Svadba 15.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babulky, tak my máme s drahým termín 15.10.2011. Je to deň nášho tretieho výročia a vôbec sa nebojíme rôznych výstrah a odhováraní práve pre rok 2011. Nám numerologicky vychádza z dátumu dvojka, ktorá je úplne super pre svadby, takže sme si vydýchli. Nájde sa niekto, kto má tiež tento termín? Nech porovnáme prípravy? My nemáme ešte nič, len si dávame dokopy predstavy. Akurát šaty už mám doma, aj k tým som sa dostala úplnou náhodou. A čo baby, vy ste ako na tom? Ukľudnite ma, že máme ešte kopu času :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Halloooo, spolunevesticky, co noveho ? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, bola skušať nejaké šaty, ale potrebujem helfnúť, tak prosím pokukajte moj album, dikes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alisska moja , co si si vybrala nakoniec? ja uz mam definitivne satky, siju mi ich v polsku, kuk na album co uz mame :) a idem pozriet tvoje :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tulipan25 no popravde este vybrane nemam, uz ma aj zacina kvoli tomu chytat panika, ale ked ja stale neviem... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@alisska najdes, vyberies, v tom albume mas naozaj krasne satky :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, tak teda pripájam aj ja tie moje, nie je to klasika, ale mne sa páčia ... nie sú to však šaty podľa mojich predstáv, ale dôležitý je muž, nie šaty ;-)
Odpovedať
@habdula ahoj, aj my máme 15. 10 a jedine čo mám, je sála, farár, kameraman a manžetové gombíky pre drahého.... :-))) celkom som šikovná :-))
Odpovedať
Profilova fotka
@habdula mne sa velmi pacia tvoje satky....budes ako princezna :) a s tym muzom mas pravdu :) keby som sa aj v mechu mala vydavat, prezila by som ;) aj ked je svadba jeden z naj dni v zivote, stale vravim ze "TAKE IT EASY" :) Dolezitejsi je ten zivot po svadbe ;)
Odpovedať
hladám DJ -Nitra a okolie.............súúúúúúúúúúúúúrne
Odpovedať
@alisska prosím ťa, koho máte DJ??? neviem nikoho zohnať...... nevieš mi niekoho poradiť???
Odpovedať
@tulipan25 hladam DJ.........okr. Nitra......viete o niekom ??????????????????? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanka2121 hmmm, náš DJ ani neviem odkial je... :-D ale ak chceš tak môj ujo a bratranec su DJ, môžem sa ich spýtať či by ti nezahrali na svadbe ak chceš. keď tak mi napíš do IP odkial si a tak a môžme sa dohodnúť ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
dakujem, ked je tvoj ujo DJ, prečo si ho nevoláš??? ak sú dobrí samozrejme.......:-)). Už som si dnes dohodla termín.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanka2121 no nevolám ho kvôli tomu, že robím iba malú svadbu pre rodičov, súrodencov, babky a krstných... a ostatných nie. a bolo mi blbé ho volať hrať... možno je to divné, ale proste neviem jak by som sa cítila keby mi došiel na svadbu robiť...
Odpovedať
Profilova fotka
babuleeeeee :-) dnes som bola znova skúšať ďalšie šatky a už som sa aj rozhodla.. táááákže buď tento alebo budúci týždeň idem vyplatiť zálohu a budem mať šatyyyyyyyyy. neskutočne sa z toho teším lebo som sa strašne dlho nevedela rozhodnúť, ale dnes som to zaklincovala a som úplne nadšená... sú nádherné, jedinečné, originálne a iné... som z toho celá happy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alisska huraa, tesim sa spolu s tebou :) je to dobry pocit, mat uz satky z krku ;) mas aj nejaku fotku ?
