Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
jitus, ahoj, aj ja zvazujem to solarko.. ;-) ak bude potrebne.. ;-) 40dni???troska dlho..ale snad sa coskoro dockate ;-) x-) oznamenia asi v juni x-) ;-) a odvoz mame zajednany-vlacik :-) :-)
Odpovedať
ahojto som dost bleda a e ja rozmyslam ze asi sa opalim lebo som dost bleda tak aby to bolo krajsie v tych satickach 8-) k tym obruckam suhlasim to by som sa nato stazovala, my sme ich mali do 2tyzdnov, a doprava to tiez romyslame ze by sme dali autobus tam a ked sa bude koncit alebo kto bude chcet tak budeme mat soferka ktory to bude rozvazat ked niekto bude potrebovat alebo tak.....
Odpovedať
Profilova fotka
no 40 dni je velmi vela...nam zrobili za 3 dni...inak by som asi umrela od zvedavosti :-D no akurat vcera som prehovorila draheho, ze sa dnes pojdeme pozriet na jedno miesto, kde maju oznamenia a ak si nevyberiem( lebo som uz toho videla viac a nic) tak navrhne sam on :-D :-D :-D tesim sa, to dom chcela :-) s opalovanim...no jdena vec je, ze ja chodim do solarka uz par rockov vzdy v zime....no a teraz som to trosku zanedbala...takze nemam zaklad na leto...a potom v lete nie je vhodne striedat solarko s normalnym slnieckom takze babenky pomaly :-) ale co uz nejako tie ramienka po trickach vyrovnam solarkom a aj samoopalovacim kremom...:) v sobotu som malovala dreveny stol a lavicky v dome a sme sa smialy, ze ak nebudem mat dobru farbu...tak sa natriem tou, co som s nou malovala :-D uz vtipkujeme no a u nas je doprava komplikovana....moju cast privezie mikrobus...je to okolo 380 km...a zenichova cast pride sama autami...okolo 30 km...a akurat sme sa bavyli vcera, co s tou mojou castou...mam im pripravit nejake chlebicky alebo co??? lebo oni pridu tak okolo 1 hodiny max. 2 pred obradom....k nam do domu...cca 20 ludi :-D nemam sajnu ako to bude, chcela som , ze sa u nas mozu prezliect a tak...ale ja uz tam nebudem, lebo sa ideme fotit a potom sa vlastne stretneme az v kostole :-D kazdy musi cestovat...niekto viac ...niekto menej....moj drahy ma na to iny nazor ako ja....ze su dospely a nech sa uz nejako zariadia...ale ja zase citim za nich zodpovednost ked som ich pozvala...tak co ...ako by ste to vyriesili vy? dakujem :-|
Odpovedať
ahojte. my sme si dali robit obrucky v Trencine. vraveli, ze za nejakych 4 - 5 tyzdnov budu hotove. nepresli ani dva a uz na nas cakaju :-) oznamenia tiez uz mame objednane - vybrali sme si v pamase, tiez v trencine, ale tie nam poslu postou tak som zvedava ;-) co sa tyka dopravy - priatelovi pridu busom - je to asi 150 km a moju rodinu tiez pozvaza bus po BA. a rovno do Zichyho palaca. mama by asi dostala infarkt keby sa jej tam nasackovalo 100 ludi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ikleinova - bola som v Gyori, nie je to tak daleko a podla mna maju celkom dobry vyber. A ked som porovnavala ceny, tak tam sa to viac oplati. Ja som za saty dala 69 eur, a ked som pozerala v Poluse, tak tam vysli okolo 120€, takze skoro o polovicu to mám lacnejšie. jitus87 - cakacia doba na obrucky 40 dni?????? To je strašne veľa. Ja som ich mala hotove za 2 týždne. Ta doprava.....to je problem aj u nas. Uz som premyslala nad tym, ze necham ist vsetkych svadobčanov autami do kostola a na hostinu. Tam by už čakal kamarát s plnou nádržou. Každý by si išiel odviesť auto domov a tento kamarát by ich odtiaľ vyzdvihol. Keďže sú všetci (no väčšina - okrem svokry a sesternici) z Bratislavy, tak by to mohlo byť do 1/2 maximálne do hodiny vybavené. Prípadne nech to odvážajú postupne po hostine. Ale to budem musieť ešte celé premyslieť........
