Svadba 15.5.2010. Čo už ste vybavili?

Zobraz úvodný príspevok
Celkom popularny termnin sa mi zda...
Odpovedať
termix :-D :-D :-D ináč, ani u mna to nebolo bohviec, ale teraz som dooost pribrala a na prsiach to je velmi vidiet, až mi zavadzajú :-D ale radsej chcem byt chudá s mini prsiami :-D :-p
Odpovedať
Jani, to mi kazdy hovori, ze ked priberiem, tak priberiem aj na prsiach, ale ked mne sa pribrat NEDAAAAAAAAAA ;-(
Odpovedať
Mia15 sklamem ťa asi, lebo ja som v Nitre a tu je aj to solárko, ale je dôležité, aby boli vymené trubice !!! lebo ak majú za sebou kopec hodín odpracovaných, tak tam môžeš stáť aj týždeň......a nič.....segra doma na východe chodí 15 minút a je to porovnateľné s mojimi 8 minútami termix...sme jak opačné, každá chceme to, čo má druhá... :-D :-D :-D tak snáď sa mi podarí niečo schudnúť... a ináč môj budúci manželík mal bývalú. čo si dala robiť silikónové prsia a bola striptérka...celkom pekné komplexy som mala na začiatku :-D :-D :-D teraz viem, že sa mu velké ovisnuté kozy nepáčia, stále tvrdí, že je dôležitý tvar a nie velkosť
Odpovedať
ach ti chlapi !!! tvaria sa, ze sa im paci presne to, co maju doma, ale ked vidia niekde inde pekne velke ........ oneee .... tak cumia jak puci :-D :-D :-D ked budem velka a bohata, aj ja si dam spravit, ale do svadby uz to asi nestiham .... tak len dufam, ze moje saty nebudu na mne blbo vyzerat, ked nebudu hore poriadne vyplnene 8-(
Odpovedať
termix, zdieľam Tvoj názor - ale chlapi sú už raz takí :-( Ťažko s nimi, ale asi ešte ťažšie bez nich :-D
Odpovedať
A k tým kvetom - nad kalami som doteraz vôbec neuvažovala - i keď musím povedať, že kytice sú z nich pekné, ale už dosť opozerané :-S Premýšľam nad orchideami v kombinácii s inými druhmi.....hmmmmm, sama neviem, akú by som vlastne chcela :-(
Odpovedať
nikdy by som nesla kvoly žiadnemu chlapovi pod nože, za to mi žiaden nestojí...debbie 112, termix trošku nesúhlasím....skutočne nie každému sa páčia velké...a tohovorím len o tom mojom... x-) ....a po druhé, aj my sa radi obzeráme, na tom nič nieje, myslím si, že je to narovnako...
Odpovedať
Jani, ja som to tak nemyslela, ze kazdemu sa pacia velke ... skor som to myslela tak, ze chlap povie, ze sa mu pacia tie, co ma doma a vacsinou to hovori len preto, aby sa svojej polovicky nedotkol ... myslim jej citov 8-) a este nieco, ako som vyssie pisala, dala by som si plastiku ale rozhodnie NIE kvoli muzovi, ale kvoli sebe!!! vies, ked mas velkost 70A a za sebou 3 roky kojenia, tak ten pohlad do zrkadla nieje nic moc :-S
Odpovedať
jasné, v tom prípade chápem....ak by nastal takýto problém je to o niečom inom.....ale pre chlapa isť pod skalpel, len aby si som si ich dala zväčšiť....
Odpovedať
Baby, tak ja som toho názoru, že ak je nejaká možnosť ako sa vylepšiť pre vlastné uspokojenie, tak prečo nie - ale urobiť to kvôli sebe a nie pre chlapa x-) Ja osobne by som na plastiku nešla, ešte ma kojenie len čaká, teda aspoň myslím, niekedy v budúcnosti, tak snáď sa ten môj dekolt trošku upraví. Ale nerobím si z toho veľkú hlavu - i keď mohlo by tam byť toho trošku viac ;-)
Odpovedať
Ahojte baby. Čaká ma to tiež 15.05.2010 a mám problém kúpiť si svadobné topánočky :-( ... vedeli by ste mi poradiť nejakú dobrú obuv, prípadne salón v BA, kde by som mohla zohnať nejaké v smotanovej-béžovej farbe? Mám pocit, že som už prešla skoro každú obuv a buĎ nemali moje číslo, alebo nič v béžovom.
