Svadba 17.10.2009. Kto má tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Kto ma tento termi?
Odpovedať
Profilova fotka
My si dame asi Desmod, Vyrobena pre mna. Moj najstavajuci je Francuz a ked mi toto spieva v slovencine, je to strasne rozkosne x-) Ale prvy napad bola pesnicka Je l'aime a mourir od Francisa Cabrela, co je francuzsky original Zamilovanej od Lenky Filipovej..chceli sme dat polovicu jednej a polovicu druhej :-) Playlist sme mu robili hlavne kvoli pesnickam, ktore mame radi a chceme, aby zazneli, ale DJ ich pravdepodobne nema (francuzske hitovky, vychodniarske a rusnacke ludovky a redovy tanec, plus nasa oblubena salsa po polnoci..). Inak dnesna skuska ucesu a makeupu dopadla v-y-b-o-r-n-e. Som spokojna, drdol stacilo posunut o par centimetrov vyssie a mam uces, aky som chcela a vizazistka je proste proficka :-)
Odpovedať
jeeej, no tak to je super! posli foto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zzzzuzka, pozri IP :-)
Odpovedať
ahoje nevesty co mate svadbu 17.10. Vsetkym Vam prajem aby to bol ten najstastnejsi den vo Vasom zivote. Ja mam tiez ten den svadbu, tak dufam ze aspon nebude prsat, pretoze mam poriadnu smolu. ;-( 2.10 mi totiz urobilu ablaciu celeho nechtu na palci na nohe, pre tych ktory nevedia, tak mi strhli necht a teraz nemozem chodit ani sa obut ani nic. Zacinam byt z toho riadne nestastna, pretoze tak som si svoj den D nepredstavovala. ;-( Este mam cca 10 dni, tak dufam ze si mi to dovtedy ako tak zahoji a nebude to boliet, lebo ak nie tak asi svoj svadobny den presedim na stolicke pozerajuc sa ako sa ostatni zabavaju... Alebo ma moj bude cely den a noc nosit na rukach? :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj blossom. To fakt nie je bohvieco, byt ubolena na vlastnej svadbe. Ale mozno budes z toho celeho tak natesena, ze na bolest aj zabudnes. Inak mas uz vsetko pripravene?
Odpovedať
k8y, dakujem pekne. Snad to dovtedy ako tak prejde. Co sa priprav tyka tak viacmenej hej, akurat mam skrt cez rozpocet. Som si kupila take krasne topanky, teraz musim najst nejake ine. Chyba mi akurat spodne pradlo a pancusky. Inak je to pripravene. A ty? A kde to mate svadbu? Mne sa to nechce cele citat, len som zvedava. No nic, drzim palceky na pocasie nech nam vyjde a urcite to dopadne vsetko okej... :-p
Odpovedať
Ahojte nevesticky, dlho som sa neozvala, nestiham :) ale poctivo si vsetko citam ;-) ako pokracujete, ako uz mate aj topanky ... Ahoj blossom nic sa neboj vsetko bude ok uvidis, ze sa zabavis a ako pise k8y tak ani nebudes mat cas mysliet na bolavu nohu ;-) Nam sa stala tiez nie velmi prijemna vec, moj uz o chvilu manzel, si dva a pol tyzdna dozadu zlomil laket :-( a az tak, ze bol na operacii a ma tam aj kadejake klince :-) takze na svadbe urcite nebude ok. No ale co uz s nim narobim, ved ako sa hovori v zdravi aj v chorobe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mile moje, dnes som si bola dat urobit nechty, tak mi bolo dovolene na chvilu si skusit obrucku, ci to bude pekne (jasne, ze som vedela, ze bude 8-) ) taka som z toho happy x-) x-) ale musim sa priznat, ze som uz z celeho toho planovania a organizovania strasne unavena a tesim sa na 16., kedy mam dovolenku, a rozhodla som sa, ze odvtedy uz nic neriesim a iba si to vychutnavam.. a potom bude len lepsie a lepsie :-D Este som sa vas chcela spytat jednu vec: aj vam sa ludia sami pozyvaju na svadbu? Alebo si trufaju len na mna??
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby tak konecne mam chvilku cas napisat. Uz sa nam to ale krati:-)Mne zacala skola a skuskove tak uz len sedim nad knihami a niic nestiham. Ako vidim skoro vsetko je u vas uz vybavene, už sa môžme len vytesovat. Len sa bojim toho pocasia, ta predpoved nevyzera vobec dobre. Kde sa budete fotit keby prsalo?