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, dlhoooooooooooo som tu nebola. Co mate nove :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) Nejako nestiham. Baby my este nemame obrucky, budeme ich riesit asi v juni........ ;-) ;-) ;-) Tiez nemame ani oznamenia ;-) ;-) ;-) Strasne co Po svadbe, teda po obrade, mame zabezpeceny autobus, aby sa hostia nemuseli trepat svojimi autami. V Pondelok ideme objednat zakusky a tortu mam z Majcichova, volala som tam v Utorok a pani mi povedala, ze ja som posledna ktorej objednavku na september zoberie. Mne to pripada strasne skoro, ale stihla som to nastastie :-) :-) :-) :-) Teraz momentalne riesim topanky, je to des a hruza, lebo nemozem nikde nic zohnat :-( :-( :-( :-( Vsade maju na vysokom opatku, a ja s drahym sme tak priblizne rovnako vysoky, tak nemozem mat take stekle. Baby nema tu niektora celiakiu, ze ako riesite zakusky? Mam alternativu cokoladovu fontanu, aby som mala aj ja nieco sladucke :-( :-( :-(
Odpovedať
zuzi, aj ja mam problem s topankami.. snad do septembra nieco pride :-D ]-( ;-) ale planujem skocit aj do BA ;-) kocky, ja som total happy :-N x-) x-) x-) drahy ma vecra prekvapil novym fotakom, nikon d90-s portretnym objektivom x-) x-) x-) vyrazil mi dych,sa straaasne teskaaam :-) :-) :-) svagrinka nas bude fotit na oznamenie ;-) a aj na svadbe-po obrade a v restike.. my mame fotografku pred svadbou a na obrade, potom uz len rodina.. tak som maximalne happy, ze mame super fotak a kvalitny objektiv x-) x-) x-)
Odpovedať
povedzte mi, ci by vas neslahlo ]-( ]-( ]-( moje saty, su v prievidzi o 130eur lacnejsie ]-( ]-( ]-( a popolnocne o 60eur!!! ]-( ]-( ]-( ako je toto mozne????ja to neviem pochopit, tak co mam robit??? :-( :-( v nitre som uz dala zalohu 100eur,ale vyjdu ma 466eur, k tomu zavoj za 15, bolero za 15 a v prievidzi je to v cene ]-( ]-( :-( neviem co mam robit, fakt 8-( 8-( ale taketo veci ma vedia vytocit a riadneeeee :-o :-o 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
no mariynka...to by som mala teda nervy....ale preco sa okolo toho este zaujimas? ja som happy, ze som nasla saty a dalej nehladam, nepozeram, aby som nemala nervy... :-D dievcata s topankami mam aj ja problem nie s cislom lebo mam 38 ale s vyberom....teraz skusam vsetky biele, co by sa mohli hodit....a este somnic nenasla... :-D to zase bude dlha cesta... nasla som popolnocky, ktore mozem vyuzit aj na civilny sobas a na kamoskynu svadbu ale pani, velmi mila, krava, predavacka mi povedala, ze smola uz su predane :-| :-( :-( dnes tam idem znovu, mozno sa nejako dohodneme alebo si objednam take iste...no neviem, preco ak v butiku niekto preda saty, neda si ich dozadu ale stale ich drzi medzi ostatnymi vpredu ]-( a co si ich ta, co ich kupila hned nezobrala...no je mi to divne... drzte mi palce....chcem ich a aj ich budem mat! :-D
Odpovedať
zuzanaapeter: v dnešnej dobe nie je problém, existujú cukrárne kde robia zákusky aj pre celiatikov a diabetikov. Teda aspoň v BA viem minimálne o troch takých. V niektorých cukrárňach možno budú takí ochotní, že keď im prinesieš múku tak ti spravia na želanie. Fuuuu to treba už objednávať zákusky, no dúfam, že v júni bude mať cukráreň ktorú sme si vybrali ešte voľné miesto. Až v júni budeme rozposielať pozvánky na svadbu, takže až potom sa budú nahlasovať hostia, ktorí príjmu naše pozvanie. A koláčiky sú na počet hostí. Ale pravda je, že si môžem rezervovať miesto a počet nahlásiť neskôr, fúúha ale mi to páli :-D :-D :-D Inak ja som tu tiež dlho nebola :-( Drtím na štátnice. Tak sa držte babule zatiaľ ;-)
Odpovedať
ileinova, vcera som nahodou nasla salon milady x-) a skoro som odpadla... ale dnes to uz neriesim.. je ako je a hotovo.. ;-) a ja som nehladala ine saty,ale tie iste co budem mat ja :-N ;-) miriam, a kedy to vypukne?statnice?ja som statnicovala 18.5.2009 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miriam drzim palce na statniciach ja to uz mam nastastie tiez skoro rok za sebou:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ďakujem Vám :-) 24 . 28.5. ešte neviem presný termín....
