Svadba 16.10.2010. Je tu ešte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Baby kto sa vydava v tento den ako ja? my sme zatial uplne, ale uplne na zaciatku :) este nemame nic...
Odpovedať
1
2
ahojte, aj ja sa pridavam, ako vam to ide? nam treba este vyzdobu a DJa
Odpovedať
Ahoj. my uz vyzdobu mame..aku farbu vyzdoby by si chcela? mas uz vybratu aj kyticu?
Odpovedať
Profilova fotka
aj jaaa....my uz mame takmer vsetko, este slavobranu, koberec, lebo to mame vonku a uz asi vsetko mame...
Odpovedať
Profilova fotka
aj jaaa....my uz mame takmer vsetko, este slavobranu, koberec, lebo to mame vonku a uz asi vsetko mame...baby nechcete niektora lampiony, mam 30 ks na predaj..
Odpovedať
slecny, tak ja mam pocit, ze cim je to blizsie, tym menej toho mame... @kitta: ake su tie lampiony? Stale nad tym uvazujem a neviem, ci do toho ist, alebo nie... pekne uzivanie tych poslednych dni...
Odpovedať
Profilova fotka
velke biele,teda take prirodne biele...aj ja som nad nimi uvazovala,ale som si povedala ze aj keby sme nestihli na svadbe tak si ich pustime s kamosmi po svadbe vecer na party :)
Odpovedať
janka, na 100% lampiony ano.. u nas vsetci jasali, nedychali, ked sme ich po zotmeni vypustali.. x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ja som nad lampionmi uvazovala ale zda sa mi to riskantne v tej oblasti kde budeme mat svadbu (Slovensky raj) a ktovie ake počko bude vonku...
Odpovedať
ahojte Neviete mi nahodou poradit kde by som zohnala nejake pohodlne popolnocne topanky? ale take v ktorych sa bude dat bezproblemov tancovat (lebo tie spicate co su skoro vsade su onicom)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?