Odpovedať
Profilova fotka
@tulipan25 mam aj foto, ale nechcem moc zverejnovat ktore to su... napisem ti do ip... ;-) bo moj drahy je straaaaaaaaaaaaaašne zvedavý a už ma aj vydieral, že ak mu nepoviem ktoré som si vybrala tak si dá biely oblek... ]-( ale kamarát ho včera spacifikoval, tak je dobre.. ale pre istotu ak by sem zabludil... ;-)
Odpovedať
Ahojte baby aj my mame termin 15oktobra ako ste s pripravami? My mame vsetko uz vybavene az na obrusky oblek a alkohol..
Odpovedať
Profilova fotka
@11lucinka vitaj medzi nami :) ja osobne uz mam objednane saty, objednane obrucky, alkohol kupeny, kostol, sala, huda, pekarka zajednane :) oznamka, etiketky na vino a stiky na "poredočné" flasticky som si sama navrhla a uz ich mam aj hotove :) este vyzdobu zabezpecit, kupit popolnocky a oblek drahemu a moze byt svadba :)
Odpovedať
@tulipan25 teeeeda a kedy to mate termin svadby? to uz mate nejak vela toho vybaveneho asi by sme sa aj my mali poponahlat :) etikety si tiez navrhujeme teda aj povytlacame sami uz aj mame predstavu take jednoduche a kde budete mat svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
@11lucinka ... lucinka, všetky tu máme svadbu 15.10. :)
Odpovedať
@habdula hned ako som to dopisala a poslala ma to napadlo :) som myslela ze pisem v tej druhej diskusii ma to zmiatlo..No ako ste s pripravami? ja este stale polemizujem o tom starejsom treba ho ci nie.. aaaaaah :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@11lucinka tak ako habdula pisala - 15.10 :) ja sa snazim veci zabezpecovat uz teraz, lebo v lete na to proste nebudem mat cas, staviame si domcek tak celu svoju energiu budem musiet koncentrovat na stavbe ;)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky mám dilemu, ktoré šatky sú krajšie??? Mám tie bielo-červené, no tie čisto biele, konkrétne Alfred Angelo - Madrid, som našla za super cenu, ešte aj veľkosť ako pre mňa, tak mi to začalo vŕtať v hlave :(
Odpovedať
@habdula tak predsa mas cervika pohybnosti??? :) Tazko povedat, zalezi, v ktorych sa ty citis najlepsie, mne osobne tie cervene nie ze by boli zle, len ta cervena mi vadi :) Ale tak zasa budes odlisna. Ale viac sa mi pacia tie na lavo. Skus sa v nich odfotit, aby sme si vedeli lepsie pradstavit :)
Odpovedať
Profilova fotka
@habdula no musím súhlasiť s blondkvetinkou... tie červené sú fajn. sú veľmi pekné a aj ja som uvažovala veeeeeeeeeeeeeeeeeelmi dlho nad podobnými, ale tie biele sú pekné tiež... najlepšie by bolo ak by si mala nejakú fotku ako v nich vyzeráš, lebo takto je to ťažko... každopádne držím pästičky pri výbere... ;-) inak baby, už mám zaplatenú zálohu za šaty, bola som v salóne vo štvrtok a minulý pondelok mi došla aj bižutka :-D ešte zohnať topánky a budem na komplet vybavená (nerátam popolnočný vohoz momentálne :-D ) tak sa trošku tešííííím akurát čo tu čítam čo písala @tulipan25 tak mám pocit že hroooooooooozne nestíham a zaostávam... zlý pocit, veľmi zlý... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@alisska zo mna zly pocit nemaj :) leto , ako som uz pisala, pre mna bude uplne out co sa svadby tyka, to nebudem mat vobec cas....a potom uz len september ( i ten budem vacsinou na stavbe) a v oktobri svadba ;) nic neboj :)
Odpovedať
Profilova fotka
@habdula asi ti velmi neporadim, moja, lebo mne sa obe satky velmi pacia :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky, stres Vás ešte nechytá? :-) lebo mne sa už pomali lepí na päty.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@alisska hlavne no stres :) i ked to bezi jak blaaaaziveeee :) ale ja si ese akosi neuvedomujem, ze od oktobra zo mna bude pani ;)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?