Odpovedať
Profilova fotka
miriam tak drzim palce....drv sa mi ta tu pockame ;-) dnes som bola pozriet tie saty a pani mi prislubila, ze na buduci tyzden ide pre tovar a ak take budu, tak mi ich donesie, alebo objedna z katalogu :-) no dufam, ze to vyjde ale neverim :-( inak Vam prajem krasny slnecny vikend a oslavte Den prace :-D
Odpovedať
ikleinova, aj tebe :-) my ideme zajtra na svadbu :-) :-) :-)
Odpovedať
Ahoj buduce nevesty! Uz dlhsie to tu citam , ocumujem fotky, ale az teraz som sa dostala k tomuto nasmu foru. Aj my budeme mat svadbu 18/9/2010 . :) Uz sa aj celkom tesim, ale citim sa v hroznom strese. Mame vybavenu salu, aranzerku, fotografku, kameramana a DJ, tiez kostol , ale inak este nic. :( Saty som sa sama neodvazila ist pozerat. Bola som chora a este aj kusok som, mam skusky akurat je koniec semestra a pre datum sme sa rozhodli len pred necelymi troma tyzdnami. :)
Odpovedať
zajko, vitaj, neboj, stiiiiihaaas ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, co sa tyka topanok, tak som chvalabohu na tie moje lode zohnala u nas v Ziline v normalnej obuve, su krasne biele - su u mna v albume. Bola to velka nahoda. Inak viem aj o salone, kde topanky predavaju a vedia objednat aj vacsie cisla a takisto o jednom, kde si mozete vybrat vysku opatku, vystelku, a aj povrch. Takto si vyskladate topanky, ktore vam budu uplne vyhovovat. Ale je to tiez V Ziline, takze babenky z BA - skuste hladat. Moje saty budu stat 430 eur, ale mala som problem zohnat saty na moju trosku atypicku postavu a tieto boli jedine, co mi sadli a nevykukali mi velke boky a "nezlomili" ma v pase. Inak obdivujem vas, ktore statnicujete tento rok a hned na to mate svadbicku. Moj snubenec tiez statnicuje teraz, ale ma komplet nervy. Vacsinu organizacie mam na starosti ja, ale aj tak sa chce na tom podielat. Zaobera sa svadbou, diplomkou, statnicami.... no hroooza. Najhorsie je, ze mu do studia stale zasahuju svokrovci - jeho rodicia a mna to slusne vytaca. Ma koli nim len zbytocnenervy. Vzhladom na to, chcem sa opytat, ake mate vztahy s buducimi svokrovcami? A kde budete po svadbicke byvat? U nas to vyzera tak, ze zostaneme u nasich - v rodinnom dome na poschodi a nasi budu na prizemi. Obom nam o vyhovuje. Snubenec si rozumie s nasimi velmi dobre, no ja takyto vztah s jeho rodicmi nemam. Ako riesite vzahy v rodine vy? :)
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka - Keď si to tak prepočítaš....ak šaty v Prievidzi sú lacnejšie o 160 Eur, v cene máš aj bolerko a závoj, tak máš ušetrených ďalších 30 Eur. Ak odpočítaš zloženú zálohu 100 €, stále to je o 90 lacnejšie. Len je otázne, ako ďaleko to máš do Prievidze, či by sa ti to oplatilo riešiť tam. My máme našťastie bývanie vybavené. Už skoro pol roka bývame vo vlastnom. So svokrou nemám dobré vzťahy, snažíme sa spolu vychádzať, ale stále ma vytáča do nepríčetnosti. ]-( Chvala Bohu, že sa Robko spamätal a otvorili sa mu oči (už si všimol, ako jeho mama na mňa útočí, a keď tak ju rýchlo schladí :-) :-) :-) ) Len jediný problém bude, keď jej budeme oznamovať, že sa bereme. Už to všetci vedia (z mojej strany). Z jeho strany to vedia už všetci okrem mamy. Už viackrát sme jej to chceli povedať, ale soboty Robo chodí do práce a v nedeľu sa mu už nechce trepať k jeho rodičom (nie sú z BA). Takže možno o 2 týždne sa tam dostaneme, tak potom držte palce. :-)