Odpovedať
Profilova fotka
Hmm, aj ked nahodou bude zima (hlasia strasne ochladenie), len nech neprsi. My mame na Myjave 4* hotel, je otvoreny od minuleho roka, vsetko je tam take nadherne...tak si tam ideme zajednat fotenie. Snad nam to dovolia (ked sa im zaplati), lebo je tam dalsia svadba... Ale ked nie, tak neviem. Ine riesenie nas nenapada :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kolegyne :-) podobne ako blossom aj ja poctivo vsetko citam, len som sa skor nedokopala k pisaniu. Takze co mame nove... ...v prvom rade sme mali posledny tyzden velmi plodnu sobotu, kedy sme vela veci vyriesili. Zial, vsetko sa to pokazilo v nedelu, ked som zistila ze moje nadherne topanky su mi nanic (robili ich na mieru, vyrobca zial pokaslal pravy opatok, ktory je zle nalepeny - mierne pootocenie o 2mm sposobilo ze je topanka nestabilna a vyvrta sa mi clenok :-( ). Pri preberani a oskusani som si to neuvedomila, nakolko som este potrebovala do nich gelovu vlozku - boli mi asi o pol centi vacsie, tak som si myslela ze to je asi dovod preco mi nesedia dobre. Tak som si kupila gelovky aj hla, problem. Salon kde som si ich objednala bol cely tyzden zatvoreny pre dovolenku. Pani majitelku som zastihla na dovolenke v Turecku, co vsak ocenujem bol jej ustretovy pristup riesit celu situaciu - od vymeny, cez oslovenie dodavatela az po vratenie penazi. Dalsou moznostou bol obuvnik, ale to som nechala zatial tak, uvidime ako vyreklamujeme. Takze tam idem zajtra alebo v pondelok buduci tyzden. Tento pondelok som mala skusku siat :-D a mam aj bizutku ako darcek od maminky, zlata moja...taku mala z toho radost. V utorok sme boli vybavit svadobne auticko, kedze nam uz jedno nevyslo...a za kamaratom, ktory nam robil oznamko a teraz doraba menovky a etikety. Fakt je skvely. Potom som vcera bola v kvetinarstve, okuknut organzy co pre mna nasli - nadhera :-D tesi ma ze aspon niekoho nemusime organizovat my. No a dnes mame s babami party :-p Takze konecne volny vecer. k8ty, obrucky fyzicky doma este nemame, ale tesim sa na ne, urcite budem spokojna (po tych vsetkych peripetich). Zistila som ze mam osobne velmi zlu predstavivost, co znacne skomplikovalo proces vyroby :-N ale ujo zlatnik podava pri mne heroice vykony ;-) Co sa tyka ludi co sa pozyvaju sami - nasli sa nejaki, to je normalka. Mna len zamrzelo ze dotycna osoba vsade hovori ako ide k nam na svadbu...a to si takmer 2 mesiace nevedela najst cas na stretnutie aby si prebrala oznamko. Som vsak v stave kedy riesim x dalsich veci, takze toto mi zacina byt uplne jedno. A potom mame este jednu tetu z draheho strany, ktora je proste teta, ani neviem koho, ale dost citovo isla po svokre, ktora nemala to srdce poslat ju do paky (ved co by o nej potom vsetci hovorili),...tak mame na svadbe aj tetu 8-( ktoru som prvy krat v zivote videla pred par tyzdnami. Katusica, no ty si aka superzena! Este aj skuskujes, tak nech sa Ti vsetko podari ako si to predstavujes :-) Inak na "mokru alternativu fotenia" sme este nic nehladali. V tomto to nechavame spontanne vyplynut, mozho zakotvime v nejakej fajn kaviarni, alebo cajovni. Na zamok k dobovemu nabytku sa nam velmi ist nechce :-N Blossom, viem si predstavit ze taketo situacie su dost na nervy. Hlavne nech sa ti to skoro zahoji... Inak, na svadbu nie je nic lepsie nez balerinky ;-) a pod satami boty aj tak nevidiet. Aj preto si s tymi mojimi uz nerobim taku hlavu, hoci nebudu "vysnivane"...co uz, stavaju sa aj horsie veci. Ja som takto bola mimo celu nedelu, a potom sa stalo nieco co poriadne skomplikovalo zivot jednemu z priatelov a vtedy mi doslo, ze nech nechaosim. Proste, vsetko bude ok - hlavne nech sa ti to dobre zahoji, aby si bola samy usmev :-D vtedy si ludia nic nevsimnu. Darinocka, prajem drahemu skore uzdravenie! Drzte sa!
