Svadba 14.9.2013

Zobraz úvodný príspevok
Téma pre dievčatá a ženy, ktoré budú mať svadbičku 14.9.2013, aby sme sa mohli navzájom podeliť o dojmy z príprav ;-)
Odpovedať
@xmiskax11 jej, ty si zblizka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ano som priamo zo serede a ty? preto som si ta oznacila,ved si aj moja vekova kategoria :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@riana12 no ano som priamo zo serede a ty? preto som si ta oznacila,ved si aj moja vekova kategoria
Odpovedať
@xmiskax11 teraz byvame uz v galante :-) inak sme obaja z dedin, ale tiez okres GA :-) a ked si uz nacrtla, tak rocnik a mesiac? ja februar 88 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@riana12 aha no ja som seredanka ale zijem v zahranici takze cela organizacia ide cez moju zlatu mamu :) mate uz aj salu zajednanu?
Odpovedať
@xmiskax11 jedine, co mame, tak je fotograf... na ostatne cakame do noveho roka... budeme mat malu svadbu, takze nejak to az tak neriesim... resp. kym nemam uplne presnu predstavu, tak este tolko nie som tym zahltena...
Odpovedať
Profilova fotka
@riana12 my budeme mat tak max.do 50 ludi ale salu,hudbu,fotgrafa a kameramana sme uz riesili teraz kedze je uz pomali vsetko obsadene..tusim je to ziadany termin :)
Odpovedať
@xmiskax11 september celkovo je vychyteny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) aj ja sa k vám pridávam s týmto dátumom svadby... Zatiaľ mám sálu, fotografa, skupinu, teraz hľadám ešte kameramana. Ostatné budem riešiť až od nového roku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Já mám také termín 14.9.2013, Původně měla sice být svatba v červnu, ale kvůli okolnostem jsme ji přesunuli na září a vzhledem k tomu, že naše kapela měla volno jen 14, tak to bylo jasné. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Takze uz sme pokecali aj s fararkom a urcili sme si aj hodinu 16,30.Po vianociach sa za nim musime stavit a odovzdat udaje svedkov.Normalne ma bolelo brucho ked sme isli za nim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak 15,30 sekla som sa uz mi s toho sibe a to je este skoro rok do svadby :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@xmiskax11 fúha vy ste boli už aj za farárom, tak to si ja nechávam až na budúci rok :) snáď sa ešte dáka hodinka nájde pre nás..
Odpovedať
Profilova fotka
@katulienka33 no boli sme nech to mame s krku ale aj koli tomu ze my byvame v rakusku tak pre nas je to trosicku tazsie vybavovat,ale hlavne som chcela vediet ci nebude problem so sobasom v kostole ked moj drahy nema prijimanie a ma len krst.
Odpovedať
Ahojte pripájam sa aj ja. Zajednané už máme všetko, spevácke duo, fotografa, sálu, kostol.. už len riešim výzdobu nakoľko si ju chcem robiť sčasti sama a sčasti chcem požičať baldachýny na stenu a svetelnú oponu. a už sa vytešujem, hľadám šaty, obrúčky a tak :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte my budeme mat tiez svadbu 14. septembra 2013 :) máme zajednanú sálu, ubytovanie, fotografa a kameramana. výzdobu si idem robit sama, teda s babami z rodiny lebo sme fakt velký babinec plus nám ju bude dorábat moja teta, ktorá robí niečo ako supervízorku v 5* hoteli v zahranici. mám uz doma aj nejaké dekorácie, kedze som ich kupovala z vianocneho sortimentu a darceky pre hosti. bude nas okolo 80 :D a to volame len najblizsiu rodinu a kamaratov. a teraz uz pokukujeme po obruckach, kriziku, podakovani a pod. saty si pradvedodobne idem dat usit, uvidim :) zelam vela peknych dni :D
Odpovedať
Profilova fotka
@xmiskax11 aha jasné a bude problém či všetko ok? ale myslím že s tým už teraz nerobia problém pokiaľ jeden z páru má všetko...