Odpovedať
ahojte kocky 8-) my sme vcera obehali dve svadby a este sme si aj pusinku pod rozkvitnutou ceresnou stihli dat :-D x-) kocky, po vcerajsich zazitkoch som pochopila, ze co sa svadby tyka, vooobec netreba stresovat.. nasi kamosi boli vcera maximalne prirozdeni a zvladli to bravurne x-) x-) x-) keby tak dopadla moja svadba, som happy :-) vsetko brali tak,ako to islo-sportovo.. pocas obradu sa stale len usmievali,ale musim povedat, ze sam fararko odlahcoval situaciu ;-) bolo to take prirodzene, ze az som nechapala.. :-N :-N ;-) jitus, my ideme byvat k mojej babke, do oddelenej casti, ale to len docasne, kym si nezozenieme bytik v casti, v ktorej obaja pracujeme. uz len 4mesiace a budeme byvat spolu,neviem sa dockat :-D ;-) :-) ja mam vztah s mojimi svokrovcami super, mozno aj preto, ze su mladi a zabavni.. veseli.. a maju ma radi.. citim to.. a nasi s drahym maju tiez super vztah.. aj ked k nam chodime pomenej, kedze drahy byva v rodinnom dome,kde mame viac priestoru.. :-) hope, spolu to robi 200eur :-| ale ked mam odratat benzin na tri cesty, tak je to 110eur a ked sme tak rozmyslali, komu sa bude chciet za 100eur nahanat hodinu cesty pre saty, este ich teraz skusat, potom skratit a zase po svadbe zaniest.. takze asi to necham tak.. ;-) ale vcera som pochopila, ze ani na satach az tak nezalezi.. ;-) ked som videla radost v ociach zenicha, tak to je to, preco sa dvaja beru, nie saty, topanky.. ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ja som sa naucila, ze ked sa v niecom rozhodnem, radsej sa k tomu uz nevraciam. lebo by som vkuse lutovala ze som mohla vybrat lepsie, lacnejsie a pod. a verim, ako pises, ze to budeme brat sportovo, a nebudeme extremen stresovat. a co som pocula o inych svadbach, vzdy sa nieco nepodari, a zabudne, takze to netreba brat tragicky- bude y toho aspon mila spomienka 8-) my sme sa konecne dostali aj k organizacii svadby, tak mame uz viac menej vybrane oznamka. este ich chceme vidiet nazivo, a mozu ist do tlace :) co sa tyka, byvania, mame to vyriesene, s rodicmi nebyvam uz od vysky, a cez dva rocky mame bytik, takze ostaneme tam :) zakusky, sme ste presne nerisieli, a zajednali sme cukrarku na pecenie, tak sa budeme musiet zamysliet nad tym ake druhy a kolko. a tiez tortu - aku presne budeme chciet. Zuzi, ja tiez nejako velmi nestiham, takze vela veci nechavam az na jun, a verim ze to stihnem. najviac ma trapia tu spominane topanky (velkost + farba, potrebujem jemne bezove) a oblek pre draheho. a uvidim este ako to bude so satami po polnoci.
Odpovedať
ahojte, my uz mame zajednane zakusky, ale asi ich odvolame a zajedname si tuna: http://www.gaarona.sk/index.php?sekci... kamos nam poradil, maju super ceny :-p :-p
Odpovedať
zdravim vsetky nevesticky.aj ja sa pridavam a skocim do manzelstva rovnymi nozkami 18.9.2010 a uz sa velmi tesim kedy si obleciem krasne svadobne satky a to vsetko dookola..v podstate uz mame vsetko vybavene,len podoladovat drobnosti a ja sa mozem vydavat aj na buduci tyzden.neviem preco sme to dali az tak neskoro...zasnuby sme mali 28.12.na strbkom plese sa moj drahy rozhodol,ze to konecne zo seba po 2,5 roku dostane...tak uz len stiham meter...))
