Svadba 15.5.2010. Čo už ste vybavili?

Zobraz úvodný príspevok
Celkom popularny termnin sa mi zda...
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, niet zač ;-) čo Ryor? Už je to lepšie? Ja som si akurát dnes doplnila zásoby a nechala som u nich 2 300,- :-| , tak ale obaja sme s tou kozmetikou spokojní
Odpovedať
vrabciak: vies co maska je super, ale tycinka ma moc susi, pouzivam ju na chrbat, tam je ok. Ale teraz som si zacala robit salviove obklady po veceroch a sa mi zda, ze sa to zlepsuje :-) aj solarko trosku pomaha :-) Ake ty mas skusenosti so solarkom? Mna viac opaluje hore, tvar a dekolt mam tmavy ako slak a ruky a nohy ako keby moje neboli :-o tak teraz chodim do lezateho, to vraj lepsie chyta
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, to mi je lúto, že ti tá gulička nezaberá tak, ako mne. Ja s ňo gebrím aj priateľa keď sa mu niečo chystá a aj jemu to pekne zahojí. Je mi to fakt lúto. Solárko mi tiež opaluje hornú časť tela, ale keď som v kabínke, tak si tým mini výťahom si trochu výndem hore a potom to lepšie opaluje. Robím kadejaké postoje, keby ma niekto videl, tak sa na tom určite dobre pozabáva :-p . Keď pojdeš do horizontálneho, tak sa otáčaj a keď budeš ležať na chrbte, tak si nohy jemne pokrč, aby sa ti pod riťou nespravila biela čiara 8-) solárko mi tiež pomáha, ale už chodím len raz za týždeň na 8 minút. Posledne som sa nenatrela a som sa trochu pripiekla. Všetci sa ma pýtali, že kde som bola, že som tak opálená :-D Výhodou vertikálneho solárka je, že tam nemusíš byť tak dlho a hlavne mi príde také čistejšie tým, že sa tam vlastne o nič neopieraš, na ničom neležíš a pod.
Odpovedať
aha vidis to ma nenapadlo, ze v horizontalnom musim byt dlhsie, ale asi zavisi aj od toho ake je silne ze? bola som zatial iba raz, dovtedy som chodila do stojateho a presne mi vyhovovalo to, ze sa tam o nic neopieram, nepotim sa tak...ale nevadi, skuism to leziace a uvidim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne nohy horšie opalovalo aj v tom, ale to som bola hádam už aj 8-9 rokov dozadu. To vertikálne je turbo opalovanie, ale záleží aj od trubíc.
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, ci zalezi na tom ci je solarko vertikalne alebo horizontalne...turbo moze byt aj jedno aj druhe, nie? Ja to striedam, ale viac mi vyhovuje horizontalne, kde si lahnem, odpociniem...je pre mna pohodlnejsie,..horizontalne je tam kde chodim najmenej vytazene, idem do neho len vtedy, ked su dalsie tri obsadene
Odpovedať
Profilova fotka
sory, vertikalne je menej vytazene...nejak mi udrelo pivecko do hlavy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inac baby, mate uz vsetko vybavene?
Odpovedať
Viem, že je to dosť neskoro, ale môžem odstúpiť kvalitnú a dobrú živú hudbu na termín 15.5.2010. Sú z Vranova.
Odpovedať
baby, zacinam stresovat a mam take zvlastne pocity v bruchu :-D :-D :-D stale rozmyslam, ci mame vsetko, co este treba vybavit, doriesit...Ako ste na tom vy? Ja prave riesim sv.d ary, uz ma v robote zavalili otazkou co by sme chceli, peniaze nam bude davat iba rodina, od kamaratov a kolegov je to blbe.
Odpovedať
ahojte. ja mám ako na truc kopec práce a s budúcim sme rozlietaný....ja si všetko nechávam na poslednú chvíľu a ked sa zamyslím nad tým, že zanedlho je to tu, tak mi je až nevolno... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani, všimla som si, že si tu už dlhšie nebola, ale neboj nakoniec to dobre dopadne a keď aj počas svadby prídeš na niečo, čo by si chcela, len si to zabudla pripraviť, tak zbadáš, že to vobec netreba ;-) zuzi, práve do seba tlačím jogurt, ktorý som mala celý deň na stole. Ak ma nepreženie to, tak určite chytím nervozitu ako ty. Vždy sa totiž musím vcítiť do kože toho druhého a potom nervozita prepadne aj mňa :-) čo sa týka darov, tak to vobec neni blbé...hlavne v dnešnej dobe. Ja by som chcela peniaze už len preto, aby som nedostala veci, ktoré by mi stáli prinajlepšom schované niekde. tinka, včera sa ma furt niekto pýtal, že či už máme všetko vybavené. Chcela som už potom vraždiť :-D :-D Všetko vybavené bude až po svadbe :-D Robíme stále na hudbe, ale už sa jedná len o "kozmetickú" úpravu"
Odpovedať
Článok sa načítava...
vrabciak, aj mna sa vsetci pytaju ci uz mame vsetko a potom len stale rozmyslam, co mi chyba, aj ked si uz myslim, ze uz len malickosti, ze uz mame vsetko hotovo :-D Teda dufam... :-D :-D :-D No a hudbu musime este doklepnut vidis to, este ze pises :-) to ma na starosti drahy a je podozrivo ticho, snad na tom pracuje :-D No uz len podprdu pod popolnocky, neviem zohnat ciernu zo silikonovym chrbtom ]-( ,potom rozmyslam, ze kupim biely dazdnik, ma byt vraj skarede pocasie :-( , tyzen pred svadbou idem na farbu mojich uz dost vyrastenych vlasov a sedivych :-D , dva dni pred na nechty... :-D no a este nas caka asi jedno stretko s fotografkou dotiahnut detaily fotenia.
