Svadba 14.9.2013

Zobraz úvodný príspevok
Téma pre dievčatá a ženy, ktoré budú mať svadbičku 14.9.2013, aby sme sa mohli navzájom podeliť o dojmy z príprav ;-)
Odpovedať
@trish31 fotografa mame od NZ a svadba bude mala, takze nieco sa uz len najde...
Odpovedať
Profilova fotka
@mariankamk ja som chcela Tevel v Sladkovicove ale nakoniec to vyzera na Romantik v Hornej Strede... Inak baby to Vam zavidim ze ste doma a riesite pripravy,takto z CA to nie je nic moc
Odpovedať
@trish31 spociatku som uvazovala na Hotelom Galanta alebo este jednou restikou (nazov uz neviem), musela by som maily mrknut... ten hotel vyzeral dobre, len neviem, ci este bude volne, bavila som sa s nimi este na jesen...
Odpovedať
Profilova fotka
@mariankamk zabi ma ja neviem kde to je :-D
Odpovedať
@trish31 tak mrkni http://www.hotelgalanta.sk/index1.php nejak za Galandiou... tusim je to v Kolonii (hadam som netrepla blbost)
Odpovedať
Pridavam sa ku vam mile damy, a nemozem uverit ze tolke z vas maju svadbu v ten isty den ako ja :) u mna to bude slovensko-zahranicna svadba takze ocakavam zaujimavu zostavu hosti, aspon bude zabava :) dufam ze nam vsetky tie pripravy pojdu pekne od ruky a vsetko bude podla nasich predstav 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mithra ahoj,tak aj u nas je to slovensko-talianska svadba:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte všetky :) Tiež sa sem k vám pridávam a hlásim sa k 14.9.2013. Ani neviem ako..ale úplne spontánne sme prišli k tomuto dátumu. V októbri 2012 ma priateľ požiadal o ruku a hneď spustil reči o svadbe (z čoho som bola milo prekvapná). Zahrnul tam aj takú vetu, že dve zimy už na mňa čakať nebude :D A keďže som sa vždy chcela vydávať v septembri..tak sme začali plánovať na najbližší september. A je z toho 14.9.2013. Takže sa tešíme spolu s vami ;) Máme zatiaľ zajednanú sálu, fotografa a kostol. Aha...a ešte aj koláče ;)
Odpovedať
@saurik tak vitaj medzi nami :-) ja som tiež vždy chcela svadbu v septembri, tak som rada, že sa to aj plní... nás zajednanie kostola ešte len čaká, tak dúfam, že vybavime...
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj baby tak mi fotograf potvrdil dnes termin,tesim sa jak blecha :-D
Odpovedať
@trish31 super :-) a koho budete mať?
Odpovedať
Profilova fotka
@mariankamk www.photocipe.com
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@trish31 viem si to predstaviť. Nám keď fotograf potvrdil termín, bola som šťastná jak blecha. Asi na 5. pokus to vyšlo..lebo všetci už boli obsadení (teda tí, ktorých práca sa mi páči). Tak sa teším s Tebou ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@saurik presne tak,ja som netusila ze to bude az taky problem...Ti,co sa mi pacili boli obsadeni ]-( A potom som nasla jeho na FB,hned sa mi zapacil a vyslo to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trish31 presne, aj ja cez FB...úplnou náhodičkou :D
Odpovedať
Profilova fotka
@saurik fakt mi to zlepsilo den ;-)
Odpovedať
babulky, lucim sa, nebudem patrit medzi vas, zrusili sme to v septembri... peniazky, rozne nazory na situaciu... tak to vidim na 2014, ak sa nezadari babo (ono by to urychlilo a nemuseli by sme riesit hluposti)
Odpovedať
Profilova fotka
fíha ale sa nás tu už nazbieralo neviest s rovnakým termínom :-) tak dúfam, že bude pre nás šťastný ;-) .. ja idem zajtra na prvý skúšku šiat, tak som zvedavá ako to dopadne
Odpovedať
Profilova fotka
@mariankamk no tak dufam ze o rok alebo si to este rozmyslite .......
Odpovedať
Profilova fotka
No aj my sa ideme brat 14.09.2013 tak vsetkym dievčatám prajem a držím palce pri úspešnom zrealizovaní vlastných predstáv.............. No mne toho treba ešteee velaa a hladam momentalne nejaku super kapelu alebo DJ
Odpovedať
@adriankajojo ved uvidime, teraz to vobec neriesime... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Taky máme.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak jak pokračují přípravy? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pridavam sa, tiez mame svadbu 14.9.2013. Svadba bude v Bratislave. Vsetky vacsie veci mame uz zajednane, momentalne sa chystame riesit (vyberat) obrucky :-) Uz sa tesim :-)
Odpovedať
Ahojte ... Ako tak čítam, tak nás je dosť, my ideme mať tiež svadbu 14.9.2013 a nemáme vybraté ešte nič okrem obrúčok.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím nevestičky.. aj my patríme medzi vás... svadba bude 14. septembra... už máme povačšinou vybavené... ešte zákusky riešime momentálne a mojmu nastávajúcemu manželíkovi chýba ešte oblek :( tak dúfam čoskoro niečo nájdeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky :) aj my mame svadbu 14.9.2013 :) uz sa velmi tesim :) moj drahy tiez este nema oblek a ja popolnocne saty a topanky :( a na obrucky sa chystame buduci tyzden :) uz sa neviem dockat :)
Odpovedať
ahojte aj my mame svadbu 14.9. a nemame este nic, iba kostol a miestnost na hostinu, a este Dj
Odpovedať
Profilova fotka
Cauko baby, nejak nam to tu vázne :-D to je nás tak malo, ci sa nic u vas nedeje??? :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?