedny lodicky, fungujem v nich na plesoch uz treti rok ;-) x-) a aj balerinky mam odtial a nosim ich uz druhy rok ;-) myslim si, ze cena u nich zodpoveda kvalite.. a tiez som tam videla nejake svadobne,ale cakam, ci nedostanu dake nove.. ;-) x-) co sa tyka svadoébnej zostavy, aj u nas bude urcite zabava az do rana bieleho :-D :-p a preto zvazujem, ci si kupit nejaku sexi kosielku, ktoru asi na seba ani neobleciem, alebo skor nejake vtipne pyzamko x-) nasla som nocnu kosielku so zirafami-manzelskym parom :-D :-D ;-) to by som vynosila aj po svadbe ;-) x-) my si rezervujeme noc v penzione, v ktorom mame svadbu ;-) ale mame to aj pre ine ucely-ked male deti bude treba dat poobede spat :-D ;-) a ja sa tam pojdem aj prezliect ;-) aby sme nemuseli odbiehat na dlho, tam sa osprsime, prezlecieme a o chvilu sme spat.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby........stráááááášne moc sa vytešujem!!!!! Včera som si bola pre svadobné šaty v Maďarsku. tak sa z nich tešíííím. Už vysia u našich aby ich drahý nevidel.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hope 44 aj ja sa tesim s tebou :-) to je fakt super pocit uz mat saty co??? no tie botu nejako vyriesim, u nas bude vyzdoba ladena do jemno zlato kramovej farby...urcinie nia fialova a ani ziadna ina :-D my mame izbu rezervovanu na mieste, kde bude aj svadba..je to taky penzionik a aj par postarsich hosti tam ulozime ;-) , po pripade....tych velmi unavenych :-D no moj milacik ma raad taket vselijake kosielkove sexi hradky...ale ja ani neviem, ako vydrzim do rana...asi si budem musiet nieco slahnut :-D :-D :-D nie len zartujem ale fakt ja ked som unavena...som otrasna, tak neviem ako to vydrzim a svadobna noc?? to nie je len taky mytus :-D ??? :-D urcite bude skvelo a nejako to uz doriesim tak, aby bol aj vlk syty a aj ovca cela...ved sbadobna noc ci ano ci co je len raz!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja moc podväzkovy pas nechcem....k mojej postave......to sa ani nehodí :-( Frajer už vymýšľa, čo a ako urobiť, aby som vydržala byť hore počas celej svadby. Som skôr spachtoš, takže úspech bude vydržať do rána. Svadobná noc bude až nasledujúcu noc, keďže po pretancovanej noci určite celý deň prespím, tak aby som sa v noci nenudila. :-)
Odpovedať
hope,ukaaaaaaaz :-) ;-) x-) x-) x-) tesim sa s tebou x-)
Odpovedať
Ahoj baby :) Velmi sem nepisem, i ked kukam stale, co nove pribudlo a tak. Ja som sa velmi nepohla. STale cakam az skonci semester. Mam same zaverecne pisomky, atd...Ale sustredenie ziadne. STale sa len hrabem na internete saty, topanky, vyzdoba....oznamenia, pierka,.... :D Ucenie ziadne, i ked musim. :) Neviem sa dockat az skonci semester. Zatial bohuzial nemam brigadku na leto...:((( Ale snaha je. Nuz som sa zapisala do autoskoly a popri tom si budem vyrabat pierka...a vyzdobu kusok a zhanat veci. Dnes sme boli s milym v obchodoch...poviem vam topanky som nenasla vobec ziadne...som bola sklamana. ALe ani neviem kde take speci topky zhanat. :) Take peknucke. Na nete maju sice krasne, ale to sa bojim objednavat...viac ako saty...Lebo mam 41 nohu, niekedy 42..ale je uzka...cize mi nesedia vsetky topky. :( Ale mam predsalen jednu dobru spravu - kupila som si pancusky samodrziace. Biele. :) Zatial len jedny, moznoze totiz este najdem nejake krajsie niekde inde. :) S takymito uz mam skusenosti v ciernom prevedeni. Mala som ich na svadbe buducej svagrinky minuly rok. Bolo mi v nich super...skvele drzali, akurat boli velmi jemnucke a pri mojom tanci v topkach s otvorenou spickou (sice len kusok otvorenou) sa dotrhali...Ale mala som dlhe saty, cize si to nik nevsimol. :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby co poviete na kombinaciu bordovej a striebornej??????? striebornu chcem urcite, aj pierka mame strieborne a ja mam po satach swarovskeho kamene, strieborne... len este nejaku farbu by som chcela aby to nebolo fadne...
