Svadba 16. mája 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. Je tu nejaká kočka s týmto termínom, že by sme spolu poklábosili?
Odpovedať
a koľko si už schudla?
Odpovedať
ajojky my mate 30.maja pocuj enmas nahodou kontakt na fotografa a cenovo je aky, a skade je?keby si mala dala by si mi cislo lebo ten co sme ho maly to zrusil nieco mu do toho prislo. je to dolezite diky
Odpovedať
ahoj baby, mozem sa pridat? aj ja mam svadbu 16.5. uz sa nato velmi tesim :-) ako ste na tom s pripravami? saty si poziciate alebo si kupite? ja mam kupene a stale sa chodim na ne tajne pozerat :-) dufam, ze nam vyde pocasie
Odpovedať
ahoj evinka: vítame ťa v klube, lebo na tento termín nás až tak veľa nie je. Ja mám tiež svoje šaty a chodím ich každý deň obkukovať.
Odpovedať
ahoj andzi, a s ostatnymi pripravami si na tom ako? myslim vyber kytice,doplnky a pod. a zenich uz je pripraveny?
Odpovedať
ahoj evinka: kyticu ešte nemám vybratú, mám však zajednaný jeden aranžérsky salón, ktorý nám aj bude robiť aj výzdobu v sále, aj kytičku pre mňa. Ženích ešte nie je pripravený, práve zajtra ideme kupovať oblek a topánky.
Odpovedať
ahoj andzi, ja si budem svadobnu kyticu robit sama aj vyzdobu ...a saty mas biele?
Odpovedať
evinka: áno biele aj drahý má bielu vestičku s kravatou a dnes sme kúpili krásny oblek. Už len topánky mu chýbajú.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte majovky. nejako ste prestali pisat. asi sme vsetky zaneprazdnene pripravami,lebo uz sa nam to krati :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pardon,dalo mi to do zlej temy :-(
Odpovedať
ahojte babuľky, oživujem túto tému, lebo sme riadne prepadli. Máj sa blíži, to fakt sa žiadna májovka "šestnástka" nepridá?
Odpovedať
Nájde sa niekto? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, tak ja mam tiez svadbu 16 maja, a poviem vam, ze uz mam stiahnuty zaludok :-N Mame uz skoro vsetko vybavene a zakupene, uz len take drobnosti, ako moje staky na prezlecenie po polnoci, ale to sa doriesi. Tiez si robim tazku hlavu z pocasicka, aby nam neprsalo, a u nas, odkial pochadzam, nezacalo snezit.... :-D Ale velme velmi sa uz tesime obaja Mirka
Odpovedať
No tak ja mám svadbu tiež 16. mája, zatiaľ žiaden stres...nejako si to vôbec neuvedumujem, akoby sa nič nedialo...
Odpovedať
No tak nakoniec nás v tento deň bude dosť, ja som si myslela, že všetky sa vydávate len 2. a 9. mája.
Odpovedať
My sme nechceli 2 a 9 mája svadbu, lebo tieto sviatky bývajú rôzne slávnosti a tam ľudia popýjajú, a nerada by som aby na našej svadbe ľudia ešte len triezveli z predchádzajúceho dna :-D
Odpovedať
no čaute baby, akosi nám to tu umrelo, ale už sa nám to blíži :-) ako pokračujete s prípravami?
Odpovedať
zamilovaná: nemáš ani prípravný album, tak neviem ani aké budeš mať šaty, kde bude obrad a tak
Odpovedať
fotku šiat mám v mobile, ale už asi pol roka sa márne pokúšam nájsť kábel, aby som si to stiahla do pc :-( inak moc nie som na také to zbieranie fotiek do albumu :-N a ty ako všetko pripravené? nervozita ťa zatiaľ nechytá? ;-)
Odpovedať
zamilovana: mňa už chytá riadna nervozita, juj, strach mám. Práve som si skúšala moje svadobné šaty.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte damy, my mame den pred Vami, 15.. a asi uz vsetko mame.. :-D
Odpovedať
andzi: ano už si skúšla? máš kupované, však...a sadli v pohode? ;-) Ja idem zajtra do požičovne skúšať...ale zatiaľ som kľudná na ´mňa to ešte asi len príde... :-( nevieš aké má byť počasie, nepočula si nejakú predpoveď na ten deň? pch8-no tak ty to máš ešte za menej, tak to držím palce aby sa všetko vydarilo...nervozita nechytá? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zamilovana co Ti ja viem, asi aj ano, len ju nestihame vnimat.. 80 ludi je 80 ludi :-D
Odpovedať
zamilovana: práveže neviem, stále sa to mení, už sa na nete dajú zistiť predpovede, ale moc veľká pravdepodobnosť tam nie je, podľa www.acuweather.com má 15.5. pršať a 16.5. nie, ale nedá sa na to spoľahnúť, v Bratislave môže napr. pršať a na východe môže svietiť slnko. Nechajme sa prekvapiť.
Odpovedať
neviem či ti to pomôže, ale tu sa nachádza predpoveď http://www.accuweather.com/world-fore...
Odpovedať
a foto v svadobných šatoch nemáš? ako ti sadli? všetko v pohode? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No damy, to ste ma prilis nepotesili, dufam, ze 15 bude pekne, tancovat totiz planujeme pri bazene..
Odpovedať
Ja som pozerala Ilka ráno v teleráne, a tvrdil že ešte v piatok večer má pršať ale v sobotu by to malo byť ok...ale tomu sa nikdy nedá veriť, on dosť kecá :-D No tak ma asi šlahne ak sa rozprší :-( Ale držím vám palce aj na ten piatok
Odpovedať
Profilova fotka
zamilovana dakujem velmi pekne, aj ja nam drzim palce :-D
Odpovedať
No ale podľa tejto predpovede by pršať nemalo http://www.meteoinfo.sk/index.php?str...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?