Odpovedať
andrea a na internete si nepozerala ? mas nejaku konkretnu predstavu ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
andrea skusk salon Mia sposa, mam odtial saty a chcela som aj topanocky, ale prave mali bezove, a ja som potrebovala bleie :-)
Odpovedať
Termix: ano pozerala, ale nemam taku 100% dôveru, ze mi sadnu, mam uzku nohu a bojim sa zariskovat.
Odpovedať
Zuzikka: ano? tak tam som este nebola... skusim mrknut. Dakujem :)
Odpovedať
Termix: inak všimla som si, že budeme mať asi rovnakú kytičku, pretože mne sa tiež strašne páčia pivónie a bublifuky už mám tiež doma, presne také isté :)... nech majú detičky radosť
Odpovedať
Zuzikka: prosím ťa mohla by si mi napísať adresu na ktorej ulici sa náchadza ten salon + tel. číslo... nejde mi totiž načítať ich stránku. Ď
Odpovedať
no ako andrei? Zohnala si nieco? Bola si mrknut v Mia sposa? inak ma este napadlo, topanky na mieru, na Mlynskych Nivach je v centre Bottova sv. salon a tam robia topanocky...
Odpovedať
andrea 8a8 - a nebudeme mat svadbu aj na rovnakom urade a restauracii ? tak to by bol aky trapas :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzikka .topanky na mieru je velky hazard..kamoska si dala sit a nakoniec si kupila pred svadbou za par korun u cinana pekne ..proste to nessdlo,aj ja som si dala sit len tanecne leno tancujem lebo mam stihlu malu nozku..prekvapko topanka bola velka siroka ..na moje pocudovanie mi bolo povedane ze snat si nemyslim ze na moju nohu bude robit specialne kopito..hihi tak som ich ani neprevzala
Odpovedať
hamptonka no to pocujem prvy krat nieco taketo :-| vela bab si prave ze chvali, ze perfektne sadnu je to 100%.
Odpovedať
Profilova fotka
mne sadli tanecne topanky prefektne...davala som si sit na mieru, pretoze mam jednu nozku skoro o cislo vycsiu a aj hrubsiu :-N ...potrebovala by som vzdy jednu topanku 36ku a jednu 37ku.
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyyyy ved uz za chviiiluuuuuu :-N ja mam teraz uz tremu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
misinka. trému z čoho??? :-D :-D :-D kočky, práve som si všimla, že tento náš deň je v ČR významný deň, "DEN RODÍN" :-) Aspoň to tak mám v pracovnom kalenári
Odpovedať
tak baby ,..... aby mi luto nebolo, ja mam za sebou hladanie nahradnej restauracie, kedze ta pred tym ma nas... tvala !!! taky pristup som uz davno nevidela !!!! tak akokeby som mala malo zhanania a vybavovania, tak teraz hladame nahradnu restauraciu 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Čo sa stalo termix? Nechápem, že tie prevádzky nerobia maximum pre zákazníka, veď taká svadba nieje lacná záležitosť. Keby som bola majiteľka nejakej reštaurácie a bol by záujem o svadbu, tak by som robila maximum preto, aby som si snúbencov udržala, veď predsa aj im ide o zisk. To isté platí aj v salónoch a pod. ]-(
Odpovedať
neochota obrovska ... ziadna ustretovost a vysoke ceny !!!!
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mi je lúto :-( Máte už niečo iné vyhliadnuté, alebo ešte stále len vyberáte? Včera, keď sme šli do Prahy, tak som si všimla v smere z BA na Brno taký kvázi Motorest, alebo penzión už neviem, čo to bolo, ale bolo to celkom pekné z vonka a na bilborde bolo napísané, že robia aj svadby. To som si len v rýchlosti všimla, neviem aké to je vo vnútri a ani neviem ako sa to volá, aby si si to mohla pozrieť poprípade na nete. Možno vieš o čom hovorím ak si z BA.
Odpovedať
vrabciak, pouzivam uz tycinku od Ryor, len asi moc casto, lebo ma moc vysusuje, v okoli vyrazky sa mi urobia supinky :-| Ale maska je super :-) a podla mna aj ta tycinka je ok len si to nemozem kazdu chvilu placat na vyrazky co?
Odpovedať
termix to faaakt? Pri Kaplnke v Zahorskej vam to padlo? Ako to, co sa stalo? Nemali ste uz dohodnute vsetko?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?