Svadba 15.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babulky, tak my máme s drahým termín 15.10.2011. Je to deň nášho tretieho výročia a vôbec sa nebojíme rôznych výstrah a odhováraní práve pre rok 2011. Nám numerologicky vychádza z dátumu dvojka, ktorá je úplne super pre svadby, takže sme si vydýchli. Nájde sa niekto, kto má tiež tento termín? Nech porovnáme prípravy? My nemáme ešte nič, len si dávame dokopy predstavy. Akurát šaty už mám doma, aj k tým som sa dostala úplnou náhodou. A čo baby, vy ste ako na tom? Ukľudnite ma, že máme ešte kopu času :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky. Ďakujem strašne moc za povzbudenie, že všetko stíhame :) Takže už máme to najhoršie vybavené. Ešte sa rozhodujeme medzi dvomi sálami a dvomi kapelami....ale termín je dohodnutý 22.10.2011 o 14.00 :) Ako sa Vám darí?
Odpovedať
Profilova fotka
@alisska pekna kombinacia :) taka vasniva :) a neboj, isto ti to pekne urobia, ja sa velmi spoliehat nemozem, preto si radsej urobim sama :) som kreativny tip a uz sa fakt tesim na tuto milu robotku 8-) @katarina279 super, sa tesim, ze to najhorsie uz mas za sebou ;-) musime verit, ze v oktobri bude krasne pocasie :)ale vlastne, ci bude prsat, snezit, svietit slnko, podstatne je, ze si budeme brat muzov, ktorych lubime nie? i tak to pre nas bude najkrajsi den ;)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte spolunevesticky :) mam na vas otazocku....kedy sa idete fotit? pred, alebo po obrade??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tulipan25 Ahojte spolunevestičky :) to bolo pekné oslovenie. Tak mi sme sa o tom bavili len tak okrajovo. No osobne si myslím, že je asi praktickejšie sa ísť fotiť pred obradom. No rada si vypočujem aj tvoj názor a názor našej spolunevestičky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katarina279 katka, asi aj ja pred obradom, ale vies, uz to nebude take......ten moment ked ma drahy prvykrat uvidi, ked pride s celou bandou :) uvidime..... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tulipan25 Presne viem, o čom hovoríš. :) Ja som na to tiež myslela....aj keď je to praktickejšie, tak určite sa mi viac páči predstava, že ma uvidí až tesne pred obradom
Odpovedať
Profilova fotka
@katarina279 ;-) ja som zvedava, ako to nakoniec vyriesime :) ale, este kopec casu ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@tulipan25 No veru aj ja som zvedavá :) Neboj času dosť, ale ubehne to vééééľmi rýchlo. Už si pozerala šaty?
Odpovedať
Profilova fotka
@katarina279 pozri album, tam mam inspiracie, ale v salone som este nebola :) a ty ?:)
Odpovedať
Profilova fotka
@tulipan25 ja som bola mrknúť šaty v salóne a objednala som sa na skúšku. V piatok o 16.00 budem skúšať :) Som zvedavá :) Inak práve som na webe objavila stránku, na ktorej sa dajú svadobné šaty kúpiť a je to dokonca lacnejšie ako požičanie.
