Svadba 14.9.2013

Zobraz úvodný príspevok
Téma pre dievčatá a ženy, ktoré budú mať svadbičku 14.9.2013, aby sme sa mohli navzájom podeliť o dojmy z príprav ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:) podľa mňa máme pekný termín :-) som zvedavá ako budeme napredovať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak aj ja sa pridávam :)
Odpovedať
Uz sa to zbiera :) este prednedavnom nas tu bolo malinko, az sa mi zdalo, ze ten september prestal byt taky vychyteny. My akurat rozmyslame, co je lepsi cas pre sobas v kostole - ci 14:00 alebo 16:00. A este nemame dorieseneho DJa :) Ked bude aj ten, tak potom mame na dlho volno asi...
Odpovedať
Ahojte baby :)aj my mame tento krasny termín :) uz sa tohoto dna neviem dockat..ja uz mam salu,kameramana, fotografa a satocky som si objednavala z katalogu tie mi dodju v januari :) este riesim hudbu :)
Odpovedať
babulky, inak, ak by ste mali nejake zaujímavé obrázky, kľudne ich popridavajte aj priamo do témy, možno sa inspiruju tie druhe :-) a odo dnes už len 333 dní :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som moc nepokročila, lebo riešime prerábku domu ešte :-) Ale asi sem prídem až keď budem mať 100% zajednané miesto na hostinu. Šiatky si chcem ísť pozrieť zajtra k nám do salónu tak uvidím, ale niektoré ste inak friškééé :)
Odpovedať
ahojte :) a koľké z vás si už boli skúšať šaty? ja uvažujem až po novom roku, ale už teraz ma trhá :) tak neviem, či to vydržím :D
Odpovedať
Profilova fotka
.. my tiež .. 14.9.2013! :)
Odpovedať
Profilova fotka
@hannahs myslim, ze o 14 je skoro na kostol... rano potrebujes kadernicku kozmeticku, ak budete mat aj fotenie umeleckych fotiek potrebujes minilane dve hodiny a ptm odpytavanie a na 2 to by si musela uz o 6 byt u kadernicky :P .. moja rda :)
Odpovedať
@maajushka fotit sa budeme v uplne iny den, to by som ani neuvazovala o 14tej v tom pripade :) mam teraz okolo seba dva tabory ludi, ktori su za 14.00 a 16.00 :D ratam s tym, ze budem musiet skoro vstavat, ale dufam, ze kadernicka, kozmeticka pridu ku mne domov, kedze su to zname... viem, ze 6 16tej je to asi lepsie z toho hladiska, ze je na pripravu viac casu, ale ked ja sa bojim, ze potom to velmi rychlo zbehne a nestihnem si to ani uzit :-|
Odpovedať
Profilova fotka
mno uz som sa zlakla ze este sa stihate aj fotit :D ... mno ta ked tak tak kludne o tej 14 ja si myslim... fakt si to o dve hodky dlhsie uzijes :D
Odpovedať
@hannahs a co tak dat to na 15:00? ci u vas sa neda?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@riana12 @maajushka no o 15 sa neda, pretoze v ten den je este jeden sobas...asi to nechame na tu 14.00, hadam tie pripravy nejako zvladneme :)
Odpovedať
@hannahs aj ja planujem ist skusat satky az po novom roku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hannahs no my chceme mať o 16tej aspoň budeme všetko pekne stíhať a nebudeme v strese, teda ja v strese určite budem ale aspoň nie v takom veľkom :-) ako ste sa rozhodli?
Odpovedať
Profilova fotka
@riana12 to je inak dobrý nápad že o 15tej :-) musím prekonzultovať keď mi príde drahý z poobednej
Odpovedať
Profilova fotka
@jankaam až po novom roku??? no keďže ja veľmi predstavu o šiatkach nemám chcela by som ísť asi aj budúci týžden popozerať možno aj vybrať ak mi nejaké padnú do oka...Janka ty máš nejakú presnejšiu predstavu o šatoch?
Odpovedať
Profilova fotka
A my už máme fotografku dohodnutú :-) tak sa pýšim, video asi riešiť nebudeme..ešte sme v štádiu rozhodovania sa
Odpovedať
@zuzka02071985 no ano, dovtedy sa chcem pokusit nieco spravit s postavou, a myslim,ze 9 mesiacov pred svadbou je doba na saty tak akurat :), a predstavu niejaku mam, aj ked som si povedala,ze sa rozhodnem pre saty ktore mi padnu, co sa tyka velkostou aj stylom, inak sa mi velmi paci nova kolekcia Pronovias 2013, krasne a elegantne satky, to ajkrajsie co som videla :)
Odpovedať
Profilova fotka
@jankaam no asi sme na tom rovnako čo sa týka chcenia niečo spraviť s postavou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
odporúčam dukanovú diétu...ale pred držaním treba všetko naštudovať,aj na fb je uzavretá skupina dukanky..tam je všetko aj foto kto ako schudol,aj veľa receptov a hlavne strašne zlaté baby.
Odpovedať
Profilova fotka
@satanka1 na tú ma nikto nedostane, dietami to riešiť nechcem, skôr si budem dávať pozor na čas kedy papám a viac sa pohybovať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
@zuzka02071985 asi to nechame na 14.00 :) aj ked ktovie ci si to este nerozmyslime :D
Odpovedať
@jankaam na vyhliadnute modely sa vopred poinformuj, či majú... ja som sa pýtala v septembri na 5 a tusim na SK vtedy mali z nich objednaných len 2...
Odpovedať
@zuzka02071985 vymysleli ste niečo s časom obradu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@riana12 no ostávam pri tej hodine 16tej :-) ěšte sme sa presne nedohodli na priestoroch ale máme dva tipy, uvidíme ešte a dohodneme sa najprv v priestore kde to budeme robiť a potom s pánom kaplánom
Odpovedať
@zuzka02071985 16:00 je taka klasika, ze stihas vsetko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@riana12 hmmm no tak asi si dame tento cas
Odpovedať
@zuzka02071985 aj vam zavidim, ze uz mate kostol :-) ja som zacala uvazovat, ale iba sama so sebou, ze vsetko to spravit v mieste nasho noveho bydliska... aj sobas aj restiku... ale neviem, co by mi na to povedali ostatni :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?