Svadba 15.5.2010. Čo už ste vybavili?

Zobraz úvodný príspevok
Celkom popularny termnin sa mi zda...
Odpovedať
Profilova fotka
janka, my sme na tom tiež dosť podobne ako zuzika, akurát máme o 5 ľudí viac, ale tiže pozývame len rodinu. Kameramana mať budeme, najprv som ho nechcela, ale nakoniec bude. Poznám sa a viem, že by mi bolo lúto, keby som to nemala aj na dvd. Vidím to aj u neterky, že si donemoty púšťa svadobné dvd jej rodičov :-) zuzika, ja sa problematickej pleti venujem už dobrých pár rokov. Nebiť "dobrých odborníkov", tak už mám dávno po probléme. Pleť som si dalado poriadku sama. Je ale pravda, že veľké percento tvorí psychika. Bohužial naučiť sa na seba pozerať inak, je často náročnejšie ako samotné čistenie a starostlivosť. Ja som si za tie roky vypestovala reflex tým, že som si pleť neustále kontrolovala. Hrozne som sa hanbila za svoj vzhľad a tak som si často behala po pleti rukou, aby som si skontrolovala, že v akom je stave. Dostalo sa mi to do podvedomia a tak som to už robila bez toho, aby som si to uvedomila a tak som si vyrážky pekne roznášala :-| Dnes sa síce už ovládam a snažím sa nerýpkať sa, lenže stále sa občas pristihnem, že si zas kontrolujem pleť :-(
Odpovedať
vrabciak, ja to mam presne tak...stale sa kontrolujem a rypkam si to...A si to tym este zhorsujem. A solarko ti teda tiez pomohlo? Ja chcem zacat v marci tak sa spolieham aj na to trosku , ze sa to zlepsi. A ta kozmetika Ryor..maju aj internetovy obchod ci treba ist do predajne? By som odtial nieco skusila...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuzi, mne solárko pomohlo... počula som už, že slnko a solárko nepomáha, že je to len pocit, ale ja viem, že pomáha a nieje to len pocit :-) Ryor má aj stránky, stačí ak to zadáš do googlu a nájde ti ich stránku, potom si klikni na katalóg výrobkov, mastná a problematická pleť a už len na aknestop..hneď ti to vyhodí tyčinku roll-on. Ja už mám aj ostatné výrobky z tej sady a som spokojná. Keďže mám dosť mastnú pleť, tak na svadbu proti lesku použijem ešte matujúci krém od Mary Kay. Matňujúci krém od Ryoru mi až tak nevyhovoval, radšej si dávam krém na problematickú pleť tiež z tej istej rady. držím palce, aby sa ti to zahojilo. Daj potom vedieť, či ti to pomohlo. Doteraz každému tyčinka zabrala, tak dúfam, že to bude aj tvoj prípad.
Odpovedať
super, idem to hned pozriet a objednam si to...lebo uz mam z toho hlavu v smutku, dufam, ze to pomoze... Inak ako? Mas uz vsetko nachystane? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale kde :-( musela som prerobiť oznámka, pretože som odflákla písmo, tak nás grafik otočil na pate :-| Budúci týžden by sme už oznámka mohli dotiahnúť do konca, je najvyšší čas, keďže v marci chceme rozdávať oznámka. hudbu stále nemáme dotriedenú :-( na ničom sme norobili, pretože som "šikovná" obliala som totiž notebook colou :-N Ale našťastie sa mu nič nestalo :-) chudák už mal aj čerstvo poliatu orchideu na sebe 8-) tento výkend ideme do mesta a rozhodla som sa, že KÚPIME KOŠELU, už vieme totiž kde :-) (len, aby bola drahého veľkosť) čo vy, ako si stojíte?