Odpovedať
Profilova fotka
@katarina279 myslis svadobnesatynapredaj.sk? ked to tak ano, ja aj rozmyslam ze si dam satky usit, vraj v polsku to ide okolo 1000 zlotych, co je nasich cca 230 eur, co je super cena.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tulipan25 Presne ten web myslím. Inak aj ja som sa pohrávala s takou myšlienkou. Je to o dosť lacnejšie ako požičanie :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@katarina279 tak tak, a mas ich vlastne, nemusis sa bat ze ich znicis :) co som citala recenzie, vraj je to seriozna firma, a ze satky su fakt krasne ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@tulipan25 Tulipánočka, prosím ťa keď som si vytvorila album, vložila tam pár fotiek, ale ešte stále tam chcem vkladať fotky, ako sa to dá ? hmmmm asi som blbec, nemôžem na to nejako prísť :(
Odpovedať
Profilova fotka
@katarina279 v pohode :) klikni na nazov albumu, a potom tam dole, ked ti album otvori, budes mat ze pridaj dalsie fotky ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@tulipan25 noooo idem sa pozrieť, ale nebolo to tam tuším :) Ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tulipan25 Ďakuuuuujeeeeem, zrazu to tam už je :) Ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katarina279 no vidis ;) som rada, ze som pomohla :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, k tomu foteniu ešte, my tiež pojdeme zrejme pred obradom, z praktickeho dôvodu.... :-D k šatám, no už som nejaké skúšala, ale ešte sa chystám, a som rozhodnutá, že ak sa mi žiadne nebudú páčiť, tak si dám šatky ušiť ( asi tie čo mám v albume s takou dlhou stužkou a rukávikmi. ) cez jednu holku zo žiliny, ktorá to dáva šiť v amerike. aj budúca švagrinka si tak dala šiť šatky, a boli úúúúúúúúúplne nádherné, akurát že ich nevyužila bo potom svadbu zrušili, takže má úplne nové a krásne šatky stále doma, ak by ste mali niektorá záujem tak ich má v albume, adulda1. dufam, že som dobrý nick napísala... ;-)
Odpovedať
@habdula Ahoj :-) na obrúčky odporúčam maďarsko my sme kúpili tam a boli o dosť lacnejšie ako na slovensku
Odpovedať
Profilova fotka
@alisska eeejha dost neprijemne, ked uz mala saty a svadbu zrusila..... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, mam napad, hodte sem kazda k prispevku fotku siat, ktore budete mat na svojej svadbe , hm? a potom si mozme nazajom ohodnotit nase vybery :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tu hned pridavam svoje, saty som nasla na ebay, ale asi si ich dam usit, bojim sa ich objednat....
Odpovedať
Profilova fotka
@tulipan25 iha, pekne princeznovske.. ;-) ja silno uvažujem nad týmito ak nenájdem nikde v salóne nič krajšie. ale tiež si ich asi dám ušiť...
Odpovedať
Profilova fotka
@alisska jeeej aj tvoje su kraaasne :)
Odpovedať
Habdulka - aku ste si nakoniec vybrali skupinu????
Odpovedať
Profilova fotka
baby, tak už máme obrúčky, sú nádhernééééééé :-) foto zatial neni, ale bude ;-) a mám na vás otázku, ako budete mať riešenú dopravu? ide o to, že mi nemáme ďaleko od seba kostol a reštiku, nech je to max. 10 minut pešky, to by nebol problém, len čo ak bude škaredo, jak to vyriešiť, ak mi viete poradit tak budem moc vďačná....
Odpovedať
Profilova fotka
dievčata my mame svadbu 22.10.2011 takže niečo po vas :-)) ale ešte mam čas na vybavovačky... jedine včera som si objednala kameramana a fotografa v jednom.... a saly idem pozerať zajtra... šaty mam už objednana.. a teraz som pozerala pohare a su za velmi dobre ceny.. tajže šupo aj na ne :-)))) teším sa :-)) ozdoby by som chcela kremovo fialove tak uvidím čo sa mi podarí :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...aj my máme termín 15.10.2011 a to hlavne kôli tomu, že sme najskôr chceli marec 2012 ale sme si nepozreli poriadne kalendárik mno a ked sme to povedali našim rodičom, zrušili nás že je pôst :-D . Ale som rada, že to bude ešte tento rok. Máme už zajednanú sálu, farára, kostol, šaty, popolnočné šaty sú už doma, obrúčky tak isto....Vo fáze vybavovania je starejší a fotograf....a o hudbe a kameramanovi nemáme absolútne šajnu :-S ale do konca tohto mesiaca to chcem mať všetko z krku aby sme sa potom mohli v kľude venovať drobnostiam....výzdobe...oznámeniam...sv.pohárom...pierkam...a podobne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alisska ja tiez neviem, ako to bude s dopravou, lebo aj my to vsetko mame tak blizko ako vy, ale mily je zo susedneho mesta, takze on pride autom ku mne, jeho rodina tiez dojde svadobnym autobusom, tak to nakoniec asi dopadne tak, ze sa potom autom a busom presunieme do kostola, a odtial neskor do saly 8-) ale uvidime :-D @vaskana vitaj :) das link na svadobne pohare? :) @vladimira20 vitaj Vladka :) je nas uz celkom dost :) tesim sa:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?