Svadba 14.9.2013

Zobraz úvodný príspevok
Téma pre dievčatá a ženy, ktoré budú mať svadbičku 14.9.2013, aby sme sa mohli navzájom podeliť o dojmy z príprav ;-)
Odpovedať
@riana12 jeeej, ja by som to v sebe neudrzala, ved som chodila s prstenom a vsade ho vystrkovala :D my sme boli na vikend prec a hned ako sme sa vratili, sme to povedali mojim rodicom. Jeho mama uz vedela, co ma drahy v plane :) a mozno to malo byt nejake oficialne poziadanie mojich rodicov o ruku :) ale... nejako sme to nenaplanovali, len rovno vyklopili, ze sme sa zasnubili... inak, ja viem, ze cim viac hosti, tym viac peniazi, ale mne sa pacia vacsia svadby... my mame zase velku rodinu a dobre vztahy medzi sebou, tak to ak niekto z rodiny nebude moct prist, tak ho asi osobne dotiahnem :)
Odpovedať
@hannahs no nasi veedia, ze sme zasnubeni, ale po zasnubach sme este hned svadbu neplanovali... na termine sme sa dohodli az po nejakych 3 tyzdnoch, ale nik nevie... mlady chcel oznamovat az pol roka pred, ale ja som potom uvazovala, ze by sme mali skor... a asi ho nahovorim, nech to povieme na Vianoce, budeme isto s najblizsou rodinou... :-N
Odpovedať
@riana12 na Vianoce by to bolo super... my sme termin povedali nasim az neskor, medzitym sme ho dvakrat zmenili, takze presny termin sme im povedali, schvalili sme ho vsetci a hned isli zabookovat salu :)
Odpovedať
@hannahs ozaj, ako mate zatial nastaveny rozpocet? kolko vam to vychadza?
Odpovedať
@riana12 fuuu, nepamatam sa presne... niekde som si to ratala a bolo to nieco medzi 2-3tis., zhruba 45-50 hosti na mna... drahy neviem aky ma rozpocet... lenze mi napriklad este nie sme dohodnuti ci kupujeme prstene spolocne alebo zenich. cena je bez kameramana a fotografa, bez vyzdoby a tak...
Odpovedať
@hannahs aha, tak porovnavat nemozem :-N
Odpovedať
vraciame sa k povodnej malej svadbe... zistili sme, ze klasika by bola pre nas privelky spas :-N a uz ako sme sa rozrpavali, zhruba sme si nacrtli ten den... aj sme sa dohodli a zhodli, ze na Vianoce by bolo fajn to najblizsim oznamit...
Odpovedať
@riana12 vy robite rychle rozhodnutia :) ale je to pravda, svadba je velky biznis
Odpovedať
@hannahs no ja som vcera cely den v praci myslela nad peniazmi, spravila som rozpocet a ze si musime k tomu sadnut... zhodnotili sme, ze ak jeden z nas prestane jest a do prace chodit, ze tolko nasetrime :-D aj tak to bude dost peniazkov, co by sme mohli vrazit inde, do byvania alebo odlozit na sporenie... ale spravime to len uplne s najblizsimi, ved to planujeme spravit len raz... a zase, odkladat, to velmi nechceme, len aby sme si mohli dovolit 50 ludi, DJ a hostinu do rana 8-( to si mozme spravit aj o par rokov na nejake vyrocie alebo tak...
Odpovedať
@riana12 no teraz to u nás trošíčku utíchlo, vieme zatiaľ len kedy a kde... :-) a vy ste na tom ako?
Odpovedať
@katia149 mame fotografa... ja si asi uz saty kupim... mam vyhliadnute za par korun take jednoduche po kolena, to mi bude vzhladom na malu svadbu bohate stacit... :-)
Odpovedať
babulky, takze uz len rok :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby, moj zahlasil, ze mame minus 1. vyrocie :-D
Odpovedať
Ahojte tak aj ja sa k vam pridavam :-)
Odpovedať
pridavam sa k vam aj ja :) my mame iba salu - zalohu (200e), a chcela by som sa spytat na vas nazor - chcem si robit vyzdobu sama, ale kedze su navleky dost drahe myslite si, ze by to vyzeralo zle iba s maslami? Stolicky su take obycajne drevene...