Odpovedať
kinki, aj ja som odpovedala ano v tatrach x-) x-) x-) priamo na lomnicaku :-) 6.2. ;-) a tiez uz mame vsetko, tiez nechapem, preco au september :-D :-D :-D ;-) ale poslednymi dnami sa to dako rychlo priblizuje ;-) :-p
Odpovedať
no ja som si povodne myslela ze to tiez dotiahneme vyssie ako len na strbske ale bolo niekolko stuponov pod 0 ja som si uz necitila ruky a nohy a pri predstave ze nas caka hotelova izba a sampanske som sa nevedela dockat,takze by som asi ani dalej nezasla..))jedinu nevyhodu ma to cakanie,ze sa moze stat,ze budeme nevesty s bruskami... ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
jaj babizne, aj my uz mame vsetko, aj oznamka nam prisli dneska vytlacene a to mame az 2 tyzdne po vas :DDD, mne to ide dako pomaly, ale 20.06. odchadzame na dovolenku :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
:-( ja som este v zahranici,pracujem v anglicku,respektine setrim nech mame na domcek.lebo ked sa vratim tak sa z vychodu stahujem do trnavy za svojim drahym.tak pevne verim ze mi to zbehne rychlo.a ako ste zo satkami zienky?ja som sa rozhodla ze si vsetko kupim tu ,tak saty uz mam a zavoj a korunku som si kupila v amerike.,tak ja som vybavena len snubenec este nema ani kravatu...)))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby.. tak sa teda pridavam svojim komentarom aj ja.. dlho som nepisala, len chodim cmuchat co kto pise... :-D pridavam sa k tym babulam, co maju statnice.. je to des, uz sa chystam do ucenia, ale akosi sa mi nechce :-( no budem musiet, inak to nejde pisete co vsetko mate, my mame akurat tie zakladne veci, ktore nam moze niekto vyfuknut, ostatne zacneme naplno riesit tak v juni.. topanky si ani nejdem kupovat, moja velmi dobra kamoska mala svadbu pred rokom a mame rovnaku nozku, tak mam vyhrate 8-) co sa tyka kolacov, moja mamina perfektne pecie a uz absolvovala nejake tie svadby v rodine, tak by bolo blbe, keby nepiekla.. aj ked ja som mala iny nazor, chcela som to pre jej dobro, kvoli unave a starostiam, ale nedala sa odbit, takze peceme domaaaaaaaaa :-| ale zato kvalita bude urcite supis pupis.. svadobnu tortu mam objednanu, len som sa este nerozhodla ako bude vyzerat... moj drahy uz otca nema, tak budem mat len svokru a je velmi mila a takej povahy ako moja mamina, takze si velmi dobre rozumieme a mozno to bude aj tym, ze nie sme casto spolu :-D zato vztah s jeho sestrou az taky idealny nie je.. je to pre mna zvlastna osoba, no co uz.. budem ju musiet tolerovat :-p byvat budeme v mojom rodicovskom byte, rodicia sa stahuju do zrenovovanej chalupky a my si budeme postupne prerabat a zariadovat.. zaciname uz v juni, tesim saaaaaaa :-) baby, viete s cim mam problem????? neviem sa rozhodnut pre farbu vyzdoby v sale :-| nemam oblubenu farbu, to bude asi tym.. neviete mi nejako poradit???? zdobit si to nejdeme sami, ti co nam salu prenajimaju nam ju vyzdobia, len staci povedat farbu, vyzera to tam fajn a hlavne je to o starost menej.... a kedze neviem farbu, s niektorymi vecami sa nevieme pohnut... :-|
Odpovedať
naninkaaa ked ti mozem poradit,tak si na internete vyhladaj vsetky farec bne prevedenia a potom i jedno vyber ja to mam jednosuhsie lebo tam kde budem mat svadbu tak maju svoju stranku www.hostinecraj.sk a vo fotogalerii maju to co mi mozu ponuknut,velka pekna sala a rozne farby,ja som si vybrala cervenu.lebo budem mat kyticku z cervenych ruzi,oznamenie mame zo stranky studioelement.sk a to je tiez z cervenymi ruzami, satky na prezlecenie chcem kupit cervene ak sa podari,a co je najlepsie,ja inak vobec cervenu farbu nenosim.myslim ze len 2 veci z celeho satnika mam cervene,ale mne sa tak najviac zapacila.tak si skus popozerat.ja som tuto vec mala rozhoduntu ako prvu.. ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
kinki, my sme spali na Lomnicaku.. ;-) x-) x-) bad, ty si rychla :-D ;-) :-) my zacneme riesit oznamka v juni,ale musime zatial dovtedy urobit nejaku peknu fotecku nas dvoch x-) nani, ja som vybrala marhulovu x-) x-) a nelutujem, ked chodim po obchodoch tento rok je hitom leta ;-) :-) :-) fialova a marhulova :-) mne sa pacila aj fialkova, ale v PKO maju len taku "pohrebnu" :-N :-| :-S tak marhulova a hotovo! :-D ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?