Odpovedať
no baby, bola som v lezatom solarku, nove trubice, aky pekac :-o uz do svadby nepojdem nech trosku vyblednem, ved ani make up mi nestaci, mam ho akysi bledy, ale teraz som taka cervena, tak to snad aj zhnedne trochu a za dva tyzdne aj vyblednem dufam.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, sme na tom dosť podobne ;-) Neboj zhnedneš, už aj mne sa stalo, že som sa trochu spiekla, tak som sa dva dni natierala mliekom po opalovaní a zhnedla som. Ja do solárka pojdem už len zajtra, alebo vo štvrtok posledný krát 8-) a čo ma ešte potešilo, tak sa mi podarilo trochu zhodiť, najlepšie na tom je, že som zhodila, keď som prestala cvičiť :-D baby, ste už nerózne? Mne to tak začalo dochádzať v piatok, keď som mala žúrku a celkom to bolo v pohode, dokonca na druhý deň som bola celá nedočkavá na svadbu (stále som :-) ) akurát sa mimoc nepáčilo byť stredobodom pozornosti. Snažila som sa venovať každému a bola to trochu makačka |-| Chcela som dnes hodiť zopár fotiek do albumu, ale zabudla som si ich stiahnúť na kľúč :-S sestra mi tak milo ozdobila košík, normálne som z neho hotová :-) , už mám aj kvietky na menovkách nalepené :-)
Odpovedať
ja som mala taku tzv. zurku v sobotu :-) dostala som od kociek krasnu kosielku na svadobnu noc x-) x-) Baby, sledujete niektora pocasie? Ja mam snad z toho najvacsie nervy ]-( ]-( Hlavne nech neprsi.
Odpovedať
Profilova fotka
myslím, že tinka ho sleduje, ale ona nemá moc priaznivé správy, tak sa ešte ukľudňujem, že pozerá zlé stránky. Tinka, prosím nechaj ma v tom ;-) tiež chcem mať slniečko |-| zuzi, nenahovára ťa drahý, aby si si ho dala na seba?
Odpovedať
myslis tu kosielku, ze skor? Teraz? Jasne, ze nahovaral :-D :-D Nech sa mu ukazem. No ja som teraz akurat pozerala na jednu stranku, tam je zatial do 14.5. a je ze 19-23stupnov a skoro jasno x-) x-) x-) tak budeme dufat.
Odpovedať
Profilova fotka
jj presne to som myslela ;-) ty máš lepšiu stránku predpovede počasia, tak budem veriť tebe :-)
Odpovedať
ok ok budem sem davat predbezne informacie o pocasi :-D
Odpovedať
zuzikka tak toto som aj ja nasla a verim, ze nebude prsat :D ako sa mate baby? odratavate? tiez sa vas kazdy vypytuje, ako to prezivate? :)
Odpovedať
zubrica: ani nehovor :-D kazdy sa ma to pyta a ci mame uz vsetko a potom zacinam stresovat co este nemam aj ked uz skoro vsetko mame :-) no ja pevne veim, ze pocasie bude ok, hlavne nech neprsi, aj ked bude trosku pod mrakom, aj ked ideal by bolo slniecko ;-)
Odpovedať
no holky, zatial to vyzera takto: 15.05.2010 SOBOTA 17/21 °C Polooblačno až oblačno, na viacerých miestach s prehánkami alebo búrkami. Ale ja si stale hovorim, ze je to este daleko a bude jasno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak s tou predpovedou si ma nepotesila...dufam v modru oblohu!prosim prosim :-)
Odpovedať
hufici aj ja dufam :-) strasne by som si priala, keby bolo krasne slnecno, modra obloha...len ked sakra toto sa neda vopred vybavit ako ine veci ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
všetky veriace, modlidbu obracajte na svatého Petra, nech nám trochu vyhovie :-) to oblačno a ani to polooblačno sa mi vobec nepáči :-( , SLNIEČKOOOOOO 8-) mám už nejaké nové foto v albume a vytvorila som aj nový zo žúrky, tak ak chcete kuknite :-)
Odpovedať
no teeeda, ty si mala riadnu zurku :-D :-D super. A vidim, ze tiez si podostaval kopu veci na svadobnu noc ;-) A torta bola tiez dobra :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi ďakujem, to vieš, keď sa stretne zopár dievčat, ktoré už dlho spolu neboli, alebo sa dlho neboli zabávať tak to potom sú jak besné :-D :-D :-D super bolo, dobre som sa bavila, ale sprite už rozhodne piť nebudem!!! dala som si ho síce s ginom, ale keby som celý večer len gin pila, tak by mi nebolo tak blbo, ako po tom sprite :-p ma dobre prehnalo a potom mi všetci hovorili "jasné predsvadobná nervozita..." ]-( ]-( len ma jedujú...
Odpovedať
mne okolo svadby sa dosť všetko dodrbáva..čo už...takže nejaký lejak, či búrka ma už asi ani neprekvapí....ale také tornádo by ma už fakt naštvalo... :-D :-D :-D ale stále verím, že budem milo prekvapená....mne ide len o foto....nemáme interiér, tak potom som zvedavá čo vymyslíme... :-D :-D
Odpovedať
no vsak to jani, ze tie foto vonku su najkrajsie a ked prsi, je to na prd :-( ale ja kazdy den sledujem jednu stranku a uz je predpoved priaznivejsia, ako sa blizime k 15temu :-) uz iba jasno, polojasno, bez dazda x-) x-) x-) zatial teda ...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?