Odpovedať
@malamargotka myslim, ze aj to sa da... ale aj masla sama o sebe je dost... co takto na kazdu stolicku len daky vencek alebo srdiecko z polystyrenu niecim napichane alebo obmotane? teraz su uz navleky a masle dost gycove, kazdy ich ma... ale to len napad, ak by si chcela nieco ine, ako maju ostatne :-)
Odpovedať
@malamargotka no my napr. budeme mat navleky len preto, ze v sale su modre plastove stolicky :) nie velmi vzhladne... ale kebyze mam obycajne drevene stolicky, tak tam tiez len hodim maslu alebo stuhu..
Odpovedať
@malamargotka ak niesu niake extra znicene a skarede tak ja by som tam dla tiez iba maslu :-)
Odpovedať
ahojte :-) a nic nove? zakladne veci uz mate pozajednavane? ja len cakam na taky februar, ci mozno marec, ze by sme isli za fararom...
Odpovedať
No to som prekvapená, koľko nás má svadbu 14.09.2013.
Odpovedať
@liana96 ahoj, no september je vseobecne vychyteny mesiac :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence, videla som diskusiu ohaldom iba masiel an stolicky, moja kamoska amla drevene stolicky a mala iba maslu- neviem mne sa to voebc nepacilo..ymslim ze ekd je svadba raz za zivot treba si uz dat navleky...ale samozrejme je to kazdeho osobna vec...len vravim ze iba s tymi amslami sa mi to nepacilo.
Odpovedať
@nikolla2 ja som videla fotky, kde masla bola pekne naaranzovana na celom operadle, k tomu viazanicka kvetov alebo inych dekoracii... hodne totiz zalezi od stolicky... ci je pekna a hodi sa ku svadbe alebo je uplne mimo a treba ju radsej zakryt celu...
Odpovedať
Profilova fotka
ano ved to, je tam vela faktorov, zaklad je aby to nejak vyzeralo, tym nexcem nikoho odradzat..))) uz dotycna musi zvazit ci sa to hodi alebo nie:)))
Odpovedať
@nikolla2 Toto je věc názoru.Mě se zas vůbec nelíbí ty v uvozovkách oblečené židle..A vlastně ani mašle na nich..Líbí se mi vkusně jednoduše upravená tabule a židle tak jak jsou bez jakéhokoli zdobení...Samozřejmě že jsem musela vybírat místo, kde židle nejsou odřené atd..Ale do oblečených bych nešla
Odpovedať
my mame farara, lebo som chcela kamosa farara, tak som si ho uz teraz rezervovala :) a uz su vyhliadnute prstienky, takze coskoro pojdeme do cadce za ujom zlatnikom dohodnut detaily :)
Odpovedať
Profilova fotka
prave zato pisem 100 ludi 100 xuti..zalezi ozaj od vkusus a sytlu nevesty.:))) kazda si spravi tak aby bola spokojna a aby sa to apcilo jej...drzim vsetkym prsty aby im to vyslo podla ix predstav:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak pridávam sa k tomuto termínu predbežne :) Farára sme si dohodli iba tak predbežne včera s tým, že chceme mať svadbu v septembri. Budúci týždeň chceme ísť s priateľom do dvoch motorestov obhliadnuť a dohodnúť sa ak by bolo možné uzavreť celý motorest, rozhodneme sa podľa vzhľadu ceny atď. My sme sa len minulú nedeľu zasnúbili a ako tak pozerám niektoré máte termín už dlhoooo vybratý :-)
Odpovedať
Aj my máme svadbu 14.9.2013 :-)
Odpovedať
jeeej, dnes sa vas teda popridavalo :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?