Odpovedať
Profilova fotka
@katulienka33 nie je problem ak su obidvaja pokrsteny,ak mas krst tak uz ich viac nezaujima
Odpovedať
viem ze rozpocet vychadza cca 5O eur na jedneho hosta /ked do tej ceny je zapocitane vsetko - saty, ozdoba, jedlo, pitie, kolace, torty, sala/
Odpovedať
Ahoje baby, no ako prebehli sviatky? tento rok sa vydávame :D ako pokračujete s prípravami?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj budúce nevestičky, my máme tiež termín svadby 14.9.2013. Svadba sa bude konať na Morave, kvôli obrovskému rozdielu počtu hostí môjho budúceho manžela. Zo začiatku mi to bolo ľúto, že sa nebude konať svadba tam odkiaľ pochádzam, ale má to na druhej strane veľké výhody, pretože žijeme spoločne u snúbenca a môžem si všetko plánovať, pripravovať, obchádzať a zisťovať. Mám tu skvelé priateľky, ktoré mi so všetkým pomáhajú. Svadba bude tradičná v duchu folklóru, máme zajednanú cimbálovú muziku a dechovú skupinu a tiež DJ. Snúbenec je folklorista,takže všetci hudobníci nám hrajú ako sa hovorí "za pusu" a DJ je tiež z rodiny ako aj kameraman a fotograf. Tiež už máme zajednaný kostol- ten bol ako prvý na zozname a tiež sálu. Akurát riešim svadobnú výzdobu, rozhodla som sa, že si ju pripravím sama....už sa neviem dočkať... :-) Prajem vám milé nevestičky, aby ste všetko zvládli v pohode bez stresov a aby váš svadobný deň bol tým najkrajším dňom presne podľa vašich predstáv :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :) pridavam sa k Vam :) 14.9.2013 o 14:30 :D Košice. Nasa svadba bude spolu s krstom, lebo v juli rodim, tak dufam, ze sa nezblaznime a ze vsetko dopadne fajn!!! zatial sa podelim s albumom, vela tam toho nie je, ale zatial mame termin, kostol Seminarny na Hlavnej, zakusky zajednane, aj torty, mam rezervovane saty, no netusim ci na mna vojdu aj po porode :( mame aj salu objednanu, kameramanku a zvysok je v stadiu riesenia :) Tak hor sa do toho! Drzim Vam päste!
Odpovedať
Profilova fotka
@reni1512 super šikulka..dobre naplánované
Odpovedať
Profilova fotka
@satanka1 taky tak drzim :) caka ta to skor, tak nech vsetko dopadne ako ma :) a este lepsie :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pridavam sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky taky máme termín 14.9.2013
Odpovedať
ahojte babulky :-) my toho teda moc nemáme... len fotografa a šaty... už nech bývame, lebo snúbenec skrz prerabku nechce teraz riešiť svadbu vôbec, že sa na to sústrediť nevie (alebo skôr nechce, je to pohodlnejšie... :-p) ani rodiny nič nevedia, tak ma to ani nebaví... teraz som trošku v kontakte s fotografom, dohadujeme predsvadobne fotenie... ale čo je dôležitejšie, ani len nie sme dohodnutí, kde to spachame, či na dedine či v meste, či kostol alebo matrika... keby bol taký marec/apríl, prijala by som viac :-D teraz som len zbytočne plná nervozity... ešte je niektorá z vás aspoň v trošku podobnej situácii?
Odpovedať
Profilova fotka
@riana12 ty mas svadbu 14.9?Aj ja,prave nam potvrdili termin
Odpovedať
Profilova fotka
@mariankamk odkial mas fotografa?Na tvojom mieste by som uz rezervovala miesto.Ja som v Kanade,takze som len mame povedala cca kde by sme chceli,mama obvolala a teda uz v nasom okoli nie je toho vela volneho :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?