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, foto obrucok som pridala do albumu :-) boli sme pre ne vcera, obom sa nam velmi pacia, hlavne drahemu ta moja :-D a...mam aj vyhliadnute a odlozene topanky v jednom salone. Zajtra sice riesim reklamaciu, ale neviem ako sa podari, takze mam rovno alternativu, som fakt rada = vsetko bude dobre 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Nuz baby, pocasie nam asi velmi nevyjde..zatial nehlasia dazd, ale tych 7 stupnov je na mna strasne malo :-( Ak pojdeme fotit do exterieru, urcite si beriem deku a caj v termoske ;-) Zzoozanka, zaujimave obrucky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zakon schvalnosti je jediny, ktory plati bez vynimky. Neviem, ako u vas, ale u mna platia Murphyho zakony dokonale.To je take dobre, ked sa par dni pred svadbou pokazi kotol a nemozete sa ani poriadne umyt..zajtra pricestuju svokrovci, nic nie je nachystane, lebo som cely vecer asistovala pri pokuse o svojpomocnu opravu.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj k8ty, dakujem ;-) Och, o pocasi mi ani nevrav - osobne mi dazd ani vietor nevadia, ale ked je prose kosa, tak vonku sa jednoducho neda fungovat - spomali sa obeh, stiahnu sa svaly, zfialoveju mi nechty a pery a idem, takze uvidime ;-) Cajovna alebo fajn kaviaren to istia. Moja zlata, takto mat zbytocny stres navyse nie je nic prijemne, a podarilo sa vam ten kotol opravit?
Odpovedať
Profilova fotka
Jedine stastie, ze pred polnocou zacal fungovat. Inak by som dnes okrem inych veci este zhanala opravara a riad nadalej umyvala vo vode ohriatej na sporaku..spomienky na detstvo u babicky ;-) Namiesto opravara som si vybavila na piatok masaz :-D Inak pripravy finisuju, dnes vecer posledne nauky v kostole, vo stvrtok spoved..uf :-N , medzitym mi svokra pripravi masle na lavice do kostola a nadavkuje mandle v cukre do vrecusok. Ulohy druzickam rozdane, soferi dohodnuti..saty, zavoj, bolerko doma..pagaciky objednane, kvety objednane. Dufam, ze som na nic dolezite nezabudla.. Verim, ze uz ani vy nic zasadne neriesite a nestresujete :-)
Odpovedať
zzoozanka, ved to su presne tie iste obrucky ako mame my... len vy ich mate v bielom. A tie kamienky som aj ja tak chcela, ale dali mi gulate a nie kockate :-( ale neva, pacia sa mi aj tak... k8y aj ja uvazujem o masazi na piatok, ale este som sa nikam neobjednala, budem to riesit za jazdy, ak bude volne tak pojdem a ak nie, tak nie... a to pocasie ma strasne se.e! Som chcela mat fotky v nejakom sade ako vyhadzujeme zlte listie a pekne pada okolo nas... no s mokrym listim to asi nepojde, co?.... sakris! ]-( a navyse som tak trochu chora. horucku nastastie nemam, uz od minuleho tyzdna sa dopujem liekmi a vitaminmi. Ale v piatok sa mi spravil asi najvacsi herpes aky som kedy mala a stale mi nechce zmiznut ;-( tak to budu teda uuuzasne fotky... ked sa to aj nejako zakryje tak to nebude ok, lebo je v kutiku a nemozem sa pekne usmiat ;-( :-( a v robote mam taky frmol, ze ani doma nemozem zostat. az v piatok... nejak mi nic nevychadza. ako mam zacat pozitivne mysliet? chcem byt stastna, ved nas caka najkrajsi den v nasom zivote...