Odpovedať
Profilova fotka
solarko a slniecko na plet pomaha...urcite to nie je len pocit. Priatel sa dost vyhadzuje na chrbte, v lete po opaleni vobec nema problem...inak nevie si na akne vynachvalit mydlo na pranie :-D ...vraj, ked bol v puberte, skusal vsetko mozne, a len toto mu pomohlo, doktorka mu to odporucila na vysusenie pleti. Ale asi mu kupim tu odporucanu tycinku ;-) ...dik za tip. Ja nejak extra problematicku plet nemam, len nejake tie cierne bodecky, ktore si furt vytlacam, a v praci si tiez stale chytam tvar, opieram si tvar o ruku a tak si vytvaram dalsie :-(. Cakam kedy mi skoncia kramy a tiez zacinam chodit do solarka, opaluje ma sice straaasne pomaly a vytaha mi pehy, ale nejak mi toto pehave opalenie pasuje, hoci som z toho mala depky ked som bola v puberte.
Odpovedať
no my sme na to asi takto...este tortu, tu staci objednat ale mesiac vopred a hudbu este tiez riesime, nejako sa nevieme dohodnut hlavne na ten na obrad :-D no a postupne uz kupujeme veci na vyzdobu, budeme mat nakoniec fialkovu, som zmenila miesto smotanovej, drahemu je toto uplne jedno aka farba :-D No a drahy nema este oblek, vraj ma kopu casu :-o tak som zvedava ako bude stresovat ked pojde kupovat, on ma problem s nohavicami, stehna napasoavne,na pase mu odstavaju... Uz som pozerala stranku, obj. si odtial aj cajik na precistenie a tu tycinku skusim urcite, ked ju tak chvalis ;-) sa na nu uz normalne tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tinka, pehy sú super, tie by som kľudne brala :-) Priateľa rozhodne neumývaj mydlom na pranie, sa čudujem tej doktorke. Veď to mydlo je hrozne agresívne, dobre, že z toho nedostal ekzém. Zbožňujem takéto "odborníčky" doktorky, mne tiež vyrážky v nemosnici prepichovali ihlov a teraz mám na to "krásnu" pamiatku ]-( Dokonca aj dusíkom mi to vypalovali. Som bola jak pokusný králik :-p Priateľa pekne zober so sebou do solárka, len sa tam nezavrite spolu ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzika, nechceš si vytvoriť album? Už máš vymyslenú kyticu? Muži majú so všetkým vždy čas...no nemilujme ich :-D :-D tých tyčiniek mám veľkú spotrebu, dávam si ju dvakrát denne :-) Verím tomu, že ti pomože minimálne tak, ako pomohla mne. Len si zákáž prechádzky rukou po pleti a bude to ok :-)
Odpovedať
uz sa chystam si vytvorit album :-) dnes vecer som sama, drahy ide na hokej niekde pozerat takze supnem zopar fotiek ;-) budem surfovat zase cely vecer po internete :-D kyticu uz ma vymyslenu, zaklad ruze, potom frezie a asi male orchideiky, uvidim este presne, robi mi to kamoska, ona robi svadby, tak spekulujeme co a ako, zakladnu predstavu mam. Do vlasov chcem tiez kvietok, uvidim, ze ktory
Odpovedať
Profilova fotka
prichytila som sa pri tom, ze si raz skrabem tvar...hrosna som :-D
Odpovedať
Profilova fotka
heeej, som sa zabudla pochvalit: vcera nam prisli prstienky...konecne pracujem na oznamku, este potrebujem, aby mi teta poslala nejake nakreslene slniecko, kvetinky a pod., kupim papier a mozme sa pustit do tlace a lepenia. Nebude to sranda, lebo robime take special oznamko (sme sa inspirovali na veltrhu v Blave) Zajtra je veltrh v Brne, tak ideme zas nieco pokukat.
Odpovedať
Článok sa načítava...
tinka supni foto prstienkov :-) do albumu. My budeme mat buduci tyzden, uz sa neviem dockat. A mate bile zlato ze? Matne ci leksle? Mna kazdy strasi, ze matne zlato sa oschucha a zozltne :-(
Odpovedať
no konečne som založila prípravný album :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzikka krasne veci mas v albume,ta prva kytica je nadherna :-) a licenie sa mi tiez velmi paci
Odpovedať
Profilova fotka
zuzikka: mame biele zlato, kombinácia lesk, lesteny mat + ja mam 5 briliantikov
Odpovedať
ja som tiez uvazovala, ze dam brilianty, no nakoniec som zostala u zirkonov, mam 3. Len dufam, ze sa nam tak skoro neznicia ako nam vraveli. Ale uz sa tesim, vo stvrtok budu hotove, ideme pre ne :)
Odpovedať
Profilova fotka
konecne mam pradlo pod saty...nevedela som si kupit podprdku pod korzet, nikdy mi ziadna nesadla...
Odpovedať
ja som tiez zhanala podprdu, ale potom ma pani v salone presvedcila, ze ja nepotrebujem podrdu pod sv. saty a aspon ma nebude tlacit, comu sa nesmierne tesim :-D , je to pohodlnejsie a dobre mi korzet drzi. Ale zhanam pancusky, biele, ale uuplne tenulinke, aby nebolo moc vidno ze su biele, len ta cipka aby bola biela. Zatial mam len 20denove a tie su dost biele.
Odpovedať
ja budem mať miestoštandardnej, silikónovú podprsenku, mám s ňou dobré skúsenosti, nikde netlačí, absolútne ju nevidno a pekne oklame dekolt.... :-N
Odpovedať
janka a dobre drzi ta silikonova? Vraj nie...tak teraz neviem, ja som uvazovala pod popolnocne saty, ze si ju kupim, lebo mam trochu odhaleny chrbat, tak teraz neviem...Tsaty nebudem mat uplne na telo, budu trosku volne, myslis, ze v pohode?
Odpovedať
Mne vydrzala ta lepiaca silikonova podprda 2roky, drzi dobre, len sa nesmies nakremovat.. A nosievala som ju casto.. a hlavne v lete ju urcite vyuzijes.. :-)
Odpovedať
super, tak si ju asi kupim :-)
Odpovedať
dievcata, aj ja uvazujem nad kupou silikonovej podprdy. myslite tu taku co su dve silikony spojene v strede zapinanim ci cim??? ja nemam velmi take "stojace" prsia, tak sa bojim zeby mi ich este viac nezatazila a nemalo to opacny dojem aky ma vytvorit (hlavne co sa tyka popolnocnych tenkych lahuckych siat kde je to viac vidno ako pod svadobnymi ktore su spevnene).
Odpovedať
no snad sa tu vyjadria kocky, co uz maju skusenosti, ja nad nou uvazujem velmi, tiez pod popolnocne satky. Este prosim baby, nie je eshop, kde by sa dala objednat? Poslite mi prosim do IP ak niektora viete, kde ju objednat. Dakujem ;-)
Odpovedať
Ano su to take dva kosicky v strede spojene zapinanim.. bud su potiahnute latkou alebo su cele silikonove.. oboje su super, odporucam, lebo aj cez leto mate v tricku pekne prsia a hlavne nevidno cez to bradavky :-) Najdem na nete nejaku stranku..
Odpovedať
http://www.bra.sk/index_sk.php?part=g... Podla mna je dost draha, kamoska ju predava v jej obchode asi o polovicu menej...
Odpovedať
bonbonik to hej, ja som ju niekde videla za 13-14eur len neviem kde :-|
Odpovedať
tu v bazare predava jedno dievca za 16-17e. tak neviem...mozno vyskusam. dufam ze mi to tam nebude visiet :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, tak takú podprdu, budem mať aj ja. Moja sestra ju totiž má a pochvaluje si ju. Vobec o nej nevie akurát je to vraj taký divný pocit, keď si ju dá dole.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?