Svadba 15.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babulky, tak my máme s drahým termín 15.10.2011. Je to deň nášho tretieho výročia a vôbec sa nebojíme rôznych výstrah a odhováraní práve pre rok 2011. Nám numerologicky vychádza z dátumu dvojka, ktorá je úplne super pre svadby, takže sme si vydýchli. Nájde sa niekto, kto má tiež tento termín? Nech porovnáme prípravy? My nemáme ešte nič, len si dávame dokopy predstavy. Akurát šaty už mám doma, aj k tým som sa dostala úplnou náhodou. A čo baby, vy ste ako na tom? Ukľudnite ma, že máme ešte kopu času :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alisska takze Orava? tam je to nadherne :) ja som bola na Orave minuly rok, ale zamilovala som sa do toho krasneho kuska Slovenska :) a hej, makame na vlastnom bungalove, tesim sa velmi, i ked je to o drzku niekedy :) dnes z prace utekam rovno na stavbu, vecer som vzdy unavena ako kon :) ale stoji to za to ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@tulipan25 ďakujem, no bol dosť drahý, ale stojí to za to :) vyšiel nás 57€ aj s poštovným
Odpovedať
Profilova fotka
dost....ale je naozaj super! :) @habdula
Odpovedať
Ahojte nevestičky, ako tak čítam vaše príspevky, tak niečo na tom oktobrovom sobáši bude pravda, že vydrží, lebo aj moji rodičia sa brali v oktobri a dozvedela som sa to nedávno. No sranda, takže nám želám krásne manželstvo a aj tým neoktobrovím, aby sme sa lúbili vždy.....
Odpovedať
Profilova fotka
babulky, tak už som sa rozhodla, čo sa týka šiat, nikto o nich nevie, iba moja mamina a svokra a nikto ich ešte okrem nich nevidel, dúfam, že sem nikto ani nezablúdi. Sú ľahučké a cítim sa v nich o dve čísla menšia. Tak spravte kuk, či môže byť :D
Odpovedať
Profilova fotka
@habdula nevesta jak lusk! su krasne :)) budes krasna! :) vybornu postavicku ti robia :) a este aj brual sexi dekolt ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tulipan25 jej ďakujem moc moc, super sa v nich cítim a sú fakt ľahučké, úplne super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte spolunevesticky tak posledne co mi chybalo boli popolnocky ale aj tie uz su......belaso modre a sedia ako uliate.........juchuuuuuuuuuuu
Odpovedať
Profilova fotka
@habdula moja , to je ten pocit taky, ze SU TO ONY:) Tie vyvolene...ja mam taky pocit v tych mojich :) @valerieirons tak super ;) a fotku mame? :)))))
Odpovedať
Profilova fotka
@tulipan25 jasne prave som ju dala do mojho blogu............. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@valerieirons uz som videla :) aj komentovala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem.....ako pokracujete s pripravami dievcata? ja az na par detailov uz mam skoro vsetko ........
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@valerieirons ja viacmenej tiez...... :) len mladeho musim nahnat konecne kupit oblek ;) uz si nervozna? ja este vobec....a ani nijake nocne mory nemam :)
Odpovedať
Profilova fotka
:D ten moj mal oblek este skor ako ja saty. chlapi to tak neberu...len s popolnocnou koselou sme cakali az do teraz lebo som este nevedela ake saty budem mat...
Odpovedať
Profilova fotka
@valerieirons moj aj popolnoci bude mat bielu , len si da cyklamenovu kravatku k mojim satam....ale - tu koselu samozrejme este nemame :) minule soms a ho pytala, ze kedy uz konecne raci kupit oblek, tak sa opytal ze KEDY TO VLASTNE MAME? 15.10? POHODKA, 12.10 pojdem kupit :) furt ma tak zlosti :) vraj z lasky :)
Odpovedať
Profilova fotka
:D veru to tak z lasky . nevies co vravi ceske prislovie>co se skadliva to se rado miva....
Odpovedať
Profilova fotka
@valerieirons na tom nieco bude :) my sa tak "skadlivame" casto ;)
Odpovedať
Profilova fotka
:D ci veris ci nie my tiez......
Odpovedať
Profilova fotka
@valerieirons to je potom fajn ;) aspon nie je nuda:)
Odpovedať
Profilova fotka
@tulipan25 mas niekde foto obruciek?
Odpovedať
Profilova fotka
@valerieirons album - co uz mame :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby vy ste sa rozrečnili :-D ale to je len dobre... tak to moje zlato bolo odhodlané včera konečne kúpiť oblek, ale potom mi zadrel, že je teplo a sa mu nechce.. asi ho zadrhnem :-) okolo 16teho idem so švagrinkou nastávajúcou spraviť nálet na topánky, tak snááááááááď už nejaké nájdem a kúpim, lebo už som z toho na nervy :-) @tulipan25 ja by som ho asi zabila, keby sa ma spýtal, že kedy to vlastne máme.... :-D ale normálne sa čudujem ako sa do toho teraz vložil.... tuším sa angažuje viac než ja :-D @habdula tie šatky sú fakt krásne... dobre si si vybrala. a presne ako to povedala tulipanka, tak v tých šatách musíš mať pocit, že TOTO SÚ ONY! ja to mám tak pri svojich, aj keď mi radili nech si vyberiem iné, v tých mojich sa cítim krásna a sú najviac pohodlné zo všetkých čo som skúšala... ;-) už sa neviem dočkať, keď ich budem mať znova na sebe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alisska @valerieirons @habdula kockyyyyyyyy, dnes vsade tolko svadieb, to je asi najvytazenejsi datum za tento rok :-D som tak na nas myslela, ze o necely mesiac a pol budeme uz slubovat vernost a lasku tym nasim polovickam :-D a peve verim, ze pociase nam vyjde take ako dnes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alisska moj velmi dobre vie, kedy mame svadbu ;) len on je taky podryvak, vraj to robi z lasky, miluje, ked sa rozcertim..... :) ja viem, ze on si utahuje, a snazim sa ostat pokojna ale nejde to..... :) furt ma nastartuje ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@tulipan25 jasnacka ja verim ze nam to vyjde jednak pocasickom jednak krasnou svadbou a nakoniec aj vsetkym v zivote....
Odpovedať
Profilova fotka
@valerieirons presne tak.....lebo svadba je len vsup do niecoho noveho, trva len jeden den, ale ten zivot po tom....ten je najdolezitejsi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tulipan25 tak tak...
Odpovedať
Profilova fotka
baby, musim sa vám posťažovať... môj drahý si už kúpil oblek... ale je strašnýýýýýýýýýýýýýýý ;-( lenže on je z neho úplne nadšený, neviem jak mu povedať, nech si kúpi iný... help ;-(
Odpovedať
@alisska no mojka, inak ako po slovensky to nepôjde. narovinu, možno sa urazí, ale prejde ho to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alisska no alisska, čo ti k tomu povedať, ja by som drahého bezo mňa nepustila kupovať svadobný oblek a našťastie som sa ani nemusela vnucovať, chcel, aby som si ja povedala, aký chcem, aby mal. Takže máš dve možnosti, buď si zvykneš, ako som si ja musela zvyknúť na naše otrasné obrúčky :) alebo mu rovno povieš, že si vybral naprd :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?