Odpovedať
cavtee dnes mi prisli pohare svadobne aj vankusik na prstienky.jaj tesim sa.a dokonca aj topanky uz mam od Pink by Paradok z Londyna.este ze mam moju zlatu kamosku na spravnom mieste..))troska drahe,ale nevadi,hlavne ze pohodlne....a zajtra ma prist bolerko,no uzasne mi to vychadza,este kupit polnocne a mam pokoj..)) samodrzky su super vec....aspon sa manzel nebude trapit po svadbe s ich stahovanim...)))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, mi mate tiez rezervovanu izbu priamo v zamku. nanikaaa, bordova so striebornou moze byt fajn, skus to zladit aj s priestorom, ake su steny v miestosti, kde budete mat hostinu a pod. zajko.usko - zdielam tvoj problem s topankami. ja som ziadne pekne na 41 zarial nenasla (vraj sa ani nevyrabaju). ale zatial som bola asi v 2-3 obchodoch tak dufam, ze to tak nebude vsade.
Odpovedať
nani, so striebornou mozes skombinovat podla mna viac farieb,ale bordova je fajn x-) len mne sa zdala tmava,ked som tak videla pripraveny stol :-| ;-) ja som chcela nieco vesele a jemne x-) a zlatu nemusim.. :-N ;-) kinki, jaq som zase rada, ze som zohnala biele pancusky :-N x-) ja samodrzky nemusim :-N :-D lepili by sa mi stehna :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, sala ma take cervene steny az do bordova, ale nie uplne tmave.. preto som chcela bordovu, ale nie tu pravu bordovu.. take nieco medzi cervenou a bordovou.. a strieborna bude urcite.. len nieco k tomu a k stenam saly :-) ja este neviem ci budem mat pancusky alebo samodrzky, ale urcite hnede...
Odpovedať
Profilova fotka
napodobne...samodrzky ale urcite hnede...biele mi prijdu ako z nejakych rokokovych cias...ble :-p nepaci sa mi to...a este ked budem opalena...naco biele..
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka - ešte som sa k tomu nedostala, aby som vytvorila album. Stále niečo robím a neviem sa k tomu dostať. Ešte drahý má o 2 týždne 30-tku, tak musím zorganizovať nejakú oslavu......Možno po oslave sa dostanem už aj k albumu. :-D Teraz pracujem na výrobe svadobných oznámení. Navrhla som si to sama a polovica sa mi páči a druhá nie. Budem musieť vymyslieť niečo iné, lebo aj keď to moja mama zbadala, tak hneď sa ozvala, že je to gýčové. Tak stále premýšľam, čo a ako zmením, ale došli mi nápady..... :-( :-( :-( Baby, kde ste kupovali (prípadne objednávali) svadobné poháre? Ja iba hľadám, ale nič ma nezaujalo.
Odpovedať
ja neviem ci budem opalena :-N som bledulka :-| neva, aspon pri drahom-cokoladke :-D vyniknem :-N :-D ;-) a biele pancuchy preto, lebo ked mi bude davat dole podvazkovy pas, aby ta hneda nekricala :-S ;-)
Odpovedať
nasla som skvely obchod s topankami za super ceny: http://www.klikshoe.sk/9931-biela-sat... x-)
Odpovedať
mariynka: a nevies mi pls povedat ci su tie boticky niektore aj kozenne? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
brialka: vyzeraju ze maju kozene stielky ked sa lepsie pozries na nich..ja mam nieco na ten styl..a tiez maju kozenu stielku..
Odpovedať
fu ha,tak to neviem :-| :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jéééééj, konečne nejaké šedé topánky!!!! Mariynka, ešte že si dala link.....nikde totiž neviem pozháňať šedé topánky k popolnočným šatám. :-) Teším teším....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, my budeme mat kombinaciu smotanova-marhulkova, vyzdobu nam bude robit priatelova mamina, a viem, ze je to velmi kreativna, tak snad to bude dobre. Co sa tyka pancusiek, tak tiez asi samodrzky, a suhlasim s mariynkou, ze hneda by asi pri podvazkovom pase velmi kricala, takze tiez biele. Chcela som sa spytat, kedy idete rozdavat oznamka? Tak mesiac - dva pred svadbou alebo aj skor?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?