Odpovedať
Profilova fotka
Zzzzuzka, ten herpes ti teda nezavidim. To je tusim najhorsia nocna mora kazdej nevesty..vlastne druha najhorsia po tom, ze sa nedostavi zenich..sory, chyta ma z toho pocasia cierny humor.. :-x Velmi ti drzim prsty, aby do soboty zmizol. Mne vzdy pomohol Virumertz, ale asi to zavisi aj od toho, v akom stadiu to uz mas. S tou pracou a dovolenkou som na tom uplne rovnako. Keby sa dalo, ostanem doma uz od pondelka. A neboj, bude dobre. Aj keby si mala mat vsetky fotky iba z profilu, urcite sa budes tesit. Ved si predsa beries najlepsieho chlapa na svete, nie? ;-) ..jasne, ze aj ten moj je najlepsi na svete :-D
Odpovedať
Ahojte dievcata, len som nakukla do vasej temy, ja som minulorocna "oktobrovka" (svadbu sme mali 18.teho) a chcem Vam vsetkym popriat nadherny svadobny den (aj ked nie s najidealnejsim pocasim), plny lasky, stastnych usmevov a pohody..naplno si to uzite, je to prekrasny den.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte skoromanzelky. ako prezivate poslednych par hodin pred svadbou? ja som bola dlho hrdinka, ze stresovat nebudem, ze vsetko prebehne ako ma, aj ked budu nejake odchylky od programu (to sa predsa stava vzdy).. a co som robila dnes v praci?? stresovala a bola nervozna, uz som sa na nic nemohla sustredit, myslienkami som uz vyzdvihovala ludi na letisku a vchadzala do kostola.. ukludnilo ma az draheho objatie. som zvedava, co bude zajtra. bona, dakujeme za prianie! verim tomu, ze ked uz nastane den D, vsetko napatie opadne a tiez takto o rok budeme niekomu pisat, ze to bol prekrasny den :-)
Odpovedať
Prajem vsetkym nevestam ten nakrajsi svadobny den, nech je presne taky aky ste si o vysnivali!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ten nas vysiel uplne perfektne!!! sme maximalne spokojni a stastni :-D Vsetkym zienkam prajem to najkrajsie manzelstvo na svete! cmuk :-)
Odpovedať
Aj nas den bol rozpravkovo nadherny. vlastne prenadherne nadherny. Som straaaaaaaaaasne stastna a dufam ze aj ostatne nevesty, teraz uz panie su take stastne. Prajem Vam podobne ako dejnicka1 nastastnejsie manzelstvo na svete!!! :-p
Odpovedať
Ahojte, my sme mali tiez uzastny svadobny den, od rana do dalsieho rana sme sa zabavali a bolo proste fantasticky, vsetko vyslo ako malo a aj ked sme co to nepostihali, tak to vobec nevadilo. a este aj to slniecko vyslo, no proste nadhera. Ako citam, tak nie som sama a aj vy ste mali prekrasne svadby, to je super. A prajem Vam tiez prekrasny manzelsky zivot 17.oktobrove nevesticky :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte mladomanzelky ;-) My sme mali tiez uzasny den..vlastne nielen den, ale cely vikend. Oslavovali sme ako sa patri od piatku vecera az do pondelka :-) Vkuse sme mali hosti a vsetko prebiehalo uplne hladko. Samozrejme, boli malicke chybicky, ale to si ani nikto nevsimol. A uz sa velmi tesim na fotky!! Budu presne take, ake sme si priali. A s mojim drahym si uzivame medove tyzdne. Sice zatial doma, ale citime sa fantasticky a sme naozaj stastni. Vsetkym nam drzim prsty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Chodieva sem este niekto? Celkom by ma zaujimalo, ci aj vam ostatnym vysiel svadobny den podla vasich predstav :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nám to zbehlo bez stresov a s úsmevom, vôbec sme si nepripadali ako ženích s nevestou užívali sme si to plnými dúškami a nič ma nezaujímalo, okrem samozrejme manžela bolo to podľa predstáv, v úplnej pohodičke
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, nas svadobny den bol krasny..uuuzasny, sme si to maximalne uzili. Hned by som si to zopakovala este raz:-) Prajem Vam vsetkym vela vela stastia a lasky do spolocneho zivota:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mile mladomanzelky, nam ten nas den tiez vysiel, bol nadherny. samozrejme, ze na nieco sa aj zabudlo, ale to k tomu patri. mali sme sice poriadnu kosu, ale zvladli sme to a ako sa uz aj tu pisalo, oslavovali sme od piatka poobedia az do pondelka a bolo super. momentalne si uzivame prve dni manzelskeho zivota a sme velmi stastni. prajem vsetkym nevestickam, aby boli rovnako stastne po cely zivot tak, ako su stastne v manzelskom zivote teraz, niekolko dni po svadbe.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Ahojte nevesty. Tak uz o chilu to bode 1 rok!!! Ako ste ho prezili? A co budete robit